Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#37426 Re: Utakmice.
@svi u napad
Sarajevo ne preskače nikada igru, a najčešće su oni taj tim koji ganja rezultat. To nije slučaj samo sada nego UVIJEK!
I śta da ozbiljan i odrastao čovjek radi? Da gleda to?
Ma daj me nemoj jebat.
Sarajevo ne preskače nikada igru, a najčešće su oni taj tim koji ganja rezultat. To nije slučaj samo sada nego UVIJEK!
I śta da ozbiljan i odrastao čovjek radi? Da gleda to?
Ma daj me nemoj jebat.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37427 Re: Utakmice.
Feđa "vratit će se" Dudić.
Do tada nas će bule kupati.
Do tada nas će bule kupati.
- Logovan
- Posts: 102776
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37429 Re: Utakmice.
Hiljadu prilika i ništa, šutaj iz svih pozicija, šuta napadač, šuta krilo, šuta ovaj, šuta onaj, prečka, stativa, prečka.... Ma da smo penal dobili, mi bi ga promašili ja mislim. Jednostavno nije nas išlo, jebi ga. Ne znam šta raditi, možda pozvati sve hodže i popove ove države pa da obiđu Koševo, možda porazgovaraju sa igračima haha

- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#37430 Re: Utakmice.
Reko bi covjek mi preizdominirali, to sjevalo, a nije bilo tako. Odigrali smo 2x po 12 minuta dobro, ostalo je bilo gluho i daleko. Mozda je to i jedan od razloga sto nece. Nema se kontinuiteta. Vecinom utakmice izgledamo ko ruska vojska, neorganizovano i razbacano.
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#37431 Re: Utakmice.
Nije ovo nesto u redu ovoliki promasaji ovo je nemoguce,znam da nismo idealni ni perfektni ovo su neke vece sile.Logovan wrote: ↑11/09/2022 22:40 Hiljadu prilika i ništa, šutaj iz svih pozicija, šuta napadač, šuta krilo, šuta ovaj, šuta onaj, prečka, stativa, prečka.... Ma da smo penal dobili, mi bi ga promašili ja mislim. Jednostavno nije nas išlo, jebi ga. Ne znam šta raditi, možda pozvati sve hodže i popove ove države pa da obiđu Koševo, možda porazgovaraju sa igračima haha![]()
![]()
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37432 Re: Utakmice.
Da mi na kraju ne zaigramo protiv Toska i Goska.Ovaj bilmez ce nas zaviti u crno.6 ekipa se bori za evropu a 4 idu bojim se da i ove godine ne izvisimo.
- Logovan
- Posts: 102776
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37433 Re: Utakmice.
E ne znam šta bih ti rekao haha
Možda su pod nekim velikim pritiskom da moraju pobijediti pa od silne želje i tog straha koji se pomiješa da ne promaše dobijemo ovo. Pogodiš okvir gola četiri puta. Četiri jebena puta.
Neka nastave raditi i truditi se što više pa će golovi doći. Možda.
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37434 Re: Utakmice.
Ubjedljivo bi bili prvi sa dodatnih 6 bodova koja se nisu smijela izgubiti. Nismo mi tako dobri bili, koliko to prečke i stative govore. Ima tu dosta patnje, glupe i nesistemske igre. Ako je nešto svijetla tačka, to je da smo nazad izgledali stabilnije, a opet je upitno da li je Siroki dobar pokazatelj za to, jer su se grčevito branili. Avdija je dobro pokrio s obzirom da je čovjek tek došao. Nisu spremniji ni ovi sto su pripreme prosli. Bio sam stava da se prvi napadač mora istrpiti, sad bi ovog Nardina stavio na klupu protiv Veleza, a počeo sa Ahmetom ili Hamzom. Previse mu prilika treba da zabije. Onu prvu i sad vrtim u glavi,pa jbt sa 6-7 metara, golman se vec predao i moze ga pitati gdje ces da ti je zabijem,on je dize na prečku. Onaj šut lijevom je sramota i za jednog pionira. i Ova Zenica je ukletija od Koseva i ja u nju necu ici dok se god igra.
- Logovan
- Posts: 102776
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37435 Re: Utakmice.
Ma nevjerovatno....
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37436 Re: Utakmice.
Catakovic je puno bolji spic od ovog Nardina covjek bar ima jak sut a koliko sam upratio nijednu nije odigrao do sad na svojoj prirodnoj poziciji tj spicu.Jos prije 2-3 kola sam rekao da ga treba klupirati i probati sa Catakovicem.Nardin me podjeca na Handzica i njemu je trebalo 5-6 sansi da zabije 1 gol.Ne mora ni Varesanovic svaku poceti moze nekad i Kobiljar a i ovaj Mustafic mi ne djeluje kao los igrac veceras sto je odigrao izlegao je dobro na terenu.Mali Varesanovic je previse sebican za kolektivnog sporta.last mohicans wrote: ↑11/09/2022 23:21 Ubjedljivo bi bili prvi sa dodatnih 6 bodova koja se nisu smijela izgubiti. Nismo mi tako dobri bili, koliko to prečke i stative govore. Ima tu dosta patnje, glupe i nesistemske igre. Ako je nešto svijetla tačka, to je da smo nazad izgledali stabilnije, a opet je upitno da li je Siroki dobar pokazatelj za to, jer su se grčevito branili. Avdija je dobro pokrio s obzirom da je čovjek tek došao. Nisu spremniji ni ovi sto su pripreme prosli. Bio sam stava da se prvi napadač mora istrpiti, sad bi ovog Nardina stavio na klupu protiv Veleza, a počeo sa Ahmetom ili Hamzom. Previse mu prilika treba da zabije. Onu prvu i sad vrtim u glavi,pa jbt sa 6-7 metara, golman se vec predao i moze ga pitati gdje ces da ti je zabijem,on je dize na prečku. Onaj šut lijevom je sramota i za jednog pionira. i Ova Zenica je ukletija od Koseva i ja u nju necu ici dok se god igra.
