BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3776 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Svraku i Zebu sam zaboravio izgleda.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3777 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Zeba je u tako velikoj formi da nije ni za Željinih prvih 11 a ne repke. 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3778 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju.
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3779 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Sarajevo1946 wrote:Golmani: Begović, Šehić, Burić
Odbrana: Spahić, Pandža, Zukanović, Cocalić, Mujdža, Vranješ, Subašić, Kvesić
Vezni red: Salihović, Lulić, Pjanić, Misimović, Sesar, Zahirović, Stevanović, Višća
Napad: Džeko, Ibišević, Muslimović, Mahmutović
Da hoće jednom 'vako nešto pozvatiNisu rezultati i igra toliko loši, stvarno nisu, realno onako, samo je loše što ne proširi bazu igrača. Nek otpadne s ovog spiska većina novajlija, samo 1 ili 2 nek ostanu, i to je uspjeh.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#3780 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
ja navijam za maccabi haifa.MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju.
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
-
MightyMatch
- Posts: 491
- Joined: 25/06/2012 03:21
#3781 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Bolje i to nego za Panionis505sCrtom wrote:ja navijam za maccabi haifa.MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju.
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3782 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Jarane, uživaj ti u reprizi tekmi sa Mariborom ako hoćeš, a ja ću skuckati neke pare vjerovatno i odo' na gostovanje u Crnu Goru. Evropsko, a i Ivan Sesar igra.salle_eh1986 wrote:haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju.
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3783 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Kako znaš koga iz FKS treba zvati jer ti nas navodno ne pratiš ?salle_eh1986 wrote: haha, naprotiv, ja sam željovac al eto sedin treba dobiti poziv pa da ima neko iz sarajeva (osim sesara)
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3784 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Ali niko nije nestao sa mape kao Vule Trivunović. I dan danas mi na pameti Konjić i Mađarska gdje je toliko hvalio ovoga igrača iako smo izgubili 1:3 i imali igrača manja da sam mislio imam stopera narednih 10 godina. No danas je bez kluba.
-
MightyMatch
- Posts: 491
- Joined: 25/06/2012 03:21
#3785 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
Vukota se ozenio,i trenutno gu....iTkd wrote:Ali niko nije nestao sa mape kao Vule Trivunović. I dan danas mi na pameti Konjić i Mađarska gdje je toliko hvalio ovoga igrača iako smo izgubili 1:3 i imali igrača manja da sam mislio imam stopera narednih 10 godina. No danas je bez kluba.
- buzzer
- Posts: 1635
- Joined: 06/05/2006 22:37
#3786 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
to je to. ka ne bih nikad prigovarao susicu na izboru igraca, samo da vidim ovaj koncept: 3 golmana, 4 beka, 4 stopera, 8 veznih i 4 napadaca. pa koga god pozvao, od volje mu. logicno je da se razlicitim ljudima svidjaju razliciti igraci, ali bez koncepta, bez popunjavanja pozicija najboljim sto imas nema rezultata.Sarajevo1946 wrote:Golmani: Begović, Šehić, Burić
Odbrana: Spahić, Pandža, Zukanović, Cocalić, Mujdža, Vranješ, Subašić, Kvesić
Vezni red: Salihović, Lulić, Pjanić, Misimović, Sesar, Zahirović, Stevanović, Višća
Napad: Džeko, Ibišević, Muslimović, Mahmutović
Da hoće jednom 'vako nešto pozvatiNisu rezultati i igra toliko loši, stvarno nisu, realno onako, samo je loše što ne proširi bazu igrača. Nek otpadne s ovog spiska većina novajlija, samo 1 ili 2 nek ostanu, i to je uspjeh.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3787 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
I drugi su se ženili pa igrali
I niko me ne može ubjediti da je taj Sesar ili onaj iz Braunschweiga bolji od Ljevakovića
I niko me ne može ubjediti da je taj Sesar ili onaj iz Braunschweiga bolji od Ljevakovića
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3788 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH
505sCrtom wrote:ja navijam za maccabi haifa.MightyMatch wrote:Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju.
