Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#37801 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

drug_profi wrote:
HarunKovac wrote:Image

Jebo ga slika, sto nece da se ucita :(
Eto ja popravio.... :mrgreen:
Hvala puno, steta vake slike da se nemere otvorit :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37802 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:qq:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8289
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#37803 Re: Liverpool FC

Post by Idemedosumom »

Prenosim čestitke od towelie-a:
cestitke svim navijacima LETS TALK ABOUT 6 TIMES BABY


Image
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#37804 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

Ko ga ne bi volio :lol:

Let's Talk About Six https://mobile.twitter.com/LFC/status/1 ... 3147842560
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37805 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Al' gledaj kvarnjaka Sturridega na onoj slici u avionu sto je bakljicu pripremio. :mrgreen:

Nego proslavilo se Amidja, kad pocinju pripreme za iducu sezonu? :lol: :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37806 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: Nego proslavilo se Amidja, kad pocinju pripreme za iducu sezonu? :lol: :mrgreen:
Brt sad ćemo na odmor lagani, prozivka početkom jula :mrgreen: :lol:
Idemedosumom wrote:Prenosim čestitke od towelie-a:
cestitke svim navijacima LETS TALK ABOUT 6 TIMES BABY


Image
Pozdravi nam ahbaba i reci mu nek se registruje 'jope do 19/20 sezone :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37807 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Roberto Firmino’s Champions League record:

- 24 appearances (20 starts)
- 14 goals
- 8 assists
- 1 Champions league winners medal
Image

Image
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#37808 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

:zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37809 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ti si falio legendo, komentari i analize. Nemoj se zajbavat, nego navrati cesce! :wink: :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37810 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

vaučer wrote: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda:
Da se ne ponavljam:

BHF_Manijak wrote:Ti si falio legendo, komentari i analize. Nemoj se zajbavat, nego navrati cesce! :wink: :thumbup:
:mrgreen:

Ko se ne sjeća kako je @vaučer šamarao neznalice u vakat Rodgersa ne brojimo ga kao dio forumskog rostera :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37811 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:oops1:
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#37812 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Pretpostavljam da je vecina fanova Liverpola iz okoline doslo u grad na proslavu, a na YT streamingu u momentu dok sam ja gledao bilo je jos 2,5 miliona gledalaca, a nisu svi sigurno stigli ili nasli za shodno da gledaju.
Strahota je to.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#37813 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

A obzirom da sam ja stara olinjala komunjara, jedan od razloga zasto volim Liverpool je i ovo:
„Socijalizam u koji ja vjerujem zapravo nije politika, To je način života. To je humanost. Vjerujem da se jedino kroz kolektivni trud može živjeti i biti istinski uspješan, da svi rade jedni za druge, svatko svakome pomaže i svi dobiju svoj dio nagrada na kraju dana. Možda to znači tražiti puno, ali to je način na koji vidim nogomet i način na koji vidim život.“

Bill Shankly. „
A Klopp je zaista vratio u Liverpul taj kolektivni trud.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37814 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote:Pretpostavljam da je vecina fanova Liverpola iz okoline doslo u grad na proslavu, a na YT streamingu u momentu dok sam ja gledao bilo je jos 2,5 miliona gledalaca, a nisu svi sigurno stigli ili nasli za shodno da gledaju.
Strahota je to.
Merseyside police say more than three - quarters of a million people lined the streets of Liverpool for LFC victory parade.


Fuck :shock:
User avatar
Edin H.
Posts: 53563
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#37815 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
drug_profi wrote:Pretpostavljam da je vecina fanova Liverpola iz okoline doslo u grad na proslavu, a na YT streamingu u momentu dok sam ja gledao bilo je jos 2,5 miliona gledalaca, a nisu svi sigurno stigli ili nasli za shodno da gledaju.
Strahota je to.
Merseyside police say more than three - quarters of a million people lined the streets of Liverpool for LFC victory parade.


Fuck :shock:
Klopp naprijed sa Milnerom, Hendersonom, Robertsonom drzi i dize pehar nekoliko puta, ono kao kod nas kada igraci pozdravljaju navijace. :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37816 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Zamisli tek da ligu uzmu... Pa ja mislim da bi rahmetlije, koje su nedavno odleprsale, ustale da posvjedoce tom historijskom momentu.
Last edited by BHF_Manijak on 03/06/2019 02:40, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#37817 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

E ja vjerujem da je to navijacima i vaznije od UCL trofeja.
Mislim fin je on...ali.

Na sta bi ta proslava licila bogteneebo....
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#37818 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Fkt ne kontam šta je sa današnjim novinarstvom, zar je ljudima vrh informacija postala samo Wikipedia?

Od sinoć mediji vrte ploču kako Liverpool ipak neće imati priliku osvojiti jedini trofej koji mu fali u historiji (Svjetsko klupsko prvenstvo) s obzirom da se isto neće organizovati do 2021. I kontam wtf, kad kao razlog navode taj što će FIFA od 2021. organizovati drugačiji tip, ono nešto sa 10+ ekipa.

Aj dobro znam(o) to al ne kontam zašto bi pauzirala dvije godine jer postoje tri valjana razloga za FIFA-u zašto to ne bi radila:

a) keš
b) keš, i najvažniji od svih
c) keš.

I evo nije mi dao đavo mira :mrgreen: proguglam kad Wikipedia zaista kaže sljedeće tek 2021. godine. Aj dobro, pročešljam ove FIFA Media dokumente za javnost kad vidim u petak čini mi se u Parizu se sastaju glavešine. Otvorim raspored kad ono tačka br. 6. (<3) :

Image

Dakle, po mojoj računici će biti prvenstva a na Wiki ga nema jer još domaćin nije određen. Cirkus.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#37819 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

AmiĐa_Idriz wrote:Image

:qq:
Vise nas kod Vjecne Vatre bilo za Duplu.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#37820 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nakon ponovnog gledanja, malo da prokomentiram. Nadam se da se boduje i ova utakmica, pošto vidim da rezultati nisu objavljeni.

5 - Becker, 3 - Matip-VVD (lapo-lapo), 1 - Mane

Odigrali smo rutinsku utakmicu, pametno i oprezno, sa kontroliranim puštanjem protivniku posjeda. U tome je uvelike doprinio onaj rani penal (čist kao suza, ali mi se nakon više gledanja čini da ga je Mane gađao baš tamo gdje je trebao, svaka mu čast), mada da je Tot krenuo u nekakvu ofanzivu, svjesni su da bi primili 5 komada u 5 minuta.

Salah osim penala očajan (mada i penal nije baš idealno izveden), čak se Mane 2 puta očigledno izderao na njega i ljutio, jer mu nije htio asistirati. Mane je izluđivao obranu, stvarno nekad imam osjećaj da lik zajebava protivnike i da hoće da ih može pretrčati kadgod i kakogod hoće. Odličan je bio.

Obrana je igrala savršeno, onih par udaraca koje su im prošli, Becker je odradio školski. Ne treba zaboraviti ni da je Matip asistirao za drugi gol :thumbup:
Bekovi su bili agresivni kad je trebalo, ali su više igrali obranu.

Firmino je bio nevidljiv, ali to je bilo i logično što zbog pauze, a što i zbog situacije da su njega zatvarali sa većom pažnjom od ostalih, jer su znali da je on jedini pravi kreativac. Izgubio je 2-3 lopte, ali ništa strašno, ozdravit će do super kupa garant :)

Srednji red nije pravio previše grešaka, osim što nismo navikli baš da imamo ovako mali posjed, pa se činilo da smo podređeni, ali ja mislim da je ono bilo planski, obzirom na rezultat. Fab i Hendo odlični, Gini također na visini zadatka.

Divocku svaka čast, iako sam i ja bio mišljenja da je talašika, ove prilike šta je dobio je iskoristio 150%, zabio kad god je trebalo zabiti, jedem sam svoje napisane riječi i kapa do poda gospodinu.

Klempo je kod kuće, sljedeće sezone PL, ništa manje :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#37821 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Samo da nabacim neke fakte na koje sam naletio.

Matip je zabiljezio svoju prvu asistenciju u dresu Liverpula. Trebalo mu je preko 94 utakmce. Kakav momenat za skidanje junfa.

U sezoni 2018-2019. VVD ni jednom nije predriblan računajući sva takmičenjima u kojim je nastupao.

Origi je najefikasniji igrac Liverpula jer mu za gol ili asistenciju treba u prosjeku 84 minuta.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37822 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Fkt ne kontam šta je sa današnjim novinarstvom, zar je ljudima vrh informacija postala samo Wikipedia?

Od sinoć mediji vrte ploču kako Liverpool ipak neće imati priliku osvojiti jedini trofej koji mu fali u historiji (Svjetsko klupsko prvenstvo) s obzirom da se isto neće organizovati do 2021. I kontam wtf, kad kao razlog navode taj što će FIFA od 2021. organizovati drugačiji tip, ono nešto sa 10+ ekipa.

Aj dobro znam(o) to al ne kontam zašto bi pauzirala dvije godine jer postoje tri valjana razloga za FIFA-u zašto to ne bi radila:

a) keš
b) keš, i najvažniji od svih
c) keš.

I evo nije mi dao đavo mira :mrgreen: proguglam kad Wikipedia zaista kaže sljedeće tek 2021. godine. Aj dobro, pročešljam ove FIFA Media dokumente za javnost kad vidim u petak čini mi se u Parizu se sastaju glavešine. Otvorim raspored kad ono tačka br. 6. (<3) :

Image

Dakle, po mojoj računici će biti prvenstva a na Wiki ga nema jer još domaćin nije određen. Cirkus.
Bravo Ađo :thumbup:
To je taj istraživački duh koji se cijeni. Novinari strepite!
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#37823 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

vaučer wrote: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda: :zvijezda:
:thumbup:

Poseban pozdrav starom znalcu
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#37824 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

I još pročitah ovo:
Liverpul bi sa 97 bodova (tj sa ovakvim omjerom) bio sampion u 116 od 119 odigranih sezona najviše lige Engleskog fudbala.
Evo prekontavam se, dva puta Siti imao više, i ko još?

Edit: Chelsea je imao 95 najviše. Znači ovaj treći je iz neke ranije istorije prije EPL i 3 boda za pobjedu.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#37825 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Koliko se sjećam, neka sezona Liverpoola, 78., čini mi se....
Post Reply