Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
El_comadante
- Posts: 9044
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3751 Re: Utakmice.
i ja sam bio na utakmici. prvo poluvrijeme odlicno drugo mnogo losije i da je kojim slucajem bila neka druga ekipa a ne leotar da li bi nam dva tri gola sigruno
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3752 Re: Utakmice.
ma opustili se nasi kao bayern protiv braunsvajgaEl_comadante wrote:i ja sam bio na utakmici. prvo poluvrijeme odlicno drugo mnogo losije i da je kojim slucajem bila neka druga ekipa a ne leotar da li bi nam dva tri gola sigruno
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3753 Re: Utakmice.
izbacivanje plakala iz igre a ubacivanje onog ahmaka je samo odraz politike i shvatanja husrefovog 'strucnog' staba prema nasim mladim igracima. Ako neces ostaviti momka punog snage da trci, skace, bori se u utakmici koja je rijesena u prvih 20 min onda stvarno ne znam kad si planirao momku dati priliku?! ovako izbacio si ga i poslao mu poruku da nije dobro odigrao pa je morao biti zamjenjen i to idiotom koji ni hodati ne zna a ne da igra. ako je neko vec morao biti zamjenjen to je trebao biti komazec, koji je svoje odradio i nije apsolutno bilo potrebe da se dalje izlaze nekoj eventualnoj povredi. a nasi juniori su sami mogli izaci na kraj sa trebinjcima nije nam ni trebao prvi tim
jos onaj debil od komentatora rece prilikom izmjene da je plakalo 'ostao duzan'... pa gdje ces to reci??? kako ce se sutra osjecati nakon sto odgleda snimak??? e to su poruke nasim igracima koje salje strucni stab
jos onaj debil od komentatora rece prilikom izmjene da je plakalo 'ostao duzan'... pa gdje ces to reci??? kako ce se sutra osjecati nakon sto odgleda snimak??? e to su poruke nasim igracima koje salje strucni stab
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3754 Re: Utakmice.
Doduse ovu zadnju protiv Leotara, Plakalo nije uradio ama nista vrijedno spomena.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3755 Re: Utakmice.
nema veze. nisu mnogi uradili pa su ostali igrati. momak jednostavno da bi napredovao mora imati nekoliko ovakvih utakmica da igra potpuno bez opterecenja i da ga jos malo zatapses po ramenu a ne mjenjas
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3756 Re: Utakmice.
Prijateljska utakmica
FK Sarajevo - FK Partizan
Nedjelja, 09.2.2014 u 17:00
Stadion: Antalya
FK Sarajevo - FK Partizan
Nedjelja, 09.2.2014 u 17:00
Stadion: Antalya
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3757 Re: Utakmice.
K`o zemlja smo Moke...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3758 Re: Utakmice.
'ta ce Partizan. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- thomasgravesen
- Posts: 250
- Joined: 18/07/2013 21:26
#3760 Re: Utakmice.
Znači sutra igramo sproću Brotnja, nekadašnjeg šampiona. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3761 Re: Utakmice.
I napokon danas prva utakmica.
NK Brotnjo - FK Sarajevo.
14.39 Stadion "Bare".
Tekstualni LIVE prenos na oficijelnoj stranici kluba.
NK Brotnjo - FK Sarajevo.
14.39 Stadion "Bare".
Tekstualni LIVE prenos na oficijelnoj stranici kluba.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3762 Re: Utakmice.
Utakmicu će početi sljedeći igrači: Bandović, Barić, Puzigaća, Muharemović, Trivunović, Radovac, Bišanović, Todorović, Stojčev, Travančić, Velkoski.
Na klupi za rezervne igrače su ostali: Abdihodžić, Plakalo (golmani), Tadejević, Čulov, Tatomirović, Dupovac, Kovačević, Jevtić, Cimirot, Handžić, Vusljanin, Aganspahić i Bilbija.
Današnju utakmicu propustit će Dario Purić, koji je zadobio manju povredu na jutarnjem treningu.
Bilbija na klupi. Interesantno.
Tekstualni prenos na zvanicnoj stranici kluba.
http://www.fcsarajevo.ba/uzivo/103
Na klupi za rezervne igrače su ostali: Abdihodžić, Plakalo (golmani), Tadejević, Čulov, Tatomirović, Dupovac, Kovačević, Jevtić, Cimirot, Handžić, Vusljanin, Aganspahić i Bilbija.
Današnju utakmicu propustit će Dario Purić, koji je zadobio manju povredu na jutarnjem treningu.
Bilbija na klupi. Interesantno.
Tekstualni prenos na zvanicnoj stranici kluba.
http://www.fcsarajevo.ba/uzivo/103
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3763 Re: Utakmice.
Još interesantnije Bisanovic "prva"...
Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk
Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3764 Re: Utakmice.
Prognoziraj i pogodi rezultat današnje prijateljske utakmice i osvoji sezonsku ulaznicu za domaće utakmice FK Sarajevo do kraja sezone 2013/14... (komentari) 
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3765 Re: Utakmice.
Ma nema ovo nikakve veze sa prvom postavom isl... jos je to daleko od toga da ce se znati prvi tim.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3766 Re: Utakmice.
Naravno, pa Jarni još realno ne može imati uvod u mogućnosti igrača...svega nekoliko treninga, prva tekma mu je tek danas...jedno su treninzi, a drugo sama tekma.....mijenjaće on to nekoliko puta, dok ne uvidi kojih 11 je najspremnije i najkvalitetnije...ništa neobično nema u ovome danas..
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3767 Re: Utakmice.
Realno protv Zrinjskog koja ekipa istrci na teren to ti je prva ekipa... do tad sve je to nestabilnonorth wrote:Naravno, pa Jarni još realno ne može imati uvod u mogućnosti igrača...svega nekoliko treninga, prva tekma mu je tek danas...jedno su treninzi, a drugo sama tekma.....mijenjaće on to nekoliko puta, dok ne uvidi kojih 11 je najspremnije i najkvalitetnije...ništa neobično nema u ovome danas..
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#3768 Re: Utakmice.
Svi ce danas dobiti priliku, nema jos 1 ili 2 postave
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3769 Re: Utakmice.
meni je ovo predobar sastav, jos samo da je bilbija u prvih 11 bilo bi 
samo da ne bude povreda, i 3 razlike za nas
samo da ne bude povreda, i 3 razlike za nas
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3770 Re: Utakmice.

Boja stolica
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3771 Re: Utakmice.
da ne zaboravim - sretno jarni! prvo vatreno krstenje pa makar i sa drugoligasem 
0:1 trava

0:1 trava
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3772 Re: Utakmice.
Trava 
Travančić lijepim udarcem sa 25 metara postiže gol za vodstvo Sarajeva!
Travančić lijepim udarcem sa 25 metara postiže gol za vodstvo Sarajeva!
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3773 Re: Utakmice.
Bravo Trava.
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3774 Re: Utakmice.
To Krste, skini mrak sa ociju 

