What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
*mima*

#3751 Re: What to wear???

Post by *mima* »

haljinica je kao med.........i jednostavna za sasit
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#3752 Re: What to wear???

Post by Rosebud_ »

žena wrote: vjerovala ili ne ja sam takvu sebi kupila u polovnjacima,samo sto joj je kockasti vrat H&M ,platila sam je 5 km :D
Znam da bude svega, cak se i na pijaci na onim buvljacima moze probrat stagod fino, al kad je neko baksuz - baksuz. Ja sam slicnu haljinicu ljetos vidjela u Azelu u Ilijasu i kostala je 7 KM, samo sto je vise licilo na ovo na slici (djelic moje maturske), ali nije bilo moje velicine, bile samo neke prevelike. Dva mjeseca poslije u onom Azelu kad se krene od FFa do Veterine ( :D ne znam bolje naisaretit), potpuno ista haljinica 40 KM. Cudo jedno kako te cijene mijenjaju.

Image

Najvjerovatnije cu narucit ovu drugu, sa asosa, treba mi za spešl okejžn, a nece kostat vise od 160-170. :)
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3753 Re: What to wear???

Post by radenska »

E bas cu otici do polovnjaka da vidim. Mada ja kad trazim bas ne nadjem nista da mi se svidja, bilo 2 KM ili 150 KM. A kad slucajno idem obicno nemam para. Elem, nikad ugoditi :D :D :D
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#3754 Re: What to wear???

Post by vesela_sveska »

žena wrote:
Rosebud_ wrote:Kad je vec La Cici pitala, da i ja :)

Znate li slucajno gdje bi se mogla pronaci ovakva haljina,ili je isplativije da se sasije?

Image
vjerovala ili ne ja sam takvu sebi kupila u polovnjacima,samo sto joj je kockasti vrat H&M ,platila sam je 5 km :D
zeno,ti bas imas srece :D
User avatar
gladna sam
Posts: 498
Joined: 14/09/2006 11:33
Location: Frizider

#3755 Re: What to wear???

Post by gladna sam »

thea wrote:cure, ja kupujem i u gucci autlet Bec, blaser koji bude 2500€ ja ga platim 120€
tako da onaj tko zna zna, sory za vas, tako da mi ne pada na pamet da u sa kupujem blaser od 300-400
kuzite
:lol: :lol:
E ne mogu da vjerujem!
Zivila sam sedam godina u Becu, studirala, radila, isla u shoping :D i znam sve uzduz i poprijeko
jedini outlet koji postoji (nadomak ne u Becu) je parndorf i gucci koji ti spominjes nema ni u ludilu tako jeftine blaser-a a jos interesantnije da gucci na Grabenu nema ni jedan jedini blaser od 2500 :-) (da mi je vidjeti blaser od 2 tisuce, sigurno zlatnim nitima protkan)
Najeftinija svilena marama u tom outlet-u je 100 Eura i to ako kupujes u gucciju uopce ne znaci da ZNAS, jer obicno gucci, DG cavalli prste od neukusa i ostaloga :-) :-) :-)
(tigrovi zebre i neke nenormalne boje) hajd da si rekla boss ili nesto klasicnije
I da dodam, jako mi je zao sto takav neki outlet ne postoji u Sarajevu, odnosno u BiH pa bi raja mogla i vidjeti kako nas ovdasnji kreteni gule, pa mango beneteon sisli i ostale radnje po ferhadiji ispadose veca fora od armanija i escade zajedno negdje drugo :D (naime prosle godine u ovom outletu sto se spominje mogle su se kupiti i eskadine cipele po 25 eura toliko o nekakvim markama i brendovima)
Ja sam sad recimo u januaru (sezonsko snizenje) kupila nekoliko haljina u regularnim prodavnicama mango, zara i stefanel -u najskuplja je bila 19 eura a najjeftinija 11, sljedeci put odoh u guci :lol: :-)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3756 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

semlaca wrote:Nagradna igra s Mangom super ideja, da mi se nije mrsko uslikati sad bi (danas sam sva Mango :D ) Inače, sve pohvale za sajt sve je super.

Trebam prijedlog za haljinu jednostavnu, u nekoj svijetloj boji, po mogućnosti dužina do koljena (obući ću je početkom marta) gdje da tražim???
Semlača, evo danas one sto sam spominjala :)
http://malezensketeme.com/post/18160
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#3757 Re: What to wear???

