Ilegalni migranti u BiH
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3752 Re: Migranti
I nije uopste bila rijec o tome sto ti potezes. Babo i njegovi nisu krajisnici? Kako objasnjavate taj fenomen nego ublehom o nekom aman krajiskom patriotizmu. Oni u Gorazdu i Tuzli valjda nisu patriote?
Last edited by insomnia78 on 27/07/2018 13:53, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3753 Re: Migranti
I pazi logike molim te. Sarajvo ih salje u Bihac. To nema nikakve veze sto je EU granica na prepisaj hoda?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3754 Re: Migranti
Auh, Citrus, za tu mafiju znam jos iz Ljubljane, tamo su pod plastom "pijacne trgovine" (otud i ime firme Citrus) radili kojekakve medjunarodno krivicne poslove...It_is_a_Leclerc wrote:Hotel je uništio SDA tajkunčić, prijeratni vozač kamiona, koji ju je kupio za marku, a od najvećeg hotelskog kapaciteta u nacionalnom parku Una napravio olupinu kojoj je isključena voda, struja, a trava raste unutar i van objekta.dječak sa šibicama wrote:Zar je onaj lijepi hotel Sedra ispod Ostrozca toliko propao, da u njega smjestaju migrante?
Sada taj isti tajkunčić, Halil Bajramović (koji je bog sami zna kako izbjegao zatvor u aferi Citrus), obećava da će Sedru rušiti, a na njeno mjesto dići "novu, luksuzniju Sedru".
Steta, meni je Sedra bila vrhunski hotel u svoje vrijeme.
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
#3755 Re: Migranti
Ulice i parkovi Bihaća postaju deponije otpada
BISCANI.NET
27.07.2018. u 01:00
Grad Bihać se već duže vrijeme bori sa izbjegličkom krizom. Hiljade migranata iz mnogih država Pakistana, Maroka, Sirije, Jemena, Afganistana borave u parkovima Bihaća i devastiranim objektima bez vode, struje, sredstava za higijenu.
Naime obale rijeke Une, parkovi, devastirane zgrade su već odavno postale divlje deponije otpada i smeća koje tako danima stoji bez da iko reaguje na to.
Da li će se migranti izmjestiti na lokaciju Medenog polja nadomak Bosanskog Petrovca ostaje da se vidi, ali to što se iz priloženog može zaključiti da je Bihać u velikom problemu.
BISCANI.NET
27.07.2018. u 01:00
Grad Bihać se već duže vrijeme bori sa izbjegličkom krizom. Hiljade migranata iz mnogih država Pakistana, Maroka, Sirije, Jemena, Afganistana borave u parkovima Bihaća i devastiranim objektima bez vode, struje, sredstava za higijenu.
Naime obale rijeke Une, parkovi, devastirane zgrade su već odavno postale divlje deponije otpada i smeća koje tako danima stoji bez da iko reaguje na to.
Da li će se migranti izmjestiti na lokaciju Medenog polja nadomak Bosanskog Petrovca ostaje da se vidi, ali to što se iz priloženog može zaključiti da je Bihać u velikom problemu.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3756 Re: Migranti
Tekst koji potpisuju bivsi forumasi ovog foruma, sadasnji frilenseri i sisaci NVO pipa.vrbas1979 wrote:Dehumanizacija migranata kroz fake i spin vijesti: Od silovanja do roštiljanja patki
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dehuman ... /180726120
Poučan tekst vrijedan čitanja. Posebno za one koji i ovdje namjerno šire laži, postavljaju linkove sa sumnjivih portala i aktrivno učestvuju u beskrupuloznoj satanizaciji izbjeglica i migranata i širenju histerije.
Smijesno.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#3757 Re: Migranti
Tačno.Thorgerson wrote:Upravo tako.It_is_a_Leclerc wrote:Dirljiv tekst. Zbilja. Samo što ga je naškrabao novinar 500 kilometara udaljen od epicentra migrantske krize, a koji se, kao i dio ljudi ovdje, drznuo da ljude koji ove migrante unatoč svemu hrane, primaju u svoje kuće i liječe besplatno već mjesecima optuži da dehumaniziraju i da sataniziraju.
Najlakše je iz ugodne daljine podržavati ilegalne prelaske državne granice bez ijednog papirića i govoriti - "WELCOME MIGRANTI" ali u USK jer nama je ipak turistička sezona.
Zasto ovakvi clanci nisu izlazili dok su spavali ispred Vijecnice.
Mene je stvarno nekad stid koliko Sarajevo zapostavljaja odredjene dijelovi ove drzave. Narocito Krajina i taj dio. To je nevjerovatno. Krajisnici su super ljudi, koga god sam upoznao od njih.Da ne govorim kakve su patriote.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3758 Re: Migranti
http://tribun.hr/video-dolazak-800-tesk ... panjolsku/
video-dolazak-800-tesko-traumatiziranih-izbjeglica-u-spanjolsku/

video-dolazak-800-tesko-traumatiziranih-izbjeglica-u-spanjolsku/
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#3759 Re: Migranti
cek cek... da je novinar "blize" dokazane lazi bi postale istina? osjecas bar malo stida jer siris ove bljuvotine?It_is_a_Leclerc wrote:Dirljiv tekst. Zbilja. Samo što ga je naškrabao novinar 500 kilometara udaljen od epicentra migrantske krize, a koji se, kao i dio ljudi ovdje, drznuo da ljude koji ove migrante unatoč svemu hrane, primaju u svoje kuće i liječe besplatno već mjesecima optuži da dehumaniziraju i da sataniziraju.
Najlakše je iz ugodne daljine podržavati ilegalne prelaske državne granice bez ijednog papirića i govoriti - "WELCOME MIGRANTI" ali u USK jer nama je ipak turistička sezona.
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#3760 Re: Migranti
Ono kad migranti kvare "idilu"....biscanka2 wrote:Ulice i parkovi Bihaća postaju deponije otpada
BISCANI.NET
27.07.2018. u 01:00
Grad Bihać se već duže vrijeme bori sa izbjegličkom krizom. Hiljade migranata iz mnogih država Pakistana, Maroka, Sirije, Jemena, Afganistana borave u parkovima Bihaća i devastiranim objektima bez vode, struje, sredstava za higijenu.
Naime obale rijeke Une, parkovi, devastirane zgrade su već odavno postale divlje deponije otpada i smeća koje tako danima stoji bez da iko reaguje na to.
Da li će se migranti izmjestiti na lokaciju Medenog polja nadomak Bosanskog Petrovca ostaje da se vidi, ali to što se iz priloženog može zaključiti da je Bihać u velikom problemu.

- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#3761 Re: Migranti
It_is_a_Leclerc wrote:https://usn.co.ba/usn-novosti/velika-kl ... si/117160/Više desetina migranata sukobilo se danas na livadi u Velikoj Kladuši. U masovnoj tučnjavi korišteno je hladno oružje i drugi predmeti. Povrijeđeno je 15 osoba, dok su tri osobe s težim tjelesnim povredama prevezene u Kantonalnu bolnicu Bihać. Kako nezvanično saznaje portal USN, osoba porijeklom iz Pakistana je podlegla povredama.
Fini, mirni i jako prihvatljivi "izbjegli" Pakistanci koji imaju svu dokumentaciju (kako mjesecima u svojim akutnim izljevima agresivnog zalaganja za kriminal i ilegalnu migraciju čini ovaj CPT) su ubili još jednog čovjeka.
Život u Krajini je svakim danom sve opasniji. Ne znaju to i ne zanima to ljude poput CPT-a. Njemu je USK tamo daleko, iza sedam mora i iza sedam gora, zato nam i ovako patronistički drži lekcije o humanosti. No, srećom, primjeri iz Izačića i Vikića gdje građani fizički sprečavaju dovoženje novih ilegalnih migranata pokazuje da će Krajišnici, kad opet dođe mak na konac, preuzeti stvari u svoje ruke.
Iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova USK demantovali su za Klix.ba navode o smrti migranta. Kako nam je kazao viši inspektor Adnan Beganović, u jučerašnjem fizičkom obračunu nekoliko osoba u Velikoj Kladuši nekoliko migranata je zadobilo lakše povrede, no nijedna osoba nije podlegla od povreda. U Bihaću jučer jeste preminuo migrant, no riječ je o bolesniku koji je danima ležao u kantonalnoj bolnici, a ne učesniku tuče u Velikoj Kladuši.
hoce bar ono... do mene je, zahebo sam?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3762 Re: Migranti
Tuzno gledati.Black swan wrote:http://tribun.hr/video-dolazak-800-tesk ... panjolsku/
video-dolazak-800-tesko-traumatiziranih-izbjeglica-u-spanjolsku/
![]()
Koje odusevljenje, nada......i -bezobrazan tekst.
-
swanfilter
- Posts: 10817
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3763 Re: Migranti
Drzi se Francuske i ondasnje proslosti, a i sadasnjosti. Da smo htjeli i imali bi svoji drzavu. A iz danasnje perspektive, napravili smo gresku jer smo vjerovali u ideale. Ubleho i mitomanu ...insomnia78 wrote:Tolike su patriote da im je bila malo jedna drzava. Htjeli su najmanje dvije. Hajte moliv vas popustite sa ublehama i mitovima
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3764 Re: Migranti
Ne, ne, da je novinar bliže onda bi vidio ogroman angažman MOG naroda da ove ljude iz dana u dan hranimo, smjestimo, utoplimo prije zime, unatoč tome što ih nismo zvali, niti nam trebaju, niti ih želimo. Da je novinar bliže napisao bi tekst o tome kako je teret od 70000+ ljudi pao na teret hronično siromašnog kantona, dok ostali samo gledaju kako da ih prebace u USK i tu naprave kamp pod sloganom "daleko od očiju, daleko od srca".CPT wrote:cek cek... da je novinar "blize" dokazane lazi bi postale istina? osjecas bar malo stida jer siris ove bljuvotine?It_is_a_Leclerc wrote:Dirljiv tekst. Zbilja. Samo što ga je naškrabao novinar 500 kilometara udaljen od epicentra migrantske krize, a koji se, kao i dio ljudi ovdje, drznuo da ljude koji ove migrante unatoč svemu hrane, primaju u svoje kuće i liječe besplatno već mjesecima optuži da dehumaniziraju i da sataniziraju.
Najlakše je iz ugodne daljine podržavati ilegalne prelaske državne granice bez ijednog papirića i govoriti - "WELCOME MIGRANTI" ali u USK jer nama je ipak turistička sezona.
No, najlakše je pisati o tome kako su eto Krajišnici zlice koje izmišljaju i sataniziraju dobre i fine migrante. I to ko? Klasične NVO ublehe, liberalni ekstremisti kakav si i sam.
Što se stida tiče, ne bih rekao. Jer ako tebe nije sram da na forumu pozivaš, bordiš i braniš one koji krše Zakon o državnoj granici BiH i to prodaješ pod humanost, onda ga ne osjećam ni ja.
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#3765 Re: Migranti
Novinar je (AFAIK) Krajisnik i zivi u BiH. Sto generalno nema veze cinjenicom da si sirio lazi. Te lazi nisu manje ili bolje zbog "angazmana tvog naroda". Kvare taj utisak tog "angazmana". Nema da potrebe da (opet) govoris u ime Krajine i Krajisnika jer ocigledno ne govoris. Da se ne stidis iako si uhvacen u lazi govori puno o tvom karakteru...It_is_a_Leclerc wrote:Ne, ne, da je novinar bliže onda bi vidio ogroman angažman MOG naroda da ove ljude iz dana u dan hranimo, smjestimo, utoplimo prije zime, unatoč tome što ih nismo zvali, niti nam trebaju, niti ih želimo. Da je novinar bliže napisao bi tekst o tome kako je teret od 70000+ ljudi pao na teret hronično siromašnog kantona, dok ostali samo gledaju kako da ih prebace u USK i tu naprave kamp pod sloganom "daleko od očiju, daleko od srca".CPT wrote:cek cek... da je novinar "blize" dokazane lazi bi postale istina? osjecas bar malo stida jer siris ove bljuvotine?It_is_a_Leclerc wrote:Dirljiv tekst. Zbilja. Samo što ga je naškrabao novinar 500 kilometara udaljen od epicentra migrantske krize, a koji se, kao i dio ljudi ovdje, drznuo da ljude koji ove migrante unatoč svemu hrane, primaju u svoje kuće i liječe besplatno već mjesecima optuži da dehumaniziraju i da sataniziraju.
Najlakše je iz ugodne daljine podržavati ilegalne prelaske državne granice bez ijednog papirića i govoriti - "WELCOME MIGRANTI" ali u USK jer nama je ipak turistička sezona.
No, najlakše je pisati o tome kako su eto Krajišnici zlice koje izmišljaju i sataniziraju dobre i fine migrante. I to ko? Klasične NVO ublehe, liberalni ekstremisti kakav si i sam.
Što se stida tiče, ne bih rekao. Jer ako tebe nije sram da na forumu pozivaš, bordiš i braniš one koji krše Zakon o državnoj granici BiH i to prodaješ pod humanost, onda ga ne osjećam ni ja.
Zakon o drzavnoj granici ove ili one drzave Krajisnici krsimo vec decenijama. Nema potreba za tom "veci katolici od Pape" pricom.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3766 Re: Migranti
Tvrditi da su ljudi koji odlaze iz USK s radnim dozvolama, vizama, pasošima i po 100 eura minimalno u kešu jednaki pakistansko-afganistanskim migrantima čiji identitet ne može utvrditi ni svemogući Bog je monstruozna fabrikacija kakvu uporno pokušavaš progurati na ovoj temi (na drugima se, vrlo simptomatično i ne javljaš). Krajišnici ne krše Zakon o državnoj granici. Niti su ga ikad kršili na ovakav način. To ti je objašnjeno, argumentovano, ali i dalje uporno i besramno ponavljaš tu laž nadajući se da će postati istina.
Evo, portali su zamijenili smrt migranta od menigitisa u KB Bihać s ovom tučnjavom. Jel to znači da je išta manja opasnost od smrti čovjeka od meniingitisa nepoznate etiologije (jer, ako je N.meningitidis uzročnik, blago rečeno, otišli smo u onu stvar) u odnosu na ove što se međusobno bodu? Big deal.
Ja, opet ti ponavljam, govorim stavove velike većine Krajišnika koji ne žele da im se u dvorištu pravi kamp za ilegalne migrante; stavove ljudi koji će, poput stanovnika Vikića i Izačića, fizički spriječavati organizovani transport migranata u USK. Mi smo većina, mi ćemo određivati pravila "igre", mi smo stanovnici ovog kantona, a ne NVO ublehaši, bivši klix forumaši, a sada "influenceri" opšte prakse, briselski trećerazredni birokrate, Denis Zvizdić, i ostali koji za 30.000 maraka mjesečno i aferim iz EU vlastitiu državu množe s nulom. Samo, moglo bi biti po onoj . dala baba dinar da uđe u kolo, a dva da izađe.
Evo, portali su zamijenili smrt migranta od menigitisa u KB Bihać s ovom tučnjavom. Jel to znači da je išta manja opasnost od smrti čovjeka od meniingitisa nepoznate etiologije (jer, ako je N.meningitidis uzročnik, blago rečeno, otišli smo u onu stvar) u odnosu na ove što se međusobno bodu? Big deal.
Ja, opet ti ponavljam, govorim stavove velike većine Krajišnika koji ne žele da im se u dvorištu pravi kamp za ilegalne migrante; stavove ljudi koji će, poput stanovnika Vikića i Izačića, fizički spriječavati organizovani transport migranata u USK. Mi smo većina, mi ćemo određivati pravila "igre", mi smo stanovnici ovog kantona, a ne NVO ublehaši, bivši klix forumaši, a sada "influenceri" opšte prakse, briselski trećerazredni birokrate, Denis Zvizdić, i ostali koji za 30.000 maraka mjesečno i aferim iz EU vlastitiu državu množe s nulom. Samo, moglo bi biti po onoj . dala baba dinar da uđe u kolo, a dva da izađe.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#3767 Re: Migranti
Orban ne mrzi migrante, mrzi muslimane. On je madjarski Jadovan. E da su u pitanju krscani, kako bi se mijenjala prica.
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#3768 Re: Migranti
Pobice ih Krajisnici gore ocam', ako uzmu stvar u svoje ruke. 
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#3769 Re: Migranti
Jesi li ti musliman ?? Uzmi pasos u ruke i idi na granicu Madjarske - pokazi, i uci ces bez problema....dezurni_ucenik wrote:Orban ne mrzi migrante, mrzi muslimane. On je madjarski Jadovan. E da su u pitanju krscani, kako bi se mijenjala prica.
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#3770 Re: Migranti
Sa ovim se potpuno slažem iako nisam iz krajine. Ovo je još jedna u nizu sramota šta se radi u ovoj državi! Da su ovo normalni ljudi, ne bi bilo problema ali jok, gomila primitivaca i kabadahija sa porodicama. Medju ovom bagrom koja se sad pojavila je kamara bivših ISILovaca (kojima spomenem mamu kretensku i ovim putem) a koje ista bjelosvjetska bagra sada vraća sa ratišta po svijetu i šalje po evropi sa Bog-zna-kakvim ciljevima, a koji sigurno nisu ni humanitarni ni ekonomski! Ovoliko kretanje mase ljudi ne može biti spontano! Ovo je debelo organizovano, koliko god to nekima izgledalo kao još jedna glupa teorija zavjere!It_is_a_Leclerc wrote:Tvrditi da su ljudi koji odlaze iz USK s radnim dozvolama, vizama, pasošima i po 100 eura minimalno u kešu jednaki pakistansko-afganistanskim migrantima čiji identitet ne može utvrditi ni svemogući Bog je monstruozna fabrikacija kakvu uporno pokušavaš progurati na ovoj temi (na drugima se, vrlo simptomatično i ne javljaš). Krajišnici ne krše Zakon o državnoj granici. Niti su ga ikad kršili na ovakav način. To ti je objašnjeno, argumentovano, ali i dalje uporno i besramno ponavljaš tu laž nadajući se da će postati istina.
Evo, portali su zamijenili smrt migranta od menigitisa u KB Bihać s ovom tučnjavom. Jel to znači da je išta manja opasnost od smrti čovjeka od meniingitisa nepoznate etiologije (jer, ako je N.meningitidis uzročnik, blago rečeno, otišli smo u onu stvar) u odnosu na ove što se međusobno bodu? Big deal.
Ja, opet ti ponavljam, govorim stavove velike većine Krajišnika koji ne žele da im se u dvorištu pravi kamp za ilegalne migrante; stavove ljudi koji će, poput stanovnika Vikića i Izačića, fizički spriječavati organizovani transport migranata u USK. Mi smo većina, mi ćemo određivati pravila "igre", mi smo stanovnici ovog kantona, a ne NVO ublehaši, bivši klix forumaši, a sada "influenceri" opšte prakse, briselski trećerazredni birokrate, Denis Zvizdić, i ostali koji za 30.000 maraka mjesečno i aferim iz EU vlastitiu državu množe s nulom. Samo, moglo bi biti po onoj . dala baba dinar da uđe u kolo, a dva da izađe.
-
swanfilter
- Posts: 10817
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3771 Re: Migranti
nagibSA wrote:Pobice ih Krajisnici gore ocam', ako uzmu stvar u svoje ruke.
Ja stvarno nikom ne zelim zlo i jesam za to da se ljudima pruzi pomoc, ali osobama koji tu pomoc stvarno trebaju. Znamo mi ovdje vrlo dobro kako je nama bilo u obrucu, ali ova situacija prelazi svaku mogucu granicu dobrog ukusa. Namjerno ili ne, neko ocito zeli isprovocirati Krajse, a trebali bi znati na osnovu događaja iz proslosti kakva đubrad znamo biti sami do sebe. A onda neka na trenutak razmisle kakva đubrad onda mozemo biti do drugih da bi zastitli sebe i svoje. Nastave li po svom, ono sto vojni veterani rade svako toliko u Sarajevu bice maciji kasalj. Prvo cemo rijesiti problem ovog olosa, a onda cemo doci i u Sa nekoliko njih podsjetiti kakvu gresku su napravili. Na veoma upecatljiv nacin.
Stvarno ne laprdam i ne busam se u prsa. Samo zelim dati do znanja da je situacija mnogo komplikovanija od samog broja tih ljudi u USK ...
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3772 Re: Migranti
ne kontam stvarno tu pricu o krajisnicima kao "namjernim zrtvama" ...
krajina znaci granica, nije ih niko "poslao" u Krajinu da napokosti ljudima u usk ili da ih se rijesi, nego ljudi prirodno idu prema najblizoj granici prema svom cilju - zapadu, eu
sta ce u sarajevu? u tuzli, u mostaru ...?
jedino da okupiraju aerodrome
samo drzava moze rijesiti problem, ali ne vidim kako da to uradi brzo i jednostavno. pogotovo sto ne moze uraditi sama.
ni jedna drzava koja je prosla ovo, pocinjuci od grcke (turska je poseban slucaj) pa maekodonija, srbija, hrvatska, madjarska ... nije rijesila problem za mjesec ili dva, trajalo je to podugo i bilo je ppuno vise tzv. migranata
sto se samih migranata tice, tuce, bodljavine, mrtvi ... po azilantskim centrima sirom eu su normala. gdje god da zatvoris besposlene ljude, pogotovo mlade, u snazi i nafilovane pricom o burnom i raskalasenom zivotu na zapadu - dobice haos, nasilje, frustracije, bijes, agresiju ...
pod "zatvoriti" ne mislim fizicki zatvor, nego mentalni, finasijski i statusni, dok cekaju na rjesenja pitanja azila nemaju pravo ni da se obrazuju, ni da rade ,,, nista
a vecina onih koji ne ispunjavaju uslove jako dobro zna da ce biti nogirani cim dodju na red za obradu slucaja
krajina znaci granica, nije ih niko "poslao" u Krajinu da napokosti ljudima u usk ili da ih se rijesi, nego ljudi prirodno idu prema najblizoj granici prema svom cilju - zapadu, eu
sta ce u sarajevu? u tuzli, u mostaru ...?
jedino da okupiraju aerodrome
samo drzava moze rijesiti problem, ali ne vidim kako da to uradi brzo i jednostavno. pogotovo sto ne moze uraditi sama.
ni jedna drzava koja je prosla ovo, pocinjuci od grcke (turska je poseban slucaj) pa maekodonija, srbija, hrvatska, madjarska ... nije rijesila problem za mjesec ili dva, trajalo je to podugo i bilo je ppuno vise tzv. migranata
sto se samih migranata tice, tuce, bodljavine, mrtvi ... po azilantskim centrima sirom eu su normala. gdje god da zatvoris besposlene ljude, pogotovo mlade, u snazi i nafilovane pricom o burnom i raskalasenom zivotu na zapadu - dobice haos, nasilje, frustracije, bijes, agresiju ...
pod "zatvoriti" ne mislim fizicki zatvor, nego mentalni, finasijski i statusni, dok cekaju na rjesenja pitanja azila nemaju pravo ni da se obrazuju, ni da rade ,,, nista
a vecina onih koji ne ispunjavaju uslove jako dobro zna da ce biti nogirani cim dodju na red za obradu slucaja
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#3773 Re: Migranti
Nek se obrazuju tamo odakle su dosli.uglavnomja wrote:nemaju pravo ni da se obrazuju
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3774 Re: Migranti
espn wrote:Nek se obrazuju tamo odakle su dosli.uglavnomja wrote:nemaju pravo ni da se obrazuju
moja greska u izrazavanju
ne mislim na tu vrstu obrazovanja, nego na ucenje jezika, i to pocinjuci od latinicnih slova
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#3775 Re: Migranti
Ih, prvo ih nauci slova pa onda brojeve i uzet ce poslove od 50% radno sposobnog stanovnistva bosneuglavnomja wrote:espn wrote:Nek se obrazuju tamo odakle su dosli.uglavnomja wrote:nemaju pravo ni da se obrazuju![]()
moja greska u izrazavanju
ne mislim na tu vrstu obrazovanja, nego na ucenje jezika, i to pocinjuci od latinicnih slova
