Stomatoloska ordinacijaCasual's wrote:kamen spoticanja wrote: Ne radi Amel...ono je uzeo onaj Akif, sto je drzao Porto nekad i Cabalošta je sad Amelovo ?
Jazz je njegov. ..sto i nije tesko primjetit
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Stomatoloska ordinacijaCasual's wrote:kamen spoticanja wrote: Ne radi Amel...ono je uzeo onaj Akif, sto je drzao Porto nekad i Cabalošta je sad Amelovo ?
Jok ba, akifa sam vidio na gradilistu, izdaje naredjenja, grana rukama i to_BataZiv_0809 wrote:A ja opet od kosmije koji je u ugostiteljskim vodama, da je objekat Galerije preuzeo Fedja-DubrovnikZnaci u svakom slucaju mozemo ocekivati neki ugostiteljski objekat tipa slasticarne, restrorancica ili neko ima obavjestajne podatke sta ce tu sad biti ?
![]()
Kazu da je tako...valjda banke aktivirale hipoteke_BataZiv_0809 wrote:A je li istina da je Dubrovnik/Trubadur pred (pod) stečajem?
Ma jok bolan...mada poznajem zaista mnogo ljudi, pa bude lakse cuti svasta_BataZiv_0809 wrote:Ubica si kamenesve zivo znas
Propjevaju ljudi na stolici, ha doktorekamen spoticanja wrote:Ma jok bolan...mada poznajem zaista mnogo ljudi, pa bude lakse cuti svasta_BataZiv_0809 wrote:Ubica si kamenesve zivo znas
Uglavnom fedja ce biti kolateral u bankrotu ministra Curica...
phillie wrote:Propjevaju ljudi na stolici, ha doktorekamen spoticanja wrote:Ma jok bolan...mada poznajem zaista mnogo ljudi, pa bude lakse cuti svasta_BataZiv_0809 wrote:Ubica si kamenesve zivo znas
Uglavnom fedja ce biti kolateral u bankrotu ministra Curica...![]()
![]()
![]()
Eborg wrote:Sretan Dan Zenice!
Izvini ali meni je logicnije da se prvo spominjanje grada uzme kao Dan grada, nego dan oslobodjenja. Pa nije grad nastao '45.Eborg wrote:Ma SDA maslo, zatri sve mrsko komunističko, najbitnija je historija od 1992. god. i sl.
12. mart je Dan oslobođenja Zenice po 12. aprilu 1945. god. , 20. mart je Dan Zenice po 20. martu 1436. god. kada se Zenica prvi put spomenula u zvaničnom dokumentu pod tim imenom.
upravo je komunisticka ideologija imala mantru " prije nas sodoma i gomora" i toga su se drzali kao pjani plotaphillie wrote:Izvini ali meni je logicnije da se prvo spominjanje grada uzme kao Dan grada, nego dan oslobodjenja. Pa nije grad nastao '45.Eborg wrote:Ma SDA maslo, zatri sve mrsko komunističko, najbitnija je historija od 1992. god. i sl.
12. mart je Dan oslobođenja Zenice po 12. aprilu 1945. god. , 20. mart je Dan Zenice po 20. martu 1436. god. kada se Zenica prvi put spomenula u zvaničnom dokumentu pod tim imenom.
Pa ni ti ne slavis rodjendan onaj dan kad si prv put ziogu, nego kad si se rodio