Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3776 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by duboka_misao »

goddamit :run:
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#3777 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ladyada »

Pita Fata Muju:
-Jel' a sta je to situacija?
-Pa zeno, situacija ti je kad ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsinicu u krevetu, odgovara Mujo.
-Aha, to je znaci isto kao kada ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsiju u krevetu !
-Zeno, molim te ne mijesaj BATINE I SITUACIJU... 8)
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3778 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

ladyada wrote:Pita Fata Muju:
-Jel' a sta je to situacija?
-Pa zeno, situacija ti je kad ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsinicu u krevetu, odgovara Mujo.
-Aha, to je znaci isto kao kada ti dodjes ranije sa posla i zateknes mene i komsiju u krevetu !
-Zeno, molim te ne mijesaj BATINE I SITUACIJU... 8)
:shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3779 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

A1fa wrote:Evo Rusi javljaju da je americki raketni stit stacioniran u Ceskoj upravo oborio loptu Edina Dzeke od jucerasnjeg penala :D
:-) :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#3780 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by muz66 »

Ti si Marskovka, ne pikas se. :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3781 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

muz66 wrote:Ti si Marskovka, ne pikas se. :D
Pa dobro sad..jel', znam citat'. :D
A kad skontam isto je, jal' se pikala, jal' nepikala. :D
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3782 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Posli Suljo i Mujo na dzenazu....
Mujo: Suljo, koliko ti imas godana?
Suljo: 70. A ti?
Mujo: 90!
Suljo: E moj Mujo, pa ti se nemas radi cega vracati kuci!!!! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#3783 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ladyada »

Svercovali Mujo i Haso preko granice vjevericu, i Mujo je sakrio u gace. Kad prodjose granicu, a ono vjeverica mrtva.
- Sta joj bi, bolan? - pita Haso.
- Udavih skota! - Kaze Mujo.
- Trpeh dok je ljustila bananu, trpeh dok je tucala orahe, ali kad krenu da nosi orahe u rupu...
:lol:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3784 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Stariji par, Margaret i Bert, bili su na odmoru u Teksasu. Bert je
oduvijek zelio autentican par teksaskih spic čizama.
I tako, vidjevsi ih na rasprodaji, kupi on par, obuje ih i vrati se u
motel, hodajuci ponosno.
Udje u sobu i rece zeni: "Primjecujes li stogod drugacije u vezi sa
mnom?"
Margaret ga pogleda i rece, "Ne".
Frustriran, Bert odjuri u kupaonu, skine se i vrati u sobu potpuno gol
osim cizama na nogama.

Opet on pita, malo glasnije ovaj put, "Primjecujes li SAD stogod
drugacije?"

Margaret digne pogled i rece, "Bert, sto je drugacije? Visi danas, visio
je jucer, i sutra ce opet visjeti."
Bijesan, Bert zaurla, "A ZNAS LI ZASTO VISI, MARGARET?!"
"Ne," odgovara ona.

"VISI ZATO JER GLEDA MOJE NOVE CIZME!!!!!!!"

Margaret odgovori, "Trebao si kupiti sesir, Bert, trebao si kupiti
sesir..." :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3785 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

drekalica28 wrote:Posli Suljo i Mujo na dzenazu....
Mujo: Suljo, koliko ti imas godana?
Suljo: 70. A ti?
Mujo: 90!
Suljo: E moj Mujo, pa ti se nemas radi cega vracati kuci!!!! :mrgreen: :mrgreen:
:-) :-) :-) :-) :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3786 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

to je iz maratonaca, njemu se ne isplati da izlazi iz groba :D
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3787 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

Zašto se jezici zovu 'maternji'?
Zato jer očevi rijetko dolaze do riječi!

:D
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: USA
Grijem se na: Lsdydon
Horoskop: **Nepoznato**
Contact:

#3788 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by A1fa »

Nije vic, al sam umro od smjeha... :D :D :D prva halal trazilica namjenjena za muslimane sa posebnim filterima :D morao sam je isprobati :lol:

Image
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#3789 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by stochar »

A1fa wrote:Nije vic, al sam umro od smjeha... :D :D :D prva halal trazilica namjenjena za muslimane sa posebnim filterima :D morao sam je isprobati :lol:

Image
Jenna skoro pa halal:

Image


:-) :-) :-)
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: USA
Grijem se na: Lsdydon
Horoskop: **Nepoznato**
Contact:

#3790 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by A1fa »

stochar wrote:Image
Jenna skoro pa halal:

Image


:-) :-) :-)[/quote]

Al je Severina zato halal, probao sam :D
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#3791 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by muz66 »

Hm, imaju propusta :oops: :D
Image
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3792 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by bez_ideje »

NEjma zime za ljubiteljice italijanske skole

Image
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3794 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pici »

seljak nabavio preludog pijevca koji je pok*rao sve zivo i ne zivo na farmi dok seljaka nije bilo. Dođe seljak, vidi sve mrtvo ispojeb*no i spazi pijevca kako se pravi mrtav, a lešinari kruze iznad njega. Došulja se do njega i pita ga sta je bilo. A pijevac samo sapne: "Pssst, p*čke"

:mrgreen:
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3795

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 14/05/2015 08:43, edited 2 times in total.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3796 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Ajatolah_ »

Kako ThePirateBay može biti halal? :?
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#3797 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by The Nightwatchman »

samo loši su matematičari:
Image

za razliku od gugleta:
Image
:D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#3799 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kekec »

A1fa wrote: Al je Severina zato halal, probao sam :D
Nego sta nego halal :-D

Image
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3800 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pici »

Image

ja prošo :mrgreen: :thumbup:
Post Reply