BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3751 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Valjda ga raja psuje jer za reprezentaciju ama bas nijedne utakmice nije odigro a da valja, stavise prelos nerijetko bude, spor, trom, nepokretljiv i nista konkreno ne napravi, a godinama je tu u i oko repke! :roll: :roll:

To sto je ikona Hajduka bio i nije neka mjera, ko nakav klub u evropski okvirima, dajte molim vas kad je zadnji put to nesto Hajduk napravio u Evropi? :oops:

Sto se spovanja tice kakav ba bhf, jes ti dobar, pogledaj klip i cuces da i ne spominje bhf vec "navijace"! :oops:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3752 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Korisničkoime »

MightyMatch wrote:Lulic ce kako je i najavljeno od strane Petkovica u laziu da igra lijevog beka,sto znaci dobre zabrinute duse mogu da odahnu. :dance:
Nego @laka dobro rece :thumbup:
Uhhhh što mi je sad lakše ako je Petković tako najavio onda je to završena stvar, sveto slovo koje se ne može promjeniti niti Lulić može loše odigrati na toj poziciji pa da bude vraćen na staru niti se isti može povrijediti dobiti crveni i slično. Ne znam ali Lulić najbolje dolazi do izražaja na poziciji lijevog krila, pored toga jedini nam je istinski i pravi trkač i brz igrač u sredini terena. Mada sa druge strane rizik je u tako slabu odbranu kao našu postaviti mladog Subašića možda je sa te strane pametnije staviti nekoga starijeg, iskusnijeg iako mu to nije njegova najbolja pozicija.
Da je jednostavno i lako za Sušića na toj poziciji naći pravo rješenje nije eh samo kad bi bilo nešto što se zove prijateljska utakmica pa da se svi mogu okupiti pa da se to sve može malo isprobati viditi kako se ko snalazi i kako to skupa funkcioniše ali nema jbg.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3753 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

BHF_Manijak wrote:Valjda ga raja psuje jer za reprezentaciju ama bas nijedne utakmice nije odigro a da valja, stavise prelos nerijetko bude, spor, trom, nepokretljiv i nista konkreno ne napravi, a godinama je tu u i oko repke! :roll: :roll:
Bez Ibricica nebi dosli do baraza 2010, a u prosliv kvalifikacijama nije ni dobio prilike...
To sto je ikona Hajduka bio i nije neka mjera, ko nakav klub u evropski okvirima, dajte molim vas kad je zadnji put to nesto Hajduk napravio u Evropi? :oops:
Koji je to igrac iz BiH napravio bolju karijeru zadnji 5-6 godina? Samo Edin Dzeko
Sto se spovanja tice kakav ba bhf, jes ti dobar, pogledaj klip i cuces da i ne spominje bhf vec "navijace"! :oops:
Hoces rec da BHF nisu navijaci jel? :?
Last edited by PapeSusic on 04/08/2012 18:07, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3754 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Strašna karijera :shock:

Pa bolju karijeru ima Berberović, pa i Šehić :mrgreen:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3755 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Korisničkoime »

Arteta wrote:
Korisničkoime wrote: Plus za ligu će biti kada se prestane sa namještanjem, kupovinom sudija, igrom 3 za 3 ali tu selektor ništa ne može.
U Engleskoj nema namjestanja?
Ma tu smo ti drug mi i oni po tom namještanju i korupciji u 5 deka mislim to je opće poznata stvar u svijetu fudbala. :)
Drug iskreno boli me briga da li to ima negdje drugo ja neću da ga ima u našoj ligi zato što ne valja, ne valja pa makar svi to radili nije ispravno pa šta god Englezi radili.
Uostalom ima npr.Italija pa onaj kladioničarski skandal u Njemačkoj (u kupovima mislim) ali ljudi to otkriju i sankcionišu pa makar da sankcionišu 20% to je za 20% više nego što mi činimo mi se svi pravimo Englezima od organa preko fudbalskih radnika do navijača i zato smo (između ostalog) tu gdje jesmo. Ali veze ovo nema sa Sušićem.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3756 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tkd »

Infaze Studio wrote:
Tkd wrote:neka odigra 1 minutu, ali da ne može zaigrati za nikoga više osim za BiH.
Nista licno protiv citiranog, ali ove price je puna kapa... Znaci, ako i ne racunas na igraca ozbiljno, pozovi ga jednom da zaigra, a poslije i ako ne bude vise igrao za nas, koga je.. ne mora ni za koga, upropasti mu reprezentativnu karijeru...Ne ide to...