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3789 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Niko ne spominje Ermina Bicakcica, stopera Braunshvajga.
Otkako je presao iz Stuttgarta u Braunschweig, on sam je u ogromnoj mjeri doprinjeo da odbrana dopusti citava 2-3 gola u oko 10 domacih utakmica otkad je on tu, a odbrana im u 2. Bundesligi od tada vazi kao sinonim za beton, a Bicakcic redovno dobija najbolje ocjene u ekipi.
2. Bundesliga je po meni jaca i od belgijske, austrijske, ceske, poljske, izraelske, i koje jos sve ne lige odakle se potenciraju novi reprezentativci.
Mislim da je vec igrao za U-21, i da stoga ima nas pasos.
Otkako je presao iz Stuttgarta u Braunschweig, on sam je u ogromnoj mjeri doprinjeo da odbrana dopusti citava 2-3 gola u oko 10 domacih utakmica otkad je on tu, a odbrana im u 2. Bundesligi od tada vazi kao sinonim za beton, a Bicakcic redovno dobija najbolje ocjene u ekipi.
2. Bundesliga je po meni jaca i od belgijske, austrijske, ceske, poljske, izraelske, i koje jos sve ne lige odakle se potenciraju novi reprezentativci.
Mislim da je vec igrao za U-21, i da stoga ima nas pasos.
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#3790 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Evo da ovdje pitam, možda dobijem odgovor...
Kakav je ovaj Belmin Vila što je potpisao za Hajduk?
Bio u Željinim juniorima, zabio 30 golova u 30 utakmica.
http://www.index.hr/sport/clanak/odbio- ... 30307.aspx
Bit će da je odbio Dinamo jer je Mamić htio potpisati desetogodišnji robovlasnički ugovor s njim.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3791 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Naši nisu u stanju da potpišu ugovore na vrijeme , te da prodavaju talente te, a ne da odu džabera 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3792 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Evo gledam Hanovera protiv ovog poljskog Slaska, i igra onaj nas, Dzeksonov haver Amir Spahic pa ne kontam sto on nema mjesta ako nista na klupi u reprezentaciji, ne izgleda frajer lose na terenu.
Eno ga i Haris Vuckic zabi za Njukastl.
Eno ga i Haris Vuckic zabi za Njukastl.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3793 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
missko wrote:Evo gledam Hanovera protiv ovog poljskog Slaska, i igra onaj nas, Dzeksonov haver Amir Spahic pa ne kontam sto on nema mjesta ako nista na klupi u reprezentaciji, ne izgleda frajer lose na terenu.
Eno ga i Haris Vuckic zabi za Njukastl.
Drug, sve ima svoje. Nikada nećemo shvatiti neke stvari jer se ne mogu shvatiti.
- jeza u ledja
- Posts: 50678
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3794 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne mogu bit dva Spahica u reprezentaciji sta vam je.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3795 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
jeza u ledja wrote:Ne mogu bit dva Spahica u reprezentaciji sta vam je.
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3796 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sušić i njegovo pracenje igraca i potencijalnih reprezentativaca ravno nuli...
Evo ja sam objektivan pa cu reci da je Cocalic zasluzio poziv, bar po onom sta sam gledao dok je igaro u Grckoj ligi. Svakakvi igraci su dobijali pozive pa valjda je i taj momak zasluzio.
Evo ja sam objektivan pa cu reci da je Cocalic zasluzio poziv, bar po onom sta sam gledao dok je igaro u Grckoj ligi. Svakakvi igraci su dobijali pozive pa valjda je i taj momak zasluzio.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3797 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.
Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.
Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.
Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3798 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ja mislim da se on odrekao našeg državljanstva i ima samo Njemačko. Onaj Vrančić ušao u 67 minuti, nije ni standardan u drugoligašu 
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3799 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
spaha se glavama sudario sa saigračem.iznesoše ga
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3800 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Šta je ovo sa Spahom?
Ako je potres mozga, koliko to dugoročne posljedice ostavlja? Valjda će biti dobro...
