
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#37727 Re: Pitamo Mehanicare ?
<1 crna naljepnica ima na sajbi
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37728 Re: Pitamo Mehanicare ?
6 logicno, al dobit ce i 7 kad dođe vakat
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#37730 Re: Pitamo Mehanicare ?
ovo je sigurno slika od prije 20 godina
2 golfa 2 na marijin dvoru u isto vrijeme nemoguce
- insaneinthebrain
- Posts: 25552
- Joined: 12/08/2013 12:51
#37731 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovo je -6 norma
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#37732 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mislim da je adblue, plavičast je dim.
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#37733 Re: Pitamo Mehanicare ?
Regeneracija DPF-a.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#37734 Re: Pitamo Mehanicare ?
nemoze coek ni da prdne da ga ne slikaju
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37735 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ugradi točkove na krov i samo prži.Evolution_IV wrote: ↑28/10/2021 22:26 Ne znam smije li, posto je taj auto poznat po stabilnosti![]()
nema tu sta, druga brzina pun gas i vrti do 5000, ako crkne ne valja...
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37736 Re: Pitamo Mehanicare ?
Regeneracija DPF-a.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#37737 Re: Pitamo Mehanicare ?
ovo regeneracija cernobila a ne dpf-a
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#37738 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uredno registrovan, serem te drzavo 
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#37739 Re: Pitamo Mehanicare ?
i onda dodje onaj kaze ima u sarajevu 150000 registrovanih gdje ih parkirati sve regularno
20000 regularno parkirati na otpad
20000 regularno parkirati na otpad
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#37740 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ljude drmaju kompleksi što Njemački inženjering prošlog stoljeća još uvijek nije umro. 
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#37741 Re: Pitamo Mehanicare ?
toćijo kodsrba lośu ćorbu
samo Petrol bajo moj
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#37742 Re: Pitamo Mehanicare ?
dje nejmacki inzenjering golf 3 na ulicama? uporno tvrdite nebuloze o njemackoj pouzdanosti a audija a4 mk1 nema vise skoro na ulici niti ima golfa 3... ima li ijedan ziv g60 ili gti ili syncro g2?....njemacki inzenjering 1.6d bez iceg osim alternatora na sebi
Last edited by oruzana_pobuna on 29/10/2021 15:47, edited 2 times in total.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#37743 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dok azijske nakaze u međuvremenu kašljucaju u vožnji jer im Euro 5 dizel nije baš najsvježiji...

- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#37744 Re: Pitamo Mehanicare ?
Rat ga poj'o.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#37745 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37746 Re: Pitamo Mehanicare ?
Fino, parkiraš na trotoaru pored kog je prošao ovaj golf. Dim se neće razići još sedam ili osam sati a od njega policija i ne vidi parkirani auto.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#37748 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bmw e60 525d 2005. Godina, nekad kad su oscilacije u temperaturi a stoji vani auto, kad se da kontakt izbaci gresku mjenjaca - transmition fault error, i nece da upali, nakon par davanja kontakta ne izbacuje tu gresku i pali normalno. Preko ljeta se nije desavalo, samo kad su sad hladniji dani. Promijenjena minusna klema sa senzorom i dalje isti problem. Zna li iko sta je
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#37749 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja bih prvo krenuo od servisa mjenjaca, ulje i ostalo pa onda isprobaj dalje...
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#37750 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma uradjeno je to sve, ovo je bas do struje, popali jos greski, nije samo mjenjac, upali asc gresku, pumpu goriva a sve je to u redu i normalno mjenjac salta i radi. Reko ako nekome nije se isto desilo pa da kaze kako je popravio. I akumulator je nov stavljen isto

