Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
BARESI
Posts: 38
Joined: 29/12/2009 18:39

#3751 Re: FK Sarajevo

Post by BARESI »

Idriz88 wrote:
\"BARESI\" wrote:Kakvo štimanje u Trebinju :roll:
ovo je ono isto kurva o postenju, cuj navijaci sarajeva se zale na stimanje
Lave ja ne navijam za FKS čak naprotiv :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3752 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Idriz88 wrote:
\"BARESI\" wrote:
\"Idriz88\" wrote: ovo je ono isto kurva o postenju, cuj navijaci sarajeva se zale na stimanje
Lave ja ne navijam za FKS čak naprotiv :D
Nisi jedini burazeru, meni se licno zgadio klub nakon incidenata u Tuzli, ljudi dva puta bili bjeni i to drugi put posteno, i opet nesta izvode i seru.
Drugog puta nije trebalo biti...ali jbg opet politika dođe
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3753 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

ovo je ono isto kurva o postenju, cuj navijaci sarajeva se zale na stimanje[/quote]
Lave ja ne navijam za FKS čak naprotiv :D[/quote]
Nisi jedini burazeru, meni se licno zgadio klub nakon incidenata u Tuzli, ljudi dva puta bili bjeni i to drugi put posteno, i opet nesta izvode i seru.[/quote]
Drugog puta nije trebalo biti...ali jbg opet politika dođe[/quote]
Dobro te pita palabra, kakav si nako ko cojek? Naravno da, po vasem misljenu, drugog puta nije trebalo biti sad kad znate da ste dobili po nosu. Cuj, gospodjice hoce da se igra sve dok Sarajvo ne pobjedi...[/quote]
Koliko si upucen u slucaj najbolje bi bilo da i ne komentarises....mi uopste nismo odlucivali da igramo drugu utakmicu...idi se prvo informisi i vidi gdje je sta zapelo pa dođi da diskutujemo...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3754 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

idrize dijete drago nauci kvotati sviju ti i smanji malo dozivljaj...
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3755 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

čestitam manjem sarajevskom klubu na osvojenom bodu protiv šampiona ;)
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#3756 Re: FK Sarajevo

Post by Eweleen »

salle_eh1986 wrote:čestitam manjem sarajevskom klubu na osvojenom bodu protiv šampiona ;)
a ko si ti?
User avatar
since1921
Posts: 431
Joined: 02/09/2007 21:21
Location: Navijati za Sarajevo stvar je geografije a za ZELJU stvar filozofije

#3757 Re: FK Sarajevo

Post by since1921 »

dal je veca tuga sto ne izboriste Evropu il sto vam Borac nije sampion?
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3758 Re: FK Sarajevo

Post by and »

since1921 wrote:dal je veca tuga sto ne izboriste Evropu il sto vam Borac nije sampion?
fataj se sadolina i pripremaj ložu za evropu
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#3759 Re: FK Sarajevo

Post by north_1987 »

since1921 wrote:dal je veca tuga sto ne izboriste Evropu il sto vam Borac nije sampion?
sto lozis bezveze.. kad sve sebere normalno da je bolje da vi uzmete titulu.. bar ja tako mislim

a za evropu molimo boga da je ne izborimo.jest mozda cudno,ali milion i jedan razlog postoji. nismo izasli u evropu,nismo osvojili ligu,kup ..= ti rezultati tjeraju svu ovu gamad iz uprave i kluba. s nadom da ce doci bolje sutra za Sarajevo!
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#3760 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

Nista strasno, realno bili smo losi ove sezone pa nas opet u dvije utakmice sampion nije uspio pobjediti.
Bez obzira sto mrzim Zelju, i sto ce mi biti jedno vrijeme tesko nositi se sa jaranima manijacima, ipak volim da je Zeljo sampion nego oni anamo, ili nedo Bog listicani.

Vjerovali ili ne drago mi je sto necemo izboriti evropu, svakako nam sluzi samo da ucvrscuje pozicije raznoraznih baljaka, da im puni dzepove,prodaje igrace za sicu, klub od toga nema nikakvog hajra...
Ne kazem da ce ih neizlazak u evropu tek tako otjerati, ali nam povecava sanse u borbi bar za 10% :)
Sad "samo" treba istrajati u bojkotu, nadam se da ce se malo i mediji sa njima pozabaviti.
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#3761 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

Idriz88 wrote:Ovaj sarajevo, da nije zalosno,bilo bi smijesno, dva puta bili bjeni u Tuzli i sada nesta izvode protiv Zelje, kao eto i njima se ide u evropi.

ALI:
Travnik 1 - 2 Siroki Brijeg
FK Leotar 2 - 3 Zrinjski Mostar

NIsta od toga, i neka vam bas mi je drago, htjeli ste zajebat Slobodu i eto vam sad!
Sloboda je zajebala nas...
Haj sad odjebaus s teme!

Drago mi je sto necemo izaci u Evropu, ali nije mi drago sto su komsinice sampioni - ko ce zivit od njih!! :mrgreen: Ali se iskreno nadam da cemo uspjeti otjerati one uhljupe i postaviti nove ljude, zdrave snage na celo kluba, jer ovaj NEizlazak u Evropu i ostanak Baljka i co. je ravan samoubistvu.

Ovaj borac mi nije jasan uopste, jesu oni uopste htjeli titulu ili ne?! :shock: Mozda misle mogu posteno do trofeja - al u qrcu. :mrgreen:
vs84sa
Posts: 259
Joined: 12/04/2009 13:42

#3762 Re: FK Sarajevo

Post by vs84sa »

vrhunac suplje je sto svaki komentar navijaca sarajeva pocinje "drago mi je sto necemo u evropu", pa sto to ne rekoste prije derbija? a ja, vi se nadali necemu? :) pa eto da vam se pridruzim, drago mi je sto necete u evropu :D
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#3763 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

vs84sa wrote:vrhunac suplje je sto svaki komentar navijaca sarajeva pocinje "drago mi je sto necemo u evropu", pa sto to ne rekoste prije derbija? a ja, vi se nadali necemu? :) pa eto da vam se pridruzim, drago mi je sto necete u evropu :D
Hvala ti, puno nam to znaci. :mrgreen:
vs84sa
Posts: 259
Joined: 12/04/2009 13:42

#3764 Re: FK Sarajevo

Post by vs84sa »

Alkos wrote:
vs84sa wrote:vrhunac suplje je sto svaki komentar navijaca sarajeva pocinje "drago mi je sto necemo u evropu", pa sto to ne rekoste prije derbija? a ja, vi se nadali necemu? :) pa eto da vam se pridruzim, drago mi je sto necete u evropu :D
Hvala ti, puno nam to znaci. :mrgreen:
na takvu podrsku uvijek racunajte, na kraju krajeva cemu prijatelji sluze :D
User avatar
johnny_blazze
Posts: 896
Joined: 29/09/2009 00:27

#3765 Re: FK Sarajevo

Post by johnny_blazze »

eh po meni poslje ove sezone pocinje jedna od najvaznijih "utakmica" za Sarajevo, nebitno izborili evrpou ili ne borba da postanemo jedan organizovan i stabilan klub traje i treba da ostvarimo taj cilj, najbolji pocetak bi bio odlaskom trenutne uprave i dovodjenjem sposobnih ljudi, bice zanimljivo vidjeti kako ce se to odvijati, ali ja sam uvjeren da cemo uspjeti i da cemo vec sljedece sezone vidjeti rezultate :)
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#3766 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

johnny_blazze wrote:eh po meni poslje ove sezone pocinje jedna od najvaznijih "utakmica" za Sarajevo, nebitno izborili evrpou ili ne borba da postanemo jedan organizovan i stabilan klub traje i treba da ostvarimo taj cilj, najbolji pocetak bi bio odlaskom trenutne uprave i dovodjenjem sposobnih ljudi, bice zanimljivo vidjeti kako ce se to odvijati, ali ja sam uvjeren da cemo uspjeti i da cemo vec sljedece sezone vidjeti rezultate :)
Proroče pozitivne misli, kako istjerati Bagru i kako dovesti prave ljude?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3767 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

vs84sa wrote:vrhunac suplje je sto svaki komentar navijaca sarajeva pocinje "drago mi je sto necemo u evropu", pa sto to ne rekoste prije derbija? a ja, vi se nadali necemu? :) pa eto da vam se pridruzim, drago mi je sto necete u evropu :D
ajde ne seri, mislim razumijem zasto se strumfovi kurce ovdje, ipak svi znamo da poslije prve, mozda ali sumnjam, druge tekme u Evropi, doci cete sa savijenim repom i poceti suplju bacati i nekakvu staru nebolozu zvakati tastaturom ovdje

Drago mi je sto je barem jedan Sarajevski tim osvojio titulu, ali kada vidim osobe koje sute 6 godina, pocnu da laprndaju ovdje, stvarno nema smisla

prije derbija je bilo "ooo mi smo veliki voz, pao borac sad ce i sarajevo"

poslije derbija "e niste nas mogli dobiti, vidi vam suplje"

a sta je bilo sa grbavicom ove sezone? gdje ste tad sampioni bili?? aa ne,ne tada smo vasu suplju slusali o offsajdima/sudijama itd

ako ces da podjebavas ili slicno barem imajte malo stila, a ne da vam opet utakmice sa VHS kaseta budu najveci ponos
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3768 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

nevalja što neidemo u Europu iz razloga što bolje predstavljamo BiH od Zrinjskog a i zbog UEFA-ionog koeficijenta bolje je da ga skupljamo nego vako ali eto... a bolje Željo da je šampion jer mislim da če ostvariti bolji rezultat u Europi od Borca i samim tim više bodova za BiH u europi.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3769 Re: FK Sarajevo

Post by jazzer »

Vec 5,6 godina moji prijatelji, poznanici a i likovi sa ovog foruma (moze se naci masa primjera) koji navijaju za Zelju pricaju kako je ovo kurceva liga, kako i ne treba igrati Premier ligu, kako se kupuju utakmice, losa organizacija, bla, bla... Dakle, cijeli period u kojem je Zeljo bio u banani nista nije valjalo. Sada kada ce osvojiti titulu, liga je opet sjajna, NS nikad bolji, derbi sa nama im je opet vrhunac igranja fudbala i sl...

Pa majku mu, odlucite se. Ovako ste smijesni :-D .

p.s. ovo je poruka onima koji na temi FK Sarajevo opet promovisu sve vrijednosti PL.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3770 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

liga je uvijek bila odron, nema smisla lagati covjek sam sebe, cak i kada smo igrali u Evropi bila je ta prica, mislim da je ova sezone sve u svemu bila jedna od najgorih ikada, i ne samo zbog situacije u nasem klubu, nego inace sto se tice sudjenja,politickih odluka, incidenata itd., itd.,
vs84sa
Posts: 259
Joined: 12/04/2009 13:42

#3771 Re: FK Sarajevo

Post by vs84sa »

zar iko normalan moze pohvalit ovu ligu? ti tvoji prijatelji su bili u pravu, al ne vjerujem da su nesto promjenili pricu, navedi primjer neki... derbi protiv sarajeva se sveo na "derbi" protiv bilo koje druge ekipe jer ne odudarate kvalitetom nista od drugih, zeljo je u ovom trenutku samo nijansu ispred vas. za derbi sta reci, alaim vam je najbolji igrac bio.

koliko smo relani mi pokazuje i to sto je Amar od pocetka govorio ko papagaj ponavljao da je cilj ove sezone izlazak u evropu, sve ostalo je vise od zacrtanog cilja i navijaci bi bili zadovoljni samo tim izlaskom, normalno da nam je drago zbog jedne a mozda i dvije titule. prije dva tri dana Amar je takodjer rekao u intervju za TVSA da bi volio da dobijemo neku malo atraktivniju ekipu al malo slabiju zbog publike al i da se mozemo necemu nadat, a onda se ispravio i rekao svaka iole atraktivnija ekipa je bolja od nas, al na nama je da igramo i da se ne predajemo.

vjeruj da navijaci zelje ne pate od komleksa nekakvih velicina, treba biti realan i ostati na zemlji do kraja, utakmice u evropi ce pokazati koliko vrijedi i zeljo i ova nasa liga, a svi mi znamo otprilike gdje smo. zeljo ce osvojit premijer a ne premier ligu :)

cim su se pocele desavati neke pozitivne stvari u klubu, prodano je nekoliko hiljada godisnjih karti, napunila se grbavica, mozda je to recept i za druge da krenu nasim putem, mozda i bolje od toga, u svakom slucaju bez jakih ekipa u ovoj nasoj jos uvijek nedovoljno kvalitetnoj ligi necemo prezimiti u evropi.
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3772 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

vs84sa wrote:zar iko normalan moze pohvalit ovu ligu? ti tvoji prijatelji su bili u pravu, al ne vjerujem da su nesto promjenili pricu, navedi primjer neki... derbi protiv sarajeva se sveo na "derbi" protiv bilo koje druge ekipe jer ne odudarate kvalitetom nista od drugih, zeljo je u ovom trenutku samo nijansu ispred vas. za derbi sta reci, alaim vam je najbolji igrac bio.

koliko smo relani mi pokazuje i to sto je Amar od pocetka govorio ko papagaj ponavljao da je cilj ove sezone izlazak u evropu, sve ostalo je vise od zacrtanog cilja i navijaci bi bili zadovoljni samo tim izlaskom, normalno da nam je drago zbog jedne a mozda i dvije titule. prije dva tri dana Amar je takodjer rekao u intervju za TVSA da bi volio da dobijemo neku malo atraktivniju ekipu al malo slabiju zbog publike al i da se mozemo necemu nadat, a onda se ispravio i rekao svaka iole atraktivnija ekipa je bolja od nas, al na nama je da igramo i da se ne predajemo.

vjeruj da navijaci zelje ne pate od komleksa nekakvih velicina, treba biti realan i ostati na zemlji do kraja, utakmice u evropi ce pokazati koliko vrijedi i zeljo i ova nasa liga, a svi mi znamo otprilike gdje smo. zeljo ce osvojit premijer a ne premier ligu :)

cim su se pocele desavati neke pozitivne stvari u klubu, prodano je nekoliko hiljada godisnjih karti, napunila se grbavica, mozda je to recept i za druge da krenu nasim putem, mozda i bolje od toga, u svakom slucaju bez jakih ekipa u ovoj nasoj jos uvijek nedovoljno kvalitetnoj ligi necemo prezimiti u evropi.

Hm, pa ni tebe nije bilo na temi fudbala do neki dan, tako da ta vaša iznenadna ljubav prema klubu više nije sporadičan slučaj nego je izgleda bolest koja vas zahvati svakih 5,6 godina.
Odjednom vas se pojavilo ko gljiva posle kiše, sve oni "mrtvi" navijači od derbija do derbija, od uspjeha do uspjeha.... Relevantni ste ko avaz svega mi...
Ovde na forumu ima par likova manijaka koji su tu bili i kad ste bili u klincu totalno, tipa elSaik, ultima palabra, Plavih11, LSD, a ovo sve novopečenih navijača je samo za podsmijeha....
mrchinho
Posts: 526
Joined: 06/10/2009 12:07

#3773 Re: FK Sarajevo

Post by mrchinho »

non stop govorite o smjeni trenutne uprave kluba, ok slazem se oko toga u potpunosti...ali bih isto tako volio da mi kazete koga biste voljeli u upravi kluba?
vs84sa
Posts: 259
Joined: 12/04/2009 13:42

#3774 Re: FK Sarajevo

Post by vs84sa »

@aerosa, vidi, ja odem na utakmicu, nekad na trening, nekad na gostovanje, tu se zavrsava moja filozofija o fudbalu, a veliko taktiziranje, slaganje formacija, koga ce kupit koga prodat, ko ce biti na ovom ili onom mjestu u klubu nije moj "teren" pa mozda malo manje laprdam od drugih. meni derbi nije najvaznija utakmica u sezoni, ni blizu toga, tako da ne spadam u one derbi navijace.

p.s. nisam znao da se vjernost klubu pokazuje na sa-x forumu, al eto nesto novo da naucim.
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3775 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

vs84sa wrote:@aerosa, vidi, ja odem na utakmicu, nekad na trening, nekad na gostovanje, tu se zavrsava moja filozofija o fudbalu, a veliko taktiziranje, slaganje formacija, koga ce kupit koga prodat, ko ce biti na ovom ili onom mjestu u klubu nije moj "teren" pa mozda malo manje laprdam od drugih. meni derbi nije najvaznija utakmica u sezoni, ni blizu toga, tako da ne spadam u one derbi navijace.

p.s. nisam znao da se vjernost klubu pokazuje na sa-x forumu, al eto nesto novo da naucim.
Nisi znao ali je iznenada primjenjuješ.....
Ma mahom ste svi isti, derbi navijači bilo naši bilo vaši mi samo idu na živac tako da se bez veze i raspravljam....
Hajde na svoju temu...
Locked