Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#3776 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dakine »

Realno..al realno, i jedne i druge komšije bi razbili :evil:
User avatar
cekpi
Posts: 190
Joined: 23/01/2003 00:00
Location: Gornji Pripi*kovici, Donja Zlatu

#3777 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cekpi »

kovisokoletiniskopada

Ocekujem pobjedu u svakoj narednoj kvalif.utakmici. a nek roknemo 10:0 ako treba u Brazilu.. samo da odemo :bih:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3778 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

Ako bi neko mogao postaviti intervju uvijek zanimljivog Ivice Osima, u novom broju "Sporta", bio bih mu zahvalan.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3779 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

+1
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3780 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 »

Kada ce se moći kupiti ulaznice bih-USA???
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3781 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pirmin »

Je li bio ko sa foruma na ovoj tekmi da razmjenimo sjecanja? :D

User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3782 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

ovo su bili najbolji dresovi reprezentacije...pod najljepsom zastavom na svijetu
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3783 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

mO k3 wrote:Kada ce se moći kupiti ulaznice bih-USA???
Nismo zapadni levati da nesto brljas sa ulaznicama tri mjeseca prije tekme, odes ko pasa na dan utakmice, kulturno i pristojno sa ostalima u redu sacekas i od onog simpaticnog gospodina u kiosku kupis ulaznicu :oops:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3784 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

Edin H. wrote:
mO k3 wrote:Kada ce se moći kupiti ulaznice bih-USA???
Nismo zapadni levati da nesto brljas sa ulaznicama tri mjeseca prije tekme, odes ko pasa na dan utakmice, kulturno i pristojno sa ostalima u redu sacekas i od onog simpaticnog gospodina u kiosku kupis ulaznicu :oops:
- mogu dva zapada paša
- HA?!
- dva zapada paša
- joj imaš šta sitnije od joje, nemam ti sitno
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#3785 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zmijuga loma »

Prema objektivnom i nepristrasnom američkom ESPN rankingu smo 8. sila svijeta. 8-)

http://espnfc.com/spi/rankings?cc=5739#
Rob_Atl
Posts: 6009
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3786 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Koji smo bili na fifinoj listi prosle godine u ova doba??
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3787 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

30ti
User avatar
forum_selektor
Posts: 691
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#3788 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by forum_selektor »

Zmijuga loma wrote:Prema objektivnom i nepristrasnom američkom ESPN rankingu smo 8. sila svijeta. 8-)

http://espnfc.com/spi/rankings?cc=5739#
zbog ovih američkih ložača dođe mi da u ovo gluho doba noći obućem šorc i dres, pa da nabijam loptu od garažu
Rob_Atl
Posts: 6009
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3789 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Pa ljudi ne gledaju ko fifa zadnje 4 godine, vec samo kroz godinu dana, i kad uzmes u obzir da mi nismo izgubili skoro godinu dana onda i jesmo realno u top 10, nema tu nikakve lozione
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3790 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Logično.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#3791 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Frankyee »

Bilo bi lijepo da smo na tom 8 mjestu ali da smo jaci od Engleske, Portugala, Hrvatske i Italije ,,,, halo pa ko je ovde lud,,,,

Trebamo se mi spustiti na zemlju, sjetiti se da smo prosle kvalifikacije prosuli u gostima kod Albanije , da su nas Francuzi rastavili u prvoj utakmici, jedva uzeli bjeloruse, da smo se raspali sami od sebe protiv Portugala,,, pukli kod Svedske ,,,

Treba pobijediti Slovake dva puta , to ce pokazati koliko smo jaki da odrzimo ritam.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3792 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Što bi SSP rekao najmanje je bitna pozicija na rang listi.Ona jeste pokazatelj da ti dobro igraš,ali ne znači da češ proći na SP.Primjer Hrvatska.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#3793 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

Frankyee wrote:Bilo bi lijepo da smo na tom 8 mjestu ali da smo jaci od Engleske, Portugala, Hrvatske i Italije ,,,, halo pa ko je ovde lud,,,,

Trebamo se mi spustiti na zemlju, sjetiti se da smo prosle kvalifikacije prosuli u gostima kod Albanije , da su nas Francuzi rastavili u prvoj utakmici, jedva uzeli bjeloruse, da smo se raspali sami od sebe protiv Portugala,,, pukli kod Svedske ,,,

Treba pobijediti Slovake dva puta , to ce pokazati koliko smo jaki da odrzimo ritam.
Zašto uporno guraš Hrvatsku gdje joj nije mjesto?
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#3794 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Frankyee »

Bosanski_kralj wrote:
Frankyee wrote:Bilo bi lijepo da smo na tom 8 mjestu ali da smo jaci od Engleske, Portugala, Hrvatske i Italije ,,,, halo pa ko je ovde lud,,,,

Trebamo se mi spustiti na zemlju, sjetiti se da smo prosle kvalifikacije prosuli u gostima kod Albanije , da su nas Francuzi rastavili u prvoj utakmici, jedva uzeli bjeloruse, da smo se raspali sami od sebe protiv Portugala,,, pukli kod Svedske ,,,

Treba pobijediti Slovake dva puta , to ce pokazati koliko smo jaki da odrzimo ritam.
Zašto uporno guraš Hrvatsku gdje joj nije mjesto?
Pa zato sto mislim da nismo jaci od Hrvatske , tu smo negdje trenutno , ali su oni daleko uspjesnija ekipa .

