Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Catakovic prvu tekmu odigrao tamo gdje treba da igra zato je i bio dobar.Zavaljen je bio na krilu 14 kola.
Ma ne znam, jest zabio taj gol ali da je bio nešto dobar, i nije vala.
Nije on meni ni pravi špic, možda nekakav poluspic ili tako nešto... ima šut i bolje se snalazi negdje oko linije 16 m nego unutra...
Catakovic imao danas vise (korisnih) prodora nego cijela ekipa u prvenstvu ukupno. Samo mu treba samopouzdanja kada puca, da je bio trening, danas bi imao hat trick…
Meni nikako ne ulazi u glavu zašto ga nikad nije stavio u napad, makar da je ovo uradio u 3-4 utakmice, ali jok niti jednom. Stavljao Mulahusejnovića u napad, stavljao Ahmetovića, stavljao Džafića, ali Čatakovića jok.
Bez Ikića protiv Igmana. Šteta, a možda je i dobro obzirom da momka ne ide baš u zadnje vrijeme.
Meni nikako ne ulazi u glavu zašto ga nikad nije stavio u napad, makar da je ovo uradio u 3-4 utakmice, ali jok niti jednom. Stavljao Mulahusejnovića u napad, stavljao Ahmetovića, stavljao Džafića, ali Čatakovića jok.
Bez Ikića protiv Igmana. Šteta, a možda je i dobro obzirom da momka ne ide baš u zadnje vrijeme.
Zato sto nije ni znao sta koji igrac igra eto sto nije.Nije samo Ikic pao i mali Varesanovic je los u zadnje vrijeme.
Piaty wrote: ↑23/10/2022 15:05
Ovo će najvjerovatnije završiti neriješeno ili će ga Posušje uvaliti. Može Posušje ostati i sa 9 igrača, nema to nikakvr veze kada su u pitanju igrači Sarajeva (ako njih neko uopće igračima može nazvati).
nemoj vise
Ma daj, majke ti. Jesi ti ozbiljan covjek?
Post je napisan u momentu kada je igra bila za k.... i tendencija da ga popusimo. I ispalo je da mi nismo nista bolje igrali ni u nastavku.
Ovo mi je drago zbog naseg Emira ali ova pobjeda, osim sto donosi 3 boda, ne znaci bas mnogo, da ne kazem nista.
vicious wrote: ↑23/10/2022 16:32
Ma ne znam, jest zabio taj gol ali da je bio nešto dobar, i nije vala.
Nije on meni ni pravi špic, možda nekakav poluspic ili tako nešto... ima šut i bolje se snalazi negdje oko linije 16 m nego unutra...
Pa moze jos igrati poluspica i ofanzivnog veznog ali kad imamo Nardina i Ahmeta u poznim godinama ne vidim ko bi drugi mogao biti spic.Citava ekipa je van forme plus sto su neki zalutali tako da mu se nema sta zamjeriti trudio se da je bolje mogao reagovati u par navrata mogao je ali sta je tu je bitna su 3 boda.
Onu je majstorski primio i oslobodio se čuvara, u stilu Dzeke, samo da je još zabio. Rašid meni kao da je postio, nikakve energije ni snage, šut samo radi reda uputio. Kad igrač odskače kao kod kona Santos pa i Amoah,odmah se to vidi brale. Ovaj je jos jedan u nizu promašaja. Nije dovoljno da je igrač samo crn i da dobro trči. Ako me demantuje,nikakav problem da polizem.
Avramovski. Valjda su posljedice duže pauze. Dva pasa igračima Igmana u noge za dvije njihove šanse. Malo pribranosti kod zadnjeg pasa i završnice i ovo može u prvom poluvremenu da se udupla i mirno uđe u drugo.
Mulalic u jednoj i po utakmici vise opasnih centaršuteva imao nego Tomasevic sve utakmice koje je odigrao. Kako veliki Duduk nije vidio ovog dečka, a doveo se poluinvalid Avdija
Ova večeras igra podsjeca na one prve tri. Šteta sto još jednu nismo ugurali. Dal je hronično neprecizan, a Dzafic nije imao srece iako je odlično par puta opalio.
Last edited by last mohicans on 30/10/2022 17:36, edited 1 time in total.