Post by male_okice »

hm...citam zadnjih par stranica i pomalo mi je smijesna rasprava, istina mozda se nekome cini da neko drugi trosi previse novca za neke stvari (sreca pa nije uletjela na onu temu o sminkanju :D ) ali koga na kraju krajeva briga gdje ja (figuratively speaking) trosim novac koji sam ja zaradila. Kod nas nazalost nema ni Mango-a, ni Benetona, u Prijedoru ima par butika gdje je zapravo pijacna roba ili kineska ali za koju traze pravo puno novaca, onda odem direktno na pijacu ili kod kineza. Ono sta imamo jeste Alex (Haris-kako se vec gdje zove), Azel, Amadeus Jeans i jos par radnji koje su ako nista barem kvalitetnije ako nisu jeftine. I naravno nekih dobrih 10-tak Second Hand Shopova. Ja kad mogu odem do BL-a do New Yorkera, Lindexa, dobijem nekad robe iz inostranstva od tetki mojih dragih:D Sad zavisi ko sta voli i kako se ko nosi, ali ja vecinom uspijem nesto iskombinovati-npr sam sam u Harisu kupila 3 lindex majice po 3KM super udobne za ispod neke veste ili duksa, haljinica sam kupila dosta u Azelu kad su snizenja, jedino mi stvarno fali dobra trgovina Jeans-a ali moram malo vise se zadubiti u ove Amadeus da vidim kakvog su kvaliteta. U SHS shopovima kupujem cesto narocito radnu odjecu za supruga-odijela radna budu po 5 KM a nekad se zna naci i bas novih. Isto prosle godine sam kupila koznu jaknu za 15 KM, i 3 S. Oliver kosuljice za po 6 KM. Mozda treba malo vise vremena ali eto subotu neku rezervisati novcanik u tasnu i u hodanje.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3758 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Ja imam loge za dobru a pristupacnu kupovinu u svim gradovima BH.

Posebno bih tuzlankama preporucila jedno mjesto. Ako ste zainteresirane molim kontaktirajte me na pp.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3759 Re: What to wear???

Post by mumy »

Zelena Carapa wrote:Ja imam loge za dobru a pristupacnu kupovinu u svim gradovima BH.

Posebno bih tuzlankama preporucila jedno mjesto. Ako ste zainteresirane molim kontaktirajte me na pp.
Gdje kupujes u Sa?
Koji je Haris najbolji?
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3760 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

mumy wrote:
Zelena Carapa wrote:Ja imam loge za dobru a pristupacnu kupovinu u svim gradovima BH.

Posebno bih tuzlankama preporucila jedno mjesto. Ako ste zainteresirane molim kontaktirajte me na pp.
Gdje kupujes u Sa?
Koji je Haris najbolji?
haris mi je preskup
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3761 Re: What to wear???

Post by alica.k »

samo da napisem da u azelu nema nis specijalno, maksuz sam isla obic po ovom kijametu
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3762 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:samo da napisem da u azelu nema nis specijalno, maksuz sam isla obic po ovom kijametu
:( zar niej iza BBI bila neka haljina duga gore teget, dole crna? ili sam to vidjela u Lindex-u?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3763 Re: What to wear???

Post by alica.k »

imaju snizenje 50% i sve se rasprodalo. iza bbi sam mamu slala i nije mi spominjala dugu haljinu :S al smo bile skupa na dobrinji i neeeeeeeema nista. jos nisam otisla ovdje u vogoscu :(
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3764 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:imaju snizenje 50% i sve se rasprodalo. iza bbi sam mamu slala i nije mi spominjala dugu haljinu :S al smo bile skupa na dobrinji i neeeeeeeema nista. jos nisam otisla ovdje u vogoscu :(
ma tamo ona jedna vješalica odmah iza vrata na desno, uvijek ima nekih lijepih haljina.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3765 Re: What to wear???

