Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#3776 Re: Hayat

Post by relevantan »

quarterback wrote:Igor Todorovac je jako los covjek, poznajem ga licno vise godina, provodio je mobbing nad nizerangiranim od sebe, a ulizivao se svim viserangiranim, pored toga je i veliki nacionalista.


E fakat onako kada ga gledaš.....nakav mrzak, i kada se smije nekako odvratan. I ona mala Mirza isto isprdak, ružnije žensko odavno nisam vidio.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#3777 Re: Hayat

Post by Trebam te »

evo mene wrote:Taj Igor vam je Švrakićima bio draži od ljudi koji su bili sinonim Hayata (Adnan Rondić, Arduana Pribinja, Amina Gvozden, Aida Karamujić...)

Kako god Igor je jedini profesionalac na Hayatu, uopste neznam sta ce on tu na toj ofucanoj bijednoj TV.

Dijaspori samo pustaju sijelo iz nekog Njemackoj grdica na livadi kolo igra i ZMBT pobjednica (hahaha) :D roljka Anida Idrizovic kako pjeva dzigaru...koja fukarastinja od TV.
:D

Otkazujem cim mi istekne ugovor :x
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3778 Re: Hayat

Post by nuki_cika »

Trebam te wrote:
evo mene wrote:Taj Igor vam je Švrakićima bio draži od ljudi koji su bili sinonim Hayata (Adnan Rondić, Arduana Pribinja, Amina Gvozden, Aida Karamujić...)

Kako god Igor je jedini profesionalac na Hayatu, uopste neznam sta ce on tu na toj ofucanoj bijednoj TV.
I Igor koliko god težio profesionalizmu daleko je on od toga.Sjećam se u docembru ide emisija ZMBT kaže igor profesoru:
Vidi profesora mlati glavom :-) :lol: :lol:
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3779 Re: Hayat

Post by starii »

Trebam te wrote:
evo mene wrote:Taj Igor vam je Švrakićima bio draži od ljudi koji su bili sinonim Hayata (Adnan Rondić, Arduana Pribinja, Amina Gvozden, Aida Karamujić...)

Kako god Igor je jedini profesionalac na Hayatu, uopste neznam sta ce on tu na toj ofucanoj bijednoj TV.

Dijaspori samo pustaju sijelo iz nekog Njemackoj grdica na livadi kolo igra i ZMBT pobjednica (hahaha) :D roljka Anida Idrizovic kako pjeva dzigaru...koja fukarastinja od TV.
:D

Otkazujem cim mi istekne ugovor :x
smijesno je da neka trece razredna kafnaska pjevacica iz sandzaka koja je za pare pobjedila na ZBMT odjednom sjedi u ziriju i ocjenjuje raju...joj koji odron od tv treba ih ukinuti...
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3780 Re: Hayat

Post by Melami »

Cuj ove sto Igora hvali, hahahha ja ne znam sta ti gledas majketi. Pa onaj covjek je tako odvratan sa onom celavom glavom i ponasa se kao da je sve njegovo i prema onim takmicarima kao prema djeci. A onaj Svrakic je tobejarabi, mislim na onog direktora, celavog. Kako samo odvratan. fuj
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3781 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

Dobro vece i dobrodosli !!!


Eh sad jako mi je bilo ruzno kod Igora kada tokom live nominacija kaze nekome ko npr. nije dobro cuo pitanje,ili nesto prica:
,,Halooo jesi ti dobro ?,, u fazonu kao da taj kome se obraca nije normalan i onaj cinicni smjeh...

Jos jednom dobro vece i dobrodosli
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#3782 Re: Hayat

Post by desni »

Ima ona crnokosa,onako ljepuškasta,onaj prefinjeni seksipil Bosanke iz komšiluka :D.Uh brate mnogo je dobra ;-)
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#3783 Re: Hayat

Post by ketronsd1 »

Meni je Hayat na broju 1 :D
Kuvet
Posts: 832
Joined: 22/05/2012 11:58

#3784 Re: Hayat

Post by Kuvet »

Zamisli, ono udje ona treba u stan i kaze: Da li je kod vas Hayat na broju jedan? A ti kazes: ma jok ba, izbrisan :D
talić
Posts: 1559
Joined: 03/11/2010 17:52

