Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
Sijalica koja gori
Posts: 226
Joined: 06/04/2013 19:35

#376 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Sijalica koja gori »

Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#377 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Sijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
Cuj :?
Mi svi smo u vlasnistvu SDA.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#378 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Fahro ce uzeti izbore lopatom. :wink:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#379 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Ma sta lopatom ... bagerom :lol:
A kongresi i predizborni skupovi SBBa ce se drzati u Zenici :lol:
Fahro do pobjede :-D
User avatar
Sijalica koja gori
Posts: 226
Joined: 06/04/2013 19:35

#380 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Sijalica koja gori »

Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, ili 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#381 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Sijalica koja gori wrote:Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!
Pa ti si van dogadjaja :shock: za pocetak procitaj ovaj forum :-D

:hm:
Ako su po tebi svi forumasi ili 1. ili 2. onda ne znam od koga ovdje ocekujes dokaze koje bi ti uvazio kao relevantne :?

Inace, sta ti radis na ovom forumu :-D takav neovisan, neplacen i informisan :lol: idi na neko ljepse mjesto :-D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#382 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

pumica wrote:
Sijalica koja gori wrote:Pumice, rekao sam da je Klix portal u vlasnistvu SDA stranke, a ne vi kao pojedinci. Vi ste 1.) politicki poltroni i placenici, 2.) neinformisani građanin ove zemlje kojem iskreno zelim sve najbolje. Jos uvijek cekam da neko iznese konkretne dokaze za svoje gnusne tvrdnje! Izvolite momci!
Pa ti si van dogadjaja :shock: za pocetak procitaj ovaj forum :-D

:hm:
Ako su po tebi svi forumasi ili 1. ili 2. onda ne znam od koga ovdje ocekujes dokaze koje bi ti uvazio kao relevantne :?

Inace, sta ti radis na ovom forumu :-D takav neovisan, neplacen i informisan :lol: idi na neko ljepse mjesto :-D

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Sijalica koja gori
Posts: 226
Joined: 06/04/2013 19:35

#383 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Sijalica koja gori »

Procitao sam forum, i ne trazim vase teorije zavjere i gluposti, nego konkretne dokaze za vase tvrdnje. Dokumente koji potvrdjuju nebuloze. Ako ste 100% sigurni da ste u pravu, podignite optuznicu protiv Radoncica svi skupa i dokazite se. Bit ce covjek oslobodjen kao i u slucaju Turkovic te u slucaju Keljmendi.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#384 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

Nema godina dana kako Fahro nije miniSTAR bezbednosti i vid' sranja u Zvorniku. :-?
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#385 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by ilkbahar »

jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! :skoljka:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#386 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by nikad_vise »

ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! :skoljka:
Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa. :skoljka:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#387 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

nikad_vise wrote:
ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! :skoljka:
Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa. :skoljka:
Evo šta se desi dok tužilaštva montiraju istrage protiv njega... :roll:
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#388 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Skijaš »

ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! :skoljka:
Nije to protiv vehabija nego protiv Sarajeva. Radončić je preuzeo ulogu Abdića koji je pomagao civilizovanom svijetu protiv islamista iz SDA.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#389 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by nikad_vise »

Ridjobrki wrote:
nikad_vise wrote:
ilkbahar wrote:jedva doceko da laje protiv vehabija na rtr s- u uzivo u program !!!!!!! :skoljka:
Vehabije jesu sigurnosni problem BiH,ali izletiti sa pricom i prije nego sto se utvrdilo da je lik vehabija(a lik nije haman),i jos nesto spominjati Bakira i SDA je dno dna.Nabacio im je volej samo tako.
Moj glas si zvanicno izgubio,dosad sam bio glasac SBB-a al ovo je dno.
Aferim Fahro.Ispod svakog nivoa. :skoljka:
Evo šta se desi dok tužilaštva montiraju istrage protiv njega... :roll:
Ma ovo je dno.
Lik svali krivicu na Bosnjake ne znajuci ni koji su motivi i razlozi napada.Jos nesto o Bakiru,SDA...jebo ga politika i licemjerstvo.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#390 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kamen spoticanja »

Pa lik je svakako pripremio teren...u avazu su bosnje teroristi ev zadnjih par godina...ne znam cemu cudjenje...sto je dodiku idealan teren za zapalit par bosnjackih kuca još koliko veceras...i onda sve ode u mp3 svakako
Jednostavno je...odvoji bakira camparu i ostale klocove iz fahrine price i sta ostaje
Sarajevo je leglo terorizma, spavaca, koljaca, neoosmanlija, teheranaca, neradnika, sirotinje, jada i čemera
I to od puno ranije nego su mu neki dali zadnji glas
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#391 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.

Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#392 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.

Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
:-) Sva sreca pa se centralni Bosnjaci uvijek mogu pozvati na -zapadne izdajnike -Abdiceve, i --Istocne -Srebrenica. I JEDNE O DRUGE su pokusali ocistiti iz tih krajeva, na sta su im Srbi vrlo zahvalni . Ljubav se nastavila dobrom saradnjom Mileta i Bakira.
Pricajte sta hocete ----ALI U TOJ REGOJI SAMO SU SE BOSNJACI MEDJUSOBNO UBIJALI. Koji apsurd.

Neki dan gledam reportazu o izbjeglicama --muslimani ,ubijaju se medjusibno, cak brat -brata.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#393 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Adriatic »

It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mirnodopski Fikret Abdić.

Dajte mu uslove, i ja vam garantujem, da bi dio zaluđene sljedbe poveo u klanje Bošnjaka.
I Fahro, i Fikret i Bakir potiču iz iste stranke.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#394 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by karanana »

bosnjaci su u banani i narod bez kompasa i cilja.
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#395 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by the_stick »

Sijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
mene ovo fascinira... prvo kaze 'gdje je fahrin kriminal za koji imate dokaze?'... a onda onako pausalno lupi 'razotkriven sda kriminal'... nije da sumnjam u sda kriminal, ali dokaza za taj kriminal ima bas onoliko koliko ima i za fahrin... puno implikacija, malo (bar javnosti poznatih) cvrstih dokaza... fakat je iritantno kako jedni optuzuju druge za jedne te iste stvari, a u svom taboru te iste stvari relativiziraju i ublazavaju...
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#396 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by condy »

Sijalica koja gori wrote:Da vlast ima neopisiv strah od SBB-a i gospodina Radončića pokazuje upravo ovaj forum i portal koji je u vlasništvu SDA stranke. Gdje su vam dokazi da se SBB bori za velikosrpske/velikohrvatske interese, ili kako ste rekli, vlastite kriminalne hobotnice?! Koji je to kriminal (za koji imate konkretne dokaze) SBB i Fahrudin Radončić učinio a da za to nije osuđen?! Kako vas nije sramota? Jeste li uopce pogledali cijelo obracanje Fahrudina na Kongresu SBB-a? Toliko je velikih i jakih poruka izaslano na tom Kongresu, ali Klix je uzeo ono najvaznije za njih i ostale ratne profitere i od toga napravio naslov "Nema podjele BiH!" Gdje je naslov o SDA-ovom kriminalu koji je razotkriven na Kongresu? Gdje je naslov o pravdi i istini za koju se bori SBB? Gdje je naslov o privredi, EU i NATO integracijama koji su bili kljucne oblasti Kongresa? Neka vas bude sramota, vi ste izdajnici ove zemlje, najveci smutljivci koji samo cine zlo ovom napacenom narodu!
Svi su izdajnici koji su protiv Radončića ...tipična parola nepismenih i lako zavodljivih.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#397 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Pismonosa »

...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 09:38, edited 1 time in total.
User avatar
Sijalica koja gori
Posts: 226
Joined: 06/04/2013 19:35

#398 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Sijalica koja gori »

Zanimljivo je da vi samo dajete komentare u vezi moje izjave, analizirajući rečenice koje ne razumijete, ja od vas tražim konkretan odgovor na moja konkretna postavljena pitanja. Što se tiče vaših izjava o klanju, rat je prošao, vrijeme je da krenemo dalje, a ne stalno ostajati na toj priči kako će neko nekoga ubiti.
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#399 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Skijaš »

Sijalica koja gori wrote:Zanimljivo je da vi samo dajete komentare u vezi moje izjave, analizirajući rečenice koje ne razumijete, ja od vas tražim konkretan odgovor na moja konkretna postavljena pitanja. Što se tiče vaših izjava o klanju, rat je prošao, vrijeme je da krenemo dalje, a ne stalno ostajati na toj priči kako će neko nekoga ubiti.
Priča o nezavisnost manjeg entiteta je priča o ratu, a pošto su Radončić i Dodik raja, otud i zaključak da bi Radončić bio na strani četništva.
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#400 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by area51 »

Pismonosa wrote:
karanana wrote:bosnjaci su u banani i narod bez kompasa i cilja.
Bolna istina :(
A Srbi i ovi ostali na Balkanu su kao s` ciljem :lol:
Post Reply