Zauzet je trenutno iskopavanjem starih vodovodnih cijevi, i turanjem novih... Ko ce se zajebavat s kanalizacijom...?wolfie wrote:Mandataru Kifli, naravno.imim wrote:Gdje i kome se u Sa obratiti za ove neočišćene odvode, i potoke i jezera na ulicama, pješačkim prelazima, trotoarima...??
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#3776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
od dva prolaza za favele, pofalici i buca potok, otkako je u sarajevu ova tropska klima sa obilnim pljuskovima, prolaz u buca potoku redovno poplavi i zatvoren je. a jedan od uslova da tibra dobije zemljiste za zgrade je bio da se rijesi taj prolaz. e jesu ga rijesili alal im vera.
- Haris.ba
- Posts: 35312
- Joined: 08/09/2005 20:08
#3778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.
P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#3779 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zasto bi kad je sigurnosna situacija = zadovoljavajuca...? 
- Haris.ba
- Posts: 35312
- Joined: 08/09/2005 20:08
#3780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ništa onda, situacija je zadovoljavajuća...


- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#3781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Govnima iz VIKa ali nece to pomoci jer im treba milijarda da ociste dvije cijevi i povecanje racuna za 700%imim wrote:Gdje i kome se u Sa obratiti za ove neočišćene odvode, i potoke i jezera na ulicama, pješačkim prelazima, trotoarima...??
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Evo sve trče da daju ostavku.Haris.ba wrote:Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.
P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51301
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3783 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bolje splav, vise ljudi stane.Haris.ba wrote:Pokaži poduzetnički duh. Čekaj sa kanuom i vrši prevoz kona kroz prolaz.
P.S.
Da ne bude oftopičarenje, uhvatiše li ikoga za onolika paljenja auta?
Je li ijedan policajac izašao i rekao - ne znam raditi posao i dajem ostavku.
PS. za sada je uspjeh vidjeti policajca koji zna izgovoriti jednu recenicu bez ijedne gramaticke greske. Jednog dana docekacemo i ovo drugo.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vidis to nije lose rjesenje u neku ruku. ugraditi neki splav u nivou ceste, gdje bi se taj splav automatski digao kako raste nivo vode i onda bi auta prelazila preko splava do druge strane.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Karanana jesi to isao kod one kombinacije sto imas u Tibri?
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Probo otici na jedan dnevnjak, cak i nogavice zavrno, reko do clanaka voda, no problem. Kad klinac, za zaplivat dubina.
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kakve su ovo detonacije ?? 
-
k1ks
- Posts: 223
- Joined: 12/01/2013 10:25
#3788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta je ovo u SG eksplodiralo,vanredna situacija 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Izbaci me iz kreveta od siline detonacije, a taman prebirem platnu listu đe sam šta sam, kad zviznu nešta
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#3790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vatromet garant 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
opet clanovi teniskog kluba? 
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#3792 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovaj put i da je vatromet, iz moje mahale nije
Fakat šta puče? Došla sam prvo ovdje da izmahalam
Fakat šta puče? Došla sam prvo ovdje da izmahalam
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#3793 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Niko nista ne pise po portalima za sad.
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ma samo nekom bomba iz dzepa ispala, nista strasno 
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#3797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni ovo nikako ne ide u glavu...kako????O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
- kokuz_sa
- Posts: 9070
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
Kad milju predjes lakse ti bude
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#3800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Cudi me da murija ne stavi kamere na taj trg,malo malo tamo nesto opljackaju,ako se ne varam neku su banku tamo par puta operisali
