Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37351 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neće te ugljikohidrati i proteini usrećit u životu alibabiću, vjeruj mi! 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37352 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Zapadni ti njih češće, ha ja...
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#37353 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma sve ja to znam, ne kažem da ne bih volio, ali ima ovaj neki želudac sto se buni. 
'bem mu.
'bem mu.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37354 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Malo po malo, u neka doba ćeš puter ko jabuku jest. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37355 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..samo ti ... jos si mlad..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37356 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pusti ti to, u mene komšija 93 godine, jede puter ko nutelu - kašikom. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37358 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Fasovaćeš masnoću u krviSantic_Aleksa wrote: ↑22/01/2020 00:31 Pusti ti to, u mene komšija 93 godine, jede puter ko nutelu - kašikom.![]()
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37359 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ošta su ti te gnusne slutnje 
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37360 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesam zakuhao sa purom.
@Maraschino prije nepuni sat bas pricam sa nekim prijateljima i spomenuse tu opciju da se stavi bjeli luk, znaci nisi jedini
@Maraschino prije nepuni sat bas pricam sa nekim prijateljima i spomenuse tu opciju da se stavi bjeli luk, znaci nisi jedini
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37361 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma, daj ..pravi li iko baklavu s bijelim lukom..

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37363 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa. ne znam- mogao bi se sorbet probati... bilo bi interesantno ..
ah.. nedostaje mi caesar salata.. - volish li je ti?
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37364 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
u pripremi..čufte sa gljivama u kremastom sosu


- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37369 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zGljivama bih pojela ne znam ti šta 
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37370 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
To mi je danas za rucak chicken wrap sa Caesar salad....doduse kupljen ...nenosim hranu na posao
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37371 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..smijes bijeli luk dok radishhh..exliberal-ex wrote: ↑22/01/2020 17:53
To mi je danas za rucak chicken wrap sa Caesar salad....doduse kupljen ...nenosim hranu na posao![]()
.. ja, nosim od kuce.. mada jedan dan u sedmici idem po specijlanu salamu/ pravim sendvich..- tada kombinujem sa kucnim ostacima..
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37372 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Stave ga u onaj toster sto se poklopi odozgo I onda fino ugriju.moonca wrote: ↑22/01/2020 18:14..smijes bijeli luk dok radishhh..exliberal-ex wrote: ↑22/01/2020 17:53
To mi je danas za rucak chicken wrap sa Caesar salad....doduse kupljen ...nenosim hranu na posao![]()
wrap je hladan jel' da
.. ja, nosim od kuce.. mada jedan dan u sedmici idem po specijlanu salamu/ pravim sendvich..- tada kombinujem sa kucnim ostacima..![]()
Evo upravo sam ga donijeo….danas imam samo telefonske sastanke pa mogu inace izbjegavam mada oprat cu zube poslije ali opet se osjeti
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37373 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Topao moze.... hm .. da osjeti se ...pranje malo pomaze. al' ako ne mijesas s alkoholom, bolja je situacija..exliberal-ex wrote: ↑22/01/2020 18:22
Stave ga u onaj toster sto se poklopi odozgo I onda fino ugriju.
Evo upravo sam ga donijeo….danas imam samo telefonske sastanke pa mogu inace izbjegavam mada oprat cu zube poslije ali opet se osjeti
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37374 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Moram ovo postati..
kako Sam sinoc u ponoc odolila probat
~~••dvije vrste slatkog krompira••~~
.ulje i curry par zrncadi soli

prvi je japanski, - dvije polovice iznad , white sveet

~~••dvije vrste slatkog krompira••~~
.ulje i curry par zrncadi soli

prvi je japanski, - dvije polovice iznad , white sveet

Last edited by moonca on 22/01/2020 18:51, edited 1 time in total.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37375 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pranje, zvaka...nema druge..alcohol...vala neznam kad sam zadnji put popio dvije pive a kamo sta drugomoonca wrote: ↑22/01/2020 18:32Topao moze.... hm .. da osjeti se ...pranje malo pomaze. al' ako ne mijesas s alkoholom, bolja je situacija..exliberal-ex wrote: ↑22/01/2020 18:22
Stave ga u onaj toster sto se poklopi odozgo I onda fino ugriju.
Evo upravo sam ga donijeo….danas imam samo telefonske sastanke pa mogu inace izbjegavam mada oprat cu zube poslije ali opet se osjeti![]()
![]()

