Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3751 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

Jedno od drazih gostovanja a pogotovo momenat 2:32 sa ovog klipa

User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3752 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Koliko su danasnje HZ losije u odnosu na ovaj period. :run:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3753 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Ma smijesno koliko smo najjaci bili u tom periodu.
Nece u državi nikad biti jace generacije dok se okrece ova planeta.

Tad je u Banja Luci i Sirko bio. 8-)


https://www.youtube.com/watch?v=QFf4ryYQWQg


Gdje nestade ova brojka?
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#3754 Re: Horde Zla

Post by Silent.Hunter »

Najlakše je napisati "Kako su prije Horde bilo bolje"...
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3755 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Reglan wrote:Koliko su danasnje HZ losije u odnosu na ovaj period. :run:
Mnogo sranja se desilo u zadnjih 7 godina. 4.10.2009. godine ubistvo Vedrana Puljića (počeo pad i neka raja je zbog ubistva prestala ići na gostovanja, a neki na utakmice). 5.10.2010. godine preminuo Admir Bjelak i još par momaka je izgubilo živote u zadnjih par godina.
Mentalitet igra veliku ulogu, napuniš 23, 25 ili 27 godina prelaziš na istok ili zapad. Ili prestaneš ići na utakmice zbog posla, žene, djece.

Onda ima i onih koji su napustili državu, žive i rade negdje drugo.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3756 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

A ima i do same organizacije. :wink:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3757 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Reglan wrote:A ima i do same organizacije. :wink:
Ima, naravno da ima, ali ne mogu se samo momci kriviti za ovakvo stanje. Pa u zadnje dvije godine, pa čak i više, možeš čuti samo komentar "sjever je loš zbog organizacije", a niko ne spominje ništa od ovog gore što sam spomenuo.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3758 Re: Horde Zla

Post by supercali »

nije do organizacije nego do smjene generacije
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3759 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

Kod nas svakih 5 godina smjena neka generacija...
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3760 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Danasnje izdanje. :skoljka: :run:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3761 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

Šta se dešava sa sjeverom ? :?
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3762 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

Nekompetentni ljudi vode grupu. Doduse nema ko drugi, batalili furku
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#3763 Re: Horde Zla

Post by costacurta »

Reglan wrote:Danasnje izdanje. :skoljka: :run:
OOOOO JBMTE SLOBOODOOO :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3764 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Stroj-2 wrote:Šta se dešava sa sjeverom ? :?
Pa evo sve je rečeno. Ne znam čemu čuđenje.
Mentalitet grozan, smjena generacija, odlasci na druge tribine. Zbog svega ovoga organizacija je u padu, tako da ništa čudno. Sjever će se opet izdići, opet će biti super jako navijanje, orit će se sve i onda će nakon 3, 4, 5 godina opet doći pad i sve tako u krug.

LS proslavio rođendan.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 39dc96b0d4
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3765 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Iskristalisat ce se i ova generacija. Polako. Nema potrebe odmah za rigoroznim kritikama. Nekada podgrupe koje su bile 'mladje' , sada preuzimaju primat. Poslozit ce se i ovo. :thumbup:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3766 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

Znači 2020 nova smjena generacija :-) :izet: :D
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3767 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Stroj-2 wrote:Znači 2020 nova smjena generacija :-) :izet: :D
Pa ja, u pravo tako, godina gore-dole.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3768 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Bukvalno.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3769 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

-LIBERO- wrote:Iskristalisat ce se i ova generacija. Polako. Nema potrebe odmah za rigoroznim kritikama. Nekada podgrupe koje su bile 'mladje' , sada preuzimaju primat. Poslozit ce se i ovo. :thumbup:
novi ce doci sutra koji se danas uvlace u guzicu onima sto dizu Vuku transove, jebi ga takva su vremena danas
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3770 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Ma ne može se posložit nikako kad je otislo sve s pojavljivanjem transa.

Nema tih pozitivnih likova koji su držali red, oni koji su znali izvuc pare za koreografiju i raznorazne zajebancije.
Jebiga bolje dat 100 za travu i spid nego se utalit za šetalicu.

Ma nije to to jednostavno.
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#3771 Re: Horde Zla

Post by nebitan lik »

nema me tamo wrote:Ma ne može se posložit nikako kad je otislo sve s pojavljivanjem transa.

Nema tih pozitivnih likova koji su držali red, oni koji su znali izvuc pare za koreografiju i raznorazne zajebancije.
Jebiga bolje dat 100 za travu i spid nego se utalit za šetalicu.

Ma nije to to jednostavno.
Nije trans vec parola,a cisto sumnjam da je to razlog zasto je sjever losiji,uostalom i kao takvi ubjedljivo najbolja gostovanja i izdanja imamo u BIH al da nisu primac prosloj ekipi nisu nit ce niti ikad zbog vise stvari
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3772 Re: Horde Zla

Post by north »

Nije vezano za temu usko...ali ipak se radi o našim frendovima...

http://sportsport.ba/tifo/spektalurno-n ... etu/175151

Ovo nisam nikad u životu vidio,i ne znam je li iko ikad ovako nešto uradio :shock: :thumbup: :thumbup:
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#3773 Re: Horde Zla

Post by Eldinn »

Razumijem smjenu generacija i sve, ali zasto se ne koriste vise zastave na sjeveru, bolje bi milion puta tribina izgledala, a imamo zaista lijepih zastava
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3774 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

14 kola proslo, je li bila kakva koreografija?
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3775 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

Reglan wrote:14 kola proslo, je li bila kakva koreografija?
Jest al danas samo neki pokušaj bakljade....
Post Reply