Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#3776 Re: Real Madrid C.F.
sta se smijes covjeku, htio je reci najboljeG

- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3777 Re: Real Madrid C.F.
šta je šega...................Neelix wrote:ek0 wrote: najbolje na toj poziciji svih vremena.![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3778 Re: Real Madrid C.F.
Odličan Ade, dosta želje i znanja... dok još malo skonta kako saigrači igraju, biće to dobro... baš me zanima da li je uradio dovoljno da Benzemu preseli na klupu.
Igra puno bolja, bez grča, mada je Sociedad bio poprilično loš. Garay je bio solidan, dok me je Albiol iznervirao kad je ušao.
Igra puno bolja, bez grča, mada je Sociedad bio poprilično loš. Garay je bio solidan, dok me je Albiol iznervirao kad je ušao.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3779 Re: Real Madrid C.F.
jos pitaju sta je sega
svaka cast kasiljasu, ali ne trebamo pretjerivati 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3780 Re: Real Madrid C.F.
nego ko je to bgt bolji..nemoj samo rec valdez molim teNeelix wrote:jos pitaju sta je sega![]()
svaka cast kasiljasu, ali ne trebamo pretjerivati
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#3781 Re: Real Madrid C.F.
Ricardo Zamora, Lav Jašin, Gordon Benks, Sep Mayer, Dino Zoff, Enver Marić, Oliver Kahn i još mnogi koji su u konkurencijikory_galaktikos wrote:nego ko je to bgt bolji..nemoj samo rec valdez molim teNeelix wrote:jos pitaju sta je sega![]()
svaka cast kasiljasu, ali ne trebamo pretjerivati
kasiljas je zaista legenda.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3782 Re: Real Madrid C.F.
kakav valdez
dida jos gori 
pored ove liste, dodao bih buffona, dinu zoffa, petera schmeichela, tonija schumachera, petera shiltona...
pored ove liste, dodao bih buffona, dinu zoffa, petera schmeichela, tonija schumachera, petera shiltona...
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3784 Re: Real Madrid C.F.
moglo bi se reci da je danas najbolji, ali mora jos pure pojest da dostigne navedene 
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- RMD
- Posts: 122
- Joined: 30/09/2010 17:53
#3786 Re: Real Madrid C.F.
I kazu Messi najbolji
sta reci
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3787 Re: Real Madrid C.F.
Ma ništa to, Seaman dominiraNeelix wrote:kakav valdezdida jos gori
pored ove liste, dodao bih buffona, dinu zoffa, petera schmeichela, tonija schumachera, petera shiltona...
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3788 Re: Real Madrid C.F.
Neelixe kralju AC Milan samo 1:1Neelix wrote:kakav valdezdida jos gori
pored ove liste, dodao bih buffona, dinu zoffa, petera schmeichela, tonija schumachera, petera shiltona...
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3789 Re: Real Madrid C.F.
Nisu Schumacher i Shilton taj nivo... Iker ima svojih WTF momenata, i ne može biti vladar u 16 s obzirom na visinu, ali što se tiče refleksa i 1 na 1 situacija, tu je sasvim blizu da bude najbolji svih vremena.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#3790 Re: Real Madrid C.F.
Glupo je reći najbolji svih vremena (ili blizu je), za bilo koga, pa i kasiljasa. Jednostavno ti sam nisi relevantan da to kažeš (mnoge nisi gledao) , a i ne postoje nikakvi drugi čvrsti pokazatelji.ultima_palabra wrote:Nisu Schumacher i Shilton taj nivo... Iker ima svojih WTF momenata, i ne može biti vladar u 16 s obzirom na visinu, ali što se tiče refleksa i 1 na 1 situacija, tu je sasvim blizu da bude najbolji svih vremena.
Kasiljas je veliki golman
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3791 Re: Real Madrid C.F.
Rekao sam samo za ova dva segmenta (refleksi i 1 na 1), a branjenje gola ima još puno dimenzija gdje su drugi golmani boljipalermo wrote:Glupo je reći najbolji svih vremena (ili blizu je), za bilo koga, pa i kasiljasa. Jednostavno ti sam nisi relevantan da to kažeš (mnoge nisi gledao) , a i ne postoje nikakvi drugi čvrsti pokazatelji.ultima_palabra wrote:Nisu Schumacher i Shilton taj nivo... Iker ima svojih WTF momenata, i ne može biti vladar u 16 s obzirom na visinu, ali što se tiče refleksa i 1 na 1 situacija, tu je sasvim blizu da bude najbolji svih vremena.
Kasiljas je veliki golman
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3792 Re: Real Madrid C.F.
Kasiljas je trenutno najbolji golman svijeta (Čeh i Reina su isto sami vrh, ali ne mogu braniti šta ovaj manijak može odbraniti)...frajer je zvijer na golu.
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#3793 Re: Real Madrid C.F.
