Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ukoliko uzmemo samo bod protiv Borca, što nije nim mali nerealno, a Velež i Sloga koji igraju protiv Igmana i Leotara dobiju svoje protivnike, eto nas na 8 mjestu.
Ali ne mogu da vjerujem dokle ide ta kurcobolja, Hamza na 20 metara s loptom, samo je Merso naprijed, a Suljic i Dal 10 metara iza se setkaju, niko ni da pomisli da krene naprijed, da se ponudi... strašno majke mi.
vicious wrote: ↑08/10/2022 17:47
Ali ne mogu da vjerujem dokle ide ta kurcobolja, Hamza na 20 metara s loptom, samo je Merso naprijed, a Suljic i Dal 10 metara iza se setkaju, niko ni da pomisli da krene naprijed, da se ponudi... strašno majke mi.
Hvala Bogu pa nema linka da moram tu agoniju da gledam.Mi Igmana ne mozemo da dobijemo a da dobijes Borca.
Najbolja šansa Borca, na lijevom boku je 3 na 3, naša trojica idu na dvojicu Borca koji su na boku i ostavljaju Tatara koji ulazi u sredinu samog. Niko od naše trojice ga nije ni pogledao. Da Andrej nije to pratio i uklizao u posljednjem trenutku vjerovatno bi sada gubili. Nikako mi nije jasno kako niko nije ispratio Tatara. Ono na terminu ne smije da se dešava.
Ma inace ja ne znam sta je ovo, isto ko da kod igraca nastupi progresivno odumiranje mozdanih celija kad dodju kod nas. Toliko gluposti, nicim izazvanih gresaka, nelogicnih poteza...
Ne znam. Bilo je nekih šansi, nešto pokušavamo, ali Borac je nekako konkretniji iz ovih kontri i polukontri. Nisam optimista ako se nešto ne promijeni u drugom poluvremenu.
Ova ekipa je ograjisala i beznadezna je. Nevjerovatan maler je na ekipi i ne znam čemu služi klupski psiholog. Ovo je za izučavanja, a nije bas i da imamo neku igru. Toliko nelogičnih i nerezonskih poteza da fudbal kantonalne lige je tika taka za ovo što nama Duduk prezentira. Ako ne dobijemo ovu utakmicu, a prema viđenom ne znam kako je mozemo dobiti, mi smo u velikoj gabuli i problemu.