Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#37376 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

E jbg, fakat počeli pričati o Ligtu :mrgreen:

Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo :skoljka:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37377 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Uz De Ligta i jednu devetku ili 10-ku, titula bi se slavila na Anfieldu. U to sam ubijedjen.

Problem je sto na ove druge dvije pozicije ja fakat ne vidim koga bi se moglo dovesti, a da bi te unaprijedio. Evo koje danas imas 9-ke, da su world class kvalitet? Doduse uzrok mozda lezi i u tome jer je sistem fudbala se promijenio, ali opet, nedostatak je evidentan...

Werner mali se samo spominje od mladjih i vise fakat nemas koga. :(
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#37378 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Da li vi stvarno mislite da nam je obrana ove sezone stekala, pa nam treba jos jedan stoper? I to vjerojatno koji nece biti ispod 80 miliona. I sa placom kao da je neki prekaljeni stoper. I to dijete od 20 godina. Pod cijom palicom je njegov tim primio 3 komada kod kuce u 45 minuta. Ma dajte ljudi...
Svi znamo da nam je onaj krizni dio sezone stekala kreacija u sredini i egzekucija u 16ercu.
Nemamo zamjene za bekove, nemamo klasicnog spica, nemamo ni neke varijante na krilu bas za pohvalit se, pa ako cemo do kraja, nemamo sada ni zamjenu za Fabina.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#37379 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

De Light bi bio ok,ali samo bi se sve moglo završiti na priči koju su prije svega novinari kreirali.Interes postoji,ali sve su prilike da će završiti u Barceloni,osim ako se ne iskešira neki ozbiljan novac,baci tu i tamo koja šuplja. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37380 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

BHF_Manijak wrote:Uz De Ligta i jednu devetku ili 10-ku, titula bi se slavila na Anfieldu. U to sam ubijedjen.

Problem je sto na ove druge dvije pozicije ja fakat ne vidim koga bi se moglo dovesti, a da bi te unaprijedio. Evo koje danas imas 9-ke, da su world class kvalitet? Doduse uzrok mozda lezi i u tome jer je sistem fudbala se promijenio, ali opet, nedostatak je evidentan...

Werner mali se samo spominje od mladjih i vise fakat nemas koga. :(
zovite me ludim ali kao backup devetka ne bi bio loš Mandžukić koju sezonu. može pritiskati gore, a i zna gdje je gol što bi rekle kolege sa bibisija :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#37381 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Image
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2153
Joined: 13/07/2016 11:10

#37382 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

no_sekirli wrote:Da li vi stvarno mislite da nam je obrana ove sezone stekala, pa nam treba jos jedan stoper? I to vjerojatno koji nece biti ispod 80 miliona. I sa placom kao da je neki prekaljeni stoper. I to dijete od 20 godina. Pod cijom palicom je njegov tim primio 3 komada kod kuce u 45 minuta. Ma dajte ljudi...
Svi znamo da nam je onaj krizni dio sezone stekala kreacija u sredini i egzekucija u 16ercu.
Nemamo zamjene za bekove, nemamo klasicnog spica, nemamo ni neke varijante na krilu bas za pohvalit se, pa ako cemo do kraja, nemamo sada ni zamjenu za Fabina.
:thumbup:
Isto mislim. Bekovi su vrhunski odigrali, ali nemaju zamjenu. Imaju da se izbori LP bez problema dogodine, da godinu stariji Milner ne mora da krpi ili ona djeca, ali za borbu sa Cityem makar 1 normalan za klupe se treba dovesti. Krvi u napadu isto će trebati, da ne unosi Lallana opet preokret.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#37383 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

Sta ce im Ligt kad imaju Gomeza na tom mjestu? Ok, igraca dobrih nikad previse ali ovom gore je vrijeme da se afirmise.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#37384 Re: Liverpool FC

Post by vryzas »

AmiĐa_Idriz wrote:E jbg, fakat počeli pričati o Ligtu :mrgreen:

Valjda potpiše za Barcu više da nas ne more ljeto čitavo :skoljka:
:mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#37385 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa to što vi sad pišete mi govorimo od prvog dana kada se spomenuo Ligt u našem kontekstu :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37386 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nije upitan potencijal Gomeza i(li) kvalitet Matipa, ali osjetljivost na povrede itekako - da!
Valjda je i vama to jasno. Koliko je Gomez od dolaska sastavio utakmica u kontinuitetu? Je li vise od 3-4 mjeseca bez povrede? Tesko.

