Ma ne moze ovo bit tacnokory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone
-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse
ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#3751 Re: Spanska liga ( Primera División )
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3752 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne znam, ja sam naisao na to. Treba provjerit.
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3753 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odakle ti ovi podaci?kory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone
-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse
ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
Ne vjerujem da je ovo tačno, nema šanse.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3754 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma negdje na fb pokupio, ni ja bas nevjerujem treba bas provjerit.
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#3755 Re: Spanska liga ( Primera División )
Možda ovakoLogovan wrote:Odakle ti ovi podaci?kory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone
-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse
ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
Ne vjerujem da je ovo tačno, nema šanse.
33-23
7-9
14-9
3-8
Ovo je realno
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3756 Re: Spanska liga ( Primera División )
jel dobio kakvu kaznu sakirin ?? ili je onaj priznati gol suarezu jedina kazna.. koja smijurija od saveza jbt
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3757 Re: Spanska liga ( Primera División )
Opet Barselona daje golove iz ofsajda. Bljak.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3758 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vidio sam samo posljednji gol, nije valjda da su prva 4 iz ofsajda?
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3759 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma ništa strašno "samo" je prvi gol iz ofsajda. Ko da je bitno, prvi, petiCharuga wrote:Vidio sam samo posljednji gol, nije valjda da su prva 4 iz ofsajda?
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3760 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sudije u Španiji su katastrofa. Ništa čudno.
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3761 Re: Spanska liga ( Primera División )
Svira li se kakvih penala ljudine? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3762 Re: Spanska liga ( Primera División )
Hajd se zakuni da nije bio 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3764 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zbog radi?
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3765 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
Last edited by 2002 on 15/01/2017 22:15, edited 1 time in total.
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#3766 Re: Spanska liga ( Primera División )
cirkus u primeri se nastavlja

- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3767 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije golman dirao loptu igrac je u zadnji tren izbio i golman ga pokupio2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3768 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ispravka krivog navoda: nije nabio loptu prema korneru, izmakao loptu golmanu, golman uletio pod noge.2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
Stvarno mislis da se igrac u trku moze u mjestu ukopati i zaustaviti?
-
NoWayOut
- Posts: 449
- Joined: 05/05/2012 23:00
#3769 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prvo kakve veze ima sto je nabio loptu prema korneru, to hoces da kazes samo da je isao prema golu bio bi penal, Drugo, dobro si rekao CINI se da je dohvati, jer je nije dohvatio.2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu.
Trece, nisi spomenuo da je skolski pokupio igraca, niti je simuliraju nit koji klinac.
Penal iz kataloga.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3770 Re: Spanska liga ( Primera División )
Slazem se, Perezove sudijeAmirBaa wrote:cirkus u primeri se nastavlja![]()
![]()
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3771 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira
).
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3772 Re: Spanska liga ( Primera División )
Velika je razlika izmedju nabio loptu i izmakao loptu2002 wrote:Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira).
Ali sto kazes, sudija je vec bio nanijetio, tako da je penal nepravedno dosudjen.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#3774 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cist penal, nije golman ni blizu lopte bio. Zaletio se ko sivonja.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3775 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kralju, vrlo jasno se vidi, ti ako imas problem sa vidom to nije problem reala ni sudije.2002 wrote:Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira).
