Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

:run:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

Santic_Aleksa wrote: 25/01/2020 12:58 :run:
:?
:mrgreen:
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#37528 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

.. i konacan rezultat :D


Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

DeNiro wrote: 25/01/2020 13:32 .. i konacan rezultat :D


Image
e..sad je dobro- jako lijepo izgleda.. :-D :thumbup:

..mada, ne volim kuvanu tikvu na taj nacin...
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#37530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

moonca wrote: 25/01/2020 13:33
DeNiro wrote: 25/01/2020 13:32 .. i konacan rezultat :D


Image
e..sad je dobro- jako lijepo izgleda.. :-D :thumbup:

..mada, ne volim kuvanu tikvu na taj nacin...
jedna ne voli papriku, druga tikvu .. ko bi vama ugodio :D
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

vala i taj tanjir ti bezveze :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37532 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

DeNiro wrote: 25/01/2020 13:35
moonca wrote: 25/01/2020 13:33
DeNiro wrote: 25/01/2020 13:32 .. i konacan rezultat :D


Image
e..sad je dobro- jako lijepo izgleda.. :-D :thumbup:

..mada, ne volim kuvanu tikvu na taj nacin...
jedna ne voli papriku, druga tikvu .. ko bi vama ugodio :D
.. pa taj -koji to primjeti.. :lol:
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#37533 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

Santic_Aleksa wrote: 25/01/2020 13:36 vala i taj tanjir ti bezveze :lol:
:lala:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

DeNiro wrote: 25/01/2020 13:35
DeNiro wrote: 25/01/2020 13:32 .. i konacan rezultat :D


Image


jedna ne voli papriku, druga tikvu .. ko bi vama ugodio :D
:mrgreen:
ja dok ne probam. ne dajem "kritiku" .ne padam na lijepe tanjire :skoljka: :mrgreen:
a zbog mene se ne bi morao zahmetit
meni su krompir pole i pecene paprike. sasvim dovoljno egzoticno jelo :D
i jesi to na dijeti? :|
dje ti je bolan meso :lol:

i lijepo izgleda . to jest :thumbup:
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#37535 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

pitale bi vi ima li toga jalfrezija :lol: jos :D .. i nisam na dijeti, vEgo odmorim stomak ponekad :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

meni stvari koje ne jedem inače izgledaju super kad to glumac umuti :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Loo wrote: 25/01/2020 12:24
Santic_Aleksa wrote: 25/01/2020 12:20 :gladna:
:klopa:
Image
:shock: :shock:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

E ja cu danas samo pile u rernu sa krompirom...nista agzoticno...od zelenila ce biti kupis salata....i to je pod upitnikom :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37539 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati... :-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37541 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 25/01/2020 16:14 E ja cu danas samo pile u rernu sa krompirom...nista agzoticno...od zelenila ce biti kupis salata....i to je pod upitnikom :D
.......... obavezno salata.. :thumbup: ne preskaci..
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

moonca wrote: 25/01/2020 16:30
cendlerbing wrote: 25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati... :-)
Ovo je povrće koje kupim svježe pa smrznem iz raznih razloga. Ono kupovno smrznuto mi je totalno smeće.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 16:32
moonca wrote: 25/01/2020 16:30
cendlerbing wrote: 25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati... :-)
Ovo je povrće koje kupim svježe pa smrznem iz raznih razloga. Ono kupovno smrznuto mi je totalno smeće.
aha. pa zavisi koje je. paprike, sparoge, .. i povrce sa dosta vode- se lose ponasa... meni grasak bude ok- do ... al' slikaj nam... :oops:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Brokula, karfiol i mrkva.
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

kako spomenu smjesu od jaja, pavlake i mlijeka, naumpade mi musaka :| al neam mesa, izgleda kljukuša ne gine danas :|
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Pa zar ovo moje ne dođe kao bezmesna musaka :zoka:

Hajmo polahko

Image
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

bezmesna i bezkrompirasta :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

'Pustit ce dosta vode prilikom -pecenja.. :-)
..
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Pa neka puštaju prilikom kuhanja, a u tepsiju će poslije :skoljka:
Post Reply