Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3776 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

todd_smith wrote:
"Itekako me iznenadila odluka o otkazu. Za prekid saradnje saznao sam iz medija i ne mislim da je to rješenje, da se radi na takav način. Trenerski posao je takav da nikada ne znaš do kada ćeš raditi, ali 17 dana je premalo da bi sudili o bilo kome"
opet?!
Također, ovom prilikom želimo uputiti demant na objave pojedinih medija da je Vlado za razriješenje dužnosti saznao preko medija.
http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... ere/16704/
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3777 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Ne vade
Charuga se taman ponadao mirnom danu,e neces razbojnice
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3778 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Ovakav način komunikacije bih potpisao do kraja sezone ... ;-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3779 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

leškarenje wrote:Ko ovdje laze,vojnicina Vlado ili generali poput Misketa,ovog najnovijeg Bajramovica i ostalih oficira ? Neko laze i to debelo.
Ili novinar nezavsnih koji je, možda, izmislio izjavu. Neko sigurno laže.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3780 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:
todd_smith wrote:
"Itekako me iznenadila odluka o otkazu. Za prekid saradnje saznao sam iz medija i ne mislim da je to rješenje, da se radi na takav način. Trenerski posao je takav da nikada ne znaš do kada ćeš raditi, ali 17 dana je premalo da bi sudili o bilo kome"
opet?!
Također, ovom prilikom želimo uputiti demant na objave pojedinih medija da je Vlado za razriješenje dužnosti saznao preko medija.
http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... ere/16704/
Znaci izmislili izjavu? Zrelo za klevete
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3781 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje", završio je Mulalić.
Ovaj********* je zajebo sve moguce i nemoguce demagoge i pateticare, od velikog praska pa do danasnjeg dana...brijem da ce biti predmet velike sprdnje i zajebancije svih ljubitelja premijerligaskog loptanja, a kasnije i federalne lige...
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3782 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ultraviolent »

Ljudi nemojte se šetati Grbavicom ovih dana da vas ne nafataju za trenera slucajno :mrgreen:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3783 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

Ma meni su oni ko ekrem jevric u farmi :D

kako da znaju kad nista ne znaju :D :D
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#3784 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by FreakyStyley »

emigrazione wrote:
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje", završio je Mulalić.
Ovaj********* je zajebo sve moguce i nemoguce demagoge i pateticare, od velikog praska pa do danasnjeg dana...brijem da ce biti predmet velike sprdnje i zajebancije svih ljubitelja premijerligaskog loptanja, a kasnije i federalne lige...
Onaj, kako se zove, znaci, bolje mu je da prica ko pravi mahalas. Ono znaci srce na terenu, znaci maksimalno je isto, sve meka C. Znaci igramo polulijevo, kako se zove. *Smrk* Znaci, haj da kazem ono maksimalno prvenstveno i srce na tere nu, pa cemo na pivu u Buldog znaci na Bjelavama, pa do Astre znaci na aparate s Dzemicom i Dzekom i drugim Radovcevim ljudima. Haj da kazem ono dosli su s mora. *sklanja kosu iza uha*
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3785 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Boli ga muski ponos maksimalno, jer iskreno covjek ima trofeja sto ovaj nece imati ni za 15 godina. :D
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3786 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3787 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

Ultraviolent wrote:Ljudi nemojte se šetati Grbavicom ovih dana da vas ne nafataju za trenera slucajno :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Herb
Posts: 114
Joined: 14/01/2015 23:34
Location: RBiH

#3788 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Herb »

Sablja osvajac razbija precijenjeno Sarajevo :nindzastajl:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3789 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#3790 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Konačno i dersing room dolazi na svoje, Tekbiri će se prolamati iz njega! 8-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3791 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by The 51st State »

Šibicar wrote:Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
Ofirni populizam i patetika. Borbenost je striktno individualna stvar u skladu sa predispozicijama.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3792 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sudija koji je zelji dao penal protiv krupe dobio zestoku kaznu zabrane sudjena do kraja jesenjeg dijela

E ostre kazne u picku materinu
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3793 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Koliko su dobili oni što su vama tjerali vodu na mlin prošle sezone? :mrgreen:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3794 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

The 51st State wrote:
Šibicar wrote:Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
Ofirni populizam i patetika. Borbenost je striktno individualna stvar u skladu sa predispozicijama.
Pa ne bih se složio da se igraču ne može usaditi veća borbenost i želja za pobjedom,ono beze ti je konstatacija.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3795 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

avetinja wrote:Koliko su dobili oni što su vama tjerali vodu na mlin prošle sezone? :mrgreen:
Govori se da su protjerani iz države.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3796 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote:Koliko su dobili oni što su vama tjerali vodu na mlin prošle sezone? :mrgreen:
Govori se da su protjerani iz države.
Nadam se u Sibir. :oops: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3797 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Jebo to ba, bez obzira kome je sudio, onako nesto pdmah sezonu bana spucas

Sta je jesenji dio pola ga proslo evo
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#3798 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

todd_smith wrote:Jebo to ba, bez obzira kome je sudio, onako nesto pdmah sezonu bana spucas

Sta je jesenji dio pola ga proslo evo


Ja sam od @Charuge pusio gore banove, nego ovi od saveza.


Znaci @Charugu za predsjednika. :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3799 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

a sta je sa strujom, zasto ne radi semafor, izjave se daju u mraku, nista ne radi. :roll:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3800 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Mislim da ovdje pogresno pise i da je ovaj prvi dobio kaznu jer nije dosudio penal za Celik. Ja se bas ovog sjecam sa pregleda i ne znam da sam dugo vidio blatantnije krsenje pravila fudbalske igre, a da nije sankcionisano.

Image :shock:
Locked