Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3751 Re: Horde Zla
Jedno od drazih gostovanja a pogotovo momenat 2:32 sa ovog klipa
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3752 Re: Horde Zla
Koliko su danasnje HZ losije u odnosu na ovaj period. 
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3753 Re: Horde Zla
Ma smijesno koliko smo najjaci bili u tom periodu.
Nece u državi nikad biti jace generacije dok se okrece ova planeta.
Tad je u Banja Luci i Sirko bio.
https://www.youtube.com/watch?v=QFf4ryYQWQg
Gdje nestade ova brojka?
Nece u državi nikad biti jace generacije dok se okrece ova planeta.
Tad je u Banja Luci i Sirko bio.
https://www.youtube.com/watch?v=QFf4ryYQWQg
Gdje nestade ova brojka?
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#3754 Re: Horde Zla
Najlakše je napisati "Kako su prije Horde bilo bolje"...
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3755 Re: Horde Zla
Mnogo sranja se desilo u zadnjih 7 godina. 4.10.2009. godine ubistvo Vedrana Puljića (počeo pad i neka raja je zbog ubistva prestala ići na gostovanja, a neki na utakmice). 5.10.2010. godine preminuo Admir Bjelak i još par momaka je izgubilo živote u zadnjih par godina.Reglan wrote:Koliko su danasnje HZ losije u odnosu na ovaj period.
Mentalitet igra veliku ulogu, napuniš 23, 25 ili 27 godina prelaziš na istok ili zapad. Ili prestaneš ići na utakmice zbog posla, žene, djece.
Onda ima i onih koji su napustili državu, žive i rade negdje drugo.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3756 Re: Horde Zla
A ima i do same organizacije. 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3757 Re: Horde Zla
Ima, naravno da ima, ali ne mogu se samo momci kriviti za ovakvo stanje. Pa u zadnje dvije godine, pa čak i više, možeš čuti samo komentar "sjever je loš zbog organizacije", a niko ne spominje ništa od ovog gore što sam spomenuo.Reglan wrote:A ima i do same organizacije.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3758 Re: Horde Zla
nije do organizacije nego do smjene generacije
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#3759 Re: Horde Zla
Kod nas svakih 5 godina smjena neka generacija...
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3760 Re: Horde Zla
Danasnje izdanje.

- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3762 Re: Horde Zla
Nekompetentni ljudi vode grupu. Doduse nema ko drugi, batalili furku
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#3763 Re: Horde Zla
OOOOO JBMTE SLOBOODOOOReglan wrote:Danasnje izdanje.![]()
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3764 Re: Horde Zla
Pa evo sve je rečeno. Ne znam čemu čuđenje.Stroj-2 wrote:Šta se dešava sa sjeverom ?
Mentalitet grozan, smjena generacija, odlasci na druge tribine. Zbog svega ovoga organizacija je u padu, tako da ništa čudno. Sjever će se opet izdići, opet će biti super jako navijanje, orit će se sve i onda će nakon 3, 4, 5 godina opet doći pad i sve tako u krug.
LS proslavio rođendan.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 39dc96b0d4
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3765 Re: Horde Zla
Iskristalisat ce se i ova generacija. Polako. Nema potrebe odmah za rigoroznim kritikama. Nekada podgrupe koje su bile 'mladje' , sada preuzimaju primat. Poslozit ce se i ovo. 
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#3766 Re: Horde Zla
Znači 2020 nova smjena generacija

- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3767 Re: Horde Zla
Pa ja, u pravo tako, godina gore-dole.Stroj-2 wrote:Znači 2020 nova smjena generacija![]()
![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3769 Re: Horde Zla
novi ce doci sutra koji se danas uvlace u guzicu onima sto dizu Vuku transove, jebi ga takva su vremena danas-LIBERO- wrote:Iskristalisat ce se i ova generacija. Polako. Nema potrebe odmah za rigoroznim kritikama. Nekada podgrupe koje su bile 'mladje' , sada preuzimaju primat. Poslozit ce se i ovo.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3770 Re: Horde Zla
Ma ne može se posložit nikako kad je otislo sve s pojavljivanjem transa.
Nema tih pozitivnih likova koji su držali red, oni koji su znali izvuc pare za koreografiju i raznorazne zajebancije.
Jebiga bolje dat 100 za travu i spid nego se utalit za šetalicu.
Ma nije to to jednostavno.
Nema tih pozitivnih likova koji su držali red, oni koji su znali izvuc pare za koreografiju i raznorazne zajebancije.
Jebiga bolje dat 100 za travu i spid nego se utalit za šetalicu.
Ma nije to to jednostavno.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#3771 Re: Horde Zla
Nije trans vec parola,a cisto sumnjam da je to razlog zasto je sjever losiji,uostalom i kao takvi ubjedljivo najbolja gostovanja i izdanja imamo u BIH al da nisu primac prosloj ekipi nisu nit ce niti ikad zbog vise stvarinema me tamo wrote:Ma ne može se posložit nikako kad je otislo sve s pojavljivanjem transa.
Nema tih pozitivnih likova koji su držali red, oni koji su znali izvuc pare za koreografiju i raznorazne zajebancije.
Jebiga bolje dat 100 za travu i spid nego se utalit za šetalicu.
Ma nije to to jednostavno.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3772 Re: Horde Zla
Nije vezano za temu usko...ali ipak se radi o našim frendovima...
http://sportsport.ba/tifo/spektalurno-n ... etu/175151
Ovo nisam nikad u životu vidio,i ne znam je li iko ikad ovako nešto uradio

http://sportsport.ba/tifo/spektalurno-n ... etu/175151
Ovo nisam nikad u životu vidio,i ne znam je li iko ikad ovako nešto uradio
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#3773 Re: Horde Zla
Razumijem smjenu generacija i sve, ali zasto se ne koriste vise zastave na sjeveru, bolje bi milion puta tribina izgledala, a imamo zaista lijepih zastava
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3774 Re: Horde Zla
14 kola proslo, je li bila kakva koreografija?
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#3775 Re: Horde Zla
Jest al danas samo neki pokušaj bakljade....Reglan wrote:14 kola proslo, je li bila kakva koreografija?
