Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
"Itekako me iznenadila odluka o otkazu. Za prekid saradnje saznao sam iz medija i ne mislim da je to rješenje, da se radi na takav način. Trenerski posao je takav da nikada ne znaš do kada ćeš raditi, ali 17 dana je premalo da bi sudili o bilo kome"
opet?!
Također, ovom prilikom želimo uputiti demant na objave pojedinih medija da je Vlado za razriješenje dužnosti saznao preko medija.
"Itekako me iznenadila odluka o otkazu. Za prekid saradnje saznao sam iz medija i ne mislim da je to rješenje, da se radi na takav način. Trenerski posao je takav da nikada ne znaš do kada ćeš raditi, ali 17 dana je premalo da bi sudili o bilo kome"
opet?!
Također, ovom prilikom želimo uputiti demant na objave pojedinih medija da je Vlado za razriješenje dužnosti saznao preko medija.
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje", završio je Mulalić.
Ovaj********* je zajebo sve moguce i nemoguce demagoge i pateticare, od velikog praska pa do danasnjeg dana...brijem da ce biti predmet velike sprdnje i zajebancije svih ljubitelja premijerligaskog loptanja, a kasnije i federalne lige...
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje", završio je Mulalić.
Ovaj********* je zajebo sve moguce i nemoguce demagoge i pateticare, od velikog praska pa do danasnjeg dana...brijem da ce biti predmet velike sprdnje i zajebancije svih ljubitelja premijerligaskog loptanja, a kasnije i federalne lige...
Onaj, kako se zove, znaci, bolje mu je da prica ko pravi mahalas. Ono znaci srce na terenu, znaci maksimalno je isto, sve meka C. Znaci igramo polulijevo, kako se zove. *Smrk* Znaci, haj da kazem ono maksimalno prvenstveno i srce na tere nu, pa cemo na pivu u Buldog znaci na Bjelavama, pa do Astre znaci na aparate s Dzemicom i Dzekom i drugim Radovcevim ljudima. Haj da kazem ono dosli su s mora. *sklanja kosu iza uha*
Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
Šibicar wrote:Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
Ofirni populizam i patetika. Borbenost je striktno individualna stvar u skladu sa predispozicijama.
Šibicar wrote:Ko god se sjeća Edisa zna da je to na terenu bio beskompromisan i srčan ratnik kakvog ja ne pamtim na Grbavici,može ga neko pljuvati i sprdati se sa njegovim izjavama,ali ja sam siguran da će on pokušati provesti u djelo sve što je rekao ,sad da li će uspjeti ili ne to je druga stvar,ja ću biti zadovoljan ako igrači budu igrali sa 50% borbenosti i strasti sa kojom je on igrao.
Ofirni populizam i patetika. Borbenost je striktno individualna stvar u skladu sa predispozicijama.
Pa ne bih se složio da se igraču ne može usaditi veća borbenost i želja za pobjedom,ono beze ti je konstatacija.
Mislim da ovdje pogresno pise i da je ovaj prvi dobio kaznu jer nije dosudio penal za Celik. Ja se bas ovog sjecam sa pregleda i ne znam da sam dugo vidio blatantnije krsenje pravila fudbalske igre, a da nije sankcionisano.