Post by thea »

gladna sam wrote:
thea wrote:cure, ja kupujem i u gucci autlet Bec, blaser koji bude 2500€ ja ga platim 120€
tako da onaj tko zna zna, sory za vas, tako da mi ne pada na pamet da u sa kupujem blaser od 300-400
kuzite
:lol: :lol:
E ne mogu da vjerujem!
Zivila sam sedam godina u Becu, studirala, radila, isla u shoping :D i znam sve uzduz i poprijeko
jedini outlet koji postoji (nadomak ne u Becu) je parndorf i gucci koji ti spominjes nema ni u ludilu tako jeftine blaser-a a jos interesantnije da gucci na Grabenu nema ni jedan jedini blaser od 2500 :-) (da mi je vidjeti blaser od 2 tisuce, sigurno zlatnim nitima protkan)
Najeftinija svilena marama u tom outlet-u je 100 Eura i to ako kupujes u gucciju uopce ne znaci da ZNAS, jer obicno gucci, DG cavalli prste od neukusa i ostaloga :-) :-) :-)
(tigrovi zebre i neke nenormalne boje) hajd da si rekla boss ili nesto klasicnije
I da dodam, jako mi je zao sto takav neki outlet ne postoji u Sarajevu, odnosno u BiH pa bi raja mogla i vidjeti kako nas ovdasnji kreteni gule, pa mango beneteon sisli i ostale radnje po ferhadiji ispadose veca fora od armanija i escade zajedno negdje drugo :D (naime prosle godine u ovom outletu sto se spominje mogle su se kupiti i eskadine cipele po 25 eura toliko o nekakvim markama i brendovima)
Ja sam sad recimo u januaru (sezonsko snizenje) kupila nekoliko haljina u regularnim prodavnicama mango, zara i stefanel -u najskuplja je bila 19 eura a najjeftinija 11, sljedeci put odoh u guci :lol: :-)
sljedeci put kad budes zivjela u becu, mozes profitirati vise.
centar beca do parndorfa je od prilike 48 km, to nije nista. ja sam mnogo puta profitirala, imam nekoliko GG haljina.
takoder imate outlet odlican u mendrisio Fox town, tamo sam jednom u GG, vidjela je.le.nu Karleusu. zato cure skupite pare vrijedi kupovati dobre stvari za malo novca.
Last edited by thea on 02/02/2012 15:19, edited 1 time in total.
*mima*

#3766 Re: What to wear???

Post by *mima* »

cuj Jelenu Karleusu..... :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3767 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*mima* wrote:cuj Jelenu Karleusu..... :lol:
antireklama
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3768 Re: What to wear???

Post by thea »

bez zezze, ja sam bila u GG, mendrisio, trazila haljinu za vjencanje moje sestre, i fakat treba kupuje po outletima, sto je po meni jako pametno, zena je izgledala kao milion dolara. gii
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3769 Re: What to wear???

Post by wewa »

neumorna! kapa dolje :lol: :lol: :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3770 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

troll
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3771 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Nema me nekoliko dana i kad se vratim oplacem :lol:
Zvoncica123
Posts: 81
Joined: 05/11/2011 17:09

#3772 Re: What to wear???

Post by Zvoncica123 »

HuH... Svasta ovdje ima. Bas sam se ismijala.

Ima li neka mostarka ovdje, kakav je onaj outlet trendy, eksterijer je katastrofa, ali sam cula da bude dosta dobrih stvari, pa da li je istina? Danke.
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3773 Re: What to wear???

Post by miss_heidi »

jelena karleusa OMG... citam i ne mogu da vjerujem... i to da izgleda ko milion dolara... :roll: :roll: :roll:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3774 Re: What to wear???

Post by Michun »

thea wrote:bez zezze, ja sam bila u GG, mendrisio, trazila haljinu za vjencanje moje sestre, i fakat treba kupuje po outletima, sto je po meni jako pametno, zena je izgledala kao milion dolara. gii
jbte, sta je tebi milion USD?
ja je vidjela na aerodomu u bgd i prepala se. bila sam za saljevanje strave :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3775 Re: What to wear???

Post by wewa »

Michun wrote:
thea wrote:bez zezze, ja sam bila u GG, mendrisio, trazila haljinu za vjencanje moje sestre, i fakat treba kupuje po outletima, sto je po meni jako pametno, zena je izgledala kao milion dolara. gii
jbte, sta je tebi milion USD?
ja je vidjela na aerodomu u bgd i prepala se. bila sam za saljevanje strave :lol:
pocket change, eto sta 8-) :lol:
Post Reply