Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37376 Re: Liverpool FC
E jbg, fakat počeli pričati o Ligtu 
Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo
Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37377 Re: Liverpool FC
Uz De Ligta i jednu devetku ili 10-ku, titula bi se slavila na Anfieldu. U to sam ubijedjen.
Problem je sto na ove druge dvije pozicije ja fakat ne vidim koga bi se moglo dovesti, a da bi te unaprijedio. Evo koje danas imas 9-ke, da su world class kvalitet? Doduse uzrok mozda lezi i u tome jer je sistem fudbala se promijenio, ali opet, nedostatak je evidentan...
Werner mali se samo spominje od mladjih i vise fakat nemas koga.
Problem je sto na ove druge dvije pozicije ja fakat ne vidim koga bi se moglo dovesti, a da bi te unaprijedio. Evo koje danas imas 9-ke, da su world class kvalitet? Doduse uzrok mozda lezi i u tome jer je sistem fudbala se promijenio, ali opet, nedostatak je evidentan...
Werner mali se samo spominje od mladjih i vise fakat nemas koga.
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#37378 Re: Liverpool FC
Da li vi stvarno mislite da nam je obrana ove sezone stekala, pa nam treba jos jedan stoper? I to vjerojatno koji nece biti ispod 80 miliona. I sa placom kao da je neki prekaljeni stoper. I to dijete od 20 godina. Pod cijom palicom je njegov tim primio 3 komada kod kuce u 45 minuta. Ma dajte ljudi...
Svi znamo da nam je onaj krizni dio sezone stekala kreacija u sredini i egzekucija u 16ercu.
Nemamo zamjene za bekove, nemamo klasicnog spica, nemamo ni neke varijante na krilu bas za pohvalit se, pa ako cemo do kraja, nemamo sada ni zamjenu za Fabina.
Svi znamo da nam je onaj krizni dio sezone stekala kreacija u sredini i egzekucija u 16ercu.
Nemamo zamjene za bekove, nemamo klasicnog spica, nemamo ni neke varijante na krilu bas za pohvalit se, pa ako cemo do kraja, nemamo sada ni zamjenu za Fabina.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37379 Re: Liverpool FC
De Light bi bio ok,ali samo bi se sve moglo završiti na priči koju su prije svega novinari kreirali.Interes postoji,ali sve su prilike da će završiti u Barceloni,osim ako se ne iskešira neki ozbiljan novac,baci tu i tamo koja šuplja. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37380 Re: Liverpool FC
zovite me ludim ali kao backup devetka ne bi bio loš Mandžukić koju sezonu. može pritiskati gore, a i zna gdje je gol što bi rekle kolege sa bibisijaBHF_Manijak wrote:Uz De Ligta i jednu devetku ili 10-ku, titula bi se slavila na Anfieldu. U to sam ubijedjen.
Problem je sto na ove druge dvije pozicije ja fakat ne vidim koga bi se moglo dovesti, a da bi te unaprijedio. Evo koje danas imas 9-ke, da su world class kvalitet? Doduse uzrok mozda lezi i u tome jer je sistem fudbala se promijenio, ali opet, nedostatak je evidentan...
Werner mali se samo spominje od mladjih i vise fakat nemas koga.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- sve_ovo_ja
- Posts: 2153
- Joined: 13/07/2016 11:10
#37382 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote:Da li vi stvarno mislite da nam je obrana ove sezone stekala, pa nam treba jos jedan stoper? I to vjerojatno koji nece biti ispod 80 miliona. I sa placom kao da je neki prekaljeni stoper. I to dijete od 20 godina. Pod cijom palicom je njegov tim primio 3 komada kod kuce u 45 minuta. Ma dajte ljudi...
Svi znamo da nam je onaj krizni dio sezone stekala kreacija u sredini i egzekucija u 16ercu.
Nemamo zamjene za bekove, nemamo klasicnog spica, nemamo ni neke varijante na krilu bas za pohvalit se, pa ako cemo do kraja, nemamo sada ni zamjenu za Fabina.
Isto mislim. Bekovi su vrhunski odigrali, ali nemaju zamjenu. Imaju da se izbori LP bez problema dogodine, da godinu stariji Milner ne mora da krpi ili ona djeca, ali za borbu sa Cityem makar 1 normalan za klupe se treba dovesti. Krvi u napadu isto će trebati, da ne unosi Lallana opet preokret.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#37383 Re: Liverpool FC
Sta ce im Ligt kad imaju Gomeza na tom mjestu? Ok, igraca dobrih nikad previse ali ovom gore je vrijeme da se afirmise.
