zašto ovo nisi stavio na podforum 18+?AmiĐa_Idriz wrote:
IQ=∞
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37976 Re: Liverpool FC
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37977 Re: Liverpool FC
Stavi ovo na podforum Uniteda nek vide radosti malo i oni
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37978 Re: Liverpool FC
Ukinuli su erotski sadržaj na tom pf, bojim se bana ako postavimzomri wrote:
zašto ovo nisi stavio na podforum 18+?![]()
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37979 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Ukinuli su erotski sadržaj na tom pf, bojim se bana ako postavimzomri wrote:
zašto ovo nisi stavio na podforum 18+?![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37980 Re: Liverpool FC
Faced: Messi, Suárez, Ronaldo, Neymar, Mbappé, Hazard, Kane, Agüero plus many other world class players.
Dribbled past: 0 times in the last 65 games. Colossal.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37981 Re: Liverpool FC
Da se zaigramo malo za narednu sezonu.
GK :Alisson, Kelleher, Etheridge?
DL :Robbo, Sessegnon?, Milner
DR: Trent,Gomez, Milner, Clyne?
DC: VVD, Gomez, Matip, Lovren/De Ligt?
DM : Hendo, Gini, Fabinho
CM: Hendo, Gini, Keita,Milner, Ox, Lallana
LW: Mane, Sessegnon?
RW: Salah, Pepe, Shaq
CF : Bobby,Salah, Origi, Brewster
Vrlo potentna ekipa, top 3 evrope a tako malo fali da postanemo dominantni u narednom periodu.
GK :Alisson, Kelleher, Etheridge?
DL :Robbo, Sessegnon?, Milner
DR: Trent,Gomez, Milner, Clyne?
DC: VVD, Gomez, Matip, Lovren/De Ligt?
DM : Hendo, Gini, Fabinho
CM: Hendo, Gini, Keita,Milner, Ox, Lallana
LW: Mane, Sessegnon?
RW: Salah, Pepe, Shaq
CF : Bobby,Salah, Origi, Brewster
Vrlo potentna ekipa, top 3 evrope a tako malo fali da postanemo dominantni u narednom periodu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37983 Re: Liverpool FC
amiđa dosta slavlja buraz, da nam se ne desi isto ko 2005 i tad smo slavili ko ludi, ja jedva cekam narednu sezonu i samo mi je to bitno trenutno, ocekujem dominaciju u ligi, nije nikakvo trolanje, nego bukvalno ocekujem da se prosetamo ligom naredne sezone, mogu oni kvazi strucnjaci s drugih tema spasiti ovaj post ako hoce...
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#37984 Re: Liverpool FC
Siti će biti favorit sve dok je Pep tamo.
Treba biti spreman za jos jednu tijesnu zavrsnicu gdje se ne smiju gubiti bodovi od WHU i Lestera.
Nonšalancija je odnijela titulu, a Siti je imao sreće kad im je god trebalo.
Treba biti spreman za jos jednu tijesnu zavrsnicu gdje se ne smiju gubiti bodovi od WHU i Lestera.
Nonšalancija je odnijela titulu, a Siti je imao sreće kad im je god trebalo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37985 Re: Liverpool FC
Ne slazem se njima ce biti cilj LP naredna sezona a sa jezgrom Fernandino Agurero i Silva ovo bi im mogla biti zadnja sansa + mislim da Pep ide nakon naredne sezone
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37986 Re: Liverpool FC
Pustite tu priču. Ligu smo ovaj put izgubili u direktnim ogledima sa Cityjem. Dok je Pepa biće favorit u bilo kom ligaškom takmičenju, Kloppova filozofija tj sistem je više pogodan za kupove.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37987 Re: Liverpool FC
Koliko smo imali možda sreće prošle sezone u LP sa protivnicima ove nas kuglice i nisu mazile.