Zaboravljate Julia Cesara iz Intera 
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3794 Re: Real Madrid C.F.
Dobro si, isto vrhunski golman.extraordinary wrote:Zaboravljate Julia Cesara iz Intera
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3795 Re: Real Madrid C.F.
...i sreca sto Buffon kuburi s povredamaLSD wrote:Kasiljas je trenutno najbolji golman svijeta (Čeh i Reina su isto sami vrh, ali ne mogu braniti šta ovaj manijak može odbraniti)...frajer je zvijer na golu.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3796 Re: Real Madrid C.F.
E jbg, ne može dovijeka...Buffon je harao 10 godina zajedno sa Kanom ,Van der Sarom i ta stara garda2407 wrote:...i sreca sto Buffon kuburi s povredamaLSD wrote:Kasiljas je trenutno najbolji golman svijeta (Čeh i Reina su isto sami vrh, ali ne mogu braniti šta ovaj manijak može odbraniti)...frajer je zvijer na golu.Ali vraca se Gigi
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#3797 Re: Real Madrid C.F.
Inače, nezahvalne su ove stvari kao biranje najboljeg golmana na svijetu. U zadnje dvije godine, najbolji golmani na svijetu, bar prema mom mišljenju su Casillas i Julio Cesar, a tu je blizu njih Hugo Lloris. David de Gea mi se čini kao najveći potencijal. Cech nije tolika klasa još od one povrede glave, a Reinu mi je malo smiješno i stavljati ovdje sa količinom grešaka koju je napravio. Buffon isto tako ne može da se nađe na listi jer ga nema, stalno je povrijeđen i u ovom trenutku ne može biti smatran najboljim. Vrijedi istaknuti još van der Saara, mada je on već dobro u poznim godinama.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3798 Re: Real Madrid C.F.
Al i ti ubaci Buffona sa starcima Kahn '69-o, a VD Sar '70-o godisteLSD wrote:E jbg, ne može dovijeka...Buffon je harao 10 godina zajedno sa Kanom ,Van der Sarom i ta stara garda2407 wrote:...i sreca sto Buffon kuburi s povredamaLSD wrote:Kasiljas je trenutno najbolji golman svijeta (Čeh i Reina su isto sami vrh, ali ne mogu braniti šta ovaj manijak može odbraniti)...frajer je zvijer na golu.Ali vraca se Gigi
... sad je došlo vrijeme Casillasa,Cesara,Čeha itd
Moze, moze jos 3-4 godine sigurno biti u vrhu, ako ga povrede budu izbjegavale.
Ceh i Cesar iako dobri golmani nisu klasa Casillasa i Buffona odnosno potonja dvojica su barem za klasu bolja od prve dvojice, a Cesar nije bas ni tako mlad.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3799 Re: Real Madrid C.F.
To je to otprilike... zaboravio si Neuera koji je sad možda i broj 3 po trenutnoj formi. Koliko god ga ja ne volio, Valdes je sad među top 10 sigurno, i španski broj 2. Stekelenburg i Hart su dvojica golmana koji mi se također sviđaju.extraordinary wrote:Inače, nezahvalne su ove stvari kao biranje najboljeg golmana na svijetu. U zadnje dvije godine, najbolji golmani na svijetu, bar prema mom mišljenju su Casillas i Julio Cesar, a tu je blizu njih Hugo Lloris. David de Gea mi se čini kao najveći potencijal. Cech nije tolika klasa još od one povrede glave, a Reinu mi je malo smiješno i stavljati ovdje sa količinom grešaka koju je napravio. Buffon isto tako ne može da se nađe na listi jer ga nema, stalno je povrijeđen i u ovom trenutku ne može biti smatran najboljim. Vrijedi istaknuti još van der Saara, mada je on već dobro u poznim godinama.
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#3800 Re: Real Madrid C.F.
Da, Valdes je dobar, Stekelenburg također, ali Hart je u posljednje vrijeme u prilično lošoj formi. Ne mogu ga jednostavno u rečenicu s ovim golmanima, kad je u zadnjih 3-4 kola direktan krivac za isto toliko golova. Cesar večeras najbolji igrač utakmice Inter - Roma, iako je Inter primio 3 gola. To dovoljno govori o njegovim kvalitetima.
Što se Neuera tiče, nisam ga nikad gotivio, jest dobar golman, ali zna ići od nevjerovatno dobrog, do nevjerovatno glupih grešaka. Ako to ispravi, ima potencijala da bude najbolji na svijetu. On mi je nekako prirodni nasljednik Olivera Kahna.
Što se Neuera tiče, nisam ga nikad gotivio, jest dobar golman, ali zna ići od nevjerovatno dobrog, do nevjerovatno glupih grešaka. Ako to ispravi, ima potencijala da bude najbolji na svijetu. On mi je nekako prirodni nasljednik Olivera Kahna.
