Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37426 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

santicu. znas ono kad sam rekla da si amater (?)
e povlacim rijec :oops:
dobrodosao u klub poguzija koji kuhaju dusom i jedu s prstima :mrgreen:
bravo mali :thumbup:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37427 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

fOla, učio od najboljih :stidljiv:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37428 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

sretna je kuca u koju se udas :mrgreen:
ima da te punica voli samo tako :lol:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37429 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

jašta, ko nema zeta nema ni magarca :izet:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37430 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Đe se može bolestan ovoliko jesti, a i kuhati :-)
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37431 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

ma može se uvijek kuhat kad se kuha onim što je loo spomenula, a jest - teško
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37432 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

nemam sliku.. :?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37433 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Image

Image
:) hljeb / kruh :) sutra kada budem gotov
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37434 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

mO k3 wrote: 23/01/2020 21:03

Image
:) hljeb / kruh :) sutra kada budem gotov
kalup maxuz za kruh?
pekao prije ?
jest zanimljivo :-D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37436 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

@loo da da maxuz za hljeb kupio 2 komada 25 euro je ok , sljedećih 30 godina miran ....
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37437 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

mO k3 wrote: 23/01/2020 21:13 @loo da da maxuz za hljeb kupio 2 komada 25 euro je ok , sljedećih 30 godina miran ....
jedva cekam fotku, kad bude pecen
glineni?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37438 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Loo wrote: 23/01/2020 21:14
mO k3 wrote: 23/01/2020 21:13 @loo da da maxuz za hljeb kupio 2 komada 25 euro je ok , sljedećih 30 godina miran ....
jedva cekam fotku, kad bude pecen
glineni?
Sad ću još da ga vučem i Motam 2,3 puta i onda ide vani tek sutra ću da ga pečem
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37439 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Santic_Aleksa wrote: 23/01/2020 20:29 Things I do for poguzluk. :run:
Pripremite aparate za mooncu, kolačići u tri vrste kajmaka. Slatki u kori, slani u kori i onaj za topu.
Ćušpajz i filovani šampinjoni, meHki kHo dušHa. :oops: Sir, luk, prezla, puter i parmezan. :oops:
Image


Kolačići mogu i u nos stat. :lol:
ev--dosla slika..

:shock:

jao... masnoce-

.... ma ukusno je jelo - koliko kajmaka -nisu ti trebali 'klikeri' :-)
. drugo je --lijepo izgleda - ukusno ..

Dobro- kako si to sve jeo- u isto vrijeme rucak / vecera -- ili za cijelu sedmicu?? :oops: :lol:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37440 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

ma uzeo par zalogaja, i to mi puno bilo :lol:

jeo stari i gospođa mačka :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37441 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Oh- sad cu zvati policiju- :lol: jesi li ih upozorio da im je zivot u opasnosti.. :cry:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37442 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

de ti ako ti nije žao impulsa :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37443 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:lol:
sevap cu uhvatiti- neka ti.. lotto sam kupila --treba mi --
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37444 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

pobih ukućane :cry: :cry: :cry:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37445 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Ti moze jos koju godinu uzivati u tome- ali, tata i maca... :zoka: postedi ih..
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37446 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

šuti vidiš da gledam kako da ih se kutarišem :evil:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37447 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

To vam je oto kuhanje zDušom
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37448 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

sve ovo ja

zlo i naopako
Zizi505
Posts: 9330
Joined: 25/04/2011 14:06

#37449 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zizi505 »

Santic_Aleksa wrote: 23/01/2020 20:29 Things I do for poguzluk. :run:
Pripremite aparate za mooncu, kolačići u tri vrste kajmaka. Slatki u kori, slani u kori i onaj za topu.
Ćušpajz i filovani šampinjoni, meHki kHo dušHa. :oops: Sir, luk, prezla, puter i parmezan. :oops:
Image


Kolačići mogu i u nos stat. :lol:
Image
Momak za primjer :thumbup:

Sve bih ti ovo jela :mrgreen:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#37450 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by animals »

Santic_Aleksa wrote: 23/01/2020 20:29 Things I do for poguzluk. :run:
Pripremite aparate za mooncu, kolačići u tri vrste kajmaka. Slatki u kori, slani u kori i onaj za topu.
Ćušpajz i filovani šampinjoni, meHki kHo dušHa. :oops: Sir, luk, prezla, puter i parmezan. :oops:
Image


Kolačići mogu i u nos stat. :lol:
Image
Jesi ovo Zombinu kosulju stavio mjesto stolnjaka..
Post Reply