Dakle:
- Prvak Francuske
- Viceprvak Italije
- Prvak Srbije
- Prvak Njemačke
- Prvak Portugala
- Prvak Španije
Dakle tek smo u finalu igrali sa ekipom koja nije bila makar druga u svojoj Ligi. Znači, grupa smrti, teža grana knock out faze. Podvig.
Dakle:
- Prvak Francuske
- Viceprvak Italije
- Prvak Srbije
- Prvak Njemačke
- Prvak Portugala
- Prvak Španije
Dakle tek smo u finalu igrali sa ekipom koja nije bila makar druga u svojoj Ligi. Znači, grupa smrti, teža grana knock out faze. Podvig.
Last edited by AmiĐa_Idriz on 08/06/2019 11:27, edited 1 time in total.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#37988 Re: Liverpool FC
Ne bih se složio za ‘filozofiju’ Kloppa, barem ove sezone je u prvenstvu skroz drugačija od prethodnih i temelji se na odbrani. Pa su čak tom nekom prvenstvenom taktikom odigirali i uzeli finale CL. Stišće se dok ne se zabije brzi gol ili dva, dobro u finalu toga baš i nije bilo jer su rano dali gol, a onda se prepusti lopta protivniku, uspori se tempo, brani se odlično, povremeno se pritišće zadnja linija ne bi li pogriješili i onda kako protivnik izlazi, igra se kontra. To je odlična taktika za prvenstvo, a vidimo da ima baruta i u njemu i u timu da odigraju fenomenalnu kup utakmicu kad trebaju stizati. Očigledno Klopp ima i te kvalitete prilagodbe, mjenjanja ‘filozofije’ po potrebi što recimo drugi pragmatični treneri tipa Pepa i Murinja nemaju. Pep ne zna zabiti gol i braniti se, a za Murinja se fakat ne sjećam kad je u nekoj tekmi ili kupu stigao dva ili tri gola. Zbog toga je najbolji trener pa nekako ne mogu da ne komentarišem premda kontam da zomrijev post nije kritika.
A za sljedeću sezonu je rano pričati, dok ne vidimo pojačanja, kako će se vratiti neki igrači nakon povreda (Ox, DeBruyne pa i Firminho) premda baš i ne vidim koji igrač na tržištu može donijeti neku veliku prednost i Citiju i Liveu, sad kad je Hazard potpisao za Reak. Sad kad gledam mislim da City ima puno bolji tim, s tim što moraju naći adekvatnu zamjenu za Fernardinja jer je to ključna pozicija za Pepov sistem, ali kao što znamo imena ne znače puno. Tako da su i dalje u par deka, predviđam opet mrtvu trku do kraja.
I ovaj fokus City-ja na CL po meni ne stoji jer to je ipak samo 12 tekmi od kojih je 8 u kup takmičenju. A to su sad dva tima koja su za klasu bolja od ostalih i u EPL i u CL koji grizu na svim frontovima kao što je bilo vidljivo i ove godine.
A za sljedeću sezonu je rano pričati, dok ne vidimo pojačanja, kako će se vratiti neki igrači nakon povreda (Ox, DeBruyne pa i Firminho) premda baš i ne vidim koji igrač na tržištu može donijeti neku veliku prednost i Citiju i Liveu, sad kad je Hazard potpisao za Reak. Sad kad gledam mislim da City ima puno bolji tim, s tim što moraju naći adekvatnu zamjenu za Fernardinja jer je to ključna pozicija za Pepov sistem, ali kao što znamo imena ne znače puno. Tako da su i dalje u par deka, predviđam opet mrtvu trku do kraja.
I ovaj fokus City-ja na CL po meni ne stoji jer to je ipak samo 12 tekmi od kojih je 8 u kup takmičenju. A to su sad dva tima koja su za klasu bolja od ostalih i u EPL i u CL koji grizu na svim frontovima kao što je bilo vidljivo i ove godine.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37989 Re: Liverpool FC
Napustio nas je i Adam Bogdan 
Sve najbolje, leđemdo:
Sve najbolje, leđemdo:
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37990 Re: Liverpool FC
Liverpool will offer new deals to James Milner, Joel Matip and Divock Origi, all of whom are entering their final year, while Virgil van Dijk can expect an extension too, writes @neiljonesgoal
Liverpool are hoping to sign the most lucrative kit deal in their history in time for the 2020-21 season, most likely with Nike, the American giants. Unsurprisingly, brands are desperate to be associated.