Njemačka ili BiH, za koga bi to on još mogao nastupati ?

Ako je bio član u-19 Njemačke, ko će to garantovati da neće možda imati takav progres da bude i član prvog tima Elf-a. Pa , čisti primjer ti je Howedes. Pa tako je Elf i "uzeo" Gundogana. Ako bi imao tamo mjesta, logički je da bi imao valjda i u BiH. To se riješava po kratkom postupku, pa je li došlo vrijeme da napokon ne dajemo džabe da naši igrači igraju za druge repke u svim sportovima.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3757 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Korisničkoime »

MightyMatch wrote:
libertyBiH wrote:Kolasinac je buducnost odbrane neznam sta oklijeva glavonja, misli da nece uspijet a mali je beton armirani....
:-) Mali uopste nema zvanicnu tekmu u seniorskoj ekipi,a ti bi ga u A reprezentaciju (smajli koja udara glavom od zid)
Nego jel Vedo pozvan? :D
Znaš li kolika je razlika između Bešićevog prvog nastupa za seniorsku ekipu HSV i A reprezentaciju BiH ?
Mada i za Kološanca se ne može sada reći šta će biti i kakav će biti, realno prerano je, bilo je igrača koje su svi uz medijsku hajku i pompu najavljivali kao slijedećeg Maradonu i Pelea a od njih ništa ni slično ne ispade a sigurno su imali talenat tako to je teško reći.
U slučaju Kolašinca više mi je Jagodić kriv i neshvatljiv nego Sušić, ipak se radi o A repki tek tako da se dolazi do njezina poziva malo bi bilo začuđujuće a prije svega ima igrača koji već godinama igraju u dobrim ligama i koji su standardni a nisu pozvani tako da bi pozivanje momka koji nije imao još ni jednog nastupa za seniore bilo u najmanju ruku sprdačina.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3758 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Pa eto recimo da je veci podvig Husejinovic napravio sto se iz mrtve Slobode u Werder prodo, eh sad sto nije uspio je ruga prica, ali bolja stvar 100%! :oops: Zec ima slican put ko i Ibricic, uostalom Ibricic se zadrzo tek nesto oko pola godine u BiH i ispalio se vani. A ako je tebi bajna karijera biti kralj u Hajduku, koji je 0 klub u evropskim okvirima, te onda preci u Lokomotivu u kojoj ces grijati tribine onda ok, reci cemo da je uspjesan!


PS A o kvakvoj ti pomoci Ibricica pricas za baraz majketi, navedi mi te silne pogotke i asistencije iz tog perioda! Mozda onaj u trijumfu protiv Estonije od 7:0? :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3759 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

PapeSusic wrote:
Hoces rec da BHF nisu navijaci jel? :?
Pa o tome ti i pricam, spominje navijace a ne bhf, otkud ti znas da je bas na njih mislio?! :lol:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3760 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tkd »

Cocalić enigma za sve. Ako može Harisa, koji je na tribini, ustvari nije ni tamo zvati (Mislim na ranije) ili Elvira što se penzionisao , ali na papiru još ćlan CSKA, što ne bi mogao zovnuti Cocalića jer su u deficitu sa stoperima bili , a i sada smo (jer sigurnu svi nemaju kvalitet za repku).

Dobar je , u to nema sumnje, ne bi igrao standarno u poprilično "jakoj" ekipi.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3761 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

buzzer wrote:
MightyMatch wrote:Lulic ce kako je i najavljeno od strane Petkovica u laziu da igra lijevog beka,sto znaci dobre zabrinute duse mogu da odahnu. :dance:
Nego @laka dobro rece :thumbup:
ako bude tako, super. igraci i trebaju u reprezentaciji igrati pozicije koje igraju u svojim klubovima. ali avaj, sta cemo ako se lulic povrijedi, prehladi, dobije crveni...? ne bi bilo lose imati rezervnog beka. ili ce strateg opet zavaliti nekoga na neprirodnu poziciju da se blamira.
Salihovic poslije Papca jedini (kvalitetni) prirodni lijevak a ni defanziva mu nije strani pojam.Utakmicu, dvije radi zutih,crvenih ili povrede moze itekako pokriti na toj poziciji.
U vezi Kolasinca h-avaz je bio izvjestitelj kako je ovaj iz Capljine porijeklom :-) A mali milion puta su suknuli u vezi mnogo toga.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#3762 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by buzzer »

