BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
zaritisinebrute
Posts: 152
Joined: 13/03/2005 22:36
Location: Sarajevo

#3751 Re: MojaTV BHtelecom

Post by zaritisinebrute »

hvala ... :-D
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3752 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Mustafapasa »

a imas i na ovoj temi sam ja detaljno to objasnio ali po naski :)
tamo strana oko 37 mislim
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3753 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Mustafapasa »

-
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3754 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom

Post by Jolpaz »

Fozgen wrote:Covjek koji je postavio temu je trazio da se vrati ime teme koju je on stavio i zbog tog sto ovdje vecinom trojice Mustafe, ale7 i cini mi se Falcon-a misle da to i nije prevara opet je vraceno na naziv "MojaTV BHtelecom". Ako uvrijedjeni smatraju da nije prevara sto nisu otvorili svoju temu i tamo kuckali? Zasto ste OPET promjenili naziv teme kada je sinoc bio originalni naziv teme? :x
PREVARA jest, bila i cini mi se i ostat ce.
Na koji nacin oni IP telefoniju naplacuju istom cijenom kao i prije kada to nije ista telefonija i ljudi pate zbog tog?
Bezobrazno mala brzina interneta, i solidan ali ne i zadovoljavajuci izbor kanala, cekanje na ukljucenje do penzije.
I nije prevara?
Jest i molio bih zaista da se vrati naziv ORIGINALNE teme jer je to i postavljac trazio.
Za one koje ne smatraju da je prevara neka otvore svoju temu.
Hajmo sad @Mustafapasa i ala7 u napad.
Bilo bi dobro kada bi uposlenici BH Telekoma više radili na kvalitetu svojih usluga, a ne trudili se da po forumima mijenjaju originalne nazive tema i pišu po forumima u svoju korist.Molim moderatora da se ne mijenja ime teme.
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3755 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom

Post by Jolpaz »

Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.
Jel redovna plata u BH telekomu? :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3756 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom

Post by ladyblue18 »

Jolpaz wrote:
Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.
Jel redovna plata u BH telekomu? :D
Jolpaze :) jos jednom promijeni i dobit ces ban.

Ako sam ja promjenila naziv takav ce i ostati, kratko i jasno. :) :sax:
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#3757 Re: MojaTV BHtelecom

Post by neki »

Lud i ponosan wrote:D D

:lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Dominacija. :oops:

Nemoj samo lupati sakom po stolu
Jel ti krivo? :D
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3758 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom

Post by Jolpaz »

ladyblue18 wrote:
Jolpaz wrote:
Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.
Jel redovna plata u BH telekomu? :D
Jolpaze :) jos jednom promijeni i dobit ces ban.

Ako sam ja promjenila naziv takav ce i ostati, kratko i jasno. :) :sax:
Nemoj se ljutiti, razumijem da zbog reklamiranja morate da ih hvalite. :D
Pare čine čuda...
Koji će vam onda forum kad nemožeš iznijeti svoje mišljenje :?
Muflon
Posts: 145
Joined: 24/03/2011 16:12

#3759 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Muflon »

Jolpaz, haj ne se.ri više...
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3760 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Jolpaz »

Muflon wrote:Jolpaz, haj ne se.ri više...

Idi pasi djetelinu, bices pametniji. :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3761 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom

Post by ladyblue18 »

Jolpaz wrote:
Nemoj se ljutiti, razumijem da zbog reklamiranja morate da ih hvalite. :D
Pare čine čuda...
Koji će vam onda forum kad nemožeš iznijeti svoje mišljenje :?
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “komentarisanje rada moderacije”
» Jolpaz

14 dana


Maksuz mi platili da te banujem. 8-)
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3762 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Mustafapasa »

Ladyblue aferim :thumbup: :bih: ovako se radi :) :lol:
User avatar
goleta
Posts: 66
Joined: 04/03/2011 12:58

#3763 Re: MojaTV BHtelecom

Post by goleta »

:bih: :bih: :thumbup: :thumbup: :bih: :bih:
User avatar
jyqan
Posts: 255
Joined: 01/06/2011 13:22

#3764 Re: MojaTV BHtelecom

Post by jyqan »

eno ga se žali na logosoftovom forumu :evil:
Fozgen
Posts: 581
Joined: 14/09/2006 12:52

#3765 Re: MojaTV BHtelecom

Post by Fozgen »

Haj vozdra.
J... vas vas forum. :lol:
"Kad jednom otvoris konzervu s crvima, jedini nacin da ih ponovo zatvoris je da upotrijebis vecu konzervu."
( Nema opcije za brisanje accounta? :-) )
User avatar
goleta
Posts: 66
Joined: 04/03/2011 12:58

#3766 Re: MojaTV BHtelecom

Post by goleta »

Sta ovaj prica i niko da mu odgovori.Ili ja nisam razumio kome se on obraca. :bih: :bih: :thumbup: :bih: :bih:
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#3767 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by Mustang1 »

Jel jos nekome usporilo do boga ? :D
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#3768 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by madtv »

Bubalo1 wrote:Jel jos nekome usporilo do boga ? :D
ma jest :(
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#3769 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by Mustang1 »

Jebo im mater sta su sad nasli usporavat..sto ne uspori ujutro :D Ne mogu pjesme slusat na youtube..ne mogu se ni dopisivat kako treba jebote na fb.u ... :evil:
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#3770 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by Mustang1 »

Haman rade nesto od 21:00-03:00 ... u pm sto ne rade od 02-07 :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3771 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by skafiskafsnjak »

zbog ovog adsla ce mi fb popustiti :D
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#3772 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Ma nece popustit nego cu dobit batina ... Sad kad mi je fakat konekcija lose ne prolazi fora da je do konekcije sto nisam online :D :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3773 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by escobar__ »

L00d wrote:zbog ovog adsla ce mi fb popustiti :D
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#3774 Re: MojaTV BHtelecom

Post by ala7 »

Danas mi je zamjenjen stb, Motorola VIP1910 sa Albis SceneGate 8000..
Motorola se nije mogla pokrenuti (primala IP adresu registrovana na iptv mrezi ali bez slike i zvuka na tv ekranu,tj. bez pocetnog korisnickog portala)
Pohvale za podrsku korisnicima i tehnickoj sluzbi.. od prijave smetnje na 1422 do zamjene stb-a za manje od 24h..

Kakva su vam iskustva sa stb-om Albis SceneGate 8000 ?

Image
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3775 Re: MojaTV BHtelecom

Post by neo7 »

Kakva su vam iskustva sa stb-om Albis SceneGate 8000 ?
Extra, koliko znam nesto bolji je od motorole...steta sto nema tastaturu...
Locked