Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37676 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Znam, los teren i tesko je kontrolisati loptu, ali...
Tomasevic katastrofa, Catakovic i Varešanović ne postoje. Merso je morao ono dati.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37677 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Moj Ahmetovicu pa sta fuli.Ova Sloga u rangu drugoligasa bice bijeda ziva ako ovo ne dobijemo.Tesko da ima losijeg protivnika od ovih.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37678 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Mene nervira taj manjak zelje da dohvatis loptu. Cim nije uz noge, ono nece da se protegne ili potrci da bi dosao do lopte.

Vcrs bar 10 slicnih pozicija, vidi da ne moze i ne pokusa. Suljic je sampion u tome. Catakovic odmah iza.
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37679 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jao igre hahahah jao kakav horor

Isto kao da smo treca liga hahah
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37680 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Oznaka Tablica wrote: 14/10/2022 18:48 Patnja.

Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
Ne bi ni ti da igras krilo a imas 193cm.Lik okretan ko doner. :(
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37681 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Dinostula wrote: 14/10/2022 18:51
Oznaka Tablica wrote: 14/10/2022 18:48 Patnja.

Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
Ne bi ni ti da igras krilo a imas 193cm.Lik okretan ko doner. :(
Pa vala, bar da potrci ako nista. Dobar pas da ostavi.

Vidi, mi odavno nemamo nikakve taktike. Od pocetka #newera sa dudukom, nasa je taktika "ho-ruk" malo slabija verzija "tika-take" :lol:

Duduk je bio zreo za otkaza davno.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37682 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ne znam ko je ono bio što dade sebi loptu u for prema aut liniji, bez pritiska, 20 metara od auta i pobježe mu u aut :lol:

Vraćanje lopte unazad Ikića i Tomaševića je baš niđe veze. Napraviše dvije šanse za Slogu. Oni pasovi što treba da idu na kontra stranu što završe kod golmana ili u golautu (previše takvih). Merso bolan kako ono ne zabi???
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37683 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 14/10/2022 18:57 Ne znam ko je ono bio što dade sebi loptu u for prema aut liniji, bez pritiska, 20 metara od auta i pobježe mu u aut :lol:

Vraćanje lopte unazad Ikića i Tomaševića je baš niđe veze. Napraviše dvije šanse za Slogu. Oni pasovi što treba da idu na kontra stranu što završe kod golmana ili u golautu (previše takvih). Merso bolan kako ono ne zabi???
Mislim Cirjak da je ono bio :lol:
last mohicans
Posts: 18204
Joined: 09/08/2012 23:19

#37684 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Oznaka Tablica wrote: 14/10/2022 18:48 Patnja.

Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
Katastrofa,kako usra dvije poluprilike. Igrač koji je u Slovačkoj ligi bio prevaga,kod nas odron. Nemam riječi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#37685 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Catakovic :lol: :lol: :lol: (a onda se sjetim da igra za FKS) :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37686 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Mazohizam je ovo gledati...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37687 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šta uradi Ikić :lol: plaće mi se. Pa prazan gol :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37688 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Gledam i ne vjerujem... Ikic wtf????
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37689 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Bravo. Svaka vam čast momci. Važno je da ste dali sve od sebe. Nema veze
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37690 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Bravo KONJI
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37691 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Ako Dudic jos veceras ne dobije otkaz nek se i Mirvic nosi u tri lijepe.
last mohicans
Posts: 18204
Joined: 09/08/2012 23:19

#37692 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mislim da ce se vratiti negdje. Kakav antifudbal i jad od igre. 11 kola, 2 pobjede, 4 remija i 5 poraza.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37693 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

:D sad ce ovo iz 1 u 2 :D
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37694 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

zbunjola71sa wrote: 14/10/2022 19:33 :D sad ce ovo iz 1 u 2 :D
Nismo mi Borac
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37695 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

A vjerovatno ode, sam ili sporazumno.

Očito je da nešto debelo ne štima u timu.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37696 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Šta više reći za našu "ekipu" za našeg "trenerskog" maga?
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37697 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sramota, za plakati je ovo....
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#37698 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Sudija je inteligentan poput Dudića
last mohicans
Posts: 18204
Joined: 09/08/2012 23:19

#37699 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nece da ide,iako je obecao da ce prvi ici ako ne bude išlo. Ovo za sada ide :lol: Hoce ljigavac pare,nadali su se da ce sam otici. Kakve mi pretplacene hadalje imamo. Nije sve ni do njega, onakve promašaje Ahme i Ikica ne mogu svariti,baš kao da su namjerno fulili. Mi smo najpozeniji poslodavac,masne pare uzimas za ovu bruku na terenu. Samo totalni idiot ove moze placati, a postaje mazohizam pratiti ovo.
Last edited by last mohicans on 14/10/2022 19:40, edited 1 time in total.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37700 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Igrači su ograničeni. Umjesto da se ušute, mogli smo crveni popiti, oni se svađaju i popijemo još dva žuta zbog prigovora.
Post Reply