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#37384 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:E jbg, fakat počeli pričati o Ligtu
Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37385 Re: Liverpool FC
Pa to što vi sad pišete mi govorimo od prvog dana kada se spomenuo Ligt u našem kontekstu 
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37386 Re: Liverpool FC
Nije upitan potencijal Gomeza i(li) kvalitet Matipa, ali osjetljivost na povrede itekako - da!
Valjda je i vama to jasno. Koliko je Gomez od dolaska sastavio utakmica u kontinuitetu? Je li vise od 3-4 mjeseca bez povrede? Tesko.
Naravno da je potrebna zamjena za bekove, to je jasno kao dan i nije upitno, ali ja govorim u kontekstu pravog pojacanja, dakle 50+ miliona transferi. Rezervu za beka mozes dovesti i za 10-20 miliona...
Sve nabrojane pozicije smo davno apsolvirali i rekli da treba se tu pojacati, prvenstveno na poziciji 10 i 9.
Valjda je i vama to jasno. Koliko je Gomez od dolaska sastavio utakmica u kontinuitetu? Je li vise od 3-4 mjeseca bez povrede? Tesko.
Naravno da je potrebna zamjena za bekove, to je jasno kao dan i nije upitno, ali ja govorim u kontekstu pravog pojacanja, dakle 50+ miliona transferi. Rezervu za beka mozes dovesti i za 10-20 miliona...
Sve nabrojane pozicije smo davno apsolvirali i rekli da treba se tu pojacati, prvenstveno na poziciji 10 i 9.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#37387 Re: Liverpool FC
Evo vam Ozil džaba.
Bio bi kod vas bolji...
Bio bi kod vas bolji...
Last edited by MarlboroGold on 14/05/2019 14:43, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37388 Re: Liverpool FC
Skomina sudi finale:

Sudio nam je onu sa Napolijem na AnfielduBREAKING: The UEFA Referees Committee has confirmed that Slovenia’s Damir Skomina will take charge of the Champions League final between Liverpool and Tottenham.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#37389 Re: Liverpool FC
Holandjani u sobi za VAR
Sad ili nikad.
Sad ili nikad.
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#37390 Re: Liverpool FC
To je toljevoruki wrote:Holandjani u sobi za VAR![]()
Sad ili nikad.
-
Mustang1
- Posts: 29900
- Joined: 29/12/2010 17:31
#37391 Re: Liverpool FC
Od kad ja govorim da treba napadac a vi trubite o Firminhu. On nije napadac, zabija golove ali nije pravi klasicni spic a to ekipi treba od odlaska Suareza.
Da se mene pita De Ligt i Dybala bi se doveli odmah, ali me se ne pita
Da se mene pita De Ligt i Dybala bi se doveli odmah, ali me se ne pita
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#37392 Re: Liverpool FC
Da su pametni zaganjali bi Ikardija
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#37393 Re: Liverpool FC
pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#37394 Re: Liverpool FC
Ali uz to dobijes klasicnu devetku koju jos od Torresa nisu imalip206 wrote:pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
-
Mustang1
- Posts: 29900
- Joined: 29/12/2010 17:31
#37395 Re: Liverpool FC
Pa treba glumiti povredu kad god se njoj cefne da on ne igra 
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#37396 Re: Liverpool FC
Wanda Metropolitano
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37397 Re: Liverpool FC
Boga mi Suarez itekakva rasna devetka.todd_smith wrote:Ali uz to dobijes klasicnu devetku koju jos od Torresa nisu imalip206 wrote:pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
Jovic recimo bi bio opcija, ali bojim se da je "One season wonder".
Vidim spominje se i Tanguy Ndombele iz Lyona, Amidja?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37398 Re: Liverpool FC
Niti jedan od pobrojanih igrača nema šta kod nas tražiti, Icardi van 10 metara od gola beskoristan.
Nešto ala Bakayoko, neka goropadnija verzija Fabinha. Ne znam koliko je potreban.BHF_Manijak wrote: Vidim spominje se i Tanguy Ndombele iz Lyona, Amidja?
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37399 Re: Liverpool FC
Ne zajebaji, Joelinton bi se mogao "isklesati" i prekaliti, kao i svaki "zaigrani" Juznoamerikanac. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37400 Re: Liverpool FC
E on može, preletio sam samo imena promakao mi je onBHF_Manijak wrote:Ne zajebaji, Joelinton bi se mogao "isklesati" i prekaliti, kao i svaki "zaigrani" Juznoamerikanac.

