
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3751 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za C fazu:


-
Pale Rider
- Posts: 178
- Joined: 11/12/2017 19:17
#3752 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Prije sam ima neke Ecco 8-9 godina trajale. Sad(prije 3 godine) uzeo bugatti. Mogle bi i one potrajat, a udobne mi.


- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3753 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ove odrpane sa svih strana, oguljene, odvaljene sa strana, izblijedjele, a nisu bogzna kako ni udobne...i dalje pronosam i malo dalje od oko kuće. Znate kad vam je nešto drago i kad to nije logično...


- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3754 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sve ti patike nalik jedne na druge. I ruznije nego onaj gore opanak.S4mpion wrote:Za C fazu:
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3756 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kako si se ovo uvrnulacendlerbing wrote:Ove odrpane sa svih strana, oguljene, odvaljene sa strana, izblijedjele, a nisu bogzna kako ni udobne...i dalje pronosam i malo dalje od oko kuće. Znate kad vam je nešto drago i kad to nije logično...![]()
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3757 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
a kakav je fazon sa sport reality radnjom, zasto im je na strancici jeftinije nego u radnji+ daju 20% popusta kad se registrujes pa narucis+ besplatna dostava
nesto mi tu nema ekonomske računice
nesto mi tu nema ekonomske računice
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3758 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vjerovatno jer je crnjak prodaja...tj. nije kasa uvezana sa poreznomnlt wrote:a kakav je fazon sa sport reality radnjom, zasto im je na strancici jeftinije nego u radnji+ daju 20% popusta kad se registrujes pa narucis+ besplatna dostava
nesto mi tu nema ekonomske računice
iako ti dobijes fiskalni racun,taj fiskalni se ne salje poreznoj a kod nas je internet trgovina svakako neregulisana i ima milion rupa za muljanje
isto je i sa sportvision.om
nego,ja se registrovao neki dan na sportreality i gdje vi vidite taj popust prilikom registracije i jos dodatni popust ?
moze li neko staviti screenshoot ?
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3759 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pizarro wrote:cendlerbing wrote:Ove odrpane sa svih strana, oguljene, odvaljene sa strana, izblijedjele, a nisu bogzna kako ni udobne...i dalje pronosam i malo dalje od oko kuće. Znate kad vam je nešto drago i kad to nije logično...![]()
kako si se ovo uvrnula

- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3760 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
eh ovo je vec bolje i konkretnije