Taj portal isto tako stavlja Svedsku, Francusku i Belgiju iza naseg tima, a sto se tice Evrope ispred nas su jedino Spanija, Holandija , Njemacka. Da li stvarno mislis da smo tako jaki ?
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#3795 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Idemedosumom »

Ma dajte, kakvi hrvati! Oni su inace odlicna repka ali sad su totalno van forme- jos prije Bilicevog odlaska. Oni su sad na teskim mukama, valja protiv Srbije tamo, valja protiv Belgije i u goste Skotskoj ako se ne varam. Njima realno nije mjesto u top 10.

Ne sumnjam da cemo pobijedit u svim preostalim utakmicama u nasoj grupi, s obzirom na nasu trenutnu formu. Samo me interesuje kako bismo se nosili s nekom jacom repkom?
Last edited by Idemedosumom on 13/07/2013 02:01, edited 1 time in total.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3796 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

Mi smo nekako uz Holandiju i Njemačku najbliži odlasku na SP
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3797 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Mi i Brazil
:oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3798 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Frankyee wrote:
Bosanski_kralj wrote:
Frankyee wrote:Bilo bi lijepo da smo na tom 8 mjestu ali da smo jaci od Engleske, Portugala, Hrvatske i Italije ,,,, halo pa ko je ovde lud,,,,

Trebamo se mi spustiti na zemlju, sjetiti se da smo prosle kvalifikacije prosuli u gostima kod Albanije , da su nas Francuzi rastavili u prvoj utakmici, jedva uzeli bjeloruse, da smo se raspali sami od sebe protiv Portugala,,, pukli kod Svedske ,,,

Treba pobijediti Slovake dva puta , to ce pokazati koliko smo jaki da odrzimo ritam.
Zašto uporno guraš Hrvatsku gdje joj nije mjesto?
Pa zato sto mislim da nismo jaci od Hrvatske , tu smo negdje trenutno , ali su oni daleko uspjesnija ekipa .

Taj portal isto tako stavlja Svedsku, Francusku i Belgiju iza naseg tima, a sto se tice Evrope ispred nas su jedino Spanija, Holandija , Njemacka. Da li stvarno mislis da smo tako jaki ?
Mi smo trenutno za Hrvatsku Wales ili Wels(jebem li ga) a koliko stvarno vrijedimo pokazat cemo protiv Slovaka
User avatar
cekpi
Posts: 190
Joined: 23/01/2003 00:00
Location: Gornji Pripi*kovici, Donja Zlatu

#3799 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cekpi »

nKrkan wrote:Mi smo nekako uz Holandiju i Njemačku najbliži odlasku na SP
samo sto smo mi nekako bolji od njih :roll:
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#3800 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by svi u napad »

Dragi prijatelji, iskreno mi smo jako puno napredovali. Od nas su trenutno u Evropi realno bolji Njemacka, Spanija, Holandija, Italija i Portugal. Sa svim drugima se mozemo nositi i rezultat bi bio neizvjestan. Sa Slovacima ce biti tesko, ne zbog njihove kvalitete, vec zbog psiholoskog pritiska na nase igrace (jer ovo je odlucujuca tekma),kao i zbog toga sto su dobili novog selektora, sto ce uticati pozitivno na njih. Ako ih dobijemo (u sta ne sumnjam) u ZE tamo ce biti rekreacija jer oni nemaju vise sta traziti. Ne treba imati podcjenjivacki stav ali ima nekoliko stvari koje nam idu na ruku. FIFA i UEFA nas zele vidjeti na takmicenjima. Igramo dobro, imamo puno vjernih navijaca koji prate repku (sto za njih sa aspekta ekonomije je vrlo vazno) i bili bi dokaz da i male zemlje mogu doci na WM. U prilog toga vam najbolje govori sudjenje (da su nam ovako sudili ranije imali bi bar 2 takmocenja iza sebe). Igraci igraju vec nekoliko godina skupa, a nekoliko njih igra u dobrim klubovima. Imaju radne navike a i shvatili su sta repka znaci nasem napcenom narodu. Pape kao trener napreduje svakim danom u svakom pogledu i za par godina bice vrhunski strucnjak. Unio je mir u repku bez velikog busanja i to igraci vide i osjete (svi imaju respekt prema njemu, jer sve i jedan zna da mu po igrackim kvalitetima nisu dorasli). Polako ali sigurno mjenja neke svoje ranije stavove sto znaci da je spreman za saradnju i prilagodjavanju. Mi bi zeljeli da neke stvari idu brze u tom pravcu ali zaboravljamo da on radi sa ljudima koji imaju svoj ego i da to uopste nije lako, pogotovo za merhametli Bosnju. Sa 3-4 nova mlada igraca mi cemo biti zaista jaka repka i u sljedecih 5-6 godina cemo biti prisutni na svim takmicenjima. Da zavrsim ovu ponjavu: ne sekirajte se puno. Idemo u Brazil. Nek igra i Vrsajevic (nece zna Pape svoj posao-vidjeli ste da je i Zahu izbacio) samo nek nastave sa ovim rezultatima. Do godine se vidimo u Brazilu. Ostajte mi zdravo i zivo svi vi koji volite i navijate za svoju jednu i jedinu domovinu Bosnu a bogami i Hercegovinu.
Post Reply