Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3751 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ne treba nam ovo ljudi 
-
electric
- Posts: 320
- Joined: 21/01/2011 17:24
- Location: Tuzla
#3752 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ako je ovo cijena ovakvih rezultata mislim da niko ne zalipsy5000 wrote:![]()
NSBiH kažnjen sa 29.000 franaka zbog pirotehnike
http://sportsport.ba/bh_fudbal/nsbih-ka ... ike/108464
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3753 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ša ba ne treba, najluđi smo, ocamJoseMujica wrote:ne treba nam ovo ljudi
nema prave atmosfere dok se ne osjeti miris baklji
To su otprilike argumenti koje čuješ kad prigovoriš zbog pirotehnike...
-
matematicar_teski
- Posts: 1199
- Joined: 12/03/2012 18:59
- Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis
- psy5000
- Posts: 762
- Joined: 24/11/2012 21:22
- Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi
#3755 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ja se nesto ne sjecam da sam vidio baklje u zenici. jel moze neko da potvrdi ko je bio na utakmici protiv grcke da je bilo baklji
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3756 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gegen den modernen Fußballelectric wrote:ako je ovo cijena ovakvih rezultata mislim da niko ne zalipsy5000 wrote:![]()
NSBiH kažnjen sa 29.000 franaka zbog pirotehnike
http://sportsport.ba/bh_fudbal/nsbih-ka ... ike/108464
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3757 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
100% , slonovaca u slucaju pobjede u oba susreta njihovog baraza ce imati 993 poena, a mi ostajemo na 995_terminaš_ wrote:Koliko si siguran u ovo?bELMIN_666 wrote:
Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.
Top 10.![]()
![]()
![]()
http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#3758 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vjerovatno ste svi vec vidjeli...
http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/
Red je vala da se ovaj historijski plasman krunise odlaskom na jedno veliko takmicenje
Samim tim, dodatni napredak + lakse grupe za iduce kvalifikacije

http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/
Red je vala da se ovaj historijski plasman krunise odlaskom na jedno veliko takmicenje
Samim tim, dodatni napredak + lakse grupe za iduce kvalifikacije
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3759 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A one baklje na balkonima 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3760 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
PAPE HVALA TI.DonVito wrote:Evo najboljih 27.
BIH 9 u Europi.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3761 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Boris Pandža sve bliže prelasku u Glasgow Rangers.Reprezentativac BiH i donedavni igrač belgijskog Mechelena, Boris Pandža, karijeru će najvjerovatnije nastaviti na Ibroxu.
Prema navodnima Scottish Express-a, naš reprezentativac stupio je u pregovore sa čelnicima Glasgow Rangersa i u narednih nekoliko dana bit će poznato da li će ovaj 26-godišnji defanzivac karijeru nastaviti u škotskom gigantu.
Podsjetimo, Glasgow je prošle sezone izbačen u četrvrtu ligu, gdje su ove sezone suvereno zauzeli prvo mjesto.

EDIT:Sad vidjeh da sam stavio u pogresnu temu
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3762 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
DonVito wrote:A one baklje na balkonima
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3763 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije dugo bilo belaja pa je zato kazna samo 29.000. Ako se ponovi bit ce mnogo veca a onog levata u Latviji treba dobro nasamarati da se usere sto je usao na teren. Dobro igramo a posteno nam se i sudi a sada to treba usrati. Ne trebaju nam takvi navijaci sto ce vise stete da nanesu nego koristi. Ja mu sledeci put ne bi dao na tribinu i treba ga odmah privesti. Svi levati a samo on pametan...nije nego ne koristi mozak!
Pirotehnika ce nas jednom kostati kad nam prekinu utakmicu!
Pirotehnika ce nas jednom kostati kad nam prekinu utakmicu!
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3764 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mislim da ovo nije samo zbog pirotehnike, gledaju oni sve, i to da li su gledaoci na stepenicama, a hvala Bogu to se u zenici postuje 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3766 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
kako ono' , pyrotechnik legalisieren emotionen respektirenmleetavi wrote:
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3767 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nisam vidio dva termina sa Nigeriom pa ce pasti bodovno. Kada sam pravio kalkulaciju mislio sam da igraju u Septembru ali sada vidjeh da igraju. Oni padaju a mi idemo mjesto iznad na 13.bELMIN_666 wrote:Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.GeneralBHF wrote:Ma nece nista bitno po nas se mijenjati osim sto ce Urugvaj past na 998 i imat ce 3 boda vise od nas a nisam bas siguran da se mogu kvalificirat na SP jer im se situacija zakomplikovala i u grupi su im 3 reprezentacije u igri za playoff.KvaziExpert wrote:Fakat, oni ako pobijede obje, bodovi se smanjuju, nama i englezima ostaje isto, jel' neko racunao dalje(nece valjda neko skocit/past deset mjesta)
Obala slonovace ide iznad Urugvaja i to je to bez velikih promjena.
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3768 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Fakat mi 13. Jesmo zahebani
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3769 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Posto niko nije postavio ovaj link, evo koga zanima UEFA-in centar na Crkvickom brdu.
http://zenicablog.com/zenica/sport/item ... ometa.html
http://zenicablog.com/zenica/sport/item ... ometa.html
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3770 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Čini mi se da ne postoji tema o Centru Reprezentacije pa evo da ovdje podjelim video
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3771 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nemojte ovo da radite...dovoljan je link a svi mi citamo http://www.reprezentacija.ba
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3772 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ovdje niko nista ne pise danima...pa nije valjda da ste svi otisli na godisnji!
-
Frankyee
- Posts: 1515
- Joined: 02/04/2006 21:49
- Location: Krajina u srcu
#3773 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
mnogo smo se svi nesto ufurali da smo neka fudbalska velesila jer smo 14 na tabeli FIFE,,, a realno najveci uspjeh u ovom ciklusu je pobjeda protiv Grcke. Dobar je to rezultat ali da ne pomislimo da smo Brazil,,,
kada mlatnemo Portugal, Hrvatsku, Italiju ili Argentinu onda smo neko i nesto,, oavko treba samo biti miran i spremati se da docekamo te pobjede,,,, bez euforije
kada mlatnemo Portugal, Hrvatsku, Italiju ili Argentinu onda smo neko i nesto,, oavko treba samo biti miran i spremati se da docekamo te pobjede,,,, bez euforije
- Idemedosumom
- Posts: 8317
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#3774 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
HrvatskuFrankyee wrote:mnogo smo se svi nesto ufurali da smo neka fudbalska velesila jer smo 14 na tabeli FIFE,,, a realno najveci uspjeh u ovom ciklusu je pobjeda protiv Grcke. Dobar je to rezultat ali da ne pomislimo da smo Brazil,,,
kada mlatnemo Portugal, Hrvatsku, Italiju ili Argentinu onda smo neko i nesto,, oavko treba samo biti miran i spremati se da docekamo te pobjede,,,, bez euforije
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3775 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Italiju smo davno mlatnuli


