Throttle wrote:Pa ispade kriv MUP a ne ovaj balavac za udes![]()
Šta je u pilećem mozgu da sa oduzetom vozačkom, pijan i preko pune divljaš u sitne sate?
Nema policije koja će spriječiti toliki nedostatak savjesti
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37426 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37427 Re: Zeničani
Da je cijeli sistem funkcionisao, balavac se ne bi vozio, pa neka govori sad ko sta hoce.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37428 Re: Zeničani
Pa Mup je odradio svoj dio posla, oduzeo mu vozačku. Ostali nisu ništa ni pokušali.
Najveći krivci za ovakvo stanje su Sud i Tužilaštvo. Mozes Mup imat perfektan, ali dzaba kad oni svoj dio odrade i proslijede dalje, i tu zapne.
Najveći krivci za ovakvo stanje su Sud i Tužilaštvo. Mozes Mup imat perfektan, ali dzaba kad oni svoj dio odrade i proslijede dalje, i tu zapne.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37429 Re: Zeničani
Dok se loptica stalno prebacuje izmedju pravosudnih organa i mupa, dotle ljudi ginu...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37430 Re: Zeničani
Niti ovdje moze biti jedan krivac, napisao sam vec gore...
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#37431 Re: Zeničani
Da sistem funkcioniše ne bi bivši kriminalci(možda su i sadašnji) bili u vlasti. A u ovom slučaju i da funkcioniše sistem ovaj mali bi vjerovatno isto uradio.
Moja zamjerka na ovaj sistem jeste što će ovo biti prekršaj u saobraćaju, a ne ubistvo.
Moja zamjerka na ovaj sistem jeste što će ovo biti prekršaj u saobraćaju, a ne ubistvo.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37432 Re: Zeničani
Nakon što je Muhamed Agić (22) iz Zenice u noći sa subote na nedjelju izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću na putu M-17 u Zenici, u kojoj je jedna osoba podlegla povredama, a četiri su povrijeđene, postupajući tužilac Tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona (ZDK) pustio ga je na slobodu, saznaje “Avaz”.
Uprkos činjenici da je Agić automobilom upravljao u alkoholiziranom stanju, pod izrečenom mjerom zabrane upravljanja vozilom, da je pretjecao, navodno, na punoj liniji, vozeći velikom brzinom, to, očigledno, nije ništa značilo za tužioca koji je odlučio nesavjesnog vozača pustiti na slobodu.
Uprkos činjenici da je Agić automobilom upravljao u alkoholiziranom stanju, pod izrečenom mjerom zabrane upravljanja vozilom, da je pretjecao, navodno, na punoj liniji, vozeći velikom brzinom, to, očigledno, nije ništa značilo za tužioca koji je odlučio nesavjesnog vozača pustiti na slobodu.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#37433 Re: Zeničani
Fino sam ja na vrijeme pitao ko je? Jer u par prvih clanaka nakon nesrece nema niti inicijala ovog majmuna. Sad vidim izgled glave u avazu. Prva glavurda iz IT sektora.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37435 Re: Zeničani
Kao, sin vlasnika AG petrol pumpe na Bristu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37436 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:Fino sam ja na vrijeme pitao ko je? Jer u par prvih clanaka nakon nesrece nema niti inicijala ovog majmuna. Sad vidim izgled glave u avazu. Prva glavurda iz IT sektora.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
patola policije zaustavi,alkotestira,utvrdi da je vozac pod uticajem alkohola,ne kazne ga nego ga puste da dalje vozi auto?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37437 Re: Zeničani
Ne testiraju nego uzmu cvaju...pa ubije čovjeka..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37438 Re: Zeničani
mogućeCasual's wrote:Ne testiraju nego uzmu cvaju...pa ubije čovjeka..
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37439 Re: Zeničani
Ma ja sam vec medju prvima napisao da se jos jucer pricalo u gradu po kaficima da ce odmah biti pusten, eventualno mjesec. Cak sam cuo da govore da su se policajci dovoumili koja ce ga patrola sprovesti do tuzilastva, kao da se pojedinci ne zamjere porodici, koja je ocito veoma uticajna i ulijeva strah ...ostalo im je samo da ovako preko foruma glume strogocu, mozda kao Dofu oforme tim za drustvene mreze i promociju.
Ali nije to nista novo, par porodica vedri i oblaci gradom vec duze vrijeme, to je tzv. javna tajna.
Ali nije to nista novo, par porodica vedri i oblaci gradom vec duze vrijeme, to je tzv. javna tajna.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#37440 Re: Zeničani
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... e-poginulokakavdanakneiskustvu wrote:Freamon Lester wrote:Fino sam ja na vrijeme pitao ko je? Jer u par prvih clanaka nakon nesrece nema niti inicijala ovog majmuna. Sad vidim izgled glave u avazu. Prva glavurda iz IT sektora.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
patola policije zaustavi,alkotestira,utvrdi da je vozac pod uticajem alkohola,ne kazne ga nego ga puste da dalje vozi auto?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37441 Re: Zeničani
Ma pravi se Kinez, i ja sam mu to spomenuo, pa je presutio...haman po direktivi komesara i ministra brani svoje.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83476
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37442 Re: Zeničani
Ne pisu ovdje svi po direktivi i smatram da je krajnje vrijeme da pustis @danka na miru. Covjek nikome nista nije ucinio nazao, niti treba da bude personifikacija MUP-a i njegovih korumpiranih struktura.
