BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3776 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Svraku i Zebu sam zaboravio izgleda.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3777 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tkd »

Zeba je u tako velikoj formi da nije ni za Željinih prvih 11 a ne repke. ;-)
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3778 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by salle_eh1986 »

MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#3779 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Jokericious »

Sarajevo1946 wrote:Golmani: Begović, Šehić, Burić
Odbrana: Spahić, Pandža, Zukanović, Cocalić, Mujdža, Vranješ, Subašić, Kvesić
Vezni red: Salihović, Lulić, Pjanić, Misimović, Sesar, Zahirović, Stevanović, Višća
Napad: Džeko, Ibišević, Muslimović, Mahmutović

Da hoće jednom 'vako nešto pozvati :roll: Nisu rezultati i igra toliko loši, stvarno nisu, realno onako, samo je loše što ne proširi bazu igrača. Nek otpadne s ovog spiska većina novajlija, samo 1 ili 2 nek ostanu, i to je uspjeh.
:thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3780 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
ja navijam za maccabi haifa.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3781 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

505sCrtom wrote:
MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
ja navijam za maccabi haifa.
Bolje i to nego za Panionis :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3782 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

salle_eh1986 wrote:
MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)
Jarane, uživaj ti u reprizi tekmi sa Mariborom ako hoćeš, a ja ću skuckati neke pare vjerovatno i odo' na gostovanje u Crnu Goru. Evropsko, a i Ivan Sesar igra.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3783 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Velkoski »

salle_eh1986 wrote: haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)
Kako znaš koga iz FKS treba zvati jer ti nas navodno ne pratiš ?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3784 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tkd »

Ali niko nije nestao sa mape kao Vule Trivunović. I dan danas mi na pameti Konjić i Mađarska gdje je toliko hvalio ovoga igrača iako smo izgubili 1:3 i imali igrača manja da sam mislio imam stopera narednih 10 godina. No danas je bez kluba.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3785 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

Tkd wrote:Ali niko nije nestao sa mape kao Vule Trivunović. I dan danas mi na pameti Konjić i Mađarska gdje je toliko hvalio ovoga igrača iako smo izgubili 1:3 i imali igrača manja da sam mislio imam stopera narednih 10 godina. No danas je bez kluba.
Vukota se ozenio,i trenutno gu....i
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#3786 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by buzzer »

Sarajevo1946 wrote:Golmani: Begović, Šehić, Burić
Odbrana: Spahić, Pandža, Zukanović, Cocalić, Mujdža, Vranješ, Subašić, Kvesić
Vezni red: Salihović, Lulić, Pjanić, Misimović, Sesar, Zahirović, Stevanović, Višća
Napad: Džeko, Ibišević, Muslimović, Mahmutović

Da hoće jednom 'vako nešto pozvati :roll: Nisu rezultati i igra toliko loši, stvarno nisu, realno onako, samo je loše što ne proširi bazu igrača. Nek otpadne s ovog spiska većina novajlija, samo 1 ili 2 nek ostanu, i to je uspjeh.
to je to. ka ne bih nikad prigovarao susicu na izboru igraca, samo da vidim ovaj koncept: 3 golmana, 4 beka, 4 stopera, 8 veznih i 4 napadaca. pa koga god pozvao, od volje mu. logicno je da se razlicitim ljudima svidjaju razliciti igraci, ali bez koncepta, bez popunjavanja pozicija najboljim sto imas nema rezultata.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3787 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

I drugi su se ženili pa igrali :D

I niko me ne može ubjediti da je taj Sesar ili onaj iz Braunschweiga bolji od Ljevakovića ;-)
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3788 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Arteta »

505sCrtom wrote:
MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
ja navijam za maccabi haifa.
:roll:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3789 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Niko ne spominje Ermina Bicakcica, stopera Braunshvajga.

Otkako je presao iz Stuttgarta u Braunschweig, on sam je u ogromnoj mjeri doprinjeo da odbrana dopusti citava 2-3 gola u oko 10 domacih utakmica otkad je on tu, a odbrana im u 2. Bundesligi od tada vazi kao sinonim za beton, a Bicakcic redovno dobija najbolje ocjene u ekipi.

2. Bundesliga je po meni jaca i od belgijske, austrijske, ceske, poljske, izraelske, i koje jos sve ne lige odakle se potenciraju novi reprezentativci.

Mislim da je vec igrao za U-21, i da stoga ima nas pasos.
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#3790 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fortaleza »

Evo da ovdje pitam, možda dobijem odgovor...

Kakav je ovaj Belmin Vila što je potpisao za Hajduk?

Bio u Željinim juniorima, zabio 30 golova u 30 utakmica.

http://www.index.hr/sport/clanak/odbio- ... 30307.aspx

Bit će da je odbio Dinamo jer je Mamić htio potpisati desetogodišnji robovlasnički ugovor s njim.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3791 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Naši nisu u stanju da potpišu ugovore na vrijeme , te da prodavaju talente te, a ne da odu džabera ;-)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3792 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by missko »

Evo gledam Hanovera protiv ovog poljskog Slaska, i igra onaj nas, Dzeksonov haver Amir Spahic pa ne kontam sto on nema mjesta ako nista na klupi u reprezentaciji, ne izgleda frajer lose na terenu.
Eno ga i Haris Vuckic zabi za Njukastl.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3793 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

missko wrote:Evo gledam Hanovera protiv ovog poljskog Slaska, i igra onaj nas, Dzeksonov haver Amir Spahic pa ne kontam sto on nema mjesta ako nista na klupi u reprezentaciji, ne izgleda frajer lose na terenu.
Eno ga i Haris Vuckic zabi za Njukastl.

Drug, sve ima svoje. Nikada nećemo shvatiti neke stvari jer se ne mogu shvatiti.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50678
Joined: 29/12/2005 01:20

#3794 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

Ne mogu bit dva Spahica u reprezentaciji sta vam je.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3795 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by missko »

jeza u ledja wrote:Ne mogu bit dva Spahica u reprezentaciji sta vam je.
:thumbup: :bih:
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3796 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Distortion »

Sušić i njegovo pracenje igraca i potencijalnih reprezentativaca ravno nuli...

Evo ja sam objektivan pa cu reci da je Cocalic zasluzio poziv, bar po onom sta sam gledao dok je igaro u Grckoj ligi. Svakakvi igraci su dobijali pozive pa valjda je i taj momak zasluzio.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3797 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.

Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.

Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3798 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Ja mislim da se on odrekao našeg državljanstva i ima samo Njemačko. Onaj Vrančić ušao u 67 minuti, nije ni standardan u drugoligašu :-)
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3799 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

spaha se glavama sudario sa saigračem.iznesoše ga
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3800 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus »

Šta je ovo sa Spahom? :-) Ako je potres mozga, koliko to dugoročne posljedice ostavlja? Valjda će biti dobro...
Post Reply