Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
Kinaski
Posts: 7634 Joined: 08/05/2011 22:52
Post
by Kinaski » 29/09/2015 12:22
Velkoski wrote: imamo tri u Butmiru
Ona tri sto ste oteli bubamari jel ?
Pa sto ne igrate tamo
Ovako stvarate guzvu Nijazu
todd_smith
Posts: 30074 Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem
Post
by todd_smith » 29/09/2015 12:43
Kinaski wrote: Velkoski wrote: imamo tri u Butmiru
Ona tri sto ste oteli bubamari jel ?
Pa sto ne igrate tamo
Ovako stvarate guzvu Nijazu
ne otimamo, samo nam se daje kad je citav kanton nas
vryzas
Posts: 11511 Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens
Post
by vryzas » 29/09/2015 12:44
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 29/09/2015 13:35
nisam upučen,a sto sablja islama?
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604 Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
Post
by -LIBERO- » 29/09/2015 13:39
Taj nadimak su mu dali navijaci, jos dok je igrao. Stari je to nadimak.
ultima_palabra
Posts: 59312 Joined: 15/12/2008 16:53
Post
by ultima_palabra » 29/09/2015 13:43
Enver Hadžiabdić je bio poznat kao "britka sablja", neko je u Edisu vidio njegovog nasljednika pa ga prozvao tako. Onda je neko na Jugu dodao islam u trenutku inspiracije
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 29/09/2015 13:45
prvo sto pomislis da je nekog sjeko po terenu,a takvih se ne sjecam...
racionalista
Posts: 1484 Joined: 20/07/2012 20:40
Post
by racionalista » 29/09/2015 14:05
Jel se sad može smatrati da Željo nije jedini vlasnik Grbavice???
BHF_Manijak
Posts: 28539 Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
Post
by BHF_Manijak » 29/09/2015 14:16
Ovdje sprdnja s Travnikom, a ljudi nazinzigu oba sarajevska kluba i to hladno.
BHF_Manijak
Posts: 28539 Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
Post
by BHF_Manijak » 29/09/2015 14:32
@Tomahawk, na to se samo moze reci "karma is a bitch".
@Lesko, pjesmu travnickih djecaka? Jesam, nek' se jebu.
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 29/09/2015 14:38
BHF_Manijak wrote: @Tomahawk, na to se samo moze reci "karma is a bitch".
@Lesko, pjesmu travnickih djecaka? Jesam, nek' se jebu.
ja jebem samo .... . .....
sala sala...
BHF_Manijak
Posts: 28539 Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
Post
by BHF_Manijak » 29/09/2015 14:40
Daj link, ne mogu sad trazit ba po temama.
BHF_Manijak
Posts: 28539 Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
Post
by BHF_Manijak » 29/09/2015 14:58
Ih staro je ovo, kasnite. Bilo je nekih zajebancija po Facebooku.
A jest dusmanski, sto jest jest.
limeni
Posts: 2745 Joined: 30/12/2007 00:39
Post
by limeni » 29/09/2015 15:00
Pa i mi iz Sarajeva smo sprdnja kao i svi klubovi u ovoj ligi objektivno jer da nije tako nekada bi se plasirali u grupne faze a ne da nas kanta po pretkolima ko stigne, za poraze od dk mladost i slicnih ekipa da ne govorim.
lijek-za-sve
Posts: 1381 Joined: 27/05/2011 21:56
Post
by lijek-za-sve » 29/09/2015 15:07
Kazu Hayat snima na grbavici novi realty
Trener mozes biti ti
5korpus
Posts: 1186 Joined: 24/07/2015 14:45
Post
by 5korpus » 29/09/2015 15:15
blago tvojoj glavi
todd_smith
Posts: 30074 Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem
Post
by todd_smith » 29/09/2015 15:18
Maharadza
Posts: 17072 Joined: 30/01/2013 15:13
Post
by Maharadza » 29/09/2015 16:48
Ovo više nije ni smiješno, čak je mene za njih sramota i stid, ipak će stranci tamo saznati da je "bijeda bez jakni" iz BiH!
lijek-za-sve
Posts: 1381 Joined: 27/05/2011 21:56
Post
by lijek-za-sve » 29/09/2015 16:54
sreca pa im nece vidjeti i cuti navijace ,tek bi se onda sramili