A back-up full-back will be needed, and probably a goalkeeper too. In an ideal world, Klopp would add a young, pacy, multi-functional forward player too. If Liverpool lacked anything this season, it was an extra game-changer from the bench.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37991 Re: Liverpool FC
In ideal world
Jel to znaci da necemo ici po krilo/napadaca osim ako se bas ne otvori dobro nesto?
To je po meni samoubistvo, naredni transfer rok bi mogao biti najvazniji u novoj historiji kluba.
Jel to znaci da necemo ici po krilo/napadaca osim ako se bas ne otvori dobro nesto?
To je po meni samoubistvo, naredni transfer rok bi mogao biti najvazniji u novoj historiji kluba.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37992 Re: Liverpool FC
Da, to govore od početka.Gerro wrote:In ideal world![]()
Jel to znaci da necemo ici po krilo/napadaca osim ako se bas ne otvori dobro nesto?
To je po meni samoubistvo, naredni transfer rok bi mogao biti najvazniji u novoj historiji kluba.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37993 Re: Liverpool FC
Sto znaci da spremamo neku bombu na drugoj poziciji. Pa i budala zna da smo onomad odustali od Fekira radi Alissona. Mozda nam sad spremaju Matiju mladjasnog.
Ali opet sam misljenja da nam treba taj ofanzivac pa daj tog Lozana prodaje se za 35 miliona a jos nema nista dogovoreno s Napoliem
Ali opet sam misljenja da nam treba taj ofanzivac pa daj tog Lozana prodaje se za 35 miliona a jos nema nista dogovoreno s Napoliem
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37994 Re: Liverpool FC
I ja bi radije ofanzivca nekog doveo, i to ozbiljnog.
Mada kontam da imaju planove i sa Brewsterom, čim su onoliko bili uporni da ostane i produži ugovor, za razliku od velike većine ostatka mlađarije.
Mada kontam da imaju planove i sa Brewsterom, čim su onoliko bili uporni da ostane i produži ugovor, za razliku od velike većine ostatka mlađarije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37995 Re: Liverpool FC
Francuzi Pepea iz Lilla i danas ozbiljno sele nama. Čekamo demant Poopera i co. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37996 Re: Liverpool FC
Liverpool are 'well placed' in the race for Nicolas Pépé.
The club are negotiating with Lille and the player, as well as Bayern Munich; but the player also wants to think more.
[@mohamedbouhafsi]
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#37997 Re: Liverpool FC
Ajmo Pepeeeeeee slabo sam ga gledao da se ne lazemo al redovno ispratim pregled francuske lige na areni i lik je vazda medju najboljim...
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#37998 Re: Liverpool FC
BTW Kloppu dati ugovor na 20 godina.
Mislim da se sad ne moze naci manager koji bolje razumije sta je LFC i koji ima vise zelje i znanja da se LFC vrati onome sto navijaci dirom svijeta zele.
Mislim da se sad ne moze naci manager koji bolje razumije sta je LFC i koji ima vise zelje i znanja da se LFC vrati onome sto navijaci dirom svijeta zele.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#37999 Re: Liverpool FC
Ovaj Pepe ozbiljno dolazi... 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#38000 Re: Liverpool FC
Dalo bi se al on je rekao da mu nije cilj da bude legenda Liverpoola vjerujem da ce dobit jos jedan ugovor na 5 godina i to je todrug_profi wrote:BTW Kloppu dati ugovor na 20 godina.
Mislim da se sad ne moze naci manager koji bolje razumije sta je LFC i koji ima vise zelje i znanja da se LFC vrati onome sto navijaci dirom svijeta zele.
