_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37551 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37552 Re: Zeničani
Zaista te cijenim kao kolegu forumasa, pa kao i kolegu po struci, i zato se drzi forme. Ako imas sta reci sto nije u skladu sa odredbama poziva ili je sam poziv u protivnosti sa zakonima koji ureduju ovu oblast, slobodno napisi. Ako nema nista sporno, onda nemoj ni koristiti te pojmove gringos i sl. , jer nije ozbiljno, od necu reci pravnika, nego intelektualca, kakav vjerujem da jesi.
I ja sam kazem da nije uredu bilo dati toliki novac kick bokserima, ali ako je sve sa aspekta legalnosti javnog poziva ok, nemamo mi tu sta pricati. Ovako moras se i ti sloziti da je sve OK i po PS-u.
I ja sam kazem da nije uredu bilo dati toliki novac kick bokserima, ali ako je sve sa aspekta legalnosti javnog poziva ok, nemamo mi tu sta pricati. Ovako moras se i ti sloziti da je sve OK i po PS-u.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37553 Re: Zeničani
Ucinilo mi se da si napisao da je Ramo da svojim gringosima, a vidim sada napisao si Fudo. Ok je. 
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37554 Re: Zeničani
S obzirom na maloumnu stoku koja naseljava riječne dolina, korito Bosne, Kočeve i Babine rijeke treba se čistit svake godine. Posebno nakon proljeća, kad se vodostaj smiri.
Još bitnija tema je sistem za pročišćavanje otpadnih voda koji je najavljivan i za koji su dobili pare iz nekog švicarskog fonda. Šta je s tim?
Kanalizacija se direktno bez pročišćavanja ispušta u rijeku i hajde da se ispušta u centralnu struju rijeke, nego se ispušta uz rub rijeke.
Odnos prema rijeci po kojoj je država dobila ime, govori sve o nama.
Još bitnija tema je sistem za pročišćavanje otpadnih voda koji je najavljivan i za koji su dobili pare iz nekog švicarskog fonda. Šta je s tim?
Kanalizacija se direktno bez pročišćavanja ispušta u rijeku i hajde da se ispušta u centralnu struju rijeke, nego se ispušta uz rub rijeke.
Odnos prema rijeci po kojoj je država dobila ime, govori sve o nama.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37555 Re: Zeničani
Da, projekat glavnog kanalizacionog kolektora vrijedi oko 20 miliona, ne znam da li maraka i eur. Osim onih kopanja po GGM-u prosle godine, nista nije uradjeno, a treba uzeti u obzir da na mjestu gdje taj kolektor treba biti radovi nisu ni poceli (negdje u Tetovu). Fakat sta se desava sa tim najavljivanim projektom?
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37556 Re: Zeničani
Nije Tetovo, mislim da su Banlozi.clio_dci120 wrote:Da, projekat glavnog kanalizacionog kolektora vrijedi oko 20 miliona, ne znam da li maraka i eur. Osim onih kopanja po GGM-u prosle godine, nista nije uradjeno, a treba uzeti u obzir da na mjestu gdje taj kolektor treba biti radovi nisu ni poceli (negdje u Tetovu). Fakat sta se desava sa tim najavljivanim projektom?