- N.N.
- Posts: 3552
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#37443 Re: Zeničani
Ja sam misljenja da je @danak bas osoba za primjer i pravi profesionalac u obavljanju svog posla 
Ne treba generalizirati jer u MUPu ima bas casne i postene raje. Briga su mi ova mladjarija sto je primljena, tu nemas 10 % njih sa nekim stavom i autoritetom.
Ne treba generalizirati jer u MUPu ima bas casne i postene raje. Briga su mi ova mladjarija sto je primljena, tu nemas 10 % njih sa nekim stavom i autoritetom.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37444 Re: Zeničani
Pa valja toj mladariji otplatiti kesh sto su uletili...
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37445 Re: Zeničani
I šta sad s tim? Jel treba generalizovat stvari? Jesul kažnjeni? Problem bi bio da nisu.Freamon Lester wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... e-poginulokakavdanakneiskustvu wrote:Freamon Lester wrote:Fino sam ja na vrijeme pitao ko je? Jer u par prvih clanaka nakon nesrece nema niti inicijala ovog majmuna. Sad vidim izgled glave u avazu. Prva glavurda iz IT sektora.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
patola policije zaustavi,alkotestira,utvrdi da je vozac pod uticajem alkohola,ne kazne ga nego ga puste da dalje vozi auto?
Jesul svi profesori pedofili zato što je onaj Mesud pedofil?
Ako je istina da je malac pušten, jel opet Mup kriv?
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37446 Re: Zeničani
N.N. wrote:Ja sam misljenja da je @danak bas osoba za primjer i pravi profesionalac u obavljanju svog posla
Ne treba generalizirati jer u MUPu ima bas casne i postene raje. Briga su mi ova mladjarija sto je primljena, tu nemas 10 % njih sa nekim stavom i autoritetom.
stojim uz to misljenje. @danak je osoba koju postujem, i imam dobar osjecaj da je od onih na kojima svijet opstaje.
ne znam tipa, ali cijenim njegove rezone i postupke.
mislim da u MUP-u ima, kao i u svakom sektoru, sljama. no svaki sektor ima i sjajnih pojedinaca.
sada, meni je jasno da u Bosni nismo nauceni da izrazimo javnu pobunu zbog neke nepravde, pa i ne ocekujem da
ce se ljudi pobuniti kao sto su ucinili u subotu u Hrvatskoj.
iskreno, Hrvatska ne bi trebala biti primjer ni u cemu, jer je potpuni fijasko u ljudskim pravima, ali jako ohrabrujuce vidjeti da postoje
pojedinci koji su rijesili izaci na protest.
nikada se necemo pobuniti. zato su nam "utjecajni" ljudi koji drze neke marginalne benzinske pumpe.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37447 Re: Zeničani
Pa zenicka elita jesu bivse kamiondzije, prodavaci banana na pijaci, pekari, mesari, vlasnici kladionica i nargila barova...ne znam jesam li ikoga izostavio, mozda sada u novije vrijeme vlasnici zelenara. Za pet godina na ovome spisku bit ce i ugledni prodavaci cigara ispred pijace.
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#37448 Re: Zeničani
Pušten na slobodu vozač koji je izazvao nesreću u Zenici
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37449 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... e-poginulokakavdanakneiskustvu wrote:Freamon Lester wrote:Fino sam ja na vrijeme pitao ko je? Jer u par prvih clanaka nakon nesrece nema niti inicijala ovog majmuna. Sad vidim izgled glave u avazu. Prva glavurda iz IT sektora.
Naravno da nije mup nikad kriv. Kao ni kad pijanog vozaca na autoput puste.
patola policije zaustavi,alkotestira,utvrdi da je vozac pod uticajem alkohola,ne kazne ga nego ga puste da dalje vozi auto?
opravdano su suspendovani,nisam znao za ovo,to ne znaci da su svi ovakvi
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 21/10/2019 19:27, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37450 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Ne pisu ovdje svi po direktivi i smatram da je krajnje vrijeme da pustis @danka na miru. Covjek nikome nista nije ucinio nazao, niti treba da bude personifikacija MUP-a i njegovih korumpiranih struktura.
jebo budalu bolan,ne zna da je ministar policije iz stranke njegovog idola,koji je otjeran iz MUP-a,a cestita mi sto spomenem da me jeste stid nekih koji su cinili k. djela a rade u policiji,cak sam iako nisam ovlašteni sluzbenik,policajac,bio budala pa prijavljivao neke koji su svasta radili pa ne bi nista od toga
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 21/10/2019 19:57, edited 1 time in total.
