Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
diler
Posts: 44
Joined: 27/08/2009 23:22

#3751 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by diler »

20 izjava djevojke koju bi svaki muškarac poželio kraj sebe!

1. Sve ću progutati... I obožavam ukus.
2. Jesi li siguran da si dovoljno popio?
3. Dosadno mi je. Idemo obrijati moju macu!
4. Ne bi li trebao biti u kafani sa kolegama?
5. Super si se isprdio, daj opet!
6. Odlučila sam prestati nositi odjeću po kući.
7. Tako si seksi kad si mamuran.
8. Radije bih igrala playstation nego išla u kupovinu.
9. Uzmimo pretplatu na private gold!
10. Da li bi volio vidjeti snimak mene kako ližem koleginici?
11. Da li bi me za promjenu večeras mogao jebati u guzu?
12. Obožavam fudbal, vodi me na utakmicu!
13. Radije ti vozi, bolji si vozač od mene. Osim toga, svi znaju da žene ne znaju voziti.
14. Žene nisu trebale dobiti pravo glasa, bolje nam je u kuhinji.
15. Veliki motor je bolji od auta.
16. Baš me briga što mi dupe izgleda veliko u ovim tangama, idemo se napiti.
17. Dugo nismo izašli s tvojim drugovima, ajmo u pivnicu.
18. Zašto se ne možeš malo opustiti i cimnuti koju votku sa mnom?
19. Znam da kasniš na posao, ali daj mi da ti popušim još samo jedanput.
20. Ciljaj gdje ti odgovara, sperma je dobra za kožu.
sakop
Posts: 179
Joined: 24/07/2009 14:13
Location: ---s-a-r-a-j-e-v-o---

#3752 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sakop »

diler wrote:20 izjava djevojke koju bi svaki muškarac poželio kraj sebe!

1. Sve ću progutati... I obožavam ukus.
2. Jesi li siguran da si dovoljno popio?
3. Dosadno mi je. Idemo obrijati moju macu!
4. Ne bi li trebao biti u kafani sa kolegama?
5. Super si se isprdio, daj opet!
6. Odlučila sam prestati nositi odjeću po kući.
7. Tako si seksi kad si mamuran.
8. Radije bih igrala playstation nego išla u kupovinu.
9. Uzmimo pretplatu na private gold!
10. Da li bi volio vidjeti snimak mene kako ližem koleginici?
11. Da li bi me za promjenu večeras mogao jebati u guzu?
12. Obožavam fudbal, vodi me na utakmicu!
13. Radije ti vozi, bolji si vozač od mene. Osim toga, svi znaju da žene ne znaju voziti.
14. Žene nisu trebale dobiti pravo glasa, bolje nam je u kuhinji.
15. Veliki motor je bolji od auta.
16. Baš me briga što mi dupe izgleda veliko u ovim tangama, idemo se napiti.
17. Dugo nismo izašli s tvojim drugovima, ajmo u pivnicu.
18. Zašto se ne možeš malo opustiti i cimnuti koju votku sa mnom?
19. Znam da kasniš na posao, ali daj mi da ti popušim još samo jedanput.
20. Ciljaj gdje ti odgovara, sperma je dobra za kožu.

:thumbup: :-D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#3753 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Fair Life »

Mladi par proveo prvu bračnu noć u hotelu. Ujutro se mladoženja obrije i poreže žiletom,
a krv s lica obriše plahtom. Dođe spremačica i vidi krv na plahti, pa pozove šefa da vidi,
misleći da je mlada bila nevina.
Šef hotela im kaže da je to rijetkost i da će za pedesetu godišnjicu braka biti počasni gosti istog hotela.
Poslije 50 godina dođu oni, sada već stari bračni par. Prespavaju, a kad su polazili, baka istrese sline
iz nosa i obriše ruku o plahtu. Muž je upita što radi, a ona mu odgovori:
- Ti si meni spasio obraz prije 50 godina, a sad ću ja tebi
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3754 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3755 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by duboka_misao »

Image
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3756 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

duboka_misao wrote:Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#3757 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by terapija »

elSaik wrote:Imam havera koji ne zna pričati viceve, pa izmišlja svoje glupe... jedan od njih:

Ušao lik u čevabdžinicu.
- 10 u pola.
- Jel' za ponijet?
- Yok, tebi ću ostaviti.
Dajte mi molim vas kilu limuna.

U kesu?

