La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3776 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mah ove sezone su sudije i španski savez odlucili da izguraju i nogama i rukama Real prema tituli....nema tu borbe.
Ronaldo gađa Vitola loptom, nigdje crvenog...ide to svojim planiranim tokom.
Ronaldo gađa Vitola loptom, nigdje crvenog...ide to svojim planiranim tokom.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3777 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tacnije, naletio ko bekanVertig0 wrote:Cist penal, nije golman ni blizu lopte bio. Zaletio se ko sivonja.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3778 Re: Spanska liga ( Primera División )
+1LSD wrote:Mah ove sezone su sudije i španski savez odlucili da izguraju i nogama i rukama Real prema tituli....nema tu borbe.
Ronaldo gađa Vitola loptom, nigdje crvenog...ide to svojim planiranim tokom.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3779 Re: Spanska liga ( Primera División )
De ba nemoj zezat. Penal je bio, a za ono crveni dati bi bio cirkus 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3780 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vertig0, nisi raja.
Veceras vozamo trolu
Veceras vozamo trolu
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3781 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ja sam repliciro lsd-u mislim da je on ozbiljan bio 
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3782 Re: Spanska liga ( Primera División )
Izgleda da nisam jedini koji 'ne vidi':bordo gandalf wrote:Kralju, vrlo jasno se vidi, ti ako imas problem sa vidom to nije problem reala ni sudije.2002 wrote:Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira).
https://twitter.com/bghayward/status/820739591112105989
Last edited by 2002 on 15/01/2017 22:26, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3783 Re: Spanska liga ( Primera División )
A evo i pravde
Ramos se potrudio da nepravda bude ispravljena.
Ipak je u pitanju bivsi klub
Ramos se potrudio da nepravda bude ispravljena.
Ipak je u pitanju bivsi klub
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3784 Re: Spanska liga ( Primera División )
hahahahh
Ramo king
Ramo king
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3785 Re: Spanska liga ( Primera División )
Normalno, ne smije se Ronaldu dati crveni čak ni kad gađa protivničke igrace loptom. To je inace normala u fudbaluVertig0 wrote:De ba nemoj zezat. Penal je bio, a za ono crveni dati bi bio cirkus
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#3786 Re: Spanska liga ( Primera División )
ali djaba im i sudije, opet se jedva brane

-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3787 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa jebemu misa, Arda kad je kopackom sudiju gadjao nije dobio crveni. Tacno je da su suudije u spaniji karine, imaju preblag kriterij, a igraci to bezorbazno koriste, ali mislim da je ovdje bio penal i da ono nije za crveni kartom.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3788 Re: Spanska liga ( Primera División )
kako se baca lik, hoce još jedan penal, dobit ces karinu mušanovu
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#3789 Re: Spanska liga ( Primera División )
ima pravde barem

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3790 Re: Spanska liga ( Primera División )
Eto, sad je sve na mjestu
Joveticu, picko
Nameracio se lik
Joveticu, picko
Nameracio se lik
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3791 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kazem ja da nije bio penal 
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3792 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakva utakmica.

-
Ultras46
- Posts: 29
- Joined: 04/12/2016 16:36
#3793 Re: Spanska liga ( Primera División )
ima bogaaa
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3794 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nema lose utakmice Reala i Sevillenema me tamo wrote:Kakva utakmica.![]()
![]()
![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3795 Re: Spanska liga ( Primera División )
Koji firauni,od sudija,igrača,navijača itd..
Švabe su za ovakve gospoda.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3796 Re: Spanska liga ( Primera División )
STANITE JEL SE VI ZAJEBAJETE KAD KAZETE DA NIJE BIO PENAL????

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3797 Re: Spanska liga ( Primera División )
Liga je ludilo 
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#3798 Re: Spanska liga ( Primera División )
i onda kazu oni "englezi" u spaniji imaju 2 zanimljive utakmice ...kakva je atmosfera bila veceras na stadionu nevjerovatno, odavno nisam gledao utakmicu a da se onoliko buka cula u pozadiniTomahawk11 wrote:Nema lose utakmice Reala i Sevillenema me tamo wrote:Kakva utakmica.![]()
![]()
![]()
-
Ultras46
- Posts: 29
- Joined: 04/12/2016 16:36
#3799 Re: Spanska liga ( Primera División )
Idemo sad par vijesti na fbu ronaldo donirao 25 miliona za ugroženu djecu švrakinog sela i da raja baca drkicu
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3800 Re: Spanska liga ( Primera División )
Poceo si opet sanjati o tituli.skenderija04 wrote:Liga je ludilo
