SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drndalo »

wolfie wrote:
imim wrote:Gdje i kome se u Sa obratiti za ove neočišćene odvode, i potoke i jezera na ulicama, pješačkim prelazima, trotoarima...??
Mandataru Kifli, naravno.
Zauzet je trenutno iskopavanjem starih vodovodnih cijevi, i turanjem novih... Ko ce se zajebavat s kanalizacijom...? :run:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

od dva prolaza za favele, pofalici i buca potok, otkako je u sarajevu ova tropska klima sa obilnim pljuskovima, prolaz u buca potoku redovno poplavi i zatvoren je. a jedan od uslova da tibra dobije zemljiste za zgrade je bio da se rijesi taj prolaz. e jesu ga rijesili alal im vera.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35312
Joined: 08/09/2005 20:08

#3778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.

P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3779 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drndalo »

Zasto bi kad je sigurnosna situacija = zadovoljavajuca...? :evil:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35312
Joined: 08/09/2005 20:08

#3780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

Ništa onda, situacija je zadovoljavajuća...

Image
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

imim wrote:Gdje i kome se u Sa obratiti za ove neočišćene odvode, i potoke i jezera na ulicama, pješačkim prelazima, trotoarima...??
Govnima iz VIKa ali nece to pomoci jer im treba milijarda da ociste dvije cijevi i povecanje racuna za 700%
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Haris.ba wrote:Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.

P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
Evo sve trče da daju ostavku. :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51301
Joined: 29/06/2011 23:39

#3783 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Haris.ba wrote:Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.

P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
Bolje splav, vise ljudi stane.

PS. za sada je uspjeh vidjeti policajca koji zna izgovoriti jednu recenicu bez ijedne gramaticke greske. Jednog dana docekacemo i ovo drugo.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

vidis to nije lose rjesenje u neku ruku. ugraditi neki splav u nivou ceste, gdje bi se taj splav automatski digao kako raste nivo vode i onda bi auta prelazila preko splava do druge strane.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83528
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Karanana jesi to isao kod one kombinacije sto imas u Tibri?
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Probo otici na jedan dnevnjak, cak i nogavice zavrno, reko do clanaka voda, no problem. Kad klinac, za zaplivat dubina.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

Kakve su ovo detonacije ?? :run:
k1ks
Posts: 223
Joined: 12/01/2013 10:25

#3788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by k1ks »

Sta je ovo u SG eksplodiralo,vanredna situacija :D
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

Izbaci me iz kreveta od siline detonacije, a taman prebirem platnu listu đe sam šta sam, kad zviznu nešta
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

vatromet garant :lol:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

opet clanovi teniskog kluba? :D
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#3792 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shiny »

Ovaj put i da je vatromet, iz moje mahale nije :D

Fakat šta puče? Došla sam prvo ovdje da izmahalam :D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3793 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Niko nista ne pise po portalima za sad.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25551
Joined: 12/08/2013 12:51

#3794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

ma samo nekom bomba iz dzepa ispala, nista strasno :oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
Meni ovo nikako ne ide u glavu...kako????
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055

Kad milju predjes lakse ti bude
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Cudi me da murija ne stavi kamere na taj trg,malo malo tamo nesto opljackaju,ako se ne varam neku su banku tamo par puta operisali
Post Reply