Jok, eto sutat cu ih putem
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3758 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

U jednoj afričkoj državi službovao bijeli misionar i vrlo dobro se uklopio u plemenski život.
Jednog dana pozva ga poglavica na razgovor:
-Bijeli brate, mi ljuti na tebe. Ti nas izigrati!
Mi vjerovali bijelom čovjeku! U naše pleme se rodila bijela beba.
Misionar se zamisli pa reče:
-Ima jedna nauka, zove se genetika...
-Šta ti je to?!
-E, to ti je zakonitost da se među stotinu bijelih ovaca uvijek nađe jedna crna.
Poglavica zastade, malo se zamisli i pruži miroljubivo ruku misionaru:
-Ja ne spominjati bijela beba, ti ne spominjati crna ovca! :D
gmaz
Posts: 9
Joined: 12/02/2007 19:27

#3759 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by gmaz »

Transkripti sa Pantovčaka

Zove Stipe Jadranku :

- Jaco, narod je bijesan. Bojim se. Moramo poskidati križeve da nas ne pribiju na njih.

- Ajde Stipe ne paničari, narod ti uskoro ne će imati ni za kruh a kamo li za čavle.
User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#3760 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by anonimni clan »

User avatar
Maxwell2008
Posts: 22556
Joined: 15/08/2008 10:13

#3761 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Maxwell2008 »

Kad sam imao četrnaest godina nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku. Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena devojka sa životnim žarom.
U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, sve vrijeme je plakala i prijetila samoubistvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna stabilna ličnost.
Sa 25 našao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.
Sa 28 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da držim korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude, iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i srećnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i tražim djevojku sa velikim sisama...
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3762 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Maxwell2008 wrote:Kad sam imao četrnaest godina nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku. Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena devojka sa životnim žarom.
U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, sve vrijeme je plakala i prijetila samoubistvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna stabilna ličnost.
Sa 25 našao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.
Sa 28 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da držim korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude, iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i srećnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i tražim djevojku sa velikim sisama...
:-) :lol: :thumbup:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#3763 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Fair Life »

mondo.bizzaro wrote:U jednoj afričkoj državi službovao bijeli misionar i vrlo dobro se uklopio u plemenski život.
Jednog dana pozva ga poglavica na razgovor:
-Bijeli brate, mi ljuti na tebe. Ti nas izigrati!
Mi vjerovali bijelom čovjeku! U naše pleme se rodila bijela beba.
Misionar se zamisli pa reče:
-Ima jedna nauka, zove se genetika...
-Šta ti je to?!
-E, to ti je zakonitost da se među stotinu bijelih ovaca uvijek nađe jedna crna.
Poglavica zastade, malo se zamisli i pruži miroljubivo ruku misionaru:
-Ja ne spominjati bijela beba, ti ne spominjati crna ovca! :D
Image
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3764 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

Maxwell2008 wrote:Kad sam imao četrnaest godina nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku. Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena devojka sa životnim žarom.
U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, sve vrijeme je plakala i prijetila samoubistvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna stabilna ličnost.
Sa 25 našao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.
Sa 28 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da držim korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude, iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i srećnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i tražim djevojku sa velikim sisama...
I nađe li se štagod? :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3765 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by HAVANA »

Halleluhwah wrote:
Maxwell2008 wrote:Kad sam imao četrnaest godina nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku. Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena devojka sa životnim žarom.
U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, sve vrijeme je plakala i prijetila samoubistvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna stabilna ličnost.
Sa 25 našao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.
Sa 28 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da držim korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude, iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i srećnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i tražim djevojku sa velikim sisama...
I nađe li se štagod? :mrgreen:

Nadje,medjutim imala je toliko velike sise da mu je postalo i to naporno.
Razveo se i od nje,sad traži frajera. :oops:
arabeska
Posts: 91
Joined: 07/06/2008 08:57
Location: sarajevo
Contact:

#3766 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by arabeska »

pismeni zadatak:

ZASTO VOLIM AUSTRALIJU

Australiju volim zato što je to jedna velika i lepa zemlja koja ima puno prirodnih lepota. Te lepote uglavnom ne mogu da se vide golim okom, ali ih ima dosta na kanalu "Discovery" koji tata, mama i ja volimo da gledamo i da se ponosimo u kakvoj zemlji živimo. Mama i tata kažu da je Australija lepa zato što u njoj živi puno raznih naroda i narodnosti i sto su ljudi svih rasa i religija ovde našli mesto da žive u miru i prijateljstvu. Ja u školi imam puno drugara iz različitih zemalja, ali tata ne da da ih dovodim kući pa se zato družim samo sa našom decom čiji su roditelji bogati jer tata kaže da je tako najbolje. Moja sestra je učila u školi da je multikulturalizam jedna velika stvar i to joj se mnogo svidelo pa je počela da se zabavlja sa jednim dečkom iz Tonge. Onda su je, kada su saznali, mama i tata zajednički oplavili od batina.

