Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vala i taj tanjir ti bezveze 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#37535 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pitale bi vi ima li toga jalfrezija
jos
.. i nisam na dijeti, vEgo odmorim stomak ponekad 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni stvari koje ne jedem inače izgledaju super kad to glumac umuti 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E ja cu danas samo pile u rernu sa krompirom...nista agzoticno...od zelenila ce biti kupis salata....i to je pod upitnikom 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37539 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati...cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37541 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.......... obavezno salata..exliberal-ex wrote: ↑25/01/2020 16:14 E ja cu danas samo pile u rernu sa krompirom...nista agzoticno...od zelenila ce biti kupis salata....i to je pod upitnikom![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo je povrće koje kupim svježe pa smrznem iz raznih razloga. Ono kupovno smrznuto mi je totalno smeće.moonca wrote: ↑25/01/2020 16:30ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati...cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aha. pa zavisi koje je. paprike, sparoge, .. i povrce sa dosta vode- se lose ponasa... meni grasak bude ok- do ... al' slikaj nam...cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 16:32Ovo je povrće koje kupim svježe pa smrznem iz raznih razloga. Ono kupovno smrznuto mi je totalno smeće.moonca wrote: ↑25/01/2020 16:30ah ..to smrznuto povrce je zbilja samo za cream supu- smuckati...cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 16:17 Ja kontam zapeći nekakvo povrće što stoji odavno u zamrzivaču, smjesom od jaja, mlijeka i pavlake. Takvo nešto.![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Brokula, karfiol i mrkva.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kako spomenu smjesu od jaja, pavlake i mlijeka, naumpade mi musaka
al neam mesa, izgleda kljukuša ne gine danas 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa zar ovo moje ne dođe kao bezmesna musaka 
Hajmo polahko

Hajmo polahko

- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bezmesna i bezkrompirasta 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
'Pustit ce dosta vode prilikom -pecenja..
..
..
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa neka puštaju prilikom kuhanja, a u tepsiju će poslije 
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:

