Kako mislis ne igra svoju poziciju Avramovski i Varesanovic ofanzivni vezni i Djokanovic defanzivni.Svi igraju na svojim pozicijima samo sto je ova ekipa mrtva nema veze ko nas vodi na klupi.Jednostavno losa selekcija igraca.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37951 Re: Utakmice.
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37952 Re: Utakmice.
Bice ovo 0:1 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37953 Re: Utakmice.
Igraca?!

- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37954 Re: Utakmice.
Jeste, nedade mi se ispravljati. Igra Obuca 433 sa dva ofanzivna vezna. To je mozda i bio jedan od problema do iskljucenja.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37956 Re: Utakmice.
Vala meni je Mulalic ponajbolji kod nas, da ga ne ureknem...
Ali i dalje patnja, do gola smo samo onako mogli i doci, slucajno poslije njihove greške
Ali i dalje patnja, do gola smo samo onako mogli i doci, slucajno poslije njihove greške
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37957 Re: Utakmice.
Horde bravo za trans. Emire odlazi!
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37958 Re: Utakmice.
Kako nas vile nosaju svo vrijeme nakon vodstva.
- Silvester071
- Posts: 217
- Joined: 06/07/2009 18:44
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37960 Re: Utakmice.
Gledajući ovu nemoc, (sa igračem manje Posusje djeluje ravnopravnije i bolje) bojkot mi sve vise djeluje nemoguc. Mozda da su Čataković i Avramovski bojkotovali, jer danas su djelovali agilnije i opasnije. Ne moze ni jedan trener nehljeba učiniti igračem.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37961 Re: Utakmice.
Eh moj Abu, kao da heftu nisi jeo.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37962 Re: Utakmice.
Nevjerovatno kako pichkasto ove pichkurine igraju....
PS. Jebem li ti chelo rumeni materešinu, jeste li "dugo pratili Rašida..." KONJINO ODLAZI!
PS. Jebem li ti chelo rumeni materešinu, jeste li "dugo pratili Rašida..." KONJINO ODLAZI!
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#37963 Re: Utakmice.
Ovim našim amaterima trener zaista nije prijeko potreban. Isti su i bez i sa trenerom.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37964 Re: Utakmice.
Catakovic prvu tekmu odigrao tamo gdje treba da igra zato je i bio dobar.Zavaljen je bio na krilu 14 kola.last mohicans wrote: ↑23/10/2022 16:06 Gledajući ovu nemoc, (sa igračem manje Posusje djeluje ravnopravnije i bolje) bojkot mi sve vise djeluje nemoguc. Mozda da su Čataković i Avramovski bojkotovali, jer danas su djelovali agilnije i opasnije. Ne moze ni jedan trener nehljeba učiniti igračem.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37965 Re: Utakmice.
Bože sačuvaj, gluho i daleko bilo. Ljudi cijelo drugo poluvrijeme a igračem manje igraju normalno do noge, od svog do našeg gola. Toliko o našem pokrivanju igrača i kretanju u polju.
Ovo pred kraj smo nekako napravili dvije šanse kad su oni sve bacili naprijed, ali sve u svemu nedovoljno. Uglavnom po igri nezasluzena 3 boda, ali daj šta daš.
Ovo pred kraj smo nekako napravili dvije šanse kad su oni sve bacili naprijed, ali sve u svemu nedovoljno. Uglavnom po igri nezasluzena 3 boda, ali daj šta daš.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37968 Re: Utakmice.
Ma ne znam, jest zabio taj gol ali da je bio nešto dobar, i nije vala.Dinostula wrote: ↑23/10/2022 16:25Catakovic prvu tekmu odigrao tamo gdje treba da igra zato je i bio dobar.Zavaljen je bio na krilu 14 kola.last mohicans wrote: ↑23/10/2022 16:06 Gledajući ovu nemoc, (sa igračem manje Posusje djeluje ravnopravnije i bolje) bojkot mi sve vise djeluje nemoguc. Mozda da su Čataković i Avramovski bojkotovali, jer danas su djelovali agilnije i opasnije. Ne moze ni jedan trener nehljeba učiniti igračem.
Nije on meni ni pravi špic, možda nekakav poluspic ili tako nešto... ima šut i bolje se snalazi negdje oko linije 16 m nego unutra...
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37969 Re: Utakmice.
Da, nema mu se šta zamjeriti u onoj šansi, solidno pucao, golman odbranio i to je to.
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#37970 Re: Utakmice.
Ovo je bilo kriminalno, gore nego za Dudicevog vakta. Jedino se pisu 3 boda radi nekog samopouzdanja mozda ali sve ostalo kriminal. Dozvoliti da te jedna od 2-3 najlosije ekipe lige sa igracem manje sabije u 16, i da se nesto branis jedno vrijeme cak u 550 formaciji protiv njih... bruka.
Znajuci Emira kao trenera iz djecijih iskustava, nisam vala nista ni ocekivao od njega, i mogu reci da mi je ispunio ocekivanja. Ali ovo definitivno nije do trenera ni 30%, kad se vidi selekcija igraca, stanje tih kvazi pojacanja, kupovina Jeremija na veliko... da se dovaljati nekako do pauze...
Znajuci Emira kao trenera iz djecijih iskustava, nisam vala nista ni ocekivao od njega, i mogu reci da mi je ispunio ocekivanja. Ali ovo definitivno nije do trenera ni 30%, kad se vidi selekcija igraca, stanje tih kvazi pojacanja, kupovina Jeremija na veliko... da se dovaljati nekako do pauze...
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37971 Re: Utakmice.
Ja bih se rokno sada svega mi. Pa sta je ovo nego Dudicev vakat, ili mislis fa ih rezervni trener moze preporoditi u tri dana?van Basten wrote: ↑23/10/2022 16:35 Ovo je bilo kriminalno, gore nego za Dudicevog vakta. Jedino se pisu 3 boda radi nekog samopouzdanja mozda ali sve ostalo kriminal. Dozvoliti da te jedna od 2-3 najlosije ekipe lige sa igracem manje sabije u 16, i da se nesto branis jedno vrijeme cak u 550 formaciji protiv njih... bruka.
Znajuci Emira kao trenera iz djecijih iskustava, nisam vala nista ni ocekivao od njega, i mogu reci da mi je ispunio ocekivanja. Ali ovo definitivno nije do trenera ni 30%, kad se vidi selekcija igraca, stanje tih kvazi pojacanja, kupovina Jeremija na veliko... da se dovaljati nekako do pauze...
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37972 Re: Utakmice.
Ovim igračima treba psiholog, samopouzdanje im je na dnu.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37973 Re: Utakmice.
Njima treba trener koji zna izvuci maksimum iz njih. Sem Sahinovica i Djokanovica svi ostali igraju ispod svojih mogucnosti…
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37974 Re: Utakmice.
Pa moze jos igrati poluspica i ofanzivnog veznog ali kad imamo Nardina i Ahmeta u poznim godinama ne vidim ko bi drugi mogao biti spic.Citava ekipa je van forme plus sto su neki zalutali tako da mu se nema sta zamjeriti trudio se da je bolje mogao reagovati u par navrata mogao je ali sta je tu je bitna su 3 boda.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37975 Re: Utakmice.
Ali najjace scena na tekmi, ne znam ko je podvali za Rashida, Salcin vamo lijevo sam i umjesto da se otvori da mu je mozda Rashid doda, okrenu se lik u pola akcije i pljesce asistentu… Nevjerovatno 