-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3761 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
dođe ti na e-mail, provjeri da nije u spam zalutalozippoo87 wrote:vjerovatno jer je crnjak prodaja...tj. nije kasa uvezana sa poreznomnlt wrote:a kakav je fazon sa sport reality radnjom, zasto im je na strancici jeftinije nego u radnji+ daju 20% popusta kad se registrujes pa narucis+ besplatna dostava
nesto mi tu nema ekonomske računice
iako ti dobijes fiskalni racun,taj fiskalni se ne salje poreznoj a kod nas je internet trgovina svakako neregulisana i ima milion rupa za muljanje
isto je i sa sportvision.om
nego,ja se registrovao neki dan na sportreality i gdje vi vidite taj popust prilikom registracije i jos dodatni popust ?
moze li neko staviti screenshoot ?
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3762 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
a da li dobijes originalnu obucu, to je dobro pitanje
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3763 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
to je to...bio je dosao regularno ali sam ga mahinalno obrisao,nisam ni otvarao,jer sam mislio da je potvrda registracijenlt wrote:dođe ti na e-mail, provjeri da nije u spam zalutalozippoo87 wrote:vjerovatno jer je crnjak prodaja...tj. nije kasa uvezana sa poreznomnlt wrote:a kakav je fazon sa sport reality radnjom, zasto im je na strancici jeftinije nego u radnji+ daju 20% popusta kad se registrujes pa narucis+ besplatna dostava
nesto mi tu nema ekonomske računice
iako ti dobijes fiskalni racun,taj fiskalni se ne salje poreznoj a kod nas je internet trgovina svakako neregulisana i ima milion rupa za muljanje
isto je i sa sportvision.om
nego,ja se registrovao neki dan na sportreality i gdje vi vidite taj popust prilikom registracije i jos dodatni popust ?
moze li neko staviti screenshoot ?
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3764 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
svakako su sada sve platnene,tako da ne kontam kakav je to originalni konac a kakav fus konac hahanlt wrote:a da li dobijes originalnu obucu, to je dobro pitanje
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3767 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
imam iste samo u drugoj boji, extra patike
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3770 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Po koncu i shtepu se utvrdjuje kvalitet i originalnost. Tasne, odjeca, namjestaj.....zippoo87 wrote:svakako su sada sve platnene,tako da ne kontam kakav je to originalni konac a kakav fus konac hahanlt wrote:a da li dobijes originalnu obucu, to je dobro pitanje
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#3771 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koje su za A?S4mpion wrote:Za B fazu:
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3772 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vidi...mene obucarska plata othranila,tako da znam puno toga o obuci...ovo sto ja pisem ovdje je malo ironija a malo stvarnostmoonca wrote:Po koncu i shtepu se utvrdjuje kvalitet i originalnost. Tasne, odjeca, namjestaj.....zippoo87 wrote:svakako su sada sve platnene,tako da ne kontam kakav je to originalni konac a kakav fus konac hahanlt wrote:a da li dobijes originalnu obucu, to je dobro pitanje
obuca ne moze biti platnena,mislim moze ali onda ne mozemo pricati o kvalitetu,jer konac nema istu cvrstocu kao koza ,takodjer je promociv,ako izumemo obucu sa unutrasnjim membranama (goretex i slicni)
ovo sto si ti napisala da se po stepu utvrdjuje originalnost,ne pije vodu...nego kvalitet stepa odredjuje klasu obuce a sve je to opet subjektivno,jer ljudi odredjuju koja ce obuca proci u prodaju a koja ne...
onik omadi koji ne prodju najstroziju selekciju,idu za nizerangirana trzista,kakvo je nase,modeli sa vidljivom greskom se kod nas prodaju kao "outlet",po skoro istoj cijeni kao i obuca bez greske
takodjer,konac je najbitniji a to obicno proizvodjaci obezbjedjuju ali opet kao sto reko,sve zavisi od trzista i zahtjeva
neki pitaju da li je obuca originalna,ja sve patike koje sam kupio do sada u ovim radnjama gdje prodaju org. patike,nisu se raspale i trajale su mi barem 2 godine...a kao dijete sam nosao ono smece sa pijace,kopije i to se raspadne za mjesec dana,tako da vjerujem da jesu originali,samo sto nama dodje druga ili treca klasa te obuce
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3773 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sta si ti sada novo rekao.ovo sto si ti napisala da se po stepu utvrdjuje originalnost,ne pije vodu...nego kvalitet stepa odredjuje klasu obuce a sve je to opet subjektivno,jer ljudi odredjuju koja ce obuca proci u prodaju a koja ne..
Vjerujem da se bira i konac shodno materijalu.
Ako ne znas sta je kvalitetno -plati, novac je vodilja.neki pitaju da li je obuca originalna,ja sve patike koje sam kupio do sada u ovim radnjama gdje prodaju org. patike,nisu se raspale i trajale su mi barem 2 godine...a kao dijete sam nosao ono smece sa pijace,kopije i to se raspadne za mjesec dana,tako da vjerujem da jesu originali,samo sto nama dodje druga ili treca klasa te obuce
Kvalitetnim tenama se samo dno izlize, sve iznad ostaje nepoderivo godinama, opet zavisi malo i kako ko hoda, gazi...
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3774 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
U A fazu ne možeš samo tako otić', moraš se sredit', ipak je to tranzicijsko područje koje vodi u grad, dakle, odabrana trenerka i neke dobre tene:lmo wrote:koje su za A?S4mpion wrote:Za B fazu:


- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3775 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sampion, primijetila sam da samo crne patike nosas?



