BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#376 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by seln »

madner wrote:Zena mu je sposobna.

Za razliku od Susica mladjeg. :D
Fakat...ko je jos vidio da nesposobne zene nose Vuitton?
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#377 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by dustaban »

Sto se Bakira tice, oci su nam se otvorile tek kad je on stavio tamne naocali na oci...
8)
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#378 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by jazzer »

Sebija i Bakir k'o moderna verzija Bonnie i Clyde :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#379 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by StupskaBitanga »

krimi rad
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#380 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:
ne da neće otići već će sasvim izvjesno i u naredne 4 godine vladati ovom zemljom :(
Nema šanse. Voljeli bi to i on i koalicijski partner SDP, i svi mediji koji ih sokole zadnjih dana, ali teško.
Nastavi li raditi na razvaljivanju SDA, desiće mu se što i Tihiću 2010. Pola stranke će mu glasati za nekog drugog bošnjačkog kandidata.
Pa i ako bude pametan, pa ih održi na okupu, teško da će dobiti najviše glasova.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#381 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by StupskaBitanga »

Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOA
Hrmpallier
Posts: 679
Joined: 16/05/2013 22:26

#382 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hrmpallier »

Bakir i. je dal' treci dal' cetvrti put pojeden jedan te isti rucak. I sad, ima nekoliko stotina hiljada ljudi u BiH, koji bi isti taj rucak jeli opet. Pa imal' te boze !? Naravno, nije vise problem u istom ( rucku, mislim ), nego u narodu. :sad:
User avatar
Seoskivaralica
Posts: 626
Joined: 25/03/2014 12:51
Location: Ni na nebu ni na zemlji

#383 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Seoskivaralica »

Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#384 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Seoskivaralica wrote:Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
Pitanje je uopće da li je tako, jer je većinu glasova Bošnjaka dobio ŽK; Bakir nije unutar stranke dobio izbore, pa se najavio povući, pa se nije povukao itd, itd
Ali i sve da je tako, i Nacionalsocijalistička stranka je u predratnoj Njemačkoj dobila većinu glasova i Hiteler himself, pa jel ih to oslobađa odgovornosti?
Po tvojoj tezi, ko god dobije, a ponaljam upitno je uopće da li je Bakirov slučaj, većinu glasova po defoultu je oslobođen svake odgovornosti, može raditi šta hoće, može lagati koloiko hoće, a onaj ko se drzne da mu to kaže "jede stolice preko mjere" :?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#385 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by StupskaBitanga »

Regularnost izbora u BiH je rastezljiv pojam
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#386 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by VjecitiStudent »

Seoskivaralica wrote:Domet teme ravan vrsenju nuzde naglavacke....
Nikad necu glasati za njeg ali kakav je takav je izabran je od vecine.....
Prema tome ne jedite stolice preko mjere....
Nije dobio mandat da laže i Zaru reklamira, pa da ga sad amnestiramo.
Haman
Posts: 922
Joined: 03/04/2014 18:27

#387 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Haman »

Da li ima neki politicar na vidiku koji bi u doglednoj buducnosti mogao promijeniti stanje u BiH.
:novine: :novine: :novine: :novine:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#388 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Toffee karamela »

Jučer nekakav vašar u Tuzli, sa pitama i slatkišima, hanume nanijele iz raznih krajeva Federacije. Vašaru pokrovitelj Bahrija, novi premijer TK koga je raja doslovce vatrom i kamenjem posjela na to mjesto. I koga vidim da se gura k stolovima i zaima od onih pita i halvi ? Pogodili ste....BAKIRA! :lol:

Beli otišo na demonstracije u SA, onog drugog protjerali iz zemlje i onda pozvali Bakira na vašar! :shock:
UDBAŠ
Posts: 92
Joined: 06/05/2013 07:57

#389 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by UDBAŠ »

Image
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#390 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by VjecitiStudent »

'U socijalizmu smo imali jednog Aliju Sirotanovića, sa demokratijom smo dobili Alijinog sina i 3,5 miliona Sirotanovića'
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#391 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by akcid »

VjecitiStudent wrote:
'U socijalizmu smo imali jednog Aliju Sirotanovića, sa demokratijom smo dobili Alijinog sina i 3,5 miliona Sirotanovića'
Eh, da smo mi s Alijom dobili 3.5 miliona Sirotanovića, sad bismo bili i ispred Kine :oops: Dobili smo mi 3.5 miliona sirotančića, pa smo sada negdje u rangu sa državom Burundi :(
UDBAŠ
Posts: 92
Joined: 06/05/2013 07:57

