What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3776 Re: What to wear???

Post by thea »

wewa je inteligentna
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3777 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

thea wrote:wewa je inteligentna
thea - zaista!?
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.

gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3778 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
thea wrote:wewa je inteligentna
thea - zaista!?
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.

gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
eto ti, kad te jaranica brani ispadnes nepametna :cry: :skoljka: :run: :lol: :lol: :lol: :kiss:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3779 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:
hadzinicasa wrote:
thea wrote:wewa je inteligentna
thea - zaista!?
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.

gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
eto ti, kad te jaranica brani ispadnes nepametna :cry: :skoljka: :run: :lol: :lol: :lol: :kiss:
jarane - s kim si, takav si! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3780 Re: What to wear???

Post by swirl »

hadzinicasa wrote:
thea wrote:wewa je inteligentna
thea - zaista!?
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.

gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
Daj drugu temu, da malo citam :)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3781 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
jarane - s kim si, takav si! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zajedno smo skupa! :bih: :bih: :bih: :lol:

odo', dosta je i mene bilo danas :run:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3782 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

swirl wrote: Daj drugu temu, da malo citam :)
ubij me ako znam koja je bila..... čekaj da probam naći, pa ću postaviti.

evo komentara za koji mislim da je u najmanju ruku pretenciozan
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 7#p6827017
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3783 Re: What to wear???

Post by zamzija »

ma neka ba jelene. meni je uljepšala dan :D
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#3784 Re: What to wear???

Post by Strpljiva »

Na ženskim temama vazda vašar taštine.
stiklice
Posts: 30
Joined: 15/12/2011 14:12

#3785 Re: What to wear???

Post by stiklice »

žena wrote:
garant si nesto vodeno u podznaku
moRe bit da jesam, ne znam
kakve sam komade nasla,samo da znas :D
ja sam vazdusni znak i u podznaku isto pa kupujem u polovnjacima :-D nema to nikakve veze sa horoskopom
nadje se bas dobrih stvari!!!!!!
Gdje su u Sarajevu najbolji polovnjaci???
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3786 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Sa snijegom biće zamrla i tema, haman niko ne izlazi iz kuce :)

Evo jedna dnevna od juce: http://malezensketeme.com/post/19255

a evo i jedna nova tema: http://malezensketeme.com/post/18235
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3787 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Zene da vas pitam, znam da se ovdje dosta pricalo o modnim blogovima, ali posto vidim da su svakim danom sve vise u ekspanziji, da otvorim temu posebnu?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3788 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Ovdje fakat zamrlo sve sa snijegom :)

Evo malo o tome kakve cemo mantile nositi na proljece (ako ikada dodje) i kakve ocekujemo u radnjama: http://malezensketeme.com/post/19323

a tu je i nova dnevna kombinacija:
http://malezensketeme.com/post/19667
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#3789 Re: What to wear???

Post by Rosebud_ »

Zene drage, kako cu izracunati koja mi je dress size na asosu?
I kakva im je ovo fluktuacija cijena, ona haljina otprije dvije-tri stranice bila 55 funti, a sad 76. Hocel opet pojeftinit?

P.S
Imal kakva tema za ovakva pitanja ko ova moja? Vazda offtopic... :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3790 Re: What to wear???

Post by alica.k »

asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#3791 Re: What to wear???

Post by Rosebud_ »

alica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
Oki, super :)
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42278
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#3792 Re: What to wear???

Post by Mis mekinjas »

Rosebud_ wrote:
alica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
Oki, super :)
ali malo je tricky, ja sam kao 12, jer 11 nema, ali uredno mogu nositi i 8 i 10.
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#3793 Re: What to wear???

Post by Rosebud_ »

Mis mekinjas wrote:
Rosebud_ wrote:
alica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
Oki, super :)
ali malo je tricky, ja sam kao 12, jer 11 nema, ali uredno mogu nositi i 8 i 10.
A sta ako fulis velicinu? Imal kakva opcija zamjene ili slicno?
Ne rekoste mi za cijene...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3794 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Rosebud_ wrote:
P.S
Imal kakva tema za ovakva pitanja ko ova moja? Vazda offtopic... :D
Ma ima tema asos ali mores i ovdje. :D

Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima? :zoka:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3795 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

ladyblue18 wrote: Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima? :zoka:

mi lajk :thumbup:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3796 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Hello ladies,


Evo malo da krenemo i o proljetnom nakitu: http://malezensketeme.com/post/20189

A evo i dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/19751
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#3797 Re: What to wear???

Post by anelie »

hocemo temu o blogovima :-D
User avatar
Marb
Posts: 76
Joined: 01/09/2011 11:20

#3798 Re: What to wear???

Post by Marb »

Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima? :zoka:[/quote]

Ja sam za :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3799 Re: What to wear???

Post by alica.k »

eh, nedavno je neko trazio onaj body sa izrezom na ledjima i dugim rukavima (ala flash dance :)). evo ga stiglo na asos :D

ja imam isti pa mali savjet, ovaj izrez oko nogu je jako jako visok, tak da ispod bilo kakve suknje/pantola nizeg struka ce se vidjeti te rupe. i nije klasicni body, tj nema nikakvih drikera da se otkopca neg ak ces u wc moras sve skidat :)
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3800 Re: What to wear???

Post by thea »

moras sve skidati, ahh hh grozno.
Post Reply