Sada se mnogi hvale uspjesima na onim Moot Court takmicenjim, zgradom, ali u sustini ono sto cini srz fakulteta - predavaci, profesori, izgubljeno je haman u nepovrat. Nije sve ni u predavanju puke teorije, ima tu jos stvari koje profesori prenose studentima i koje bi studenti trebali upijati, ali ovi sadasnji to nemaju i nikada nece imati.
P.S. Nedavno sam bas cuo da Haveric jos predaje, ako se uzme u obzir da je on jedan od idejnih tvoraca Nase Stranke, te da sa Pedjom u Sarajevu prisustvuje vecini sastanaka, cudi me da ga nisu liferovali do sada. Provukao im se nekako.