#392 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by UDBAŠ »

Image
Image
Image
Image
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#393 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji :ups: :stasreko:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050

POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina :jbt:

Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, u :jok: blehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#394 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

KatarinaKosaca wrote:Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji :ups: :stasreko:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050

POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina :jbt:

Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, u :jok: blehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
otkud tebi (i takvima kao ti) obraza i hrabrosti da covjeku koji je u ratu mogao cak 2-3 puta i poginuti osporavas patriotizam/domoljublje?
djaba vam pljuvanje i podmetanje, prave patriote ce se uvijek prepoznati, a vi dusmani i izdajnici bosne mozete od muke pocrkati...
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#395 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by crysis »

hizo ramidovic wrote:
KatarinaKosaca wrote:Opet kao slon u staklarskoj radnji, pardon, kao bezobrazni slon u staklarskoj radnji :ups: :stasreko:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/obiljeze ... /140610050

POzvao partiote na ujedinjenja, a on je na čelu tih ujedninjeih , čitaj ako nisi za Baketa nisi partiota, čitaj BIH to je Bake, čitaj ko ne voli Baketa taj je državni neprijatelj.
Babo mu to nije radio, i Tito je bilo manje nezgrapan. Ova karikatura kojoj dajemo plaću i mogućnost talova, krađe nikada, ponavljam nikada početkom devedesetih nije došla na osnivanje PL u Starom Gradu. Ako negdje jeste, neka netko kaže.. i sad je ono iz podruma izašlo , protrljalo oči, skinulo prašinu i glumi Aliju Miladina :jbt:

Daj mi, Bakire, odmah certifikat izdajice i nepatriote, ali sa tobom NEĆU . Sa lopovima,kriminalcima, u :jok: blehašima, neznalicama se nikad nisam voljela družiti.
otkud tebi (i takvima kao ti) obraza i hrabrosti da covjeku koji je u ratu mogao cak 2-3 puta i poginuti osporavas patriotizam/domoljublje?
djaba vam pljuvanje i podmetanje, prave patriote ce se uvijek prepoznati, a vi dusmani i izdajnici bosne mozete od muke pocrkati...

jel se to zajebajes ili ozbiljno za tu pogibiju.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#396 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JThomas »

možda je promaha mogla zatvoriti vrata od trezora pa ga pričepiti ne d'o bog :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#397 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Ma tezak pecat bio za rjesavanje stambenih odnosa a zdravstvena zastita tanka.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#398 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by jazzer »

Kakav licmjer! Neki dan drzi govor o vaznosti brda Zuc za odbranu Sarajeva. Besjedi roditeljima
ljudi koji su dali zivot na Zuci i njihovim suborcima koji su nekako prezivjeli. I, bez imalo nelagode,
prica li prica...kao da i sam nosi zasluge za odbranu Zuci. Puna usta boraca, Armije BiH, poginulih, ranjenih...
...Član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović prisjetio se riječi svoga oca, prvog predsjednika RBiH rahmetli Alije Izetbegovića koji je prije 17 godina kazao da je pobjeda na brdu Žuč čudo bosanskog otpora.„Te riječi su istina. Ničim racionalnim se ne može objasniti otpor i pobjeda nenaoružanih i tek organizovanih patriota, nad brutalnom, prenaoružanom i na sve spremnom agresorskom stranom. Ovdje smo da očuvamo uspomenu na našu poginulu braću, na njihovu plemenitu i nesebičnu žrtvu datu za svoj narod i svoju zemlju. Ostavićemo taj emanet i našim potomcim, da se nikada ne ugasi svjetlo istine o našoj borbi za slobodu, o tom veličanstvenom čudu bosanskog otpora“, rekao je Izetbegović.
Da povratis od gadjenja..fuj!
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#399 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by detroit-mercy »

StupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOA
Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uleti :mrgreen: onda ima da kukate za Baketom :-D .
aktivacija
Posts: 265
Joined: 10/03/2014 15:12

#400 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by aktivacija »

Sa Seferom Halilovicem i Stjepanom Kljujicem niko se ne moze porediti. Ova dva covjeka bi sami doveli ovu zemlju u red za mjesec dana. A pozatvarao bih kompletnu sda, sto zbog lopova u stranci, sto zbog nesposobnjakovica koji su imali iskren nijjet, ali su svojim neznanjem uhakali zemlju.
Post Reply