Naravno da je potrebna zamjena za bekove, to je jasno kao dan i nije upitno, ali ja govorim u kontekstu pravog pojacanja, dakle 50+ miliona transferi. Rezervu za beka mozes dovesti i za 10-20 miliona...

Sve nabrojane pozicije smo davno apsolvirali i rekli da treba se tu pojacati, prvenstveno na poziciji 10 i 9.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#37387 Re: Liverpool FC

Post by MarlboroGold »

Evo vam Ozil džaba.
Bio bi kod vas bolji... :mrgreen:
Last edited by MarlboroGold on 14/05/2019 14:43, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#37388 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Skomina sudi finale:
BREAKING: The UEFA Referees Committee has confirmed that Slovenia’s Damir Skomina will take charge of the Champions League final between Liverpool and Tottenham.
Sudio nam je onu sa Napolijem na Anfieldu :mrgreen:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#37389 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Holandjani u sobi za VAR :izet:
Sad ili nikad.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#37390 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

ljevoruki wrote:Holandjani u sobi za VAR :izet:
Sad ili nikad.
To je to :thumbup:
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#37391 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Od kad ja govorim da treba napadac a vi trubite o Firminhu. On nije napadac, zabija golove ali nije pravi klasicni spic a to ekipi treba od odlaska Suareza.
Da se mene pita De Ligt i Dybala bi se doveli odmah, ali me se ne pita :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#37392 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Da su pametni zaganjali bi Ikardija
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#37393 Re: Liverpool FC

Post by p206 »

pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#37394 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

p206 wrote:pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
Ali uz to dobijes klasicnu devetku koju jos od Torresa nisu imali :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#37395 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa treba glumiti povredu kad god se njoj cefne da on ne igra :D
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#37396 Re: Liverpool FC

Post by p206 »

Wanda Metropolitano
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37397 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

todd_smith wrote:
p206 wrote:pa da dobiju i onu sponzorušu gratis
Ali uz to dobijes klasicnu devetku koju jos od Torresa nisu imali :mrgreen:
Boga mi Suarez itekakva rasna devetka. :) Jest kreten u glavu, seljacina sa dna kace, ali strijelac i po.

Jovic recimo bi bio opcija, ali bojim se da je "One season wonder". :mrgreen: Piatek je neka moja potajna zelja, al' ode u Milan... I kad se vec gadjamo imenima, Joelinton bi bio zanimljiv iz Hoffenheima, pokriva vise pozicija naprijed svakako, moze i kao alternativa Maneu/Salahu poslouzit ili kao poluspic.

Vidim spominje se i Tanguy Ndombele iz Lyona, Amidja?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#37398 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Niti jedan od pobrojanih igrača nema šta kod nas tražiti, Icardi van 10 metara od gola beskoristan.
BHF_Manijak wrote: Vidim spominje se i Tanguy Ndombele iz Lyona, Amidja?
Nešto ala Bakayoko, neka goropadnija verzija Fabinha. Ne znam koliko je potreban.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37399 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ne zajebaji, Joelinton bi se mogao "isklesati" i prekaliti, kao i svaki "zaigrani" Juznoamerikanac. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#37400 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote:Ne zajebaji, Joelinton bi se mogao "isklesati" i prekaliti, kao i svaki "zaigrani" Juznoamerikanac. :mrgreen:
E on može, preletio sam samo imena promakao mi je on :mrgreen:
Post Reply