Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37801 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

jok eto bacit će najbolji dio :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37802 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:roll:


tebi je koza - naj dio

---- koja si ti #gulikoza :oops: Image
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37803 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 31/01/2020 18:16 :roll:


tebi je koza - naj dio

---- koja si ti #gulikoza :oops: Image
ne ti si gulikoža..ja ne gulim :lol: nego da je najbolji dio :lol: nama ljudskoj vrsti bar.. vama vampirima koji ne jedete nije vjerovatno :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37804 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 31/01/2020 18:19
moonca wrote: 31/01/2020 18:16 :roll:


tebi je koza - naj dio

---- koja si ti #gulikoza :oops: Image
ne ti si gulikoža..ja ne gulim :lol: nego da je najbolji dio :lol: nama ljudskoj vrsti bar.. vama vampirima koji ne jedete nije vjerovatno :lol:
dobro sad ----- nisi ti ja sam, ili obrnuto- nije to point- nego- jesi li vidjela kako je debela .. i nije - hrskava- pa ima razlike.. ijaoooooooooooo :lol:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37805 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

zima je.. treba masti... :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37806 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

. :wink: oko struka- hlijepo grije.. :lol: :oops:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#37807 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Image
Eto sta osta od dvije strudle 😂😂😂😂 djeca bila pojeli koliko su mogli a ostalo ponijeli ljubi ih majka 😂
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37808 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 31/01/2020 18:36 . :wink: oko struka- hlijepo grije.. :lol: :oops:
masala hanuma :lol:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37809 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 31/01/2020 18:36 . :wink: oko struka- hlijepo grije.. :lol: :oops:
samo ako ne trošiš :wink: nikad bolje fit nisam bila, sve je do treninga :D pričah kako promijenila trening s one gluposti koje i ti radiš u HIIT trening, uvela i proteine i nikad manje masti a više mišića i kondicije. A jede se :) :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37810 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 31/01/2020 20:06
moonca wrote: 31/01/2020 18:36 . :wink: oko struka- hlijepo grije.. :lol: :oops:
samo ako ne trošiš :wink: nikad bolje fit nisam bila, sve je do treninga :D pričah kako promijenila trening s one gluposti koje i ti radiš u HIIT trening, uvela i proteine i nikad manje masti a više mišića i kondicije. A jede se :) :D
Image
. bez dokaza.. nista . :arrow: atributi.. :oops: :-D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37811 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 31/01/2020 20:08
zlo zlo wrote: 31/01/2020 20:06
moonca wrote: 31/01/2020 18:36 . :wink: oko struka- hlijepo grije.. :lol: :oops:
samo ako ne trošiš :wink: nikad bolje fit nisam bila, sve je do treninga :D pričah kako promijenila trening s one gluposti koje i ti radiš u HIIT trening, uvela i proteine i nikad manje masti a više mišića i kondicije. A jede se :) :D
Image
. bez dokaza.. nista . :arrow: atributi.. :oops: :-D
rekoh voajerizam nije moj fetiš :P :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37812 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 31/01/2020 20:11
rekoh voajerizam nije moj fetiš :P :lol:
..wow.. ti zbilja ode u ----- krajnost---.... haj ...a.a, neka ostane na ovome.. :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37813 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Danasnji lunch:



Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37815 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 01/02/2020 02:54 @moonca to neki sir ? :roll:
Da, mozzarella... kao svjeza.. :-)
Probaj s somunom ili lepinjom- iz pekare pokraj Begove....
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#37816 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 01/02/2020 02:55 Da, mozzarella... kao svjeza.. :-)
Probaj s somunom ili lepinjom- iz pekare pokraj Begove....
Mislis u Imaretu :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37818 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 01/02/2020 03:02
moonca wrote: 01/02/2020 02:55 Da, mozzarella... kao svjeza.. :-)
Probaj s somunom ili lepinjom- iz pekare pokraj Begove....
Mislis u Imaretu :D
Ne sjecam se imena- u prolazu... zavuceno... :-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37819 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 01/02/2020 03:05 Sad sam ogladnio...
imas kefira- razmuti s vodom .. :lol:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#37820 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 01/02/2020 03:06
Guadalajara wrote: 01/02/2020 03:05 Sad sam ogladnio...
imas kefira- razmuti s vodom .. :lol:
nemam...ima slatkog mlijeka onog masnog :lol:
i pohovani pileci fileti :mrgreen:

Sad cu ja to u sendvic :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37821 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 01/02/2020 03:07
moonca wrote: 01/02/2020 03:06
Guadalajara wrote: 01/02/2020 03:05 Sad sam ogladnio...
imas kefira- razmuti s vodom .. :lol:
nemam...ima slatkog mlijeka onog masnog :lol:
i pohovani pileci fileti :mrgreen:

Sad cu ja to u sendvic :oops:
..hajd , mali- sendvic.. ne trpaj se.. :lol:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#37822 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 01/02/2020 03:09 ..hajd , mali- sendvic.. ne trpaj se.. :lol:
:D
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37823 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Hajte bujrum lonca. :stidljiv:


Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37824 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Santic_Aleksa wrote: 01/02/2020 18:42 Hajte bujrum lonca. :stidljiv:


Image
:thumbup:
Skoro sam ovoako sto imala - paprikas... s piletinom ... super... ti izgleda.. -- ja naravno dodam cream-a , kad je na stolu.. :thumbup:
Zizi505
Posts: 9330
Joined: 25/04/2011 14:06

#37825 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zizi505 »

Santic_Aleksa wrote: 01/02/2020 18:42 Hajte bujrum lonca. :stidljiv:


Image
Imam pogače, daj mi malo tog safta, pa da umačem :D
Post Reply