Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3751 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by and »

krater wrote:
and wrote:koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
Meni je dosao kroz par minuta

Uspešna registracija
Poštovani korisniče,

Uspešno ste se registrovali. Ukoliko ste se prijavili za uslugu D3 GO, nalog će biti aktivan za 10 min.

Vaši podaci su:

e-mail: xxxxxxx
password: xxxxx

Vaš TELEMACH
pretpostavljam da bi brzo trebalo doći,a meni sat ne dolazi.da nisu poštom poslali :mrgreen:
esadklacar
Posts: 114
Joined: 23/06/2012 00:27

#3752 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by esadklacar »

and wrote:
krater wrote:
and wrote:koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
Meni je dosao kroz par minuta

Uspešna registracija
Poštovani korisniče,

Uspešno ste se registrovali. Ukoliko ste se prijavili za uslugu D3 GO, nalog će biti aktivan za 10 min.

Vaši podaci su:

e-mail: xxxxxxx
password: xxxxx

Vaš TELEMACH
pretpostavljam da bi brzo trebalo doći,a meni sat ne dolazi.da nisu poštom poslali :mrgreen:

provjeri JUNK / SPAM
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3753 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by and »

nema ni u junk.moguće da mi još nije ni aktivirana usluga,nije mi ni brzina povećana. iako sam prije par dana kod njih potpisao ugovor.
i to sam pola sata morao objašnjavati na šalteru da odmah potpišem i da mi daju ruter,a gospođa mi je objašnjavala da čekam kući da će oni doći da mi daju ruter i da potpišem ugovor.jedva je ubijedih da je jednostavnije da to odmah završimo
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3754 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ovaj nije nikoga zvao.Kad sam zvao ove u Telemachu oni i ne znaju da sam potpisao duo paket.Valjda im monter nije donio moj potpisan ugovor. :shock: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3755 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Image

Pustili. :D
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#3756 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

m@m@ wrote:sto su neki kanali bez titla pa moram namjestati non stop? :-) :-)
Koji ?
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#3757 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju

Image
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3758 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

doff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju

Image
udji u mojtelemach.ba
i pobrisi viska uredjaje..
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3759 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

a mi sa duo paketi sad imamo besplatno d3go?
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3760 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

BaDa wrote:a mi sa duo paketi sad imamo besplatno d3go?
da
http://telemach.ba/MIX+paketi/1385/DUO+ ... keti.shtml
User avatar
cincilator2012
Posts: 314
Joined: 11/01/2013 13:58
Contact:

#3761 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by cincilator2012 »

semir1988 wrote:
doff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju

Image
udji u mojtelemach.ba
i pobrisi viska uredjaje..
Kod mene ista stvar, al' nema ni jedan prijavljen uredjaj ?
Usput da upitam, ima li kakav nacin da se vidi potrosnja telefona?
Last edited by cincilator2012 on 11/02/2013 16:52, edited 1 time in total.
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#3762 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Hvala, piše da će biti za 24h obrisani, pa ću probati ispočetka, valjda će bit ok
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#3763 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Mozda si mijenjao compactiblity za taj browser koji koristis ..
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3764 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Decerto »

cincilator2012 wrote:
semir1988 wrote:
doff wrote:Fkt kako riješiti problem sa D3GO. Do neki dan mi normalno radila aplikacija a od sinoć neće na istom uređaju

Image
udji u mojtelemach.ba
i pobrisi viska uredjaje..
Kod mene ista stvar, al' nema ni jedan prijavljen uredjaj ?
Usput da upitam, ima li kakav nacin da se vidi potrosnja telefona?
nazovi 1910.
User avatar
ElRe
Posts: 16938
Joined: 12/12/2011 11:28

#3765 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

Nije 1910 vec 1430, ili ako zoves sa BHTa zbog cijene 756555
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3766 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Decerto »

ElRe wrote:Nije 1910 vec 1430, ili ako zoves sa BHTa zbog cijene 756555
Momak je pitao kako da provjeri telefonski trosak...na 1910 ti odgovori automat koji ti kaze koliko si potrosio...a ti ako zoves 1430 i smaras ljude da provjeris racun,to je tvoj problem.
fallout1
Posts: 91
Joined: 17/12/2009 12:08

#3767 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fallout1 »

meni nije jasna jedna stvar. Uzeo sam ditalni prjemnik D3 i montirali ga u kuci, ides na TV postavke , prebacis da gledas preko D3 i onda saltas kanale sa D3... medjutim pitanje je sljedece, na TV mogu da odaberem analog ili digitani TV, ako sam na analognom onda imam sve kanale, ali ako odaberem digitalni TV onda ima 3 kanala? pitanje je kako osposobit digitalnu TV preko opcijje na TVu.... (da ne ide preko D3 kao externog uredjaja)
Almich
Posts: 167
Joined: 17/08/2012 00:35

#3768 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Almich »

najveci lazljivci na svijetu
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3769 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

fallout1 wrote:meni nije jasna jedna stvar. Uzeo sam ditalni prjemnik D3 i montirali ga u kuci, ides na TV postavke , prebacis da gledas preko D3 i onda saltas kanale sa D3... medjutim pitanje je sljedece, na TV mogu da odaberem analog ili digitani TV, ako sam na analognom onda imam sve kanale, ali ako odaberem digitalni TV onda ima 3 kanala? pitanje je kako osposobit digitalnu TV preko opcijje na TVu.... (da ne ide preko D3 kao externog uredjaja)
nikako...
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#3770 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Jel ti nastimano u psotavkama resivera jezik titla hrvatski/srpski ?
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#3771 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ne te postavke .. Moras tamo u meniju nastimati .. Ne samo ono sto ti izbaci "brzi meni" da izaberes jezik i sta jos vec ima ..
User avatar
cincilator2012
Posts: 314
Joined: 11/01/2013 13:58
Contact:

#3772 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by cincilator2012 »

nazovi 1910.[/quote]

Hvala, to je to :)
User avatar
cincilator2012
Posts: 314
Joined: 11/01/2013 13:58
Contact:

#3773 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by cincilator2012 »

Bubalo1 wrote:Mozda si mijenjao compactiblity za taj browser koji koristis ..
Moze detaljnije, odradjen je reinstall windowsa na laptopu, poslije cega mi se pojavljuje ova greska.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3774 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by veljaca »

Molio bih nekoga strucnijeg iz Telemacha da mi odgovori na sljedece pitanje.

Telemachov internet ima dinamicku IP adresu, koja se mijenja kada to u Telemachu urade ( ovo je objasnjenje njihove tehnicke podrske ).
E sada mene interesuje, sta se desava kada korisnik softverski ( a postoje programi za to ) sam promijeni IP adresu, da li bi u tom slucaju radio Telemachov internet ?

Hvala na odgovoru.
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#3775 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

veljaca wrote:Molio bih nekoga strucnijeg iz Telemacha da mi odgovori na sljedece pitanje.

Telemachov internet ima dinamicku IP adresu, koja se mijenja kada to u Telemachu urade ( ovo je objasnjenje njihove tehnicke podrske ).
E sada mene interesuje, sta se desava kada korisnik softverski ( a postoje programi za to ) sam promijeni IP adresu, da li bi u tom slucaju radio Telemachov internet ?

Hvala na odgovoru.
Ne bi radio.
Locked