What to wear???
Moderator: anex
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3777 Re: What to wear???
thea - zaista!?thea wrote:wewa je inteligentna
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.
gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3778 Re: What to wear???
eto ti, kad te jaranica brani ispadnes nepametnahadzinicasa wrote:thea - zaista!?thea wrote:wewa je inteligentna
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.
gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3779 Re: What to wear???
jarane - s kim si, takav si!wewa wrote:eto ti, kad te jaranica brani ispadnes nepametnahadzinicasa wrote:thea - zaista!?thea wrote:wewa je inteligentna
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.
gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3780 Re: What to wear???
Daj drugu temu, da malo citamhadzinicasa wrote:thea - zaista!?thea wrote:wewa je inteligentna
de se malo saberi. mi smo svi jako sretni jer si ti tako sposobna, ali ne moraš baš s visine pametovati svima i svakome.
gedam te na onoj drugoj temi "ja sam tebi lijepo rekla da ....."
bilo bi lijepo kada bi mogla da odvadiš malo te svoje umišljenosti i popujućeg stava, sigurna sam da bi našla ovdje adekvatne ako ne i više od toga sugovornike za svaku temu.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3781 Re: What to wear???
zajedno smo skupa!hadzinicasa wrote:
jarane - s kim si, takav si!![]()
![]()
![]()
![]()
odo', dosta je i mene bilo danas
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3782 Re: What to wear???
ubij me ako znam koja je bila..... čekaj da probam naći, pa ću postaviti.swirl wrote: Daj drugu temu, da malo citam
evo komentara za koji mislim da je u najmanju ruku pretenciozan
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 7#p6827017
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3783 Re: What to wear???
ma neka ba jelene. meni je uljepšala dan 
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#3784 Re: What to wear???
Na ženskim temama vazda vašar taštine.
-
stiklice
- Posts: 30
- Joined: 15/12/2011 14:12
#3785 Re: What to wear???
ja sam vazdusni znak i u podznaku isto pa kupujem u polovnjacimažena wrote:moRe bit da jesam, ne znamgarant si nesto vodeno u podznaku
kakve sam komade nasla,samo da znas
nadje se bas dobrih stvari!!!!!!
Gdje su u Sarajevu najbolji polovnjaci???
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3786 Re: What to wear???
Sa snijegom biće zamrla i tema, haman niko ne izlazi iz kuce 
Evo jedna dnevna od juce: http://malezensketeme.com/post/19255
a evo i jedna nova tema: http://malezensketeme.com/post/18235
Evo jedna dnevna od juce: http://malezensketeme.com/post/19255
a evo i jedna nova tema: http://malezensketeme.com/post/18235
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3787 Re: What to wear???
Zene da vas pitam, znam da se ovdje dosta pricalo o modnim blogovima, ali posto vidim da su svakim danom sve vise u ekspanziji, da otvorim temu posebnu?
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3788 Re: What to wear???
Ovdje fakat zamrlo sve sa snijegom 
Evo malo o tome kakve cemo mantile nositi na proljece (ako ikada dodje) i kakve ocekujemo u radnjama: http://malezensketeme.com/post/19323
a tu je i nova dnevna kombinacija:
http://malezensketeme.com/post/19667
Evo malo o tome kakve cemo mantile nositi na proljece (ako ikada dodje) i kakve ocekujemo u radnjama: http://malezensketeme.com/post/19323
a tu je i nova dnevna kombinacija:
http://malezensketeme.com/post/19667
- Rosebud_
- Posts: 345
- Joined: 18/04/2011 21:10
- Location: We're gonna need a bigger boat.
#3789 Re: What to wear???
Zene drage, kako cu izracunati koja mi je dress size na asosu?
I kakva im je ovo fluktuacija cijena, ona haljina otprije dvije-tri stranice bila 55 funti, a sad 76. Hocel opet pojeftinit?
P.S
Imal kakva tema za ovakva pitanja ko ova moja? Vazda offtopic...
I kakva im je ovo fluktuacija cijena, ona haljina otprije dvije-tri stranice bila 55 funti, a sad 76. Hocel opet pojeftinit?
P.S
Imal kakva tema za ovakva pitanja ko ova moja? Vazda offtopic...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3790 Re: What to wear???
asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
- Rosebud_
- Posts: 345
- Joined: 18/04/2011 21:10
- Location: We're gonna need a bigger boat.
#3791 Re: What to wear???
Oki, superalica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
- Mis mekinjas
- Posts: 42278
- Joined: 01/07/2009 22:33
- Location: U svemiru ili u Krležinim romanima
#3792 Re: What to wear???
ali malo je tricky, ja sam kao 12, jer 11 nema, ali uredno mogu nositi i 8 i 10.Rosebud_ wrote:Oki, superalica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
- Rosebud_
- Posts: 345
- Joined: 18/04/2011 21:10
- Location: We're gonna need a bigger boat.
#3793 Re: What to wear???
A sta ako fulis velicinu? Imal kakva opcija zamjene ili slicno?Mis mekinjas wrote:ali malo je tricky, ja sam kao 12, jer 11 nema, ali uredno mogu nositi i 8 i 10.Rosebud_ wrote:Oki, superalica.k wrote:asos velicine su UK velicine.
uk10 je nas 38 i dalje ide na 2 razlike (UK12 je 40 itd itd). pa racunaj dalje po tome.
Ne rekoste mi za cijene...
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3794 Re: What to wear???
Ma ima tema asos ali mores i ovdje.Rosebud_ wrote:
P.S
Imal kakva tema za ovakva pitanja ko ova moja? Vazda offtopic...
Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#3795 Re: What to wear???
ladyblue18 wrote: Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima?
mi lajk
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3796 Re: What to wear???
Hello ladies,
Evo malo da krenemo i o proljetnom nakitu: http://malezensketeme.com/post/20189
A evo i dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/19751
Evo malo da krenemo i o proljetnom nakitu: http://malezensketeme.com/post/20189
A evo i dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/19751
- Marb
- Posts: 76
- Joined: 01/09/2011 11:20
#3798 Re: What to wear???
Btw meni niko ne odgovori hocu li vam otvoriti temu o blogovima?
[/quote]
Ja sam za
Ja sam za
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3799 Re: What to wear???
eh, nedavno je neko trazio onaj body sa izrezom na ledjima i dugim rukavima (ala flash dance
). evo ga stiglo na asos 
ja imam isti pa mali savjet, ovaj izrez oko nogu je jako jako visok, tak da ispod bilo kakve suknje/pantola nizeg struka ce se vidjeti te rupe. i nije klasicni body, tj nema nikakvih drikera da se otkopca neg ak ces u wc moras sve skidat
ja imam isti pa mali savjet, ovaj izrez oko nogu je jako jako visok, tak da ispod bilo kakve suknje/pantola nizeg struka ce se vidjeti te rupe. i nije klasicni body, tj nema nikakvih drikera da se otkopca neg ak ces u wc moras sve skidat
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3800 Re: What to wear???
moras sve skidati, ahh hh grozno.
