SDA-All about

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#37951 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

Jimmy McNulty wrote:
palermo wrote:
drug_profi wrote:A zašto ne neku od ovih: Zagrebačka. Beogradska, Ljubljanska, Grbavička... Ionako je to sve oko OHR-a gdje je Lord stolovao.
Apropo ovih ulica, jedno pitanje (ozbiljno sasvim) ima li u Sarajevu, mostarska ulica, ili tuzlanska ulica, ili goraždanska ulica ?
Ima li zenička? :mrgreen:
Mi u Zenici imamo sarajevsku, poprilično velika. Adresa zatvora je Sarajevska 36 :-D

Imamo Goraždansku i Travničku, ne mogu se sjetit ima li više nekih a da su nazvane po gradovima.
Ima Zenička :)
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#37952 Re: SDA-All about

Post by palermo »

lmo wrote:
palermo wrote:
drug_profi wrote:A zašto ne neku od ovih: Zagrebačka. Beogradska, Ljubljanska, Grbavička... Ionako je to sve oko OHR-a gdje je Lord stolovao.
Apropo ovih ulica, jedno pitanje (ozbiljno sasvim) ima li u Sarajevu, mostarska ulica, ili tuzlanska ulica, ili goraždanska ulica ?
ima. hamam svaki grad u bh ima ulicu sa svojim nazivom u sarajevu.
Ponukan tvojim odgovorom potražih na googlu mostarsku....i nađoh je, tamo negdje na Gorici...... :-D .....Sarajevo kao glavni grad Bosne i Hercegovine mora i na simboličan način da pokazuje bosanskohercegovački identitet....a imena ulica su jedan od načina.....

tako da mi je drago što ima :thumbup:
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#37953 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

u uzem dijelu splita ima i sarajevska i bihaćka ulica
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#37954 Re: SDA-All about

Post by oldtajmer »

je li ovaj amer ahmic sto je uhapsen u vezi grasa iz sda,pitam se ja :?
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#37955 Re: SDA-All about

Post by Heller »

Tuzlanska Buća potok, bolje da nisu ni davali :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#37956 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Ali zato Azizi Šaćirbegović niko pera ne može odbiti. Dvije ulice ima.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#37957 Re: SDA-All about

Post by Heller »

drug_profi wrote:Ali zato Azizi Šaćirbegović niko pera ne može odbiti. Dvije ulice ima.
Jel zaslužila? Jes. Znaš ti koliko je ona pita odnijela u Foču?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#37958 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Čampara o manjku stručnosti, sumnjvim fakultetima, slaboj multietničnosti, sumnjama u poštenje, pamet, lojalnost...

Zaboravio je samo još izostanak ratnih biografija, i sve bi bilo tu - SDA u kratkim crtama.

Čampara za N1: Vlast formirali gubitnici, doveli pripravnike za ministre

http://ba.n1info.com/Vijesti/a308039/Ca ... istre.html
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#37959 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Kako li se SDA osjeća u Opoziciji?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37960 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Sa ovakvom pozicijom lagodno to je sigurno :lol:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#37961 Re: SDA-All about

Post by jefff »

nek je nama Genjac ziv i zdrav.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#37962 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Dakle whitebread blok okren'o ćurak.

Sa SDA derivatima jednostavno nikad ne znaš.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37963 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Prika a ko na sceni nije sda derivat?
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#37964 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

bunk wrote:Prika a ko na sceni nije sda derivat?
Onaj ko nije izašao iz SDA.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37965 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Leverage wrote:
bunk wrote:Prika a ko na sceni nije sda derivat?
Onaj ko nije izašao iz SDA.
Baby steps :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#37966 Re: SDA-All about

Post by pici »

sHa je ovo, nezavisni postali zavisni :mrgreen: ... hajd morete 4 godine cuvat gujce sdaovcima, poslije u neku drzavnu sluzbu ko visHi referenat po zasluzi... djeli bOkir nije da ne djeli, nije beg cicija... selam :bih:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#37967 Re: SDA-All about

Post by jefff »

putokaz1 wrote:Kako li se SDA osjeća u Opoziciji?
kako je na vlasti?
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#37968 Re: SDA-All about

Post by MarshalDodik »

Sretan vam 9.januar :bih:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37969 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Rodjendan Kate Middleton nije zvanicni praznik u Bosni i Hercegovini.
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#37970 Re: SDA-All about

Post by MarshalDodik »

Sta u deytonskoj/sdaovskoj BiH znaci zvanicno i nezvanicno, ustavno i neustavno?
Nova godina, prvi maj i daj treci?
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#37971 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

jefff wrote:
putokaz1 wrote:Kako li se SDA osjeća u Opoziciji?
kako je na vlasti?
SDA je opozicija u
TZ-vlada je PDA
KS-NS
USK-ASDA
ZD-NB
BPK-NBL
HNK-HDZ
Samo vlast možda u SBK
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#37972 Re: SDA-All about

Post by denis.istok »

putokaz1 wrote:
jefff wrote:
putokaz1 wrote:Kako li se SDA osjeća u Opoziciji?
kako je na vlasti?
SDA je opozicija u
TZ-vlada je PDA
KS-NS
USK-ASDA
ZD-NB
BPK-NBL
HNK-HDZ
Samo vlast možda u SBK
Kalkulisuci jucerasnju sjednicu ZD PFBIH, gdje se jasno vidjelo ko koga...podrzava, i cinjenicu da ovaj blok oko BH Bloka nije uspio izgurati niti jedan prijedlog (tj nije htio da ih izgura, bili su na sjednici nego ostadose suzdrzani) sada je realna ova kalkulacija:

TK: SDA PDA SBB SBIH
ZDK: SDA HDZ NB SBB SBIH
BPK: Ne znam vise ni ko sve tamo ima ali ce opet SDA SBB
USK: Slican scenarij

e samo KS nema sanse da se sta promjeni i ako izadju recimo SBB, pa i NBL.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#37973 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

trenutno se SDA i PDA ''nemogu'' ali imaju Pakt protiv BHBLOKA
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#37974 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

putokaz1 wrote:trenutno se SDA i PDA ''nemogu'' ali imaju Pakt protiv BHBLOKA
SDA ce uzeti i KS. Nece ovi izdrzati pritisak vlasti.
Kristina taster
Posts: 53
Joined: 06/01/2019 12:01

#37975 Re: SDA-All about

Post by Kristina taster »

SDA ima keca u rukavu ako ostane bez vlasti, a to su RVI kojima se nije povećala invalidnina preko 16 godina, dignut će ih kao i na onu alijansu za promjene, zato su i postavili za precenika saveza onog delalića :D
Post Reply