Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22752
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3776 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Sto je fino zavuce iz slobodnog, lijepo, lijepo...
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#3777 Re: Utakmice.

Post by Sa_u_srcu »

GandalfSivi wrote:Sto je fino zavuce iz slobodnog, lijepo, lijepo...
jel to gledas tekmu?
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3778 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Sa_u_srcu wrote:
GandalfSivi wrote:Sto je fino zavuce iz slobodnog, lijepo, lijepo...
jel to gledas tekmu?
https://www.facebook.com/photo.php?v=72 ... =2&theater

Bravo Krste! :izet:
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#3779 Re: Utakmice.

Post by Sa_u_srcu »

BegA_ wrote:
Sa_u_srcu wrote:
GandalfSivi wrote:Sto je fino zavuce iz slobodnog, lijepo, lijepo...
jel to gledas tekmu?
https://www.facebook.com/photo.php?v=72 ... =2&theater

Bravo Krste! :izet:

:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3780 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Fin gol.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3781 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

0-3
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3782 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

K`o struja smo! 8-)

Image
edit: 0-4
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3783 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Bilbinho :kiss:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3784 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Brotnjo je dobro zagrijavanje,ali i ne protivnik po mjeri,pravi testovi nam uskoro slijede u Turskoj,nadam se pravoj igri pogotovo protiv S.Donetska i Pratizana. 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3785 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Hajmo Brotnjo go' :izet: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3786 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Hoce li Nemanja zabiti jedan, da nije penal :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3787 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Woole Triwunovich wrote:Hajmo Brotnjo go' :izet: :mrgreen:
Cccc jesi dusman. :D

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3788 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

SARAJEVO!!! :thumbup:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3789 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

[quote="Nuken"]"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

Ja sam bez rijeci :D

Idemo dalje :izet:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3790 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

Nuken wrote:"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

SARAJEVO!!! :thumbup:
Evo ja cu prvi reci da smo od cetiri gola, dali iz tri prekida i jedan iz suta sa 25 metara. Sretniji bih bio da smo dobili 2:0 ali iz dvije uigrane akcije no dobro, pripreme su tek pocele.
F&N
Posts: 5278
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3791 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Max Bunker wrote:
Nuken wrote:"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

SARAJEVO!!! :thumbup:
Evo ja cu prvi reci da smo od cetiri gola, dali iz tri prekida i jedan iz suta sa 25 metara. Sretniji bih bio da smo dobili 2:0 ali iz dvije uigrane akcije no dobro, pripreme su tek pocele.
dvije uigrane akcije sa tolikim brojem novih igraca na prvoj pripremnoj utakmici :-) :-) :-) :lol: :lol:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3792 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

F&N wrote:
Max Bunker wrote:
Nuken wrote:"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

SARAJEVO!!! :thumbup:
Evo ja cu prvi reci da smo od cetiri gola, dali iz tri prekida i jedan iz suta sa 25 metara. Sretniji bih bio da smo dobili 2:0 ali iz dvije uigrane akcije no dobro, pripreme su tek pocele.
dvije uigrane akcije sa tolikim brojem novih igraca na prvoj pripremnoj utakmici :-) :-) :-) :lol: :lol:
Prvo, napisao sam da su pripreme tek pocele. Drugo, iskustvo iz prethodnih sezona govori da treba biti oprezan. Trece, nije jedanaest novih igraca, nego par.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3793 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

leškarenje wrote:Nisi to napisao....
Ne, nisam.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3794 Re: Utakmice.

Post by KPNCTNJAH »

Moras citati izmedju redova :D
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3795 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

Max Bunker wrote:
Nuken wrote:"loše je ovo","trebali smo ih barem 5:0 uzeti","prijateljska je ovo.Vidjećemo u Zenici"...Gdje su ovi komentari?? :izet:

SARAJEVO!!! :thumbup:
Evo ja cu prvi reci da smo od cetiri gola, dali iz tri prekida i jedan iz suta sa 25 metara. Sretniji bih bio da smo dobili 2:0 ali iz dvije uigrane akcije no dobro, pripreme su tek pocele.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3796 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

leškarenje wrote::lol: :lol: vidio sam ja to....nego dosadno,pa da malo pisemo.
:lol:
Da ti nije Kristijana bilo, nikada ti fazon ne bi prosao :D
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3797 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Odlican gol Travancica.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3798 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Evo postavio je neko go. Fenomenalno. :thumbup:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1
rimaa
Posts: 37
Joined: 17/01/2014 19:32

#3799 Re: Utakmice.

Post by rimaa »

https://www.youtube.com/watch?v=U80Qmh7t330 Evo golova sa danasnje utakmice :) Travancicev pravo remek djelo :-D
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#3800 Re: Utakmice.

Post by Impavidus »

Nek' ga vako u nicaZe zabije i na derbiju istetovirat ga odmah :-D
Post Reply