Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3751 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

i ja sam bio na utakmici. prvo poluvrijeme odlicno drugo mnogo losije i da je kojim slucajem bila neka druga ekipa a ne leotar da li bi nam dva tri gola sigruno
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3752 Re: Utakmice.

Post by limeni »

El_comadante wrote:i ja sam bio na utakmici. prvo poluvrijeme odlicno drugo mnogo losije i da je kojim slucajem bila neka druga ekipa a ne leotar da li bi nam dva tri gola sigruno
ma opustili se nasi kao bayern protiv braunsvajga
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3753 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

izbacivanje plakala iz igre a ubacivanje onog ahmaka je samo odraz politike i shvatanja husrefovog 'strucnog' staba prema nasim mladim igracima. Ako neces ostaviti momka punog snage da trci, skace, bori se u utakmici koja je rijesena u prvih 20 min onda stvarno ne znam kad si planirao momku dati priliku?! ovako izbacio si ga i poslao mu poruku da nije dobro odigrao pa je morao biti zamjenjen i to idiotom koji ni hodati ne zna a ne da igra. ako je neko vec morao biti zamjenjen to je trebao biti komazec, koji je svoje odradio i nije apsolutno bilo potrebe da se dalje izlaze nekoj eventualnoj povredi. a nasi juniori su sami mogli izaci na kraj sa trebinjcima nije nam ni trebao prvi tim


jos onaj debil od komentatora rece prilikom izmjene da je plakalo 'ostao duzan'... pa gdje ces to reci??? kako ce se sutra osjecati nakon sto odgleda snimak??? e to su poruke nasim igracima koje salje strucni stab :unesvijest:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3754 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Doduse ovu zadnju protiv Leotara, Plakalo nije uradio ama nista vrijedno spomena.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3755 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

nema veze. nisu mnogi uradili pa su ostali igrati. momak jednostavno da bi napredovao mora imati nekoliko ovakvih utakmica da igra potpuno bez opterecenja i da ga jos malo zatapses po ramenu a ne mjenjas
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3756 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Prijateljska utakmica
FK Sarajevo - FK Partizan
Nedjelja, 09.2.2014 u 17:00
Stadion: Antalya
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3757 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Image
K`o zemlja smo Moke... :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3758 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

'ta ce Partizan. :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3759 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#3760 Re: Utakmice.

Post by thomasgravesen »

Znači sutra igramo sproću Brotnja, nekadašnjeg šampiona. :)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3761 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

I napokon danas prva utakmica.

NK Brotnjo - FK Sarajevo.

14.39 Stadion "Bare".


Tekstualni LIVE prenos na oficijelnoj stranici kluba. :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3762 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Utakmicu će početi sljedeći igrači: Bandović, Barić, Puzigaća, Muharemović, Trivunović, Radovac, Bišanović, Todorović, Stojčev, Travančić, Velkoski.


Na klupi za rezervne igrače su ostali: Abdihodžić, Plakalo (golmani), Tadejević, Čulov, Tatomirović, Dupovac, Kovačević, Jevtić, Cimirot, Handžić, Vusljanin, Aganspahić i Bilbija.


Današnju utakmicu propustit će Dario Purić, koji je zadobio manju povredu na jutarnjem treningu.


Bilbija na klupi. Interesantno.


Tekstualni prenos na zvanicnoj stranici kluba.

http://www.fcsarajevo.ba/uzivo/103
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3763 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Još interesantnije Bisanovic "prva"...

Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102768
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3764 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Prognoziraj i pogodi rezultat današnje prijateljske utakmice i osvoji sezonsku ulaznicu za domaće utakmice FK Sarajevo do kraja sezone 2013/14... (komentari) :D
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3765 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ma nema ovo nikakve veze sa prvom postavom isl... jos je to daleko od toga da ce se znati prvi tim.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3766 Re: Utakmice.

Post by north »

Naravno, pa Jarni još realno ne može imati uvod u mogućnosti igrača...svega nekoliko treninga, prva tekma mu je tek danas...jedno su treninzi, a drugo sama tekma.....mijenjaće on to nekoliko puta, dok ne uvidi kojih 11 je najspremnije i najkvalitetnije...ništa neobično nema u ovome danas..
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3767 Re: Utakmice.

Post by F&N »

north wrote:Naravno, pa Jarni još realno ne može imati uvod u mogućnosti igrača...svega nekoliko treninga, prva tekma mu je tek danas...jedno su treninzi, a drugo sama tekma.....mijenjaće on to nekoliko puta, dok ne uvidi kojih 11 je najspremnije i najkvalitetnije...ništa neobično nema u ovome danas..
Realno protv Zrinjskog koja ekipa istrci na teren to ti je prva ekipa... do tad sve je to nestabilno :D zato samo ganola :D 8-)
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#3768 Re: Utakmice.

Post by Eldinn »

Svi ce danas dobiti priliku, nema jos 1 ili 2 postave
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3769 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

meni je ovo predobar sastav, jos samo da je bilbija u prvih 11 bilo bi :kiss:

samo da ne bude povreda, i 3 razlike za nas 8-)
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3770 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Image

Boja stolica :run:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3771 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

da ne zaboravim - sretno jarni! prvo vatreno krstenje pa makar i sa drugoligasem :wink:

0:1 trava :D :izet:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3772 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Trava :thumbup:

Travančić lijepim udarcem sa 25 metara postiže gol za vodstvo Sarajeva!
User avatar
Logovan
Posts: 102768
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3773 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bravo Trava.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3774 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

To Krste, skini mrak sa ociju :thumbup:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3775 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

:thumbup: :thumbup:
Post Reply