Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#37451 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Hercegoviina wrote:Pušten na slobodu vozač koji je izazvao nesreću u Zenici

super,valjda da treba ponovi isto
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37452 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Moze li se znati ime tuzioca koji ga pusti? Klix?

Ili opet moramo na Pasalica cekati ? :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37453 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sudije za prethodni postupak...
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2850
Joined: 14/02/2013 14:11

#37454 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

Pripremaju se protesti
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37455 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Hercegoviina wrote:Pripremaju se protesti
Online?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37456 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Hercegoviina wrote:Pripremaju se protesti

bas ce se oni pocesat po kurcu zbog protesta.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#37457 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Hercegoviina wrote:Pripremaju se protesti

ajd da i to docekamo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#37458 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191021168

na kraju teksta stoji - a zenička javnost je ogorčena na rad policije i tužilaštva koje je nakon 24 sata mladića pustila na slobodu.

ajd da neko jedva pismen napiše,ko ne zna sta ko radi,sta je nadležnost policije,tuzilastva,porezne uprave,gradske uprave,inspekcije,ove,one,ali neko ko je novinar bi valjda trebao znati da u ovom slucaju sa pustanjem ovog na slobodu nema niko veze osim tuzilastva ze-do kantona,tačka,niko drugi
Ci-Nick
Posts: 6884
Joined: 15/03/2015 17:38

#37459 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Kao što ovisnici svako jutro idu na terapiju tako bi sud trebao naložiti terapiju skidanja testasterona svim gradskim bolidima, ponavljačima u prekršaju.
To bi jedino dalo kakve takve rezultate.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37460 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Zna li iko šta je bilo sa onim momkom sa Mercedesom A klase što je pokosio one 4 cure kod Ultre na bulevaru?
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37461 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Throttle wrote:Zna li iko šta je bilo sa onim momkom sa Mercedesom A klase što je pokosio one 4 cure kod Ultre na bulevaru?

vjerovatno je negdje vani, pije kafu i duva nargilu.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37463 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jel ovo Ladjana?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37464 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191021168

na kraju teksta stoji - a zenička javnost je ogorčena na rad policije i tužilaštva koje je nakon 24 sata mladića pustila na slobodu.

ajd da neko jedva pismen napiše,ko ne zna sta ko radi,sta je nadležnost policije,tuzilastva,porezne uprave,gradske uprave,inspekcije,ove,one,ali neko ko je novinar bi valjda trebao znati da u ovom slucaju sa pustanjem ovog na slobodu nema niko veze osim tuzilastva ze-do kantona,tačka,niko drugi

Cekaj, malo procitaj ZKP. Nije zgoreg. :wink: Mislim ako vec hoces ispadati pametan. :wink:
Mozes otici i na kafu do studenata pravnog faksa, pa ti malo pojasne neke stvari. Banalne su stvari u pitanju...
Last edited by clio_dci120 on 22/10/2019 10:18, edited 1 time in total.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37465 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

su suspendovani,nisam znao za ovo,to ne znaci da su svi ovakvi
Isto kao sto ne znaci da su svi clanovi ASDA kriminalci, kako ti to pokusavas predstaviti. Vidis kako je kada se generalizira. :wink:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#37466 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

a ja nekad ,negdje napisao da su svi iz ASDA kriminalci?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#37467 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

kamen spoticanja wrote:Jel ovo Ladjana?
Da.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37468 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Porokali se zbog bureka :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37469 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kralj Tvrtko I. wrote:
kamen spoticanja wrote:Jel ovo Ladjana?
Da.
Kazu mrtav lik :sad:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37470 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Pise podlegao Dzemal Mahmic..
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#37471 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Još jedan od uzornih građana, koji je hodao sa utokom...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#37472 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Haman se dobro zamjerio s nekim...ćim ga u tri pucnjave ganjaju i spominju...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37473 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Rafalna paljba bila
:shock:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#37474 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Balkanski tango uvijek završi na trotoaru, ili u ovom slučaju u buregdžinici.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37475 Re: Zeničani

Post by Casual's »

najgore je sto ce se to nastaviti negdje na bulevaru ili u staroj carsiji
Post Reply