pretpostavljam da bi brzo trebalo doći,a meni sat ne dolazi.da nisu poštom poslalikrater wrote:Meni je dosao kroz par minutaand wrote:koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
Uspešna registracija
Poštovani korisniče,
Uspešno ste se registrovali. Ukoliko ste se prijavili za uslugu D3 GO, nalog će biti aktivan za 10 min.
Vaši podaci su:
e-mail: xxxxxxx
password: xxxxx
Vaš TELEMACH
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3751 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3752 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
and wrote:pretpostavljam da bi brzo trebalo doći,a meni sat ne dolazi.da nisu poštom poslalikrater wrote:Meni je dosao kroz par minutaand wrote:koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
Uspešna registracija
Poštovani korisniče,
Uspešno ste se registrovali. Ukoliko ste se prijavili za uslugu D3 GO, nalog će biti aktivan za 10 min.
Vaši podaci su:
e-mail: xxxxxxx
password: xxxxx
Vaš TELEMACH
provjeri JUNK / SPAM
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3753 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nema ni u junk.moguće da mi još nije ni aktivirana usluga,nije mi ni brzina povećana. iako sam prije par dana kod njih potpisao ugovor.
i to sam pola sata morao objašnjavati na šalteru da odmah potpišem i da mi daju ruter,a gospođa mi je objašnjavala da čekam kući da će oni doći da mi daju ruter i da potpišem ugovor.jedva je ubijedih da je jednostavnije da to odmah završimo
i to sam pola sata morao objašnjavati na šalteru da odmah potpišem i da mi daju ruter,a gospođa mi je objašnjavala da čekam kući da će oni doći da mi daju ruter i da potpišem ugovor.jedva je ubijedih da je jednostavnije da to odmah završimo
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3754 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovaj nije nikoga zvao.Kad sam zvao ove u Telemachu oni i ne znaju da sam potpisao duo paket.Valjda im monter nije donio moj potpisan ugovor.

- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3756 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koji ?m@m@ wrote:sto su neki kanali bez titla pa moram namjestati non stop?![]()
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#3757 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju


-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#3758 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
udji u mojtelemach.badoff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju
i pobrisi viska uredjaje..
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3759 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
a mi sa duo paketi sad imamo besplatno d3go?
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#3760 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
daBaDa wrote:a mi sa duo paketi sad imamo besplatno d3go?
http://telemach.ba/MIX+paketi/1385/DUO+ ... keti.shtml
- cincilator2012
- Posts: 314
- Joined: 11/01/2013 13:58
- Contact:
#3761 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kod mene ista stvar, al' nema ni jedan prijavljen uredjaj ?semir1988 wrote:udji u mojtelemach.badoff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju
i pobrisi viska uredjaje..
Usput da upitam, ima li kakav nacin da se vidi potrosnja telefona?
Last edited by cincilator2012 on 11/02/2013 16:52, edited 1 time in total.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#3762 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hvala, piše da će biti za 24h obrisani, pa ću probati ispočetka, valjda će bit ok
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3763 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mozda si mijenjao compactiblity za taj browser koji koristis ..
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#3764 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nazovi 1910.cincilator2012 wrote:Kod mene ista stvar, al' nema ni jedan prijavljen uredjaj ?semir1988 wrote:udji u mojtelemach.badoff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju
i pobrisi viska uredjaje..
Usput da upitam, ima li kakav nacin da se vidi potrosnja telefona?
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#3765 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nije 1910 vec 1430, ili ako zoves sa BHTa zbog cijene 756555
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#3766 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Momak je pitao kako da provjeri telefonski trosak...na 1910 ti odgovori automat koji ti kaze koliko si potrosio...a ti ako zoves 1430 i smaras ljude da provjeris racun,to je tvoj problem.ElRe wrote:Nije 1910 vec 1430, ili ako zoves sa BHTa zbog cijene 756555
-
fallout1
- Posts: 91
- Joined: 17/12/2009 12:08
#3767 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
meni nije jasna jedna stvar. Uzeo sam ditalni prjemnik D3 i montirali ga u kuci, ides na TV postavke , prebacis da gledas preko D3 i onda saltas kanale sa D3... medjutim pitanje je sljedece, na TV mogu da odaberem analog ili digitani TV, ako sam na analognom onda imam sve kanale, ali ako odaberem digitalni TV onda ima 3 kanala? pitanje je kako osposobit digitalnu TV preko opcijje na TVu.... (da ne ide preko D3 kao externog uredjaja)
-
Almich
- Posts: 167
- Joined: 17/08/2012 00:35
#3768 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
najveci lazljivci na svijetu
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3769 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nikako...fallout1 wrote:meni nije jasna jedna stvar. Uzeo sam ditalni prjemnik D3 i montirali ga u kuci, ides na TV postavke , prebacis da gledas preko D3 i onda saltas kanale sa D3... medjutim pitanje je sljedece, na TV mogu da odaberem analog ili digitani TV, ako sam na analognom onda imam sve kanale, ali ako odaberem digitalni TV onda ima 3 kanala? pitanje je kako osposobit digitalnu TV preko opcijje na TVu.... (da ne ide preko D3 kao externog uredjaja)
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3770 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jel ti nastimano u psotavkama resivera jezik titla hrvatski/srpski ?
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3771 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne te postavke .. Moras tamo u meniju nastimati .. Ne samo ono sto ti izbaci "brzi meni" da izaberes jezik i sta jos vec ima ..
- cincilator2012
- Posts: 314
- Joined: 11/01/2013 13:58
- Contact:
#3772 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nazovi 1910.[/quote]
Hvala, to je to
Hvala, to je to
- cincilator2012
- Posts: 314
- Joined: 11/01/2013 13:58
- Contact:
#3773 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Moze detaljnije, odradjen je reinstall windowsa na laptopu, poslije cega mi se pojavljuje ova greska.Bubalo1 wrote:Mozda si mijenjao compactiblity za taj browser koji koristis ..
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3774 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Molio bih nekoga strucnijeg iz Telemacha da mi odgovori na sljedece pitanje.
Telemachov internet ima dinamicku IP adresu, koja se mijenja kada to u Telemachu urade ( ovo je objasnjenje njihove tehnicke podrske ).
E sada mene interesuje, sta se desava kada korisnik softverski ( a postoje programi za to ) sam promijeni IP adresu, da li bi u tom slucaju radio Telemachov internet ?
Hvala na odgovoru.
Telemachov internet ima dinamicku IP adresu, koja se mijenja kada to u Telemachu urade ( ovo je objasnjenje njihove tehnicke podrske ).
E sada mene interesuje, sta se desava kada korisnik softverski ( a postoje programi za to ) sam promijeni IP adresu, da li bi u tom slucaju radio Telemachov internet ?
Hvala na odgovoru.
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3775 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne bi radio.veljaca wrote:Molio bih nekoga strucnijeg iz Telemacha da mi odgovori na sljedece pitanje.
Telemachov internet ima dinamicku IP adresu, koja se mijenja kada to u Telemachu urade ( ovo je objasnjenje njihove tehnicke podrske ).
E sada mene interesuje, sta se desava kada korisnik softverski ( a postoje programi za to ) sam promijeni IP adresu, da li bi u tom slucaju radio Telemachov internet ?
Hvala na odgovoru.

