To sto je ikona Hajduka bio i nije neka mjera, ko nakav klub u evropski okvirima, dajte molim vas kad je zadnji put to nesto Hajduk napravio u Evropi?
Sto se spovanja tice kakav ba bhf, jes ti dobar, pogledaj klip i cuces da i ne spominje bhf vec "navijace"!
