Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#37551 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije :lol:
:mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37552 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zaista te cijenim kao kolegu forumasa, pa kao i kolegu po struci, i zato se drzi forme. Ako imas sta reci sto nije u skladu sa odredbama poziva ili je sam poziv u protivnosti sa zakonima koji ureduju ovu oblast, slobodno napisi. Ako nema nista sporno, onda nemoj ni koristiti te pojmove gringos i sl. , jer nije ozbiljno, od necu reci pravnika, nego intelektualca, kakav vjerujem da jesi.

I ja sam kazem da nije uredu bilo dati toliki novac kick bokserima, ali ako je sve sa aspekta legalnosti javnog poziva ok, nemamo mi tu sta pricati. Ovako moras se i ti sloziti da je sve OK i po PS-u.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37553 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ucinilo mi se da si napisao da je Ramo da svojim gringosima, a vidim sada napisao si Fudo. Ok je. :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#37554 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

S obzirom na maloumnu stoku koja naseljava riječne dolina, korito Bosne, Kočeve i Babine rijeke treba se čistit svake godine. Posebno nakon proljeća, kad se vodostaj smiri.
Još bitnija tema je sistem za pročišćavanje otpadnih voda koji je najavljivan i za koji su dobili pare iz nekog švicarskog fonda. Šta je s tim?
Kanalizacija se direktno bez pročišćavanja ispušta u rijeku i hajde da se ispušta u centralnu struju rijeke, nego se ispušta uz rub rijeke.

Odnos prema rijeci po kojoj je država dobila ime, govori sve o nama.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37555 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Da, projekat glavnog kanalizacionog kolektora vrijedi oko 20 miliona, ne znam da li maraka i eur. Osim onih kopanja po GGM-u prosle godine, nista nije uradjeno, a treba uzeti u obzir da na mjestu gdje taj kolektor treba biti radovi nisu ni poceli (negdje u Tetovu). Fakat sta se desava sa tim najavljivanim projektom?
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#37556 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

clio_dci120 wrote:Da, projekat glavnog kanalizacionog kolektora vrijedi oko 20 miliona, ne znam da li maraka i eur. Osim onih kopanja po GGM-u prosle godine, nista nije uradjeno, a treba uzeti u obzir da na mjestu gdje taj kolektor treba biti radovi nisu ni poceli (negdje u Tetovu). Fakat sta se desava sa tim najavljivanim projektom?
Nije Tetovo, mislim da su Banlozi.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#37557 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Zar nemaju vatrogasci neke baklje nesto, cuj gume palili :lol: :lol: :lol: :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37558 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ne znam na šta se odnosi to gume palili al Fudo vatrogasce hebe na sve strane, kako god moze :mrgreen: Ne znam sto, plate su im smanjene, opremu novu ne dobijaju, zaposlio neke svoje ljude tamo koji veze nemaju, postavio im nadzor da vidi sta rade itd :D
Sve od onog kad su ga pijanog iz kanala u Babinu vadili :mrgreen:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#37559 Re: Zeničani

Post by smartXL »

_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije :lol:
Do trećeg koljena bi se brojala krvna zrnca članovima komisije :lol:

Kad špic beton dobije posao, to je štela a ne najpovoljniji ponuđač, a kad kik bokseri, e tu se ne sumnja u legalnost odluke niti legitimitet komisije :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37560 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije :lol:
Smještaš me u pogrešan kofer, al' hajd. :D
Pa dao je svojim gringosima, 3000 platu Naidinu, 1300 Selu u pohode, 1200 Sanelu, sakriva onog kurbansko meso, Špic betonu za klupu po 1400 KM, Špic betonu svaki tender za igralište, 150.000 KM za rasvjetu koja još uvijek ne radi kako treba...treba li još?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37561 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Casual's wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije :lol:
Smještaš me u pogrešan kofer, al' hajd. :D
Pa dao je svojim gringosima, 3000 platu Naidinu, 1300 Selu u pohode, 1200 Sanelu, sakriva onog kurbansko meso, Špic betonu za klupu po 1400 KM, Špic betonu svaki tender za igralište, 150.000 KM za rasvjetu koja još uvijek ne radi kako treba...treba li još?
Mislis da je Fudo dao Nandinu. Mada i Naidin je nagradjen sa tolikom platom u posti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#37562 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

šta bi sa onim ,je li efendić,direktor doma za stara lica,oko onog kurbanskog mesa?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37563 Re: Zeničani

Post by Throttle »

A šta će bit, ništa :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#37564 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja,ko i sa onim čerimom,direktorom centra za borbu protiv ovisniosti,koji nije znao šta radi kad je uzimao pare od uposlenika,tu korupcija nije bila otežavajuća okolnost
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37565 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kad imaš nekog iza leđa sve se oprašta
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#37566 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Kad imaš nekog iza leđa sve se oprašta

da, ovaj čerim ima stranku
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37567 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Koji vise klinac glasate za te ljude..jel ima iko posten od tih vashih pulena..nema...vozdra :mrgreen:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#37568 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37569 Re: Zeničani

Post by Tempo »

stvarno, jebali vas ti likovi.
sta je sa zizijem?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#37570 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Zizi radi, ali sta je sa Venecijom? Venecija ne radi cijeli Oktobar. Pise da su na godisnjem, ali...
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37571 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Bobi wrote:Koji vise klinac glasate za te ljude..jel ima iko posten od tih vashih pulena..nema...vozdra :mrgreen:
Imam ja...kad budem na listi. Dobit ces litar soka i po` kile kocke da mi uslikas da si glasao za mene. Ako te ja uvedem kao nepismenog, dobijes cvaju. :D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37572 Re: Zeničani

Post by Tempo »

channel10 wrote:Zizi radi, ali sta je sa Venecijom? Venecija ne radi cijeli Oktobar. Pise da su na godisnjem, ali...

radi kafanica, ali to nije zizi.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37573 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ja_Ja wrote:Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
Ima jos veca sramota od poraza jucerasnjeg.
Omladinci Čelika nisu otputovali za Stanišiće jer nije došao autobus

Zenički klub u dugovanjima prema autoprevozniku

Pioniri i kadeti zeničkog Čelika danas su trebali put Etno sela Stanišići na meč Premijer omladinske lige BiH protiv Zvijezde 09.
Pisljivi grad bez ijednog uspjesnog kluba osim AK Zenica.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37574 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ima uspjesan klub...oni gimnasticari od Sanjina vijecnika, u plusu su jer im je Fuda dao besplatno dvoranu na koristenje.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37575 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Nivelacija wrote:
Ja_Ja wrote:Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
Ima jos veca sramota od poraza jucerasnjeg.
Omladinci Čelika nisu otputovali za Stanišiće jer nije došao autobus

Zenički klub u dugovanjima prema autoprevozniku

Pioniri i kadeti zeničkog Čelika danas su trebali put Etno sela Stanišići na meč Premijer omladinske lige BiH protiv Zvijezde 09.
Pisljivi grad bez ijednog uspjesnog kluba osim AK Zenica.

celik je klub kojeg je osnovao mocni grad u mocnoj drzavi. sad je grad kurac u kurac drzavi i logicno je da ce propast. ne treba biti previse emotivan oko toga. propale su daleko vrednije stvari od celika, pa ih niko i ne spominje.
Post Reply