MightyMatch wrote:
buzzer wrote: ako bude tako, super. igraci i trebaju u reprezentaciji igrati pozicije koje igraju u svojim klubovima. ali avaj, sta cemo ako se lulic povrijedi, prehladi, dobije crveni...? ne bi bilo lose imati rezervnog beka. ili ce strateg opet zavaliti nekoga na neprirodnu poziciju da se blamira.
Salihovic poslije Papca jedini (kvalitetni) prirodni lijevak a ni defanziva mu nije strani pojam.Utakmicu, dvije radi zutih,crvenih ili povrede moze itekako pokriti na toj poziciji.
U vezi Kolasinca h-avaz je bio izvjestitelj kako je ovaj iz Capljine porijeklom :-) A mali milion puta su suknuli u vezi mnogo toga.
i eto mjesta za novu improvizaciju na sejinoj poziciji. bitno je samo papetovu glupost braniti, pa makar i ne bilo argumenata.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3763 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

buzzer wrote:
i eto mjesta za novu improvizaciju na sejinoj poziciji. bitno je samo papetovu glupost braniti, pa makar i ne bilo argumenata.
O kakvoj ti inprovizaciji zboris,Sejo to ponekad igrao i kod Cire a tad su kriticari bili mnogo tisi..
I u pravu si bitno je pljuvati sta god da Pape ucini,pa makar i ne bilo argumenata.
Bas kako @laka rece.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#3764 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by buzzer »

MightyMatch wrote:
buzzer wrote:
i eto mjesta za novu improvizaciju na sejinoj poziciji. bitno je samo papetovu glupost braniti, pa makar i ne bilo argumenata.
O kakvoj ti inprovizaciji zboris,Sejo to ponekad igrao i kod Cire a tad su kriticari bili mnogo tisi..
I u pravu si bitno je pljuvati sta god da Pape ucini,pa makar i ne bilo argumenata.
Bas kako @laka rece.
dakle rjec je o eventualnoj situaciji kad se papetov lijevi bek lulic povrijedi, ili bude iskljucen zbog kartona, pa onda strateg na beka zavalii drugog lijevog veznog i onda nemamo vise lijevih veznih na klupi. otvara se prostor da proba sehica na toj poziciji...
pape je toliko glup da ga armija takvih kao ti i ovaj na kojeg se pozivas ne moze oprati.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3765 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Salihović nije prvotimac skoro nikako bio kod Sušića, i za njeg se tek kad se ekipa filtrira od Rahimića i Medunjanina otvara mjesto na poziciji zadnjeg veznog.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3766 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

Sarajevo1946 wrote:Salihović nije prvotimac skoro nikako bio kod Sušića, i za njeg se tek kad se ekipa filtrira od Rahimića i Medunjanina otvara mjesto na poziciji zadnjeg veznog.
Kako ce biti kad od deset tekmi osam suspendovan a devet povrijedjen :-) :lol: :mrgreen:
@buzzer promasio si poentu,a fakat uz to i provociras.Ignore majka za takve. :evil:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3767 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Pa znam da je bio povrijeđen i suspendovan većinu vremena, samo govorim. Nebitno, ionako je bolje da ne igra nikako nego da igra na promašenoj poziciji lijevog beka koja nikako nije za njeg. Kad igra lijevog beka njegov jedini doprinos je slobodnjak, ostalo sve zaboravi. Daj ga više stavi u vezni red Pape, majka mu stara.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3768 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

Sarajevo1946 wrote:Pa znam da je bio povrijeđen i suspendovan većinu vremena, samo govorim. Nebitno, ionako je bolje da ne igra nikako nego da igra na promašenoj poziciji lijevog beka koja nikako nije za njeg. Kad igra lijevog beka njegov jedini doprinos je slobodnjak, ostalo sve zaboravi. Daj ga više stavi u vezni red Pape, majka mu stara.
Kako rece onaj sta ako se Lulic povrijedi ili vec ce prvi mec u kvalama da pauzira.Nece valjda Kvesica kojeg janezi ispreskakase k'o budalu ili Subasu koji ni u drugoligasu ne moze osigurati startnu poziciju.
Papac je za to bio melem,ali opet ni od njega nikakve fajde ili bojkotira ili penzionira.
Jedino ako raja nece Cirinog keca iz rukava Ibragu :mrgreen: .
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3769 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

PapeSusic wrote: nije mislio na navijace nego na bhf.

