FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3751 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

Mene nije bilo mjesec dana,Katarina i dalje aktivna na ovoj temi.


'ajd' priznaj da si zaljubljena u Sencija. :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3752 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

Erzsebet wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Chuckie wrote:Kamo sreće da i za fudbalske komentare dovede nekog poznavaoca igre kao neku noć za MMA. :D
Samo da nije Konjić, molim te :D Gubimo 3-0 (nekad neke godine sa nekim) kaže Konjić 10 minuta pred kraj, još mi imamo šansi da ovo preokrenemo u svoju korist :D
Sad si počela i da lažeš, u nedostatku svakog argumenta. Imaš li kakav video koji potvrđuje ovu tvoju glupost?
Nije rekao za 3:0,vec je to bila scena kad smo igrali protiv Srbije na Marakani.Gubimo 1:0 a Konjic cijelo vrijeme "Imamo sanse i dalje","Meni je pred ocima utakmica Manchester - Bayern,golovi Sheringema i Solskjera".A poenta je tad bila da je samo izvuci zivu glavu iz Beograda ,jebo rezultat.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3753 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Nevjerovatno kako je onaj Konjić iritantan kao pojava, a kad progovori nema "ugasi" dugmeta. Strašno.
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#3754 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Erzsebet wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Chuckie wrote:Kamo sreće da i za fudbalske komentare dovede nekog poznavaoca igre kao neku noć za MMA. :D
Samo da nije Konjić, molim te :D Gubimo 3-0 (nekad neke godine sa nekim) kaže Konjić 10 minuta pred kraj, još mi imamo šansi da ovo preokrenemo u svoju korist :D
Sad si počela i da lažeš, u nedostatku svakog argumenta. Imaš li kakav video koji potvrđuje ovu tvoju glupost?
Sada mi je vise jasno zasto vise vremena provodis u banovicima nego na forumu.Obracanje damama ti je na nivou :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#3755 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

CVIKERASH wrote:Mene nije bilo mjesec dana,Katarina i dalje aktivna na ovoj temi.


'ajd' priznaj da si zaljubljena u Sencija. :D
Cuj mjesec ,pa dze si bia :D Nije se tesko vratiti na pocetak i vidjeti da je,,Katarina,,aktivna na ovoj temi od pocetka tj.preko 2 god.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3756 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Za sve koji pjene na moj nik ,provociraju i padaju u negativan trans, natpis sa groba Zrinskog i Frankopana :D

Quia caecus caecum duxit, ambo in foveam ceciderunt
User avatar
MMM1977
Posts: 6780
Joined: 15/07/2009 12:56

#3757 Re: Odg: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MMM1977 »

Kanotic wrote:
MMM1977 wrote:Bilo bi dobro da face otkupi prenos bajram namaza a da ga komentira marijan :)

Sent from my HTC One using Tapatalk
A kad je Sabahudin Topalbećirević Baho prenosio i fudbal i košarku i boks, niste se bunili? Providno. 8-)
Ma dobar je Marjan, zna doduše biti i naporan ali zna znanje. Nego mi smiješno kad je počeo galamiti tokom ovog meča a ono ništa spektakularno se ne dešava. Stoga sam napisao ono za bajram.

Podsjetio me na:

https://www.youtube.com/watch?v=lpsVAxN ... ata_player

Sent from my HTC One using Tapatalk
User avatar
MMM1977
Posts: 6780
Joined: 15/07/2009 12:56

#3758 Re: Odg: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MMM1977 »

.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3759 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

luckylaka wrote: Sada mi je vise jasno zasto vise vremena provodis u banovicima nego na forumu.Obracanje damama ti je na nivou :-)
A đe su te dame?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3760 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Večeras odličan prilog o ženskom BIH nogometu, kao i reprezentativcima pojedinačno u njihovim klubovima. Nekad prije 19h bilo, vodio Šurković, jako lijepo :thumbup: . Nije klasika kao sa ostalih tv kuća, originalno i dobro.
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3761 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

