Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37676 Re: Utakmice.
Znam, los teren i tesko je kontrolisati loptu, ali...
Tomasevic katastrofa, Catakovic i Varešanović ne postoje. Merso je morao ono dati.
Tomasevic katastrofa, Catakovic i Varešanović ne postoje. Merso je morao ono dati.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37677 Re: Utakmice.
Moj Ahmetovicu pa sta fuli.Ova Sloga u rangu drugoligasa bice bijeda ziva ako ovo ne dobijemo.Tesko da ima losijeg protivnika od ovih.
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37678 Re: Utakmice.
Mene nervira taj manjak zelje da dohvatis loptu. Cim nije uz noge, ono nece da se protegne ili potrci da bi dosao do lopte.
Vcrs bar 10 slicnih pozicija, vidi da ne moze i ne pokusa. Suljic je sampion u tome. Catakovic odmah iza.
Vcrs bar 10 slicnih pozicija, vidi da ne moze i ne pokusa. Suljic je sampion u tome. Catakovic odmah iza.
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37679 Re: Utakmice.
Jao igre hahahah jao kakav horor
Isto kao da smo treca liga hahah
Isto kao da smo treca liga hahah
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37680 Re: Utakmice.
Ne bi ni ti da igras krilo a imas 193cm.Lik okretan ko doner.Oznaka Tablica wrote: ↑14/10/2022 18:48 Patnja.
Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37681 Re: Utakmice.
Pa vala, bar da potrci ako nista. Dobar pas da ostavi.Dinostula wrote: ↑14/10/2022 18:51Ne bi ni ti da igras krilo a imas 193cm.Lik okretan ko doner.Oznaka Tablica wrote: ↑14/10/2022 18:48 Patnja.
Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.![]()
Vidi, mi odavno nemamo nikakve taktike. Od pocetka #newera sa dudukom, nasa je taktika "ho-ruk" malo slabija verzija "tika-take"
Duduk je bio zreo za otkaza davno.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37682 Re: Utakmice.
Ne znam ko je ono bio što dade sebi loptu u for prema aut liniji, bez pritiska, 20 metara od auta i pobježe mu u aut
Vraćanje lopte unazad Ikića i Tomaševića je baš niđe veze. Napraviše dvije šanse za Slogu. Oni pasovi što treba da idu na kontra stranu što završe kod golmana ili u golautu (previše takvih). Merso bolan kako ono ne zabi???
Vraćanje lopte unazad Ikića i Tomaševića je baš niđe veze. Napraviše dvije šanse za Slogu. Oni pasovi što treba da idu na kontra stranu što završe kod golmana ili u golautu (previše takvih). Merso bolan kako ono ne zabi???
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37683 Re: Utakmice.
Mislim Cirjak da je ono biomirza_15 wrote: ↑14/10/2022 18:57 Ne znam ko je ono bio što dade sebi loptu u for prema aut liniji, bez pritiska, 20 metara od auta i pobježe mu u aut![]()
Vraćanje lopte unazad Ikića i Tomaševića je baš niđe veze. Napraviše dvije šanse za Slogu. Oni pasovi što treba da idu na kontra stranu što završe kod golmana ili u golautu (previše takvih). Merso bolan kako ono ne zabi???
-
last mohicans
- Posts: 18204
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37684 Re: Utakmice.
Katastrofa,kako usra dvije poluprilike. Igrač koji je u Slovačkoj ligi bio prevaga,kod nas odron. Nemam riječi.Oznaka Tablica wrote: ↑14/10/2022 18:48 Patnja.
Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37685 Re: Utakmice.
Catakovic
(a onda se sjetim da igra za FKS) 
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37686 Re: Utakmice.
Mazohizam je ovo gledati...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37687 Re: Utakmice.
Šta uradi Ikić
plaće mi se. Pa prazan gol 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37688 Re: Utakmice.
Gledam i ne vjerujem... Ikic wtf????
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37689 Re: Utakmice.
Bravo. Svaka vam čast momci. Važno je da ste dali sve od sebe. Nema veze
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37691 Re: Utakmice.
Ako Dudic jos veceras ne dobije otkaz nek se i Mirvic nosi u tri lijepe.
-
last mohicans
- Posts: 18204
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37692 Re: Utakmice.
Mislim da ce se vratiti negdje. Kakav antifudbal i jad od igre. 11 kola, 2 pobjede, 4 remija i 5 poraza.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37694 Re: Utakmice.
Nismo mi Borac
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37695 Re: Utakmice.
A vjerovatno ode, sam ili sporazumno.
Očito je da nešto debelo ne štima u timu.
Očito je da nešto debelo ne štima u timu.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37696 Re: Utakmice.
Šta više reći za našu "ekipu" za našeg "trenerskog" maga?
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37697 Re: Utakmice.
Sramota, za plakati je ovo....
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#37698 Re: Utakmice.
Sudija je inteligentan poput Dudića
-
last mohicans
- Posts: 18204
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37699 Re: Utakmice.
Nece da ide,iako je obecao da ce prvi ici ako ne bude išlo. Ovo za sada ide
Hoce ljigavac pare,nadali su se da ce sam otici. Kakve mi pretplacene hadalje imamo. Nije sve ni do njega, onakve promašaje Ahme i Ikica ne mogu svariti,baš kao da su namjerno fulili. Mi smo najpozeniji poslodavac,masne pare uzimas za ovu bruku na terenu. Samo totalni idiot ove moze placati, a postaje mazohizam pratiti ovo.
Last edited by last mohicans on 14/10/2022 19:40, edited 1 time in total.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37700 Re: Utakmice.
Igrači su ograničeni. Umjesto da se ušute, mogli smo crveni popiti, oni se svađaju i popijemo još dva žuta zbog prigovora.