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#37557 Re: Zeničani
Zar nemaju vatrogasci neke baklje nesto, cuj gume palili

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37558 Re: Zeničani
Ne znam na šta se odnosi to gume palili al Fudo vatrogasce hebe na sve strane, kako god moze
Ne znam sto, plate su im smanjene, opremu novu ne dobijaju, zaposlio neke svoje ljude tamo koji veze nemaju, postavio im nadzor da vidi sta rade itd 
Sve od onog kad su ga pijanog iz kanala u Babinu vadili
Sve od onog kad su ga pijanog iz kanala u Babinu vadili
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37559 Re: Zeničani
Do trećeg koljena bi se brojala krvna zrnca članovima komisije_BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije
Kad špic beton dobije posao, to je štela a ne najpovoljniji ponuđač, a kad kik bokseri, e tu se ne sumnja u legalnost odluke niti legitimitet komisije
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37560 Re: Zeničani
Smještaš me u pogrešan kofer, al' hajd._BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije
Pa dao je svojim gringosima, 3000 platu Naidinu, 1300 Selu u pohode, 1200 Sanelu, sakriva onog kurbansko meso, Špic betonu za klupu po 1400 KM, Špic betonu svaki tender za igralište, 150.000 KM za rasvjetu koja još uvijek ne radi kako treba...treba li još?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37561 Re: Zeničani
Mislis da je Fudo dao Nandinu. Mada i Naidin je nagradjen sa tolikom platom u posti.Casual's wrote:Smještaš me u pogrešan kofer, al' hajd._BataZiv_0809 wrote:Da je fudo dao nekim svojim gringosima sad biste ti i kezuals ovdje 3 stranice nakucali. Ovako je stvar komisije![]()
Pa dao je svojim gringosima, 3000 platu Naidinu, 1300 Selu u pohode, 1200 Sanelu, sakriva onog kurbansko meso, Špic betonu za klupu po 1400 KM, Špic betonu svaki tender za igralište, 150.000 KM za rasvjetu koja još uvijek ne radi kako treba...treba li još?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37562 Re: Zeničani
šta bi sa onim ,je li efendić,direktor doma za stara lica,oko onog kurbanskog mesa?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37564 Re: Zeničani
ja,ko i sa onim čerimom,direktorom centra za borbu protiv ovisniosti,koji nije znao šta radi kad je uzimao pare od uposlenika,tu korupcija nije bila otežavajuća okolnost
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37565 Re: Zeničani
Kad imaš nekog iza leđa sve se oprašta
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37566 Re: Zeničani
Throttle wrote:Kad imaš nekog iza leđa sve se oprašta
da, ovaj čerim ima stranku
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#37567 Re: Zeničani
Koji vise klinac glasate za te ljude..jel ima iko posten od tih vashih pulena..nema...vozdra 
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#37568 Re: Zeničani
Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37569 Re: Zeničani
stvarno, jebali vas ti likovi.
sta je sa zizijem?
sta je sa zizijem?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37570 Re: Zeničani
Zizi radi, ali sta je sa Venecijom? Venecija ne radi cijeli Oktobar. Pise da su na godisnjem, ali...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37571 Re: Zeničani
Imam ja...kad budem na listi. Dobit ces litar soka i po` kile kocke da mi uslikas da si glasao za mene. Ako te ja uvedem kao nepismenog, dobijes cvaju.Bobi wrote:Koji vise klinac glasate za te ljude..jel ima iko posten od tih vashih pulena..nema...vozdra
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37572 Re: Zeničani
channel10 wrote:Zizi radi, ali sta je sa Venecijom? Venecija ne radi cijeli Oktobar. Pise da su na godisnjem, ali...
radi kafanica, ali to nije zizi.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37573 Re: Zeničani
Ima jos veca sramota od poraza jucerasnjeg.Ja_Ja wrote:Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
Pisljivi grad bez ijednog uspjesnog kluba osim AK Zenica.Omladinci Čelika nisu otputovali za Stanišiće jer nije došao autobus
Zenički klub u dugovanjima prema autoprevozniku
Pioniri i kadeti zeničkog Čelika danas su trebali put Etno sela Stanišići na meč Premijer omladinske lige BiH protiv Zvijezde 09.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37574 Re: Zeničani
Ima uspjesan klub...oni gimnasticari od Sanjina vijecnika, u plusu su jer im je Fuda dao besplatno dvoranu na koristenje.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37575 Re: Zeničani
Nivelacija wrote:Ima jos veca sramota od poraza jucerasnjeg.Ja_Ja wrote:Danas Celik nikad losiji. Sad se vec otvoreno prica o dugovima igracima, dobavljacima, drzavi, kome sve ne. Na kraju ce ispasti da turska varalica nije nije feninga dala od kako je dosla u klub. Al' nea veze Fudo je to rijesio.
Pisljivi grad bez ijednog uspjesnog kluba osim AK Zenica.Omladinci Čelika nisu otputovali za Stanišiće jer nije došao autobus
Zenički klub u dugovanjima prema autoprevozniku
Pioniri i kadeti zeničkog Čelika danas su trebali put Etno sela Stanišići na meč Premijer omladinske lige BiH protiv Zvijezde 09.
celik je klub kojeg je osnovao mocni grad u mocnoj drzavi. sad je grad kurac u kurac drzavi i logicno je da ce propast. ne treba biti previse emotivan oko toga. propale su daleko vrednije stvari od celika, pa ih niko i ne spominje.