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37437 Re: Utakmice.
Vjerovatno je se time i vodio pa je izveo Dala i neka ja. Malo je i njega ponijelo kao Suljica kad misle da su nezamjenljivi. Izgleda da Dal najprije razmislja o ličnoj statistici pa tek o svemu ostalom. Konkurencija nikom nije škodila, sem Pjanicu 
- GandalfSivi
- Posts: 22768
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37438 Re: Utakmice.
Pokusavam cijeli dan napisati komentar na ovo, i jos ne znam sta da kazem. Da smo igrali, igrali smo. Da smo ograjisali, jaaaaraaaaneeeee…
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37439 Re: Utakmice.
Sta ti je tremerski mag, kad razmislja da angazuje vjersko lice a ne da pokusa ono za sta je debelo placen, da svojom strucnoscu, znanjem i vrlinama digne ekipu.
Ko nas je kleo, nije stedio na kletvama...
E cuj, pokusat ce angazovat vjersko lice, e to je nama trener

Ko nas je kleo, nije stedio na kletvama...
E cuj, pokusat ce angazovat vjersko lice, e to je nama trener
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37440 Re: Utakmice.
Teško nama ako trener ovako misli i govori. Još je gore ako slične stvari govori na treningu i svlačionici.
Protiv Veleža se nićemu ne nadam. Imam osjećaj da će ga Amaw preslušati, zabiti nam 3 komada i poslati kući.
Protiv Veleža se nićemu ne nadam. Imam osjećaj da će ga Amaw preslušati, zabiti nam 3 komada i poslati kući.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#37441 Re: Utakmice.
Obavezno vjersko lice, možda jos kad vec je tu da i sihre baci na druge klubove...
I da, ne zaboraviti zaklati Kurban na Bilinom...
Kakav lik od "trenera"...
I da, ne zaboraviti zaklati Kurban na Bilinom...
Kakav lik od "trenera"...
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#37442 Re: Utakmice.
igr'o si u tom periodu dok nije bilo opstrukcije igre. Kako od strane Lištičkih seljaka tako i od šupka u crnom.Dr. Kuca wrote: ↑11/09/2022 22:43 Reko bi covjek mi preizdominirali, to sjevalo, a nije bilo tako. Odigrali smo 2x po 12 minuta dobro, ostalo je bilo gluho i daleko. Mozda je to i jedan od razloga sto nece. Nema se kontinuiteta. Vecinom utakmice izgledamo ko ruska vojska, neorganizovano i razbacano.
Lik je prekidao utakmicu kad god bi Lištički papak sjeo na teren. Pored svih opstrukcija lik produži samo 4 min. utakmicu plus unutar tog vremena je bilo dva ležanja i nije sekunde više produžio.
Pored svega ti moraš biti bolji i od protivnika i od sudije da bi uzeo utakmicu. Ono što mi fulamo na utakmicama je za sportske zgode i nezgode.
Da mi je samo znati šta oni rade na treningu.
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37443 Re: Utakmice.
Kako sta rade, pa takmiče se u gađanju prečki
Gdje reko za vjersko sluzbeno lice, fakat to izjavio?
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37444 Re: Utakmice.
Crossbar challengelast mohicans wrote: ↑12/09/2022 11:34 Kako sta rade, pa takmiče se u gađanju prečkiGdje reko za vjersko sluzbeno lice, fakat to izjavio?
Ma mislim da je na pressu neki novinar rekao nešto u tom smislu pa ovaj prihvatio... ako sam dobro čuo, negdje oko 4:00 minute...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37445 Re: Utakmice.
Ma novinar ga pitao a on odgovorio u tom tonu. Više je onako ironija, sarkazam, zafkancija. Ne mogu da vjerujem da se raja hvata za to.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#37447 Re: Utakmice.
Trebaće jedno 10-ak kola da nam se sve vratiRegistarska tablica wrote: ↑12/09/2022 14:44 Hvala Bogu pa smo posteni, vratit ce se aBd.
Svi na djumu u petak.
![]()
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37448 Re: Utakmice.
Sve će se nama vratiti i to sa kamatama...što trpimo ovog Duduka na klupi. Najgore blamaže i negativni rekordi tek dolaze...nadam se naravno da debelo griješim.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37449 Re: Utakmice.
Ako Duduk pocne praviti pametne rokade a ne Catakovic krilo,Dzafic u napadu i sredini mozda nesto i bude.Ali ova kockasta glava i pomocnik Marti Misterije mi djeluje previse prepotentno da bi priznao da grijesi i da proba neku pametnu ideju koja ima nekog smisla.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37450 Re: Utakmice.
Kako bez Djokanovica i Dzafica protiv vrapcicana ? Aj Dzafic nije nesta, al bez djokana smo truba samo tako.
Pitanje je, Vlatko hoce li biti spreman ?
Pitanje je, Vlatko hoce li biti spreman ?