#3785 Re: Hayat

Post by talić »

moja žena prati seriju "Kad lišće pada" i koliko sam primjetio reklame ima za 5 sati programa. :lol: U tih sat vremena 5 ili 6 blokova reklama po tri i po minute čini 20 minuta reklame ili 1/3 emisije. Ne znam koliko RAK reklame dopušta ali mislim da je previše.
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#3786 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Zna li neko kako se zove djevojka sto je radila reportazu sa KIDS festivala, znam da je vodila nesto za dijasporu
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3787 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

joj gdje je @pici
jel vidio Macu :shock: :D
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3788 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

plain vanilla wrote:joj gdje je @pici
jel vidio Macu :shock: :D
:lol: :lol: :lol:
mjauuuuuu
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#3789 Re: Hayat

Post by -maggie- »

Hayat se vodi politikom: "Hljeba i igara", i izgleda da im dobro ide. Ovo je odraz našeg društva. Kad samo pogledam npr. neku emisiju na nekoj hrvatskoj televiziji i na Hayatu... Ne znam bi l' plakala, il' se smijala. :|
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3790 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

-maggie- wrote:Hayat se vodi politikom: "Hljeba i igara", i izgleda da im dobro ide. Ovo je odraz našeg društva. Kad samo pogledam npr. neku emisiju na nekoj hrvatskoj televiziji i na Hayatu... Ne znam bi l' plakala, il' se smijala. :|
Hayat najgledaniji, Avaz najcitaniji... kao sto kazes bas odraz naseg drustva. :run:
User avatar
-maggie-
Posts: 124
Joined: 06/07/2011 23:13

#3791 Re: Hayat

Post by -maggie- »

stroga normala wrote:
-maggie- wrote:Hayat se vodi politikom: "Hljeba i igara", i izgleda da im dobro ide. Ovo je odraz našeg društva. Kad samo pogledam npr. neku emisiju na nekoj hrvatskoj televiziji i na Hayatu... Ne znam bi l' plakala, il' se smijala. :|
Hayat najgledaniji, Avaz najcitaniji... kao sto kazes bas odraz naseg drustva. :run:
A svi se žale kako im ništa ne valja, a niko ništa ne bi da promijeni... Da su ljudi malo kulturniji i obrazovaniji ne bi ni pratli takve nebuloze, i automatski bi se i promijenio sadržaj na TV-u i u novinama... Ne kažu džaba: Kako posiješ, tako ćeš i požnjeti.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3792 Re: Hayat

Post by karanana »

po meni je ovaj zadnji decko na audiciji u mostaru zasluzio karton ali mu ga ne dadose mamu li im rasisticku.
sejdic finci my ass, nema diskriminatornije zemlje na svijetu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3793 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:po meni je ovaj zadnji decko na audiciji u mostaru zasluzio karton ali mu ga ne dadose mamu li im rasisticku.
sejdic finci my ass, nema diskriminatornije zemlje na svijetu.
samo njega sam vidjela i isto sam prokomentarisala
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3794 Re: Hayat

Post by karanana »

vidilo se na faci voditelja da ce decka ispratiti iz studija prije negoli je i usao.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3795 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:vidilo se na faci voditelja da ce decka ispratiti iz studija prije negoli je i usao.
veceras nisam gledala, ali gledala sam jednu noc, bezveze je dijelio kartone... ljudima koji pojma o pjevanju nemaju
a ovog i zbunjuje i jos ga nagovara da pjeva kao da je na svadbi kakvoj :-) odron
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3796 Re: Hayat

Post by karanana »

veceras svi odron bili. koliko sam ja vidio, a ukljucio sam se jedno 10 minuta u emisiju, samo je dao jedan karton i to za puno puno losiju izvedbu od ove zadnje.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3797 Re: Hayat

Post by Melami »

Ovaj voditelj je vrh vrhova, al malo morgen, katastrofa od covjeka, kako samo izgleda, zar trebam reci.
Odron.
Gledam kad stignem, tj kad nema nista drugo, te ''zvijezde'' i ne znam kako on te kartone dijeli svima?
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#3798 Re: Hayat

Post by gerberica »

Ne gledam Hayat vec odavno,svi su mi vec previse naporni i bezveze na kvadrat. :run:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3799 Re: Hayat

Post by lijan »









User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3800 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Anida Idrizović i Andan Jakupović su u hotelu Park u vogošći pjevali na proslavi BIH Teledoma i za jednu noć su uzeli 80.000KM, ništa neobično ako se plati porez. Ali, jeste porazno da su i jedno i drugo odbili da daju fening za Srebrenicu... Takav šljam nam proizvodi i servira Hayat produkcija.
Post Reply