Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37376 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
de obilježi koja je koja vrsta, meni isto 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37377 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A jesu joj porumenili 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37378 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kakva bi krompiruša oTih bila?
il šarena 
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37380 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
đe ima sad taj narandžasti 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37381 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..probala sam, sa--- yam- ovaj treci i nisam odusevljena- nisam ponovila..
Nije za pite... kolac -moze..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37382 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ima ih jos -vrsta- japanski -takodje s ljubicastom korom- i tekstrura - suva kao kesten je, -- i jako sladak.
ovaj na slici- u odnosu na drugog- je manje vode ima- suvlji je- drugi -- tekstura s vise vode- a, narandjasti je, najvise vode - tj- jako je mekan mozes ga mazati kao pekmez..Ovag ameri koriste kao pire--prilog kao i za kolace
japanski je najsladji- pa redom do narandjastog- i narandzastog ima vishe vrste.. ah...
sve sam ih isprobala..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37384 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesu ove ćuftete pohovane 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37386 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.gdje sta zeleno---
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37387 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Čekam moncin komentar
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
#37389 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jedna cufta za mooncu 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37390 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne volim ništa zeleno uz ovo, jedino ćušpajz, a neam zelja
štae hejteri jel vam se to gadi
štae hejteri jel vam se to gadi
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37391 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.. mogao bi i kiseli kupus.. a tu masnocu -papirom pokupi.. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37392 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne znam bil' prezivjela-
..jesi li imao hljeb??
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37393 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kupusa kiselog sam ćopo dok sam pravio 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37394 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
"masnoca" je tu maxuzija
santicu..od mene ti je LIKE
santicu..od mene ti je LIKE
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37395 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ako iko zna, zna Loo
ćao vegani
ćao vegani
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37397 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lajk i od mene nego nisam nikad pohovala ćufte
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37398 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja sam tek nedavno sazno da postoje nepohovana ćufteta, a ove što kolačiće nazivaju ćuftetama ne bi komentariso
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37399 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Od rođaka mi nana filuje bamju (nečim), moram otić da me poduči, pa ćete se onda zgrozit, sarma je mila majka. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37400 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jesu li to -kadun butici 


