BHTelecom All About
Moderator: Benq
-
zaritisinebrute
- Posts: 152
- Joined: 13/03/2005 22:36
- Location: Sarajevo
#3751 Re: MojaTV BHtelecom
hvala ... 
-
Mustafapasa
- Posts: 1078
- Joined: 16/06/2010 11:19
#3752 Re: MojaTV BHtelecom
a imas i na ovoj temi sam ja detaljno to objasnio ali po naski 
tamo strana oko 37 mislim
tamo strana oko 37 mislim
- Jolpaz
- Posts: 570
- Joined: 15/04/2010 20:51
- Location: Minder
#3754 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom
Bilo bi dobro kada bi uposlenici BH Telekoma više radili na kvalitetu svojih usluga, a ne trudili se da po forumima mijenjaju originalne nazive tema i pišu po forumima u svoju korist.Molim moderatora da se ne mijenja ime teme.Fozgen wrote:Covjek koji je postavio temu je trazio da se vrati ime teme koju je on stavio i zbog tog sto ovdje vecinom trojice Mustafe, ale7 i cini mi se Falcon-a misle da to i nije prevara opet je vraceno na naziv "MojaTV BHtelecom". Ako uvrijedjeni smatraju da nije prevara sto nisu otvorili svoju temu i tamo kuckali? Zasto ste OPET promjenili naziv teme kada je sinoc bio originalni naziv teme?![]()
PREVARA jest, bila i cini mi se i ostat ce.
Na koji nacin oni IP telefoniju naplacuju istom cijenom kao i prije kada to nije ista telefonija i ljudi pate zbog tog?
Bezobrazno mala brzina interneta, i solidan ali ne i zadovoljavajuci izbor kanala, cekanje na ukljucenje do penzije.
I nije prevara?
Jest i molio bih zaista da se vrati naziv ORIGINALNE teme jer je to i postavljac trazio.
Za one koje ne smatraju da je prevara neka otvore svoju temu.
Hajmo sad @Mustafapasa i ala7 u napad.
- Jolpaz
- Posts: 570
- Joined: 15/04/2010 20:51
- Location: Minder
#3755 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom
Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Jel redovna plata u BH telekomu?
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3756 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom
JolpazeJolpaz wrote:Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Jel redovna plata u BH telekomu?
Ako sam ja promjenila naziv takav ce i ostati, kratko i jasno.
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3757 Re: MojaTV BHtelecom
Jel ti krivo?Lud i ponosan wrote:D D
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dominacija.
Nemoj samo lupati sakom po stolu
- Jolpaz
- Posts: 570
- Joined: 15/04/2010 20:51
- Location: Minder
#3758 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom
Nemoj se ljutiti, razumijem da zbog reklamiranja morate da ih hvalite.ladyblue18 wrote:JolpazeJolpaz wrote:Otvori novu temu pa mijenjaj naziv, a ovu ne diraj.Falcon wrote:S obzirom da je na ovoj temi odavno konstatovano da se ne radi o prevari, mislim da ne bi lose bilo promijeniti naziv teme, i izbaciti ovo prevara.
Jel redovna plata u BH telekomu?jos jednom promijeni i dobit ces ban.
Ako sam ja promjenila naziv takav ce i ostati, kratko i jasno.![]()
![]()
Pare čine čuda...
Koji će vam onda forum kad nemožeš iznijeti svoje mišljenje
-
Muflon
- Posts: 145
- Joined: 24/03/2011 16:12
#3759 Re: MojaTV BHtelecom
Jolpaz, haj ne se.ri više...
- Jolpaz
- Posts: 570
- Joined: 15/04/2010 20:51
- Location: Minder
#3760 Re: MojaTV BHtelecom
Muflon wrote:Jolpaz, haj ne se.ri više...
Idi pasi djetelinu, bices pametniji.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3761 Re: PREVARA MojaTV BHtelecom
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “komentarisanje rada moderacije”Jolpaz wrote:
Nemoj se ljutiti, razumijem da zbog reklamiranja morate da ih hvalite.![]()
Pare čine čuda...
Koji će vam onda forum kad nemožeš iznijeti svoje mišljenje
» Jolpaz
14 dana
Maksuz mi platili da te banujem.
-
Mustafapasa
- Posts: 1078
- Joined: 16/06/2010 11:19
#3762 Re: MojaTV BHtelecom
Ladyblue aferim
ovako se radi

- jyqan
- Posts: 255
- Joined: 01/06/2011 13:22
#3764 Re: MojaTV BHtelecom
eno ga se žali na logosoftovom forumu 
-
Fozgen
- Posts: 581
- Joined: 14/09/2006 12:52
#3765 Re: MojaTV BHtelecom
Haj vozdra.
J... vas vas forum.
"Kad jednom otvoris konzervu s crvima, jedini nacin da ih ponovo zatvoris je da upotrijebis vecu konzervu."
( Nema opcije za brisanje accounta?
)
J... vas vas forum.
"Kad jednom otvoris konzervu s crvima, jedini nacin da ih ponovo zatvoris je da upotrijebis vecu konzervu."
( Nema opcije za brisanje accounta?
- goleta
- Posts: 66
- Joined: 04/03/2011 12:58
#3766 Re: MojaTV BHtelecom
Sta ovaj prica i niko da mu odgovori.Ili ja nisam razumio kome se on obraca.

-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3767 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Jel jos nekome usporilo do boga ? 
- madtv
- Posts: 4562
- Joined: 11/04/2009 00:31
- Location: cvajta
#3768 Re: BIHnet primjedbe i komentari
ma jestBubalo1 wrote:Jel jos nekome usporilo do boga ?
-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3769 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Jebo im mater sta su sad nasli usporavat..sto ne uspori ujutro
Ne mogu pjesme slusat na youtube..ne mogu se ni dopisivat kako treba jebote na fb.u ... 
-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3770 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Haman rade nesto od 21:00-03:00 ... u pm sto ne rade od 02-07 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3771 Re: BIHnet primjedbe i komentari
zbog ovog adsla ce mi fb popustiti 
-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3772 Re: BIHnet primjedbe i komentari
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#3773 Re: BIHnet primjedbe i komentari
L00d wrote:zbog ovog adsla ce mi fb popustiti
- ala7
- Posts: 1384
- Joined: 04/03/2011 16:12
- Location: 43°52′0″N 18°25′0″E
#3774 Re: MojaTV BHtelecom
Danas mi je zamjenjen stb, Motorola VIP1910 sa Albis SceneGate 8000..
Motorola se nije mogla pokrenuti (primala IP adresu registrovana na iptv mrezi ali bez slike i zvuka na tv ekranu,tj. bez pocetnog korisnickog portala)
Pohvale za podrsku korisnicima i tehnickoj sluzbi.. od prijave smetnje na 1422 do zamjene stb-a za manje od 24h..
Kakva su vam iskustva sa stb-om Albis SceneGate 8000 ?

Motorola se nije mogla pokrenuti (primala IP adresu registrovana na iptv mrezi ali bez slike i zvuka na tv ekranu,tj. bez pocetnog korisnickog portala)
Pohvale za podrsku korisnicima i tehnickoj sluzbi.. od prijave smetnje na 1422 do zamjene stb-a za manje od 24h..
Kakva su vam iskustva sa stb-om Albis SceneGate 8000 ?

- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3775 Re: MojaTV BHtelecom
Extra, koliko znam nesto bolji je od motorole...steta sto nema tastaturu...Kakva su vam iskustva sa stb-om Albis SceneGate 8000 ?
