Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
- ladyada
- Posts: 1460
- Joined: 05/04/2008 13:38
- Location: Germany
#3777 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Pita Fata Muju:
-Jel' a sta je to situacija?
-Pa zeno, situacija ti je kad ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsinicu u krevetu, odgovara Mujo.
-Aha, to je znaci isto kao kada ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsiju u krevetu !
-Zeno, molim te ne mijesaj BATINE I SITUACIJU...
-Jel' a sta je to situacija?
-Pa zeno, situacija ti je kad ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsinicu u krevetu, odgovara Mujo.
-Aha, to je znaci isto kao kada ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsiju u krevetu !
-Zeno, molim te ne mijesaj BATINE I SITUACIJU...
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3778 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
ladyada wrote:Pita Fata Muju:
-Jel' a sta je to situacija?
-Pa zeno, situacija ti je kad ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsinicu u krevetu, odgovara Mujo.
-Aha, to je znaci isto kao kada ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsiju u krevetu !
-Zeno, molim te ne mijesaj BATINE I SITUACIJU...
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3779 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
A1fa wrote:Evo Rusi javljaju da je americki raketni stit stacioniran u Ceskoj upravo oborio loptu Edina Dzeke od jucerasnjeg penala
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#3780 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ti si Marskovka, ne pikas se. 
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3781 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Pa dobro sad..jel', znam citat'.muz66 wrote:Ti si Marskovka, ne pikas se.
A kad skontam isto je, jal' se pikala, jal' nepikala.
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3782 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posli Suljo i Mujo na dzenazu....
Mujo: Suljo, koliko ti imas godana?
Suljo: 70. A ti?
Mujo: 90!
Suljo: E moj Mujo, pa ti se nemas radi cega vracati kuci!!!!

Mujo: Suljo, koliko ti imas godana?
Suljo: 70. A ti?
Mujo: 90!
Suljo: E moj Mujo, pa ti se nemas radi cega vracati kuci!!!!
- ladyada
- Posts: 1460
- Joined: 05/04/2008 13:38
- Location: Germany
#3783 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Svercovali Mujo i Haso preko granice vjevericu, i Mujo je sakrio u gace. Kad prodjose granicu, a ono vjeverica mrtva.
- Sta joj bi, bolan? - pita Haso.
- Udavih skota! - Kaze Mujo.
- Trpeh dok je ljustila bananu, trpeh dok je tucala orahe, ali kad krenu da nosi orahe u rupu...

- Sta joj bi, bolan? - pita Haso.
- Udavih skota! - Kaze Mujo.
- Trpeh dok je ljustila bananu, trpeh dok je tucala orahe, ali kad krenu da nosi orahe u rupu...
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3784 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Stariji par, Margaret i Bert, bili su na odmoru u Teksasu. Bert je
oduvijek zelio autentican par teksaskih spic čizama.
I tako, vidjevsi ih na rasprodaji, kupi on par, obuje ih i vrati se u
motel, hodajuci ponosno.
Udje u sobu i rece zeni: "Primjecujes li stogod drugacije u vezi sa
mnom?"
Margaret ga pogleda i rece, "Ne".
Frustriran, Bert odjuri u kupaonu, skine se i vrati u sobu potpuno gol
osim cizama na nogama.
Opet on pita, malo glasnije ovaj put, "Primjecujes li SAD stogod
drugacije?"
Margaret digne pogled i rece, "Bert, sto je drugacije? Visi danas, visio
je jucer, i sutra ce opet visjeti."
Bijesan, Bert zaurla, "A ZNAS LI ZASTO VISI, MARGARET?!"
"Ne," odgovara ona.
"VISI ZATO JER GLEDA MOJE NOVE CIZME!!!!!!!"
Margaret odgovori, "Trebao si kupiti sesir, Bert, trebao si kupiti
sesir..."

oduvijek zelio autentican par teksaskih spic čizama.
I tako, vidjevsi ih na rasprodaji, kupi on par, obuje ih i vrati se u
motel, hodajuci ponosno.
Udje u sobu i rece zeni: "Primjecujes li stogod drugacije u vezi sa
mnom?"
Margaret ga pogleda i rece, "Ne".
Frustriran, Bert odjuri u kupaonu, skine se i vrati u sobu potpuno gol
osim cizama na nogama.
Opet on pita, malo glasnije ovaj put, "Primjecujes li SAD stogod
drugacije?"
Margaret digne pogled i rece, "Bert, sto je drugacije? Visi danas, visio
je jucer, i sutra ce opet visjeti."
Bijesan, Bert zaurla, "A ZNAS LI ZASTO VISI, MARGARET?!"
"Ne," odgovara ona.
"VISI ZATO JER GLEDA MOJE NOVE CIZME!!!!!!!"
Margaret odgovori, "Trebao si kupiti sesir, Bert, trebao si kupiti
sesir..."
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3785 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
drekalica28 wrote:Posli Suljo i Mujo na dzenazu....
Mujo: Suljo, koliko ti imas godana?
Suljo: 70. A ti?
Mujo: 90!
Suljo: E moj Mujo, pa ti se nemas radi cega vracati kuci!!!!![]()
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3786 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
to je iz maratonaca, njemu se ne isplati da izlazi iz groba 
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3787 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Zašto se jezici zovu 'maternji'?
Zato jer očevi rijetko dolaze do riječi!

Zato jer očevi rijetko dolaze do riječi!
- A1fa
- Posts: 2149
- Joined: 13/08/2009 21:55
- Location: USA
- Grijem se na: Lsdydon
- Horoskop: **Nepoznato**
- Contact:
#3788 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nije vic, al sam umro od smjeha...
prva halal trazilica namjenjena za muslimane sa posebnim filterima
morao sam je isprobati


- stochar
- Posts: 3385
- Joined: 17/10/2007 18:02
- Location: pod suncem
- Contact:
#3789 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Jenna skoro pa halal:A1fa wrote:Nije vic, al sam umro od smjeha...![]()
![]()
prva halal trazilica namjenjena za muslimane sa posebnim filterima
morao sam je isprobati
![]()

- A1fa
- Posts: 2149
- Joined: 13/08/2009 21:55
- Location: USA
- Grijem se na: Lsdydon
- Horoskop: **Nepoznato**
- Contact:
#3790 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Jenna skoro pa halal:stochar wrote:

Al je Severina zato halal, probao sam
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#3791 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Hm, imaju propusta


- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#3792 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
NEjma zime za ljubiteljice italijanske skole


-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3794 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
seljak nabavio preludog pijevca koji je pok*rao sve zivo i ne zivo na farmi dok seljaka nije bilo. Dođe seljak, vidi sve mrtvo ispojeb*no i spazi pijevca kako se pravi mrtav, a lešinari kruze iznad njega. Došulja se do njega i pita ga sta je bilo. A pijevac samo sapne: "Pssst, p*čke"

-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3796 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kako ThePirateBay može biti halal? 
- The Nightwatchman
- Posts: 2380
- Joined: 16/10/2006 15:31
- Location: izmedju krajnosti
#3797 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
samo loši su matematičari:

za razliku od gugleta:



za razliku od gugleta:

-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- kekec
- Posts: 4854
- Joined: 18/05/2004 15:40
- Location: EU
#3799 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nego sta nego halalA1fa wrote: Al je Severina zato halal, probao sam
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac

