Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
BHF_Manijak wrote: ↑16/08/2020 21:57
Kakvo je Brych arogantno bahato smece, mami da mu samar opalis. Frajer ima stav nane mi k'o da je hibrid Messia i Ronalda.
Ne može izdržati da nije u fokusu. Bruku glupih i nepostojećih faulova na obje strane.
O tome pricam. Egomanijak.
Nijemci od Merka nemaju sudije. Hajde ostali se i ne upinju, ali ovaj k'o da je Colina stare mi, nesto zajeban pogled, otresit, ne da pricati sa sobom, mase rukama k'o Hitler... Ma mrs.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑16/08/2020 22:30
Hoće svak' da ispadne heroj pa soliraju previše, moglo bi ih koštati iako stoje bolje u drugom poluvremenu na terenu.
Koja je anemija ovaj Ole, ubio bi se da ovo moram stalno gledati.
Gerro wrote: ↑16/08/2020 22:36
nevjerovatno da Williams nije dobio drugi zuti zbog simuliranja, kakvi poguranci jbt
ne mora, svakako je medju najgorim na terenu, pusta covjeka da asistira kako hoce
a ni stoperi se nisu usrecili, covjek sam u kaznenom im uvali gol haha
Gerro wrote: ↑16/08/2020 22:36
nevjerovatno da Williams nije dobio drugi zuti zbog simuliranja, kakvi poguranci jbt
ne mora, svakako je medju najgorim na terenu, pusta covjeka da asistira kako hoce
a ni stoperi se nisu usrecili, covjek sam u kaznenom im uvali gol haha
I to sto kazes, ali to je samo dokaz koliko ih se gura i opet ne mogu meda večeras. Jedini gol iz penala.