Hmmmm...znala sam...'nači mosa najki za po a-fazi...S4mpion wrote:U A fazu ne možeš samo tako otić', moraš se sredit', ipak je to tranzicijsko područje koje vodi u grad, dakle, odabrana trenerka i neke dobre tene:lmo wrote:koje su za A?S4mpion wrote:Za B fazu:
[img]ŠMINKA%20TENE[/img]
Dobro.
Baj d vej, dobre su ti.