PapeSusic wrote: Hoces rec da BHF nisu navijaci jel? :?
:lol: :oops: :zzzz:

Sad znamo da pojma nemaš šta pišeš. Takođe znamo da karinaša branite ti i lacky što vam je k'o neki rod.

Ali, ipak smo mi ljubomorni što nije Sarajlijica :oops: .
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3770 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by BHF_Manijak »

Pa koje su ti alternative? Kvesic igra lijevog beka u mladoj, sto ce reci da ni dole nemas alternativa. :oops: I ja se nesto ne sjecam da su ga Slovenci preskakali. Nijedan gol ne pade po bokovima al' eto, 6 golova, od toga ni za jedan nije Kvesic krivac, vec stoperski par ili Colic na drugoj strani.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#3771 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by buzzer »

MightyMatch wrote:
Sarajevo1946 wrote:Salihović nije prvotimac skoro nikako bio kod Sušića, i za njeg se tek kad se ekipa filtrira od Rahimića i Medunjanina otvara mjesto na poziciji zadnjeg veznog.
Kako ce biti kad od deset tekmi osam suspendovan a devet povrijedjen :-) :lol: :mrgreen:
@buzzer promasio si poentu,a fakat uz to i provociras.Ignore majka za takve. :evil:
mozda ignore i ne bi bila majka da imas kakav kontraargument, ali jebajiga...
iskreno, ni ja ne uzivam replicirajuci tebi, ali mi dodijalo sutiti i gledati kako sve ode u vrazju mater. imamo kadar bolji od makar cetvrtine redovnih ucesnika velikih takmicenja, ali nas nema na mapi. zasto? pa zato sto potencijal nije iskoristen. ozbiljne ekipe pozivaju najbolje igrace kojim raspolazu za prvi tim i njihove planirane rezerve, plus tri golmana i to dodje na 23 igraca. a ti sad malo proanaliziraj susicevih 19 igraca i razmisli moze li bolje.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3772 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by limeni »

BHF_Manijak wrote:Pa koje su ti alternative? Kvesic igra lijevog beka u mladoj, sto ce reci da ni dole nemas alternativa. :oops: I ja se nesto ne sjecam da su ga Slovenci preskakali. Nijedan gol ne pade po bokovima al' eto, 6 golova, od toga ni za jedan nije Kvesic krivac, vec stoperski par ili Colic na drugoj strani.
ma kvesic je mlad i moze nesto od njega biti ali trenutno on nije ta klasa da igra standardno u reprezentaciji..
ja bi radije vranjesa na desnog beka i mujdzu stavio na lijevog..igra on u freiburgu ponekad na toj poziciji i to vrlo dobro..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3773 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Golmani: Begović, Šehić, Burić
Odbrana: Spahić, Pandža, Zukanović, Cocalić, Mujdža, Vranješ, Subašić, Kvesić
Vezni red: Salihović, Lulić, Pjanić, Misimović, Sesar, Zahirović, Stevanović, Višća
Napad: Džeko, Ibišević, Muslimović, Mahmutović

Da hoće jednom 'vako nešto pozvati :roll: Nisu rezultati i igra toliko loši, stvarno nisu, realno onako, samo je loše što ne proširi bazu igrača. Nek otpadne s ovog spiska većina novajlija, samo 1 ili 2 nek ostanu, i to je uspjeh.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3774 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by salle_eh1986 »

zaboravio si Sedina :D
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3775 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

Opet jedna te ista prica svako svog konja hvali ili ti igraca iz timova za koje navijaju :roll: .
Poenta da je alternativa tanka da tanja ne moze biti na par odredjenih pozicija.Za nesto kvalitetnije.
Last edited by MightyMatch on 04/08/2012 23:01, edited 1 time in total.
Post Reply