CVIKERASH wrote:
Erzsebet wrote: Nije rekao za 3:0,vec je to bila scena kad smo igrali protiv Srbije na Marakani.Gubimo 1:0 a Konjic cijelo vrijeme "Imamo sanse i dalje","Meni je pred ocima utakmica Manchester - Bayern,golovi Sheringema i Solskjera".A poenta je tad bila da je samo izvuci zivu glavu iz Beograda ,jebo rezultat.
Ondje je jedini, cini mi se Barbarez vidio o cemu se radi i nije se slijep pravio.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3762 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Edin H. wrote:Ondje je jedini, cini mi se Barbarez vidio o cemu se radi i nije se slijep pravio.
Ma, nisam ja uopće o toj utakmici govorila.. nego im padne mrak na oči kad vide moj nik :D , pa više i ne znaju šta pišu :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3763 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

KatarinaKosaca wrote:Za sve koji pjene na moj nik ,provociraju i padaju u negativan trans, natpis sa groba Zrinskog i Frankopana :D

Quia caecus caecum duxit, ambo in foveam ceciderunt
Ma Kata RUSIJA 8)
Inače sad su 4 sata programa :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3764 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

KatarinaKosaca wrote:
Edin H. wrote:Ondje je jedini, cini mi se Barbarez vidio o cemu se radi i nije se slijep pravio.
Ma, nisam ja uopće o toj utakmici govorila.. nego im padne mrak na oči kad vide moj nik :D , pa više i ne znaju šta pišu :lol: :lol:

Ocigledno je da ti ne znas sta pises jer Konjic nikad nije rekao to za 3:0 sto si ti napisala.Malo sam bolje upucen u te stvari nego ti.

Ali ti zato bolje od mene znas koliko dnevno Senci ide u klonjaru,posto vidim da ne moze dan proci na ovoj temi da ga ti en branis.Zato sam ti i rekao : de priznaj da si zaljubljena u njega. :mrgreen:

I da pjenim zbog tebe :lol: .Ti si mi definitivno jedna od najdrazih forumasica. :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3765 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

CVIKERASH wrote:Ocigledno je da ti ne znas sta pises jer Konjic nikad nije rekao to za 3:0 sto si ti napisala.Malo sam bolje upucen u te stvari nego ti.

Ali ti zato bolje od mene znas koliko dnevno Senci ide u klonjaru,posto vidim da ne moze dan proci na ovoj temi da ga ti en branis.Zato sam ti i rekao : de priznaj da si zaljubljena u njega. :mrgreen:

I da pjenim zbog tebe :lol: .Ti si mi definitivno jedna od najdrazih forumasica. :D
Pa, davno sam priznala na ovoj temi da sam zaljubljena u Senada oduvjek :D Kao i to da slušam JK. Ipak, još uvijek ostaje nejasno šta ti imaš od spoznaje i priznanja mog emotivnog stanja, kao i kakve to veze ima sa ovom temom.
Ne znam ni to, od kada trebam tražiti dopuštenje na koje ću teme i sa kojom frekvencijom ući i forumati?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3766 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

KatarinaKosaca wrote:
CVIKERASH wrote:Ocigledno je da ti ne znas sta pises jer Konjic nikad nije rekao to za 3:0 sto si ti napisala.Malo sam bolje upucen u te stvari nego ti.

Ali ti zato bolje od mene znas koliko dnevno Senci ide u klonjaru,posto vidim da ne moze dan proci na ovoj temi da ga ti en branis.Zato sam ti i rekao : de priznaj da si zaljubljena u njega. :mrgreen:

I da pjenim zbog tebe :lol: .Ti si mi definitivno jedna od najdrazih forumasica. :D
Pa, davno sam priznala na ovoj temi da sam zaljubljena u Senada oduvjek :D Kao i to da slušam JK. Ipak, još uvijek ostaje nejasno šta ti imaš od spoznaje i priznanja mog emotivnog stanja, kao i kakve to veze ima sa ovom temom.
Ne znam ni to, od kada trebam tražiti dopuštenje na koje ću teme i sa kojom frekvencijom ući i forumati?
Sta ima veze to sto slusas JK i branis Senada. Evo ja slusam Erogene zone i branim Senada :mrgreen:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#3767 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nero Histrion »

Havatar wrote:
KatarinaKosaca wrote:
CVIKERASH wrote:Ocigledno je da ti ne znas sta pises jer Konjic nikad nije rekao to za 3:0 sto si ti napisala.Malo sam bolje upucen u te stvari nego ti.

Ali ti zato bolje od mene znas koliko dnevno Senci ide u klonjaru,posto vidim da ne moze dan proci na ovoj temi da ga ti en branis.Zato sam ti i rekao : de priznaj da si zaljubljena u njega. :mrgreen:

I da pjenim zbog tebe :lol: .Ti si mi definitivno jedna od najdrazih forumasica. :D
Pa, davno sam priznala na ovoj temi da sam zaljubljena u Senada oduvjek :D Kao i to da slušam JK. Ipak, još uvijek ostaje nejasno šta ti imaš od spoznaje i priznanja mog emotivnog stanja, kao i kakve to veze ima sa ovom temom.
Ne znam ni to, od kada trebam tražiti dopuštenje na koje ću teme i sa kojom frekvencijom ući i forumati?
Sta ima veze to sto slusas JK i branis Senada. Evo ja slusam Erogene zone i branim Senada :mrgreen:
:D Eh evo i Nero da se pridruzi :D Kati i Havataru i izrazi svoju nedvojbenu sklonost ka utemeljitelju Face-a i jos da doda kako nikada ne slusa JK, al' mu je jasno sto je upravo ona bila gost u CD-u, a ne Ceca ( citaj "Arkanovica") .

Dobra im ova emisija 10 u 10! :thumbup: :thumbup: Zanimljiv mi je taj humorno- cinicni uklon. Milovic i Mrkonja dobro to rade.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3768 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Nero Histrion wrote: :D Eh evo i Nero da se pridruzi :D Kati i Havataru i izrazi svoju nedvojbenu sklonost ka utemeljitelju Face-a i jos da doda kako nikada ne slusa JK, al' mu je jasno sto je upravo ona bila gost u CD-u, a ne Ceca ( citaj "Arkanovica") .

Dobra im ova emisija 10 u 10! :thumbup: :thumbup: Zanimljiv mi je taj humorno- cinicni uklon. Milovic i Mrkonja dobro to rade.
Nemoj sad, kad si i ti fino priznao da si zaljubljen u Senada oduvjek :D I to si unaprijed priznao, a i @Havatar mi je sumnjiv glede toga :lol: :lol:
Progam se bolji i bolji, počeli su ubacivati filmove, neku noć "Doživotnja kazna" sa Morganom Frimanom, klasika koja se uvijek može rado pogledati, i neki dan je bio predvečer film, ali nisam gledala.
Kojim danom i u koliko sati je ta emisija o kućnim ljubimcima?
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#3769 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

KatarinaKosaca wrote:
Nero Histrion wrote: :D Eh evo i Nero da se pridruzi :D Kati i Havataru i izrazi svoju nedvojbenu sklonost ka utemeljitelju Face-a i jos da doda kako nikada ne slusa JK, al' mu je jasno sto je upravo ona bila gost u CD-u, a ne Ceca ( citaj "Arkanovica") .

Dobra im ova emisija 10 u 10! :thumbup: :thumbup: Zanimljiv mi je taj humorno- cinicni uklon. Milovic i Mrkonja dobro to rade.
Nemoj sad, kad si i ti fino priznao da si zaljubljen u Senada oduvjek :D I to si unaprijed priznao, a i @Havatar mi je sumnjiv glede toga :lol: :lol:
Progam se bolji i bolji, počeli su ubacivati filmove, neku noć "Doživotnja kazna" sa Morganom Frimanom, klasika koja se uvijek može rado pogledati, i neki dan je bio predvečer film, ali nisam gledala.
Kojim danom i u koliko sati je ta emisija o kućnim ljubimcima?
av,av je nedeljom u 11(bilo,mozda su promijenili)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3770 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Meni humor te dvojice iz "10 u 10" je teški plićak.

Evo ideje za Face, ako čitaju ovu temu... Zašto ne biti prva televizija u BIH sa late showom, tipa Colbert Report, Daily show with Jon Stewart itd... Za one koji ne znaju, radi se o emisijama u kojima voditelji/komičari ismijavaju aktuelne vijesti, dovode aktuelne goste i s njima prave zezanciju...

Daleko bi gledanije bilo od ove dvojice što pričaju štošta, a teško da se ičemu tu ima nasmijati.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3771 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:Meni humor te dvojice iz "10 u 10" je teški plićak.

Evo ideje za Face, ako čitaju ovu temu... Zašto ne biti prva televizija u BIH sa late showom, tipa Colbert Report, Daily show with Jon Stewart itd... Za one koji ne znaju, radi se o emisijama u kojima voditelji/komičari ismijavaju aktuelne vijesti, dovode aktuelne goste i s njima prave zezanciju...

Daleko bi gledanije bilo od ove dvojice što pričaju štošta, a teško da se ičemu tu ima nasmijati.
Odlična ideja. Mogu i ljudi sa smislom za imitacije učestvovati. Treba samo imati dobru kostimografiju..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3772 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

ja na b92 gledam 24 minuta nedeljom i :thumbup:
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3773 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

KatarinaKosaca wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Meni humor te dvojice iz "10 u 10" je teški plićak.

Evo ideje za Face, ako čitaju ovu temu... Zašto ne biti prva televizija u BIH sa late showom, tipa Colbert Report, Daily show with Jon Stewart itd... Za one koji ne znaju, radi se o emisijama u kojima voditelji/komičari ismijavaju aktuelne vijesti, dovode aktuelne goste i s njima prave zezanciju...

Daleko bi gledanije bilo od ove dvojice što pričaju štošta, a teško da se ičemu tu ima nasmijati.
Odlična ideja. Mogu i ljudi sa smislom za imitacije učestvovati. Treba samo imati dobru kostimografiju..
Leclerc: Ako čitaju ovu temu...

Katarina: Odlična ideja

:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3774 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

Elem, biće uskoro baj baj seoske varalice sa fejsa... :D
Radio Televizija BiH dobila je četverokanalni video server za snimanje i reprodukciju programa u standardnoj i visokoj rezoluciji, popularnom HD.

Ovo predstavlja prvi korak ka procesu digitalnog emitovanja programa sa ovakve vrste medija. Ovu vrijednu donaciju dobili smo od turske Agencije za saradnju i koordinaciju.

"Vrlo je značajana, utoliko što je jedna značajna agencija prepoznala interes BHRT-a i države BiH, da obezbijedi digitalnu platformu, kako bi se mogli priključiti evropskim zemljama", kazao je direktor BHRT-a Muhamed Bakarević.
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#3775 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Erzsebet wrote:Elem, biće uskoro baj baj seoske varalice sa fejsa... :D
Radio Televizija BiH dobila je četverokanalni video server za snimanje i reprodukciju programa u standardnoj i visokoj rezoluciji, popularnom HD.

Ovo predstavlja prvi korak ka procesu digitalnog emitovanja programa sa ovakve vrste medija. Ovu vrijednu donaciju dobili smo od turske Agencije za saradnju i koordinaciju.

"Vrlo je značajana, utoliko što je jedna značajna agencija prepoznala interes BHRT-a i države BiH, da obezbijedi digitalnu platformu, kako bi se mogli priključiti evropskim zemljama", kazao je direktor BHRT-a Muhamed Bakarević.
:lol: :lol: Evi ih opet zatvaraju Face tv :-) Nije im dosta sto su,,zatvorili,,Tv1 evo sad zatvaraju i Facetv.Seoski varalica sutra sa ekipom pravac Usa pa live Argentina-BiH a Bht pravac Obarska pa live Mladost-Leotar.Joj razlike.
Locked