Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37601 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Šta se treba desiti da naprave neku promjenu u klubu?
Jel neko treba da se spali pred klubom iz protesta?
Halo, željezničari nam bježe 6 boba :-)
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#37602 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Ukoliko uzmemo samo bod protiv Borca, što nije nim mali nerealno, a Velež i Sloga koji igraju protiv Igmana i Leotara dobiju svoje protivnike, eto nas na 8 mjestu.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37603 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Danas će nam se sve vratiti, neće im ni sudije pomoći.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37604 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

rocco_siffredi wrote: 08/10/2022 12:04 Danas će nam se sve vratiti, neće im ni sudije pomoći.
Danas uzimamo 100% uplacujte kuce, vikendice i sve što imate!

Saraj'vo za tebe živimo!!!
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#37605 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

ko prenosi tekmu?
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37606 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

svi u napad wrote: 08/10/2022 16:47 ko prenosi tekmu?
Arena BiH
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37607 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Ima li kakav link za tekmu ?
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37608 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Joj Ikica giganta, rodjeni caca bi mu dao zuti za ono, a on se nesto buni :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37609 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ikić će dobiti crveni u prvom poluvremenu.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37610 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 08/10/2022 17:21 Ikić će dobiti crveni u prvom poluvremenu.
Bas navalio na ovog havera iz sirokog
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37611 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Bliže smo da ga primimo nego da zabijemo. Mi kao hoćemo da se nametnemo, a Borac nam pravi šanse iz kontri i polukontri.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37612 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ali ne mogu da vjerujem dokle ide ta kurcobolja, Hamza na 20 metara s loptom, samo je Merso naprijed, a Suljic i Dal 10 metara iza se setkaju, niko ni da pomisli da krene naprijed, da se ponudi... strašno majke mi.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37613 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

vicious wrote: 08/10/2022 17:47 Ali ne mogu da vjerujem dokle ide ta kurcobolja, Hamza na 20 metara s loptom, samo je Merso naprijed, a Suljic i Dal 10 metara iza se setkaju, niko ni da pomisli da krene naprijed, da se ponudi... strašno majke mi.
Hvala Bogu pa nema linka da moram tu agoniju da gledam.Mi Igmana ne mozemo da dobijemo a da dobijes Borca.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37614 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Nije tako kilavo kako zna biti
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37615 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Kapiten da ostane u svlačionici, molim vas...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37616 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Najbolja šansa Borca, na lijevom boku je 3 na 3, naša trojica idu na dvojicu Borca koji su na boku i ostavljaju Tatara koji ulazi u sredinu samog. Niko od naše trojice ga nije ni pogledao. Da Andrej nije to pratio i uklizao u posljednjem trenutku vjerovatno bi sada gubili. Nikako mi nije jasno kako niko nije ispratio Tatara. Ono na terminu ne smije da se dešava.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#37617 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Još jedna utakmica koju odrađujemo pošteno. Jedva čekam našeg “stratega” poslije tekme i njegovo viđenje utakmice…
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37618 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

armin071 wrote: 08/10/2022 17:59 Još jedna utakmica koju odrađujemo pošteno. Jedva čekam našeg “stratega” poslije tekme i njegovo viđenje utakmice…
Dudić je na tribinama.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37619 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma inace ja ne znam sta je ovo, isto ko da kod igraca nastupi progresivno odumiranje mozdanih celija kad dodju kod nas. Toliko gluposti, nicim izazvanih gresaka, nelogicnih poteza...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37620 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ne znam. Bilo je nekih šansi, nešto pokušavamo, ali Borac je nekako konkretniji iz ovih kontri i polukontri. Nisam optimista ako se nešto ne promijeni u drugom poluvremenu.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37621 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ja kao struĆnjak bih ubacio Musu a Ikica prešalto na lijevo krilo. Suljic out.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#37622 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Amateri klasicni.
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#37623 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

Ova ekipa je ograjisala i beznadezna je. Nevjerovatan maler je na ekipi i ne znam čemu služi klupski psiholog. Ovo je za izučavanja, a nije bas i da imamo neku igru. Toliko nelogičnih i nerezonskih poteza da fudbal kantonalne lige je tika taka za ovo što nama Duduk prezentira. Ako ne dobijemo ovu utakmicu, a prema viđenom ne znam kako je mozemo dobiti, mi smo u velikoj gabuli i problemu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37624 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Eto ga
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37625 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

MasAllah
Post Reply