Bio danas u Penny-u na Velešićima, nema. Izgleda da je firma skroz propala.Ciprol wrote:Rizvan wrote:Gdje se može kupiti Likval deterdžent iz Vogošće? U Bingu i Konzumu ga nema.
Potraži u Penny.
BiH proizvodi (domaće je najbolje)
Moderator: anex
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#3776 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3777 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Uskoro na trzistu tecni deterdzenti i omeksivaci za ves Teta Violeta.
-
Margita81
- Posts: 1255
- Joined: 02/10/2009 01:07
#3778 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Odlican!BIONA wrote:mama i ja smo prezadovoljne teta violeta deterdzentom za sudje. Kupile smo od jabuke i limuna, i nama su odlicni. Ne znam zasto neki od vas imaju lose iskustvo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3779 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
pored EZ Busovača i sad Dite biće to udarna borbasaiks wrote:Uskoro na trzistu tecni deterdzenti i omeksivaci za ves Teta Violeta.
- glossyB
- Posts: 207
- Joined: 17/03/2013 13:50
- Location: Sarajevo
#3780 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Neko probao?


-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#3781 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
aaaaa super, samo da jos skuzim gdje ima kupiti 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3782 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
5.60 je EZ lila gel sa omeksivacem a ovo 7 KM
Pretjerano
Pretjerano
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3783 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Gdje si dobio cijenu? Jer na ovoj slici pise ustedite 7km.StupskaBitanga wrote:5.60 je EZ lila gel sa omeksivacem a ovo 7 KM
Pretjerano
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#3784 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ako bude kvalitetan, bolje njega kupovati nego davati lovu za tecni persil. I ako bude 7KM, nije neka pljacka od cijene 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3785 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
bio sam na mobu mislio sam da piše 7KM
Generalno neka im je sa srećom
Dita-EZ-Violeta pa ko bude najbolji
U bingu ima nekakav 28 pranja 3,5KM
Generalno neka im je sa srećom
Dita-EZ-Violeta pa ko bude najbolji
U bingu ima nekakav 28 pranja 3,5KM
- All Apologies
- Posts: 315
- Joined: 06/02/2015 18:09
#3786 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
holowey wrote:vec apsolvirano, registracija branda nije kod nas uradjena ali je proizvedeno kod nas... birina pegla ima 387 bar kod ali je mejd in cajna...probook wrote:Zott jogurt pise proizveden u BiH, uvezeno iz BiH, a bar kod pocinje sa 401?
Ko u takvim slucajevima ima zaradu?
U vrijeme promovisanja vikend akcije za kupovinu domaceg naidjoh na jednu stranicu na fb. Iznenadih se kad pogledah da je napravljena 2012., a do sad nikad ne vidjeh da se uopste tako nesto promovise u medijima. Svi se redovno zale kako se sve uvozi i vecina i dalje kupuje uvozno, kad vidim uvoznu vodu i kineski bijeli luk hoce nesto da mi bude
Nadam se da ce svijest nasih ljudi postati veca po ovom pitanju. Negdje procitah i komentar kao zasto bi nasim gazdama punili dzepove. Gluplji odavno nisam procitala. Pa de eto napunimo dzepove stranim gazdama i stranim radnicima u stranim firmama, nikad nam nista nase ne valja. U cijelom svijetu cijenjeno samo nama nije dobro.
https://www.facebook.com/KupujmoDomaceK ... m/timeline
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#3787 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Nije losa ona reklama na TV sto ide Kupujmo domace sto ide, nekako emotivna
.
- All Apologies
- Posts: 315
- Joined: 06/02/2015 18:09
#3788 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
rijetko gledam tv, nemam kad pored interneta
ako ima snimak na youtube bilo bi super
ako ima snimak na youtube bilo bi super
-
m_l
- Posts: 1804
- Joined: 06/06/2012 21:19
#3789 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Izdvojila bih:

Vraca se softly.
Podrzimo i kupujmo domace!
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#3790 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
All Apologies wrote:rijetko gledam tv, nemam kad pored interneta![]()
ako ima snimak na youtube bilo bi super
Otprilike to je to
- All Apologies
- Posts: 315
- Joined: 06/02/2015 18:09
#3791 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Sve osim lutrije podrzavam
za ditu, nadam se da ce uspjeti, a vjerujem da ni ranije nije poslovala negativno samo je zarada isla u necije dzepove
-
Margita81
- Posts: 1255
- Joined: 02/10/2009 01:07
#3792 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
StupskaBitanga wrote:bio sam na mobu mislio sam da piše 7KM
Generalno neka im je sa srećom
Dita-EZ-Violeta pa ko bude najbolji
U bingu ima nekakav 28 pranja 3,5KM
Bolje prati samo sapunom onda..kakav moze biti kvalitet deterdzenta koji kosta 3,5km ..
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3793 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
piše da je aldi znači da to Bingo odnekle uvozi jer u Njemačkoj ima firmu
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#3794 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Brojler radnje su mi super: odlicne cijene piletine, odlicne domace jufke (neke debele smotane u kocku koje korstim za neku brzinsku slaganu pitu), tarhana al-em (ili tako nesto), skoro kao da je kucne proizvodnje (pise da je kisela ali nije i oprezno sa ambalazom -losa je, da vam se ne prospe) kosta 1 KM; super svjeze pastemke
Ps. Nekada brzinski uletim u Ovako i pokajem se tokom kupovine (brojler i ovako su u par metara)
Ajran milkiosov odlican.
Teta violeta za sudje super i cijena je super (ispod 2 KM...ne znam otkud da je skup ili je poskupio?)
Palitos -bezze. Tvrd i bez nekog uzivanja u okusu. Lici na osusen domaci hljeb poprzen malo u tavi sa susamom, samo sto osjetite samo ono "osusen". Od nas 6 u kancelariji, niko nije bio odusevljen i niko nije htio da dokrajci kesicu.
Ps. Nekada brzinski uletim u Ovako i pokajem se tokom kupovine (brojler i ovako su u par metara)
Ajran milkiosov odlican.
Teta violeta za sudje super i cijena je super (ispod 2 KM...ne znam otkud da je skup ili je poskupio?)
Palitos -bezze. Tvrd i bez nekog uzivanja u okusu. Lici na osusen domaci hljeb poprzen malo u tavi sa susamom, samo sto osjetite samo ono "osusen". Od nas 6 u kancelariji, niko nije bio odusevljen i niko nije htio da dokrajci kesicu.
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#3795 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Strudla bingo, sumsko i vanilija,
Sada je na akciji 2,70.
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#3796 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
1,5 L ovog tecnog deterdzenta kosta oko 10 KM, a vece pakovanje 20 KMglossyB wrote:Neko probao?
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3797 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
3l teta violeta deterdzenta je oko 19km
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3798 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Preskupo s obzirom da se Perwoll crni, šareni mogu uzeti po 11 KM kad je akcija (3l) a Woolite na akciji bude 10,95KM, od 4,5 l.saiks wrote:3l teta violeta deterdzenta je oko 19km
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3799 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Perwoll bez akcije u Bingu od 3l onaj crni s parfemom je 10,95 a u Konzumu 15
Pretjerala Violeta
Pretjerala Violeta
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#3800 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
ako Bog da




