La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#3751 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

kory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone

-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse

ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
Ma ne moze ovo bit tacno
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3752 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Ne znam, ja sam naisao na to. Treba provjerit.
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3753 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

kory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone

-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse

ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
Odakle ti ovi podaci?

Ne vjerujem da je ovo tačno, nema šanse.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3754 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Ma negdje na fb pokupio, ni ja bas nevjerujem treba bas provjerit.
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#3755 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Logovan wrote:
kory_galaktikos wrote:jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone

-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse

ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
Odakle ti ovi podaci?

Ne vjerujem da je ovo tačno, nema šanse.
Možda ovako
33-23
7-9
14-9
3-8
Ovo je realno :D
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3756 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

jel dobio kakvu kaznu sakirin ?? ili je onaj priznati gol suarezu jedina kazna.. koja smijurija od saveza jbt
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3757 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Opet Barselona daje golove iz ofsajda. Bljak.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3758 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Vidio sam samo posljednji gol, nije valjda da su prva 4 iz ofsajda?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3759 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Charuga wrote:Vidio sam samo posljednji gol, nije valjda da su prva 4 iz ofsajda?
Ma ništa strašno "samo" je prvi gol iz ofsajda. Ko da je bitno, prvi, peti :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3760 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Sudije u Španiji su katastrofa. Ništa čudno.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3761 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Svira li se kakvih penala ljudine? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3762 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Hajd se zakuni da nije bio :)
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3763 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Nije bio :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3764 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Zbog radi?
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3765 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
Last edited by 2002 on 15/01/2017 22:15, edited 1 time in total.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#3766 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmirBaa »

cirkus u primeri se nastavlja :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3767 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bordo gandalf »

2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
Nije golman dirao loptu igrac je u zadnji tren izbio i golman ga pokupio
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3768 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu (gledam stream pa nisam 100% siguran).
Ispravka krivog navoda: nije nabio loptu prema korneru, izmakao loptu golmanu, golman uletio pod noge.
Stvarno mislis da se igrac u trku moze u mjestu ukopati i zaustaviti?
NoWayOut
Posts: 449
Joined: 05/05/2012 23:00

#3769 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by NoWayOut »

2002 wrote:Nabio liku loptu prema korneru a nastavio trcati pravo, uz to je golman cini se cak vrhovima prstiju dirao loptu.
Prvo kakve veze ima sto je nabio loptu prema korneru, to hoces da kazes samo da je isao prema golu bio bi penal, Drugo, dobro si rekao CINI se da je dohvati, jer je nije dohvatio.
Trece, nisi spomenuo da je skolski pokupio igraca, niti je simuliraju nit koji klinac.
Penal iz kataloga.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3770 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

AmirBaa wrote:cirkus u primeri se nastavlja :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Slazem se, Perezove sudije :thumbup:
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3771 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira :D).
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3772 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

2002 wrote:Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira :D).
Velika je razlika izmedju nabio loptu i izmakao loptu 8-)

Ali sto kazes, sudija je vec bio nanijetio, tako da je penal nepravedno dosudjen.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3773 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Tako je :thumbup:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#3774 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Vertig0 »

Cist penal, nije golman ni blizu lopte bio. Zaletio se ko sivonja.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3775 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bordo gandalf »

2002 wrote:Ne mislim da golman nije oborio igraca nego je nabio loptu prema korneru, ne bi je stigao ni u ludilu i jos je poprilicno nejasno da li je golman dirao ili ne (ako se na usporenom jedva vidi onda sudija nije mogao vidjeti 1000000% ali je naravno vec bio spreman da svira :D).
Kralju, vrlo jasno se vidi, ti ako imas problem sa vidom to nije problem reala ni sudije.
Post Reply