> Australija je lepa zato što se u njoj govori puno jezika, a neko čak govori i engleski. Kada mog tatu prijatelji iz zavičaja pitaju kako stoji sa jezikom, jer znaju da je u školi stalno vukao keca, on kaže da se sasvim dobro snalazi i sa srpskim. Onda mama kaže da mu ništa drugo i ne treba jer ne izlazi iz naših kafana, pa se onda posvađaju i pošalju me napolje. Moja mama mnogo voli Australiju jer kaže da ovde ne mora ništa da kuva, zato što je sve na gotovo i sve može da se kupi. Mi se slažemo sa njom i najviše volimo kada kaže da je boli glava pa naruči picu, ali je zato moja baka kada nam je dosla u posetu plakala dva dana kada je videla kako smo se svi ugojili (mama kaže da smo se popravili).

> Australiju volim zato što ima razvijen sport i što sa skoro svake Olimpijade donese puno medalja iz hokeja na travi, bijatlona, badmintona, odbojke na pesku, trambuline i ostalih važnih sportova. Tata kaže da mnogo voli Australiju zato što ti nije potrebna veza da dobiješ posao kao kod nas. Svi imaju iste šanse da se zaposle u "McDonaldsu" ili "Hungry Jacksu". Ja mnogo volim da idem u australijsku školu zato što se puno igramo i učimo dosta korisnih stvari o domaćinstvu. Uciteljica nam je rekla da ćemo u petom razredu da učimo čitanje i pisanje. Jedva čekam. Moja sestra ne voli školu zato što ide u dvanaesti razred pa ih sada teraju da uče tablicu množenja.

> Mi svi u porodici mnogo volimo Australiju zato što je daleko pa tatina rodbina iz Mionice ne može da dođe kod nas i ostane dve nedelje dok čekaju da im zakažu pregled kod specijaliste. Mama uvek govori kako je ona potekla iz fine i kulturne porodice i da voli Australiju zato što ima puno kulturnih događaja. Kaže da joj je najveća želja da gleda mjuzikl "Lion King".

> Ja volim Australiju zato što se ovde mnogo vodi računa o deci. Ako te tata ili mama tuku onda možeš da pozoveš jedan broj telefona, pa onda dodju neki ljudi i odvedu te u neku kuću gde ima puno dece i gde o njima vode brigu čike koje mnogo vole male dečake.

> Australija mi se dopada zbog toga što možeš sa 16 godina da dobiješ vozačku dozvolu, uzmeš auto od tate i onda se trkaš sa drugarima po ulicama. Moj tata kaže da voli Australiju zato što ne mora da živi sa maminom mamom. Doduše, ona nam ponekad dođe u posetu i stalno priča kako joj se ništa ne sviđa u Australiji, ali tata kaže da nju ne smemo da slušamo jer je ona "matora komunjara".

> Volim Australiju zato što ima puno mesta gde možeš da odeš na izlet. Mi bar tri puta godišnje, na brzinu spremimo, sednemo u kola i odemo na neko jezero. Tu se uvek lepo provedemo sve dok ne počnu da nas grizu komarci i muve i dok mama ne počne da viče na tatu zato što je popio osam piva. Onda dođe vreme da idemo kući, pa upadnemo u gužvu na auto-putu i u kolima svi ćute. Ja tada volim da gledam kroz prozor i da uživam u prirodnim lepotama Australije.

> Volim Australiju i zato što u njoj ima puno domaćih i divljih životinja. Svi imaju kućne ljubimce pa sam i ja molio da dobijem psa, ali mi je mama rekla da njoj ne pada na pamet da ide za njim po ulici i da skuplja govanca u plasticnu kesu. Onda sam krišom počeo da hranim jednog posuma koji nam je prevrtao po đubretu jer sam hteo da imam svog ljubimca, ali ga je tata umlatio lopatom kada ga je video u dvorištu. Krišom smo ga zakopali iza kuće i tata nam je zapretio da ćutimo jer bi inače morao da plati neku kaznu od ne znam koliko mnogo dolara.

> Moja sestra mnogo voli Australiju zato što je ona malo punija (ja mislim da je baš debela) pa kaže da ovde uvek može da nađe garderobu u kojoj izgleda seksi. Ja mislim da nije to razlog nego što joj se niko ne smeje na ulici kao kad je bila u Beogradu pa su je zvali "debela australka". Kada sam pitao mamu zašto ona voli Australiju, dugo je razmišljala i na kraju mi rekla da je voli zato što može da se opusti i ne razmišlja šta će reći komšiluk, koji nam je tamo kod nas svakog dana zavirivao u lonac. Onda sam ja razmislio pa sam joj rekao da ovde i ne mogu da nam vire u lonac kada ga niko i neupotrebljava. Onda mi je ona zveknula jednu zaušku i ja sam odlučio da je iskljucim iz ovog projekta. Moj tata kaže da najviše voli u Australiji to što je izbor piva toliki da će mu trebati još ko zna kolikogodina pa da sve isproba. Ja mislim da je on već sve isprobao po više puta i da stalno počinje novu turu.

> Volim Australiju zato što ovde i čike mogu da se žene među sobom. Ja baš ne marim mnogo za devojčice jer su alapače i bezobrazne, pa sam razmišljao da oženim nekog drugara kad porastem. Mislim da bi nam baš bilo fino jer bismo mogli zajedno da gledamo utakmice, igramo fudbal i košarku i naručmo picu ili kinesku hranu kada dođemo kući. Rekao sam to tati, a on se samo uhvatio za glavu i opsovao i ovu zemlju i dan kada je u nju ušao. Nije mi jasno zašto se tako naljutio kad je stalno pričao kako voli Australiju.

> Ja volim Australiju zato što je to velika i lepa zemlja sa puno prirodnih bogatstava
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3767 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Kad sam imao četrnaest godina ...etc... :D :D :D

ZASTO VOLIM AUSTRALIJU :D :D :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3768 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

belafonte wrote:Sedi mudrac pored reke i gleda u daljinu. Dolazi Zemunac i pita ga: > • E cale, jedino ti mozes da mi pomognes da resim dilemu. Ti imas dosta > iskustva, godina, mudrosti... Reci mi - sta je smisao zivota? > Na to ce mudrac: > • Vidis sinko... to ti je ova reka... > Zemunac: > • Aj' ne seri, ja mislio zezanje, kola, kurve, alkohol... > Mudrac: > • Uuu jeee, ja mislio reka!
:lol: :lol: :lol: :lol: :-)
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3769 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Zali se mujo sulji
-glupo pomjeranje sata ... jutros umjesto u krevetu digo mi se u tramvaju
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: USA
Grijem se na: Lsdydon
Horoskop: **Nepoznato**
Contact:

#3770 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by A1fa »

Evo Rusi javljaju da je americki raketni stit stacioniran u Ceskoj upravo oborio loptu Edina Dzeke od jucerasnjeg penala :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3771 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

A1fa wrote:Evo Rusi javljaju da je americki raketni stit stacioniran u Ceskoj upravo oborio loptu Edina Dzeke od jucerasnjeg penala :D
:D :D :D :D :thumbup:
User avatar
LooLoo
Posts: 165
Joined: 19/04/2009 17:03

#3772 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by LooLoo »

Idu dvije casne sestre mracnom ulicom, kad napadnu ih dva mladica i siluju.
1. casna: oprosti im Boze ne znaju sta rade!
2. casna: cuti, cuti Boga ti, ovaj zna!
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3773 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by muha_sa »

Došo cikica doktoru i pita ga.
-doktore,samo mi recite koliko cu još živjet.
-pušiš li ?
-ne pušim.
-cugaš li ?
-ne cugam.
-jebeš li ?
-ne jebem.
-Šta te onda briga koliko ćeš još živjet.
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3774 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Sedam patuljaka, na čelu sa Ljutkom, došli u Vatikan, ulaze u katedralu Sv. Petra i traže Papu. Došao Papa i pita ih šta hoće. Ljutko:
- Slušaj Papa, ima li koja časna sestra koja je manja od nas?
- Nema, kaže Papa.
- Ma možda ipak ima, razmisli malo?
- Ma nema kad vam kažem!
Ljutko, ljutito:
- Ma Papa, jesi li sto posto siguran???
- Ma Ljutko, sto posto sam siguran da nema niti jedne časne sestre manje od vas!!!
A šest patuljaka iza Ljutka:
- Ljutko je jebo pingvina, Ljutko je jebo pingvina...

- Mama, mama, da li limun ima kljun?
- Nema sine.
- A joj, znači da sam iscjedio kanarinca.

Dva crnca pišaju s bruklinskog mosta. Jedan od njih:
- Uh, što je danas voda hladna.
- Imaš prava, a uz to je i dno muljevito. :-)

U Australiji skakuće klokanica i svakih stotinjak metara se zaustavi. No umjesto klokanića iz njezinog tobolca viri pingvinić i povraća. Za to vrijeme na Antarktiku u grupi pingvina sjedi jedan klokanić, zabrinuto gleda okolo, povremeno kihne i mrmlja:
- Eh, te glupe razmjene učenika.

- Kako se pare ježevi?
- Oprezno, vrlo, vrlo oprezno. :lol:
diler
Posts: 44
Joined: 27/08/2009 23:22

#3775 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by diler »

Zvoni poštar i žena otvori vrata,a poštar u rukama drži dvije smrtovnice.
Pita ga žena šta je to, a on odgovara: "Stigla djeca s ekskurzije."
Post Reply