Fakat...ko je jos vidio da nesposobne zene nose Vuitton?madner wrote:Zena mu je sposobna.
Za razliku od Susica mladjeg.
BAKIRE ODLAZI
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#376 Re: BAKIRE ODLAZI
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#377 Re: BAKIRE ODLAZI
Sto se Bakira tice, oci su nam se otvorile tek kad je on stavio tamne naocali na oci...

- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#378 Re: BAKIRE ODLAZI
Sebija i Bakir k'o moderna verzija Bonnie i Clyde 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#380 Re: BAKIRE ODLAZI
Nema šanse. Voljeli bi to i on i koalicijski partner SDP, i svi mediji koji ih sokole zadnjih dana, ali teško.StupskaBitanga wrote:
ne da neće otići već će sasvim izvjesno i u naredne 4 godine vladati ovom zemljom
Nastavi li raditi na razvaljivanju SDA, desiće mu se što i Tihiću 2010. Pola stranke će mu glasati za nekog drugog bošnjačkog kandidata.
Pa i ako bude pametan, pa ih održi na okupu, teško da će dobiti najviše glasova.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#381 Re: BAKIRE ODLAZI
Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOA
Eto nam onda FahrOA
-
Hrmpallier
- Posts: 679
- Joined: 16/05/2013 22:26
#382 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir i. je dal' treci dal' cetvrti put pojeden jedan te isti rucak. I sad, ima nekoliko stotina hiljada ljudi u BiH, koji bi isti taj rucak jeli opet. Pa imal' te boze !? Naravno, nije vise problem u istom ( rucku, mislim ), nego u narodu. 
- Seoskivaralica
- Posts: 626
- Joined: 25/03/2014 12:51
- Location: Ni na nebu ni na zemlji
#383 Re: BAKIRE ODLAZI
Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#384 Re: BAKIRE ODLAZI
Pitanje je uopće da li je tako, jer je većinu glasova Bošnjaka dobio ŽK; Bakir nije unutar stranke dobio izbore, pa se najavio povući, pa se nije povukao itd, itdSeoskivaralica wrote:Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
Ali i sve da je tako, i Nacionalsocijalistička stranka je u predratnoj Njemačkoj dobila većinu glasova i Hiteler himself, pa jel ih to oslobađa odgovornosti?
Po tvojoj tezi, ko god dobije, a ponaljam upitno je uopće da li je Bakirov slučaj, većinu glasova po defoultu je oslobođen svake odgovornosti, može raditi šta hoće, može lagati koloiko hoće, a onaj ko se drzne da mu to kaže "jede stolice preko mjere"
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#385 Re: BAKIRE ODLAZI
Regularnost izbora u BiH je rastezljiv pojam
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#386 Re: BAKIRE ODLAZI
Nije dobio mandat da laže i Zaru reklamira, pa da ga sad amnestiramo.Seoskivaralica wrote:Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
-
Haman
- Posts: 922
- Joined: 03/04/2014 18:27
#387 Re: BAKIRE ODLAZI
Da li ima neki politicar na vidiku koji bi u doglednoj buducnosti mogao promijeniti stanje u BiH.

- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#388 Re: BAKIRE ODLAZI
Jučer nekakav vašar u Tuzli, sa pitama i slatkišima, hanume nanijele iz raznih krajeva Federacije. Vašaru pokrovitelj Bahrija, novi premijer TK koga je raja doslovce vatrom i kamenjem posjela na to mjesto. I koga vidim da se gura k stolovima i zaima od onih pita i halvi ? Pogodili ste....BAKIRA!
Beli otišo na demonstracije u SA, onog drugog protjerali iz zemlje i onda pozvali Bakira na vašar!
Beli otišo na demonstracije u SA, onog drugog protjerali iz zemlje i onda pozvali Bakira na vašar!
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#390 Re: BAKIRE ODLAZI
'U socijalizmu smo imali jednog Aliju Sirotanovića, sa demokratijom smo dobili Alijinog sina i 3,5 miliona Sirotanovića'
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#391 Re: BAKIRE ODLAZI
Eh, da smo mi s Alijom dobili 3.5 miliona Sirotanovića, sad bismo bili i ispred KineVjecitiStudent wrote:'U socijalizmu smo imali jednog Aliju Sirotanovića, sa demokratijom smo dobili Alijinog sina i 3,5 miliona Sirotanovića'
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#393 Re: BAKIRE ODLAZI
Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji
http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050
POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina
Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, u
blehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050
POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina
Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, u
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#394 Re: BAKIRE ODLAZI
otkud tebi (i takvima kao ti) obraza i hrabrosti da covjeku koji je u ratu mogao cak 2-3 puta i poginuti osporavas patriotizam/domoljublje?KatarinaKosaca wrote:Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji![]()
![]()
http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050
POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina![]()
Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, ublehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
djaba vam pljuvanje i podmetanje, prave patriote ce se uvijek prepoznati, a vi dusmani i izdajnici bosne mozete od muke pocrkati...
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#395 Re: BAKIRE ODLAZI
hizo ramidovic wrote:otkud tebi (i takvima kao ti) obraza i hrabrosti da covjeku koji je u ratu mogao cak 2-3 puta i poginuti osporavas patriotizam/domoljublje?KatarinaKosaca wrote:Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji![]()
![]()
http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050
POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina![]()
Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, ublehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
djaba vam pljuvanje i podmetanje, prave patriote ce se uvijek prepoznati, a vi dusmani i izdajnici bosne mozete od muke pocrkati...
jel se to zajebajes ili ozbiljno za tu pogibiju.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#396 Re: BAKIRE ODLAZI
možda je promaha mogla zatvoriti vrata od trezora pa ga pričepiti ne d'o bog 
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#397 Re: BAKIRE ODLAZI
Ma tezak pecat bio za rjesavanje stambenih odnosa a zdravstvena zastita tanka.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#398 Re: BAKIRE ODLAZI
Kakav licmjer! Neki dan drzi govor o vaznosti brda Zuc za odbranu Sarajeva. Besjedi roditeljima
ljudi koji su dali zivot na Zuci i njihovim suborcima koji su nekako prezivjeli. I, bez imalo nelagode,
prica li prica...kao da i sam nosi zasluge za odbranu Zuci. Puna usta boraca, Armije BiH, poginulih, ranjenih...
ljudi koji su dali zivot na Zuci i njihovim suborcima koji su nekako prezivjeli. I, bez imalo nelagode,
prica li prica...kao da i sam nosi zasluge za odbranu Zuci. Puna usta boraca, Armije BiH, poginulih, ranjenih...
Da povratis od gadjenja..fuj!...Član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović prisjetio se riječi svoga oca, prvog predsjednika RBiH rahmetli Alije Izetbegovića koji je prije 17 godina kazao da je pobjeda na brdu Žuč čudo bosanskog otpora.„Te riječi su istina. Ničim racionalnim se ne može objasniti otpor i pobjeda nenaoružanih i tek organizovanih patriota, nad brutalnom, prenaoružanom i na sve spremnom agresorskom stranom. Ovdje smo da očuvamo uspomenu na našu poginulu braću, na njihovu plemenitu i nesebičnu žrtvu datu za svoj narod i svoju zemlju. Ostavićemo taj emanet i našim potomcim, da se nikada ne ugasi svjetlo istine o našoj borbi za slobodu, o tom veličanstvenom čudu bosanskog otpora“, rekao je Izetbegović.
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#399 Re: BAKIRE ODLAZI
Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOA
-
aktivacija
- Posts: 265
- Joined: 10/03/2014 15:12
#400 Re: BAKIRE ODLAZI
Sa Seferom Halilovicem i Stjepanom Kljujicem niko se ne moze porediti. Ova dva covjeka bi sami doveli ovu zemlju u red za mjesec dana. A pozatvarao bih kompletnu sda, sto zbog lopova u stranci, sto zbog nesposobnjakovica koji su imali iskren nijjet, ali su svojim neznanjem uhakali zemlju.





