Postoje razni nacini
Nego haj ti u policiju dok ti je vrijeme...

Onda ih nisi izbrisao, samo si ih završio, kada ih izbrišeš oni se ne mogu više naći...Black swan wrote:počeli se ljudi javljati na nepostojeće oglase
tojest oglase koje sam izbrisao prije 3-4 godine
piraterija i tako...
ovo je nešto sumnjivo
inspekcijaBlack swan wrote:počeli se ljudi javljati na nepostojeće oglase
tojest oglase koje sam izbrisao prije 3-4 godine
piraterija i tako...
ovo je nešto sumnjivo
To je ideja ove grupejanaeM wrote:Zdravo svima.
Mogu li ovdje ostaviti negativno iskustvo sa pik .ba? Korisnicko ime i sta se desilo? Ne bih da remetim temu ali moram da podjelim iskustvo, nadam se da ce nekom pomoci.




Reinstalirao windows zapravo, meni je navika da sve zovem popravkom. U pravu si za originl softvere, ali ovdje u Banja Luci se tako radi. Podrazumjeva se, ali da ostavim i to na stranu momak je u oglasu naveo da njegova licenca za antivirus ne istice. I jos da se ne javi kao covjek na telefon nego kukavicki odbija pozive.un1ted wrote:Sta ti je popravljao?
Sto se tice antivirusa i windowsa, manje vise ne mozes se ni zaliti. Nisi kupio original softver, vec si uzimao krekovan. Malo je licemjerno tu traziti neka "prava".
Fino sa torenta skini sebi navedeno i uzivaj. Suti i muti, a ne nekoga kriviti za to. Platio mu ili ne, licemjereno je.






