Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3751 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

ne treba nam ovo ljudi :roll:
electric
Posts: 320
Joined: 21/01/2011 17:24
Location: Tuzla

#3752 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by electric »

psy5000 wrote::roll:
NSBiH kažnjen sa 29.000 franaka zbog pirotehnike

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nsbih-ka ... ike/108464
ako je ovo cijena ovakvih rezultata mislim da niko ne zali :D
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3753 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vicious »

JoseMujica wrote:ne treba nam ovo ljudi :roll:
ša ba ne treba, najluđi smo, ocam
nema prave atmosfere dok se ne osjeti miris baklji
:-)

To su otprilike argumenti koje čuješ kad prigovoriš zbog pirotehnike...
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#3754 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by matematicar_teski »

primitivci
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3755 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

ja se nesto ne sjecam da sam vidio baklje u zenici. jel moze neko da potvrdi ko je bio na utakmici protiv grcke da je bilo baklji
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3756 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Havatar »

electric wrote:
psy5000 wrote::roll:
NSBiH kažnjen sa 29.000 franaka zbog pirotehnike

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nsbih-ka ... ike/108464
ako je ovo cijena ovakvih rezultata mislim da niko ne zali :D
Gegen den modernen Fußball
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3757 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

_terminaš_ wrote:
bELMIN_666 wrote:
Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.
Koliko si siguran u ovo?

Top 10. :thumbup: :bih: :bih:
http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/
100% , slonovaca u slucaju pobjede u oba susreta njihovog baraza ce imati 993 poena, a mi ostajemo na 995
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3758 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

Vjerovatno ste svi vec vidjeli...
http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/

Red je vala da se ovaj historijski plasman krunise odlaskom na jedno veliko takmicenje :)
Samim tim, dodatni napredak + lakse grupe za iduce kvalifikacije :bih: :bih:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3759 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

A one baklje na balkonima :lol:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3760 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

DonVito wrote:Evo najboljih 27.



Image



BIH 9 u Europi.
PAPE HVALA TI.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#3761 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Boris Pandža sve bliže prelasku u Glasgow Rangers.Reprezentativac BiH i donedavni igrač belgijskog Mechelena, Boris Pandža, karijeru će najvjerovatnije nastaviti na Ibroxu.

Prema navodnima Scottish Express-a, naš reprezentativac stupio je u pregovore sa čelnicima Glasgow Rangersa i u narednih nekoliko dana bit će poznato da li će ovaj 26-godišnji defanzivac karijeru nastaviti u škotskom gigantu.

Podsjetimo, Glasgow je prošle sezone izbačen u četrvrtu ligu, gdje su ove sezone suvereno zauzeli prvo mjesto.
Image

EDIT:Sad vidjeh da sam stavio u pogresnu temu :o :o Admine halali :D
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3762 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

DonVito wrote:A one baklje na balkonima :lol:
:D Zbog tog je trebo bit prekid utakmice
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3763 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Nije dugo bilo belaja pa je zato kazna samo 29.000. Ako se ponovi bit ce mnogo veca a onog levata u Latviji treba dobro nasamarati da se usere sto je usao na teren. Dobro igramo a posteno nam se i sudi a sada to treba usrati. Ne trebaju nam takvi navijaci sto ce vise stete da nanesu nego koristi. Ja mu sledeci put ne bi dao na tribinu i treba ga odmah privesti. Svi levati a samo on pametan...nije nego ne koristi mozak!

Pirotehnika ce nas jednom kostati kad nam prekinu utakmicu!
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3764 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

Mislim da ovo nije samo zbog pirotehnike, gledaju oni sve, i to da li su gledaoci na stepenicama, a hvala Bogu to se u zenici postuje :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3765 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Image
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3766 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

mleetavi wrote:Image
kako ono' , pyrotechnik legalisieren emotionen respektiren :D
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3767 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

bELMIN_666 wrote:
GeneralBHF wrote:
KvaziExpert wrote:Fakat, oni ako pobijede obje, bodovi se smanjuju, nama i englezima ostaje isto, jel' neko racunao dalje :? (nece valjda neko skocit/past deset mjesta)
Ma nece nista bitno po nas se mijenjati osim sto ce Urugvaj past na 998 i imat ce 3 boda vise od nas a nisam bas siguran da se mogu kvalificirat na SP jer im se situacija zakomplikovala i u grupi su im 3 reprezentacije u igri za playoff.

Obala slonovace ide iznad Urugvaja i to je to bez velikih promjena.
Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.
Nisam vidio dva termina sa Nigeriom pa ce pasti bodovno. Kada sam pravio kalkulaciju mislio sam da igraju u Septembru ali sada vidjeh da igraju. Oni padaju a mi idemo mjesto iznad na 13.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3768 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

Fakat mi 13. Jesmo zahebani
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3769 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by motorola01 »

Posto niko nije postavio ovaj link, evo koga zanima UEFA-in centar na Crkvickom brdu.

http://zenicablog.com/zenica/sport/item ... ometa.html
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3770 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

Čini mi se da ne postoji tema o Centru Reprezentacije pa evo da ovdje podjelim video

User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3771 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Nemojte ovo da radite...dovoljan je link a svi mi citamo http://www.reprezentacija.ba
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3772 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Ovdje niko nista ne pise danima...pa nije valjda da ste svi otisli na godisnji!
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#3773 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Frankyee »

mnogo smo se svi nesto ufurali da smo neka fudbalska velesila jer smo 14 na tabeli FIFE,,, a realno najveci uspjeh u ovom ciklusu je pobjeda protiv Grcke. Dobar je to rezultat ali da ne pomislimo da smo Brazil,,,

kada mlatnemo Portugal, Hrvatsku, Italiju ili Argentinu onda smo neko i nesto,, oavko treba samo biti miran i spremati se da docekamo te pobjede,,,, bez euforije
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#3774 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Idemedosumom »

Frankyee wrote:mnogo smo se svi nesto ufurali da smo neka fudbalska velesila jer smo 14 na tabeli FIFE,,, a realno najveci uspjeh u ovom ciklusu je pobjeda protiv Grcke. Dobar je to rezultat ali da ne pomislimo da smo Brazil,,,

kada mlatnemo Portugal, Hrvatsku, Italiju ili Argentinu onda smo neko i nesto,, oavko treba samo biti miran i spremati se da docekamo te pobjede,,,, bez euforije
Hrvatsku :lol:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3775 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

:lol: Hrvatsku.. Grcka je za njih Spanija, dokaz prosle klf.

Italiju smo davno mlatnuli :mrgreen: da, pravim se lud kao ti.
Post Reply