Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
- Sijalica koja gori
- Posts: 226
- Joined: 06/04/2013 19:35
#376 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#377 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
CujSijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
Mi svi smo u vlasnistvu SDA.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#378 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Fahro ce uzeti izbore lopatom. 
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#379 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Ma sta lopatom ... bagerom
A kongresi i predizborni skupovi SBBa ce se drzati u Zenici
Fahro do pobjede
A kongresi i predizborni skupovi SBBa ce se drzati u Zenici
Fahro do pobjede
- Sijalica koja gori
- Posts: 226
- Joined: 06/04/2013 19:35
#380 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, ili 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#381 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Pa ti si van dogadjajaSijalica koja gori wrote:Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!
Ako su po tebi svi forumasi ili 1. ili 2. onda ne znam od koga ovdje ocekujes dokaze koje bi ti uvazio kao relevantne
Inace, sta ti radis na ovom forumu
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#382 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
pumica wrote:Pa ti si van dogadjajaSijalica koja gori wrote:Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!za pocetak procitaj ovaj forum
![]()
![]()
Ako su po tebi svi forumasi ili 1. ili 2. onda ne znam od koga ovdje ocekujes dokaze koje bi ti uvazio kao relevantne![]()
Inace, sta ti radis na ovom forumutakav neovisan, neplacen i informisan
idi na neko ljepse mjesto
- Sijalica koja gori
- Posts: 226
- Joined: 06/04/2013 19:35
#383 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Procitao sam forum, i ne trazim vase teorije zavjere i gluposti, nego konkretne dokaze za vase tvrdnje. Dokumente koji potvrdjuju nebuloze. Ako ste 100% sigurni da ste u pravu, podignite optuznicu protiv Radoncica svi skupa i dokazite se. Bit ce covjek oslobodjen kao i u slucaju Turkovic te u slucaju Keljmendi.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#384 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Nema godina dana kako Fahro nije miniSTAR bezbednosti i vid' sranja u Zvorniku. 
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#385 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! 
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#386 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!!
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#387 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Evo šta se desi dok tužilaštva montiraju istrage protiv njega...nikad_vise wrote:Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!!
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#388 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Nije to protiv vehabija nego protiv Sarajeva. Radončić je preuzeo ulogu Abdića koji je pomagao civilizovanom svijetu protiv islamista iz SDA.ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!!
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#389 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Ma ovo je dno.Ridjobrki wrote:Evo šta se desi dok tužilaštva montiraju istrage protiv njega...nikad_vise wrote:Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!!
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa.
Lik svali krivicu na Bosnjake ne znajuci ni koji su motivi i razlozi napada.Jos nesto o Bakiru,SDA...jebo ga politika i licemjerstvo.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#390 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Pa lik je svakako pripremio teren...u avazu su bosnje teroristi ev zadnjih par godina...ne znam cemu cudjenje...sto je dodiku idealan teren za zapalit par bosnjackih kuca još koliko veceras...i onda sve ode u mp3 svakako
Jednostavno je...odvoji bakira camparu i ostale klocove iz fahrine price i sta ostaje
Sarajevo je leglo terorizma, spavaca, koljaca, neoosmanlija, teheranaca, neradnika, sirotinje, jada i čemera
I to od puno ranije nego su mu neki dali zadnji glas
Jednostavno je...odvoji bakira camparu i ostale klocove iz fahrine price i sta ostaje
Sarajevo je leglo terorizma, spavaca, koljaca, neoosmanlija, teheranaca, neradnika, sirotinje, jada i čemera
I to od puno ranije nego su mu neki dali zadnji glas
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#391 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.
Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#392 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.
Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
Pricajte sta hocete ----ALI U TOJ REGOJI SAMO SU SE BOSNJACI MEDJUSOBNO UBIJALI. Koji apsurd.
Neki dan gledam reportazu o izbjeglicama --muslimani ,ubijaju se medjusibno, cak brat -brata.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#393 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
I Fahro, i Fikret i Bakir potiču iz iste stranke.It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.
Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#394 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
bosnjaci su u banani i narod bez kompasa i cilja.
-
the_stick
- Posts: 1170
- Joined: 16/02/2002 00:00
#395 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
mene ovo fascinira... prvo kaze 'gdje je fahrin kriminal za koji imate dokaze?'... a onda onako pausalno lupi 'razotkriven sda kriminal'... nije da sumnjam u sda kriminal, ali dokaza za taj kriminal ima bas onoliko koliko ima i za fahrin... puno implikacija, malo (bar javnosti poznatih) cvrstih dokaza... fakat je iritantno kako jedni optuzuju druge za jedne te iste stvari, a u svom taboru te iste stvari relativiziraju i ublazavaju...Sijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#396 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Svi su izdajnici koji su protiv Radončića ...tipična parola nepismenih i lako zavodljivih.Sijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
- Pismonosa
- Posts: 3767
- Joined: 18/04/2011 12:35
#397 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 09:38, edited 1 time in total.
- Sijalica koja gori
- Posts: 226
- Joined: 06/04/2013 19:35
#398 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Zanimljivo je da vi samo dajete komentare u vezi moje izjave, analizirajući rečenice koje ne razumijete, ja od vas tražim konkretan odgovor na moja konkretna postavljena pitanja. Što se tiče vaših izjava o klanju, rat je prošao, vrijeme je da krenemo dalje, a ne stalno ostajati na toj priči kako će neko nekoga ubiti.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#399 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Priča o nezavisnost manjeg entiteta je priča o ratu, a pošto su Radončić i Dodik raja, otud i zaključak da bi Radončić bio na strani četništva.Sijalica koja gori wrote:Zanimljivo je da vi samo dajete komentare u vezi moje izjave, analizirajući rečenice koje ne razumijete, ja od vas tražim konkretan odgovor na moja konkretna postavljena pitanja. Što se tiče vaših izjava o klanju, rat je prošao, vrijeme je da krenemo dalje, a ne stalno ostajati na toj priči kako će neko nekoga ubiti.
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#400 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
A Srbi i ovi ostali na Balkanu su kao s` ciljemPismonosa wrote:Bolna istinakaranana wrote:bosnjaci su u banani i narod bez